>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PHL 2017/2018

Status
Zamknięty.
1 461

123pro123

Użytkownik
A ja z kolei uwazam ze efekt nowej miotly nie zadziala w Bytomiu ( przykro mi to pisac bo mam do Polonii wielki sentyment ) i jednak ambitny Naprzod poradzi sobie w 60 minutach. Polonia wyglada zle i w niczym nie przypomina ekipy ktora w ubieglym sezonie wywalczyla brazowy medal. Naprzod u siebie zawsze niewygodny. Mysle ze ekipa z dzielnicy Katowic zgarnie upragnione 3 pkt
Fortuna: Naprzod - Polonia typ 1 @2.58⛔
Za bardzo wsparlem sie na malo przychylnej prasie w kontekscie Polonii, niemniej jednak sam wynik bardzo mnie cieszy
Reszte natomiast widze w ten sposob: kursy fortuna
Katowice - Orlik Opole typ 1 tercja / spotkanie - 1/1 @2.14⛔
Katowice drugi raz niemilosiernie mecza sie i tym razem przegrywaja z Opolem. Czyzby niewygodny rywal? Trzeba zapamietac w kontekscie kolejnych starc
Potencjal obu ekip to dwa bieguny. Gieksa poteznie wzmocniona przed sezonem, a Opole poteznie oslabione. Nie widze innego scenariusza jak mocny nacisk od poczatku w wykonaniu gospodarzy. Nie chce byc zlym prorokiem dla fanow Opola ale czuje ze zakreci sie blisko dwucyfrowki
Unia - Jastrzebie typ 1 @2.93⛔
Unia jednak jest strasznie slaba i nie zdziwie sie jesli skonczy poza czolowa 6
Tutaj spodziewam sie niespodzianki i wygranej Oswiecimian. Lodowisko w Oswiecimiu nalezy z pewnoscia do tych gdzie gra sie trudno. Publika reaguje zywiolowo i jesli obcokrajowcy Unii dobrze wejda w mecz to reszta moze ladnie zagrac i punkty zostana w Oswiecimiu. Ogromne znaczenie bedzie miec 1 tercja. Mimo rownej gry ekipa JKH jakos do mnie nie przemawia i uwazam ze dzis przegraja zwlaszcza ze Unia musi wygrywac jesli chce byc w &quot;6&quot;
Stoczniowiec - Podhale typ 2 @1.95✅
Uwazam ze doswiadczenie ekipy Podhala pozwoli zainkasowac 3 pkt. Stocznia jest dla mnie co prawda mega zaskoczeniem w PLH i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mimo wszystko mysle ze nazwiska takie jak Kolusz Zapala Wielkiewicz Rozanski czy tegoroczny nabytek szarotek Ogrodnikov przemawiaja za 3 pkt dla hokesitow spod Tatr.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
22.10.2017 godz. 17.00
Orlik Opole - MH Automatyka
Typ 1 (60min)
Kurs: 1,85
Buk: 1Xbet

W ostatnim meczu zostałem pozytywnie zaskoczony przez ekipę z Opola. Wygrana na ciężkim ternie jakie są Katowice dobrze wróżą na przyszłość dziś kolejna szansa na Zwycięstwo. Stocznia trochę ostatnio postraszyła ale w ostatnim meczu Podhale sprowadziło ich na ziemię ;) Długa podróż to dla hokeistów z Gdańska największy problem bo u siebie mogli by powalczyć ale dziś na wyjeździe skazuję ich na porażkę. Orlik powoli wraca na właściwe tory i dziś nie powinien mieć problem z pokonaniem gości dlatego taki kurs jaki dają na wygraną biorę jak Hajto wstawia truskawkę na torcie ????
Powodzenia ????
Wynik 1:2 i bądź tu mądry .... ;)
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Podhale - Cracovia 1 tercja / spotkanie - 1/2 @10.50⛔

Gram dzisiaj hokejowego lamaka pod Tatrami. Uwazam, ze Cracovia wygra spotkanie, ale mysle ze podobnie jak w meczu z Tychami przeczekaja huraganowe ataki gospodarzy by wypunktowac ich w pozniejszej fazie meczu niczym rasowy bokser. Mysle ze doswiadczone nazwiska w kadrze Podhala pozwola wygrac pierwsza tercje lecz w miare uplywu czasu i utraty sil zacznie zarysowywac sie przewaga mistrza Polski. Typ piekielnie ryzykowny, ale na czuja tak sobie to dzis wymyslilem.
Orlik Opole - SMS U20 liczba bramek +7.5 @1.88⛔

Ostatnie spotkania szkolki underowe wiec pora przekroczyc w koncu te 7.5 bramki. Opole walczy o wejscie do 6 i z pewnoscia motywacji nie braknie
Unia - Stoczniowiec +1.5 - 1 @2.45⛔

Oswiecim po zmianie trenera gra odwazniejszy hokej i dzisiaj wydaje mi sie beda prowadzic gre. Stocznia to dobra poukladana ekipa, ale jednak zdecydowanie grozniejsza w Gdansku. W oswiecimskiej hali zapewne bedzie im ciezko o punkty. Niewiadoma pozostaje obsada bramki gospodarzy bo Fikrt w spotkaniuw Katowicach nabawil sie jakiejs kontuzji ale jest szansa ze zagra. Do treningow wrocili tez bracia Kasperlikowie ktorzy juz raz w tym sezonie zdezerterowali z Oswiecimia, ale ich wystep stoi rowniez pod znakiem zapytania
Polonia +2.5 - GKS Tychy - 1 @1.95✅

Szczerze mowiac licze tutaj na niespodzianke wiekszego kalibru niz pokrycie tego handi przez gospodarzy. Po zmianie szkoleniowca Polonia wyglada w koncu lepiej i mysle ze dzis nie przegra wiecej niz 2 bramkami, choc po cichu licze na to ze nie przegra w ogole. W Tychach swietni hokeisci rownaja w dol i to jest zauwazalne od lat. W tym sezonie padlo na Murraya oraz Cichego i Szczechure, w kuluarach mowi sie ze odbija sie czkawka nieprzepracowany okres letni, ale tak naprawde to nie pierwszy taki przypadek w ekipie wicemistrza ze swietni hokeisci mocno obnizaja loty.
Jastrzebie - Naprzod +3.5 - 1 @1.75⛔

Ekipa Jatrzebia zapewne marzy o dalszym podkrecaniu serii zwyciestw i mysle ze dzis bez problemu wykonaja zadanie, a dodatkowo licze na ich zwyciestwo 4 bramkami. Swietna forma Kominka, Laszkiewicz jak wino i rewelacyjna mlodziez - ta mieszanka zapewnia poki co Jastrzebianom swietna pozycje w tabeli. Mysle ze dzis spokojne zwyciestwo
-
Unia wciaz slaba, reszta przyzwoicie, braklo niewiele tam gdzie czerwono. Moze nastepnym razem ;)
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dziś w polskim NHL wybralem 2 spotkania
Jastrzębie - Cracovia 2 @1.85✅

Obie ekipy zgromadzily na swoich kontach taka sama liczbe punktow, ale na papierze to Pasy wygladaja solidniej. Zdecydowanie najmocniejsza kadra w polskiej lidze ( no moze porownywalna z Tychami) i znajacy doskonale specyfike polskiego hokeja Rohacek. Co prawda Jastrzebianie przystapia do spotkania wzmocnieni nowym-starym Bordowskim, ale jednak mysle ze to Cracovia odniesie 10 zwyciestwo z rzedu.
Podhale - Polonia 1 tercja/spotkanie - 1/1 @1.73⛔

Wydaje mi sie ze Gorale rozprawia sie dzis na wlasnym lodzie z bytomska Polonia, ktora pod Tatry przyjedzie dodatkowo oslabiona, gdyz wczoraj rozwiazal kontrakt wspomniany przy okazji powyzszego meczu Bordowski. W kuluarach mowi sie o &quot;niewydolnosci&quot; finansowej brazowych medalistow z poprzedniego sezonu stad roszady w skladzie i kolejne rozwiazywane kontrakty, aczkolwiek nikomu do portfela nie zagladalem i stuprocentowej pewnosci co do tych rewelacji nie mam. Podhale w zupelnie odwrotnej sytuacji bo coraz wiecej mowi sie o wzmocnieniu reprezentacyjnym bramkarzem Odrobnym oraz skrzydlowym wychowankiem Podhala, ktory nie sprawdzil sie w Katowicach - Gruszka. Co prawda dzis ani jeden ani drugi nie wystapia w barwach Szarotek, ale uwazam, ze Podhale i tak sobie poradzi
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
19.11.2017 godz. 18.00
Polonia Bytom - Unia Oświęcim
Typ 1 (Zwycięzca)
kurs: 1,75
Buk: Fortuna

Nie tak wyobrażały Sobie oba zespoły ten sezon miała być spokojna gra o &quot;6&quot; a tymczasem rzeczywistość jest całkiem inna ciągły burdel w Oświęcimiu sprawia że upatruje wygraną w Polonii w ostatnim czasie doszło do przetasowań w Bytomiu i coś drgnęło wygrana w Nowym Targu na pewno wielu zaskoczyło chodź jak dla Mnie nie było to nic dziwnego wszak Nasza PHL dawno nie miała takiej niespodzianki po kursie 9 ;) w Piątek prowadzili już 4:1 by ostatecznie przegrać 4:7 ale widać że po zmianie trenera jest inaczej. Potrafili wygrać u siebie z bezpośrednim przeciwnikiem Orlikiem to będą chcieli wygrać z Unią tym bardziej że pierwszy mecz w Oświęcimiu przegrali... Co ma być to będzie ale liczę że PB wygra spotkanie ????
Powodzenia ????
wynik 4:5 po dogrywce
19.11.2017 godz. 18.30
Cracovia - MH Automatyka
Typ Over 7,5
kurs: 1,99
Buk: Fortuna

Cracovia po porażce w Katowicach na pewno jest podrażniona ???? a co za tym idzie będą chcieli odreagować porażkę na najbliższym przeciwniku ???? Spodziewam się radosnego hokeja i spokojnego pokrycia Overa ???? Cracovia na własnym lodzie rozegrała do tej pory 8 meczy i 4 razy pokrywała over 7,5 ???? Myślę że dziś będzie 5 mecz ???? Oby na ++++ w Gdańsku było 5:2 dla Cracovii ????
Powodzenia ????
wynik 3:4 :O
19.11.2017 godz. 18.00
Podhale - JKH GKS Jastrzębie
Typ 2 (Zwycięzca)
Kurs: 1,78
Buk: Fortuna

To co się dzieje w Nowym Targu to chyba nikt by nie wyreżyserował ???? Wczoraj http://hokej.net/pl/menu/35/news,artykul,5,45118,dymisja-zietary.html a co za tym idzie kto na szybko ma poprawić grę Podhala ?! Chyba nie ma takiego człowieka co w 48h zmieni ekipę. Podhale sobie komplikuje życie gdyż ucieka im Puchar Polski ale naprzeciw staje ekipa która poza porażkami z &quot;Wielkimi&quot; tej ligi z nikim nie ma problemu ???? w piątek przegrywali już 4:1 u siebie z Polonią by wygrać 7:4 ! Spodziewam się że ekipa z Jastrzębie będzie nadal chciała podtrzymać dobrą dyspozycję i wygra z Podhalem które jest w widocznym dołku ????
Powodzenia ????
wynik 2:0 :O
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
26.11.2017 godz. 18.00
Polonia Bytom - MH Automatyka
Typ 1 (60min)
Kurs: 2,27
Buk: Fortuna

Jak nie dziś to kiedy ?? Wygrali z Podhalem Prowadzili w Jastrzębiu .... ale przegrali dobry chodź przegrany mecz u Siebie z Unią po dogrywce po błędzie Landsmana a brakowało chyba 30 sek do karnych no i ostatnio syndrom z Jastrzębia prowadzili już 3:0 z Katowicami by przegrać po karnych .... no to dziś musi się udać ???? Stocznia zaskakuje ale dziś liczę na Przełamanie poza tym jeśli chcemy grać o &quot;6&quot; to trzeba takie mecze na własnym lodzie wygrywać Oby dziś tak się stało ????
Powodzenia ????
wynik 4:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 24

daro7781

Użytkownik
03.12.2017
Unia Oswiecim - Orlik Opole
typ 1 (60min)
kurs 2.1 STS
Orlik dzis zagra bez swojego pierwszego bramkarza, poza tym gra na 3 piatki w koncu musi dac sie we znaki.
Unia ostatnio gra bardzo dobrze, no nie ma innego wyjscia niz wygrana dzisiaj.
Edit
pewne 4:2 ????
 
damiaannn 1,5K

damiaannn

Użytkownik
Panowie co myślicie o Unii Oświęcim da rade ? Kursy spadają jak deszcz dzisiaj. Rano kurs na czystą Unie 4.10 a teraz 3.38 (STS)
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
14.01.2018 godz. 13.15
GKS Katowice - GKS Tychy
Typ 1X
kurs: 1,86
Buk: Fortuna
DERBY w Katowicach Nowy bramkarz a to Zawsze spore wzmocnienie gracze z Tych nie znają go a zatem nadzieja na ugranie chociaż 1pkt bardzo realna ???? u siebie ostatnio Katowice przegrały po dogrywce a zatem spodziewam się podobnego meczu i remis po 60min ????
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
14.01.2018 godz. 17.00
Unia Oświęcim - Polonia Bytom
Typ 2 (+1,5)
kurs: 2,37
Buk: Fortuna
Kurs wart ryzyka i może się udać Unia na fali ale jak wiemy w Naszej PHL ta fala Zawsze jest nie obliczalna i przykład mamy w Bytomiu gdzie w ostatnich 2 meczach Polonia pokazała że pomimo trudności jakie są w Bytomiu można powalczyć i dziś liczę na walkę. W Bytomiu czekają na 18.01 bo wtedy ma się wyjaśnić przyszłość hokeja w Bytomiu i póki co chłopaki pokazują że warto na nich stawiać ???? Naprzód Polonio !!!
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
14.01.2018 godz. 13.15
GKS Katowice - GKS Tychy
Typ 1X
kurs: 1,86
Buk: Fortuna
DERBY w Katowicach Nowy bramkarz a to Zawsze spore wzmocnienie gracze z Tych nie znają go a zatem nadzieja na ugranie chociaż 1pkt bardzo realna ???? u siebie ostatnio Katowice przegrały po dogrywce a zatem spodziewam się podobnego meczu i remis po 60min ????
Powodzenia ????
++++++++++++
14.01.2018 godz. 17.00
Unia Oświęcim - Polonia Bytom
Typ 2 (+1,5)
kurs: 2,37
Buk: Fortuna
Kurs wart ryzyka i może się udać Unia na fali ale jak wiemy w Naszej PHL ta fala Zawsze jest nie obliczalna i przykład mamy w Bytomiu gdzie w ostatnich 2 meczach Polonia pokazała że pomimo trudności jakie są w Bytomiu można powalczyć i dziś liczę na walkę. W Bytomiu czekają na 18.01 bo wtedy ma się wyjaśnić przyszłość hokeja w Bytomiu i póki co chłopaki pokazują że warto na nich stawiać ???? Naprzód Polonio !!!
-----------
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Cracovia rozwiązuje umowy z 2 obrońcami: Zib oraz Novajovsky. Wobec kłopotów chwilowym (mam nadzieję) drużyny z Małopolski, można dać typ na Orlik, który słaby nie jest.
Orlik lub remis - Cracovia @2.15 efortuna ✅ 2:1 po dogr.
Też fajny kurs jest na -1,5 wobec meczu GKS Katowic z Unią Oświęcim.
GKS Katowice (-1,5) - Unia @1.8 bet365 ✅ e- 7:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
30.01.2018 godz. 19.00
Naprzód Janów - Polonia Bytom
Typ 2 Reg
Kurs: 2,10
buk: Fortuna

Mecz na &quot;szycie&quot; Oba zespoły na fali porażek a zatem jedno w tym meczu jest pewne Ktoś się przełamie i wygra mecz ???? Polonia ma &quot;tylko&quot; 11 pkt przewagi na Naprzodem wiadomo że oba klubu zagrają o byt w PHL a zatem mecze z gatunku ciężkich i liczę że Polonia która ma dłuższą serie porażek wyjdzie z tego zwycięsko ???? W Polonii ostatnio zakontraktowano dwóch zawodników Bramkarza Studzińśki oraz Napastnik Abramov odszedł też jeden zawodnik do Gdańska Kalinowski. Duże wzmocnienie to bramkarz który na tle Zdanowicza lepiej się prezentuje a w przodzie Zawsze coś wpadnie ???? a zatem dziś trzeba wygrać i pokazać że To My jesteśmy lepsi ???? Mecz będzie zacięty ale miejsce w tabeli mówi że lepiej zainwestować w PB ????
Powodzenia ????
wynik 1:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Cracovia ostatnio gra taką młuckę, że szkoda gadać. Oglądałem ich z Podhalem to wyglądało to dramatycznie. Z tego co zasłyszałem to dużo kontuzji jest w drużynie, ale z drugiej strony zrobili pare ciekawych transferów, chyba ze trzech zawodników (prawde mówiąc takie sobie, ale PHL stoi na poziomie takim jak i nasza ekstraklasa piłkarska albo niżej). Myślę, że jednak trzeba trochę poczekać aż ci nowi się zgrają. Może być różnie w tym meczu, ja grałbym bramki w tym spotkaniu, bo ta liga jest mocno nieprzewidywalna, zresztą Cracovia może mieć w du*ie sezon zasadniczy, a potem i tak w playoffach odpalą jak co roku
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Czy widzi ktoś faworyta gości w meczu JKH Jastrzębie z Cracovią? Kurs. 2.1
@ Fortuna95 Coś ktoś?
Rohacek znany jest z tego, ze w pewnym momencie prowadzona przez niego Cracovia gra straszny hokej. Nie zdobywaja wowczas punktow i niemilosiernie mecza sie z rywalami. Nowi zawodnicy nawet jesli zagraja to niekoniecznie beda juz zgrani z nowym zespole (z moich informacji wynika, ze najwieksze szanse zagrac ma jedynie Chaloupka) Mysle ze Cracovia cwiczy teraz ostro aby nogi dobrze chodzily w play off stad ich forma moze byc daleka od optymalnej.
Osobiscie odradzam grania na Pasy, ale nie wykluczam ich zwyciestwa.
Jesli chodzi o moj typ to podwojna szansa 0-0 @1.94⛔

Uwaznie przygladam sie tez spotkaniu w Opolu, gdzie miejscowy Orlik podejmie dzis lidera GKS Tychy. W ekipie wicemistrza powinni wystapic nowi zawodnicy, ale podobnie jak pisalem wyzej moga nie byc zgrani z reszta zespolu. Ciekaw tez jestem kto wobec tego wypadnie ze skladu Tyszan. Opolanie ntomiast wciaz sa w grze o 6 miesjce ale ich strata do Unii to juz 5 pkt. Wobec tego probuje grac na niespodzianke w dwoch wariantach
Orlik Opole (+1.5) - GKS Tychy 1 @2.05⛔
Orlik Opole - GKS Tychy 1 @5.10⛔
(Kursy: fortuna)
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dzięki za opinie, zagrałem za drobne Brno + Czysta 2 na Cracovia ,więc, jak nie wejdzie to trudno. Ostatnio (wyżej w postach) udało mi się trafić 1x orlik z Cracovia i dziś jest jak najbardziej szansa na znów punkty dla Orlika. Wczoraj myślałem, że Automatyka sprawi małą niespodziankę ale się przeliczyłem. Zagrali bardzo słabo.
Po zdarzeniach: Cracovia jak w masło, szkoda, że wybrałem zły mecz z ligi czeskiej...
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
4.02.2018 godz. 18.00
Naprzód - Podhale
Typ 1 (+3,5)
kurs: 1,72
buk: Bet365

Ładne Handi wystawili na Naprzód w ostatnim czasie dołączył do ekipy z Janowa bramkarz z Czech który w debiucie przepuścił tylko 3 bramki a Naprzód przegrał tylko 2:3 w Derbach Katowic a wiadomo że przed meczem każdy spisywał ich na spore baty. Po dobrym mecz na wyjeździe dziś na własnym lodzie z pewnością będą chcieli pokazać się z dobrej strony i takie handi według Mnie jest bardzo realne do pokrycia ????
Powodzenia ;)
Wynik 2:5
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Fortuna nie wystawiła Handicapu na 0:1,5 w stronę Katowic, a wystawiła 1,5:0 po kursie 1.01. Porażka z tym bukiem.
GKS Katowice (-1,5) - Automatyka Gdańsk @1.60 &lt;&lt;-- STS (więcej niż się spodziewałem).
✅ 10:2 NOKAUT

Co tu napisać aby Was przekonać - może H2H ostatnie 5 meczy to zdecydowana przewaga gospodarzy dzisiejszego spotkania. 5:0 dla Gks-u, dodatkowo ostatnie wyniki 5:1 oraz 6:1. W meczu z Janowem oszczędzanie graczy na dzisiejsze spotkanie, ale wynik to sprawa drugorzędna.
- Automatyka ma małe tourne po południu i w czwartek na antenie TVP Sport można było obejrzeć mecz z Unią Oświęcim. Wynik: 3:0 dla Unii bo bezbarwnym meczu gości. Łapali kary jak głupcy, a Unia ich wypunktowała. Mam wrażenie, że goście dzisiaj się pogodzili z barażami do ćwierćfinałów.\
- Niesamowity okres mają zawodnicy GKS-u. Rohtla póki co najlepiej punktującym zawodnikiem (48 punktów) do tego dochodzą Themar, Wronka oraz Malasiński.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
08.02.2018 godz. 18.00
GKS Katowice - Cracovia
Typ Over 6,5
kurs: 1,75
buk: Bet365

Ostatnie dwa mecze w sezonie zasadniczym wiadomo z których miejsc obie ekipy przystąpią do Play - Off a zatem dziś mecz z gatunku musi się odbyć ???? liczę że obaj trenerzy zrobią parę roszad a w bramkach dziś zboczymy &quot;drugich&quot; bramkarzy tak więc w tym meczu spodziewam paru bramek ???? Mecz live w TVP Sport także oby nie był nudny ????
Powodzenia ????
wynik 2:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom