>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Tak naprawdę mecz o pietruszkę, bo dwie ekipy jadą na LAN. Bez sensu się pakować w ten mecz, nawet jeśli HR wygląda bdb.
Właśnie w tym, że to mecz o nic doszukuje się kolejnego argumentu na mój typ. HR wygrywa pierwsza mapę a heroic już odpuści i skończy się 2:0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
uzytkownik-24118 2,1K
Zespoły z regionu CIS jako pierwsze kojarzą mi się z brakiem skupienia w nieważnych spotkaniach, to po pierwsze. Po drugie z tych 8 map to tylko 2 wygrane były jakoś bardziej przekonująco. Trzykrotnie był overtime. Poza tym te 2 wygrane w ostatnim starladderze mapy na heroic to ostatnie dwa grane przez HR trainy. A przy zbanowaniu nuke przez HR to pewnie będzie pick Heroic. Dla mnie jeżeli coś tu grać to właśnie Heroic +1,5 (@1,40) , over 2,5 (@ 1.85) albo zwyczajnie Heroic wygra 1. mapę @2.15
O ile oczywiście ktoś musi coś tu grać. Tak czy owak bardzo delikatnie ze stawką bo stawka meczu jest żadna. Kursy z LVBet
 
uzytkownik-24118 2,1K
05.02.2018 17:00 Tricked - Kinguin - Hellcase Cup
Typ raczej przeciwko Pingwinom niż za Tricked ale po takim kursie żal nie spróbować.
Wydaje mi się, że odnalazłem się bardzo słabo. W ogóle nie pasuje mi to jak gramy. Ciężko jest rozmawiać po angielsku, kiedy od samego początku mojej kariery komunikowałem się wyłącznie w języku polskim. Dużo ciężej jest się dogadać, dużo mniej łączy nas też z MUTiRiSEM i foxem niż z naszą czteroosobową grupką, gdzie znamy się dość długo. Dużo trudniej jest się komunikować również poza grą, bo to też jest ważne – jakaś atmosfera w drużynie. Ciężko to w ogóle zbudować. Myślę, że to są takie główne przeszkody w tym wszystkim.
Też dużą przeszkodą jest to, że ani ja, ani mouz, ani MUTiRiS nigdy nie graliśmy komunikując się w języku angielskim, więc na pewno brakuje nam też słownictwa, jeśli chodzi o dialog poza grą.
Na początku, mówiąc kolokwialnie, była trochę patologia. Tuż po zmianie za prowadzenie w grze odpowiedzialny byłem ja, trwało to około dwa tygodnie. Dużo problemów sprawiała jednak wyraźna bariera językowa. Po polsku da się wytłumaczyć większość rzeczy bardziej szczegółowo, natomiast w języku angielskim uciekamy się do ogółów.
Teraz, od dwóch czy trzech tygodni za prowadzenie odpowiada fox. Nasza gra wygląda lepiej, ale wciąż panuje spory chaos. Czasami pojawiają się błędne calle i potrafimy się pogubić. Tak naprawdę ciężko mi się o tym mówi, bo wiadomo, że każdy z nas wolałby grać po prostu w pełni polskim zespole, tak jak to było do tej pory. Później, po finałach PLE narzucono nam zmiany i musieliśmy po prostu na nie przystać.
Po tych wypowiedziach nie wróżę im sukcesu w dłuższym okresie czasu, prędzej to się rozleci. To co prawda tylko BO1 w formacie online więc wszystko jest możliwe ale faworyzowanie Kinguin wobec ich problemów? Tricked w styczniu ograło MANS NOT HOT, ugrało mapę z Alternate Attax w finale otwartych kwalifikacji do Katowic ulegli Epsilon 2:1. Dla mnie mecz 50/50, do tego problemy Kinguin o czym publicznie opowiadają zawodnicy (cytaty z wywiadów na cybersport.pl) to żal nie spróbować lekko Tricked.
Tricked @1,97 LVBet ⛔⛔⛔ 4:16

Czas chyba na przerwę od typowania
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Godzina: 19:00
Spotkanie: PRIDE - Kinguin
Typ: zwycięstwo PRIDE
Kurs: 2.20 ⛔
Bukmacher: forBet

Grać i korzystać póki kursy nie spadną. Już wcześniej według mnie kursy były źle wystawione, Kinguin w obecnej formacji gra fatalnie, wczoraj zagrali pierwszy w miarę przyzwoity mecz na Inferno, ale przeciwnik był z tier3. Pride mimo potwierdzenia kto będzie 5 zawodnikiem radzi sobie ostatnio przyzwoicie.
Głównym argumentem za tym betem jest jednak to, że przed kilkoma minutami wypłynęło info o tym, że Michu idzie na wypożyczenie do Virtus Pro i nie będzie aktualnie grał z Kinguin. Coś co i tak źle funkcjonowało straciło właśnie swojego najlepszego aimera, dlatego idę śmiało w kierunku Orłów z Pride
Dodatkowo indywidualnie gram Pride 2;0 Kinguin @4.15 STS ⛔
Michu zagrał ostatni raz, Mirage wygrał sam a o 2 mapie szkoda gadać.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Warto dodać że w tym turnieju najpierw są po dwa bany a potem dopiero pickowanie map. Więc kurs na DW 2:0 naprawdę wart ryzyka. Zresztą w meczu Venatores - AGO też wydaje mi się że można poszukać czegoś na doga. Gracze AGO sami przyznają że mają problem z grą na Polaków: przegrali na Pompę BO1 w eliminacjach do IEMa, wczoraj 12:16 na mirage z SEAL Esports. Często zdarzają im się problemy w pistolach co potem skutkuje długimi meczami. Więc te hc 5,5 wyglądają OK:
Venatores +5,5 1. mapa @1.67 ⛔ brakło jednej rundy
Venatores +5,5 2. mapa @1,67 ✅
A może nawet mapę przegrają? Dlaczego nie?
Over 2.5 mapy @2.30 ✅✅
Wszystko STS
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Szok, informacja z fanpage Taza, byłego już zawodnika Virtus Pro ????
Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości. Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chlopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo jakie ode mnie usłyszycie ???? Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz,nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Raczej oczekiwana zmiana. Od nieudanego majora wiadomo było że będą zmiany. Zresztą myślę że to nie jest ostatnia zmiana w VP (co zresztą zapowiedziała organizacja, kolejne w marcu). Gdybym miał typować to będzie to szpero za paszę lub neo. Bo w tej chwili Virtusi zostali bez IGL - pewnie na chwilę weźmie się za to neo ale na dłuższa metę wątpię żeby chciał. Więc może szpero który był przymierzany do roli IGL w Kinguin. Myślę że więcej niż dwóch nie wymienią bo wiązałoby się to z utratą slota w majorze.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Szpero się na IGL&#39;a nie nadaje, co z resztą sam niejednokrotnie podkreślał grając jeszcze w Kinguin. Narzekał na to od początku pełnienia tej roli, później próbował przekonywać, że się do tego przystosowuje, jednak będąc odsuwanym na ławkę wielokrotnie podkreślał na swoich streamach, że żaden z niego prowadzący i nie chce pełnić tej roli.
 
uzytkownik-24118 2,1K
VP na pewno potrzebuje IGLa. Jeśli nie wyciągną nikogo z AGO (a wątpie skoro ostatnio podpisali kontrakty do 2020) to nie bardzo widzę innego kandydata na polskiej scenie. Na pewno był przymierzany jako IGL w tym Kinguin z foxem i mutirisem ale nie chciał więc w Kinguin gra mouz a IGL jest tam fox). A nie wierzę żeby wzięli na IGLa kogoś spoza PL. No chyba że Neo się zdecyduje.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
No i stało się, TAZ odsunięty do rezerw, w jego miejsce wchodzi Michu. Wg mnie dobra decyzja, pewna epoka się skończyła w tej drużynie. Kolejnym do odstawki będzie zapewne Neo, w jego miejsce idealnie wpasowałby się Szpero ;)
 
M 451

malizna

Użytkownik
No i stało się, TAZ odsunięty do rezerw, w jego miejsce wchodzi Michu. Wg mnie dobra decyzja, pewna epoka się skończyła w tej drużynie. Kolejnym do odstawki będzie zapewne Neo, w jego miejsce idealnie wpasowałby się Szpero ;)
Ciekawe kto by wtedy prowadził ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
A mnie zastanawia inna rzecz - jak to będzie z online&#39;owymi turniejami - Michu grał dla Pingwinów w ESEA MDL. Nie ma tam jakiegoś roster locka w związku z tym? To samo w V4 na które VP dostało bezpośrednie zaproszenie - Michu grał we wczorajszych eliminacjach dla Kinguin
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj mamy sporo meczów z różnych lig. Wszystko niestety BO1 więc większa szansa na undergodi. Macie jakieś propozycje?
Ja na pewno pogram zwycięstwo Virtus Pro z Red Reserve. Po zmianie składów zagrali dopiero jeden mecz ale i tak uważam, że Michu sobie poradzi. Już wczoraj zagrał fajne spotkanie. Nie dość, że panowie z VP go bardzo lubią i atmosfera na pewno jest dobra to oczywiście michu ma spory talent i mam nadzieję że się rozwinie.
Uważam, że kurs @1.42 z LVBet na zwycięstwo VP wydaje się być rozsądnąpropozycja.
Ciekawi mnie kto zagra jako standin u Kinguiow ale bez względu kto to będzie to i tak nie powinni sobie poradzić z AVANGAR. Mega skillowym teamem, który jest w formie. Więc gram jeszcze na Kazachów po kursie @1.35 LVBet
No i oczywiście o 17 zaczynamy mecze 7 sezonu ESL Pro League. Zobaczymy między innymi takie spotkania jak: G2 - Fazę, Fnatic - mousesports, Navi - Hellraisers. No i nie można zapomnieć o polskim akcencie czyli meczu, który AGO vs LDLC.
Zapraszam do dyskusji i proszę o dzielenie się swoim opiniami o poszczególnych meczach
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Vp &amp; Astralis = 1.74 BAH ✅
VP - Michu wchodzi do akcji i bardzo dobrze się stało. Od razu widać różnice, Michu nie boi się podejmować ryzyka, nie boi się pojedynków 1 vs 1, jest świetny aimowo, moim zdaniem tego brakowało VP. Będzie tylko lepiej. Wczoraj ograli słabych Białorusinów, ale Red Reserve wiele trudniejszym rywalem według mnie nie jest. Wystarczy spojrzeć na ich wyniki. Kurs 1.46 w BAH jest dla mnie jak najbardziej do gry.
Astralis - Szanujmy się. Do LDLC przychodzi LOGAN, którego chyba nie zna nikt, nawet z osób zainteresowanych CS. Do Duńczyków dołącza ich rodak Magisk. Jeden z większych talentów młodego pokolenia na scenie. Do tego grane będzie Inferno - Najbardziej teamowa mapa z &quot;map- poolu&quot;. Astralis około 75% wygranych na tej mapie a LDLC około 45%. Jeśli Astralis to przegra nigdy w życiu nie postawię złotówki na nich i chyba ogólnie na CS-a.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Na szybko, bo zaraz mecz: Mousesports - Fnatic 1.79 BAH ✅✅ // Kanał ESL PL 20.20
Myszy wygrały pierwszą mapę i ewidentnie widać, że gra im się dzisiaj &quot;klei&quot;. Całkowicie na drugim biegunie są Szwedzi, którzy grają bardzo, ale to bardzo przeciętnie. Przegrali swoją mapę, na której pokazują świetnego CS-a od dłuższego czasu. Jeśli tak słabo zagrali na Miragu boję się, że na Overpassie może być tylko gorzej.
Myszy rozpędzone, mapa wybrana przez nich, więc taktyki na pewno przygotowane konkretne co jest kluczowe na tej mapie. Według mnie - najbardziej taktycznej.

Do tego na tej mapie: Myszy 80% winów, Fnatic 20%.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
AGO - LDLC (Overpass) 1.53 BAH ✅ // Godzina: 22.35 Kanał ESL PL
Moja analiza będzie wyjątkowo krótko, ponieważ w zasadzie nie ma o czym tu pisać. AGO mega motywacja, chcą zaistnieć w świecie i nie odpuszczą meczu. Będą gryźć zębami przeciwników jak skończy się amunicja. LDLC gra bardzo słabo, dostają baty za batami. Nie pasują do tej ligi. Wierzę w AGO i ich zespołowość. Ostatnio poprawili grę. Co prawda LDLC ma wysoki procent zwycięstw na tej mapie, ale uważam, że tym razem nie będzie miało to żadnego znaczenia. GO GO AGO GAMING! ????
// Dzięki za dzisiaj. Eryk ????
 
P 9

plokin

Użytkownik
Nie miałem czasu na nadrobienie zaległości w postaci zobaczenia dwóch ostatnich spotkań VP już w nowym składzie. Dużo też nie można się spodziewać, ale czy jest jakiś powiew świeżości? Skillowo to spory boost dla drużyny, ale brak ogrania jeszcze pewnie swoje robi. Dzisiaj na szybko zobaczyłem popularny filmik z traina z ts VP. Snax ostro pocisnął Taza i jeszcze dołączył się byali. Plotki o skłóceniu i zdjęcie samotnika neo nie było przypadkiem.
Smuci pozbycie się głównego filaru Szwedów jakim był Xizt. Dennis to ogromny boost skillowy, ale niewiadoma pod względem prowadzenia.
Ktoś oglądał Magiska w akcji?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie miałem czasu na nadrobienie zaległości w postaci zobaczenia dwóch ostatnich spotkań VP już w nowym składzie. Dużo też nie można się spodziewać, ale czy jest jakiś powiew świeżości? Skillowo to spory boost dla drużyny, ale brak ogrania jeszcze pewnie swoje robi. Dzisiaj na szybko zobaczyłem popularny filmik z traina z ts VP. Snax ostro pocisnął Taza i jeszcze dołączył się byali. Plotki o skłóceniu i zdjęcie samotnika neo nie było przypadkiem.
Smuci pozbycie się głównego filaru Szwedów jakim był Xizt. Dennis to ogromny boost skillowy, ale niewiadoma pod względem prowadzenia.
Ktoś oglądał Magiska w akcji?
O powiewu świeżości po dwóch meczach trudno powiedzieć. Ale na pewno widać różnicę w pojedynkach aimowych. Utalentowany Michu wnosi dużo dobrego. Na dodatek Chyba cała drużyna za nim przepada, sądząc po tym jak go witali z zadowoleniem więc w ekipie powinno być coraz lepiej i dobrze to wróży przed starladerem w Kijowie oraz IEMem w Katowicach.
W pierwszym meczu VP łatwo ograli Nemige natomiast wczoraj się musieli namęczyć z Red Reserve. Czasami trochę za bardzo kombinowali.
Skróty jak i najlepsze momentu w tych dwóch meczach możesz obejrzeć na Youtube:



 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja uważam że ciężko mówić o formie w pojedynkach aimowych, bo zarówno w Nemidze jak i w Red Reserve trudno szukać poważnych graczy. Rotacje (zwłaszcza przy atakach na B) wyglądały spoko wczoraj ale też jednak RR wchodziło dość długo co dawało czas na pomoc. Dodatkowo wczoraj grało wczoraj dość defensywnie oddając kontrolę mapy Polakom. Tak naprawdę pierwszym testem tego &quot;nowego&quot; VP będzie sobota i mecz z myszami a jakieś większe wnioski będzie można wyciągać po turnieju w Kijowie gdzie zobaczymy jak to będzie wyglądać.
 
karlshelby 0

karlshelby

Użytkownik
Astralis - Heroic
ESL Pro Leauge
Godzina 19:15
Pierwszy zaliczy 5 rund - Heroic @2.4 ✅

Heroic wbiera strone na tej mapie więc prawdopodobnie zaczną w ct. Po update Nuke jest bardziej mapą ct-sided niż poprzednio.
Statystyki z nuke:
Astralis wygrane rundy TT (ostatnie 3 miesiące - 3 mapy) - 28.21 %
Astralis wygrane rundy TT (all time - 42 mapy) - 40.17 %
Heroic wygrane rundy CT (ostatnie 3 miesiące - 5 map) - 67.61 %
Heroic wygrane rundy CT(all time - 65 map) - 56.72 %
Ogólnie szane na wygranie tego zakładu to 50/50 imo ze względu że statystycznie to Heroic jest sporym faworytem tego zakładu lecz uwględniając że Astralis ogólnie jest o wiele lepszym zespołem szanse się wyrównują. 2.4 to przyzwoite value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom