>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Info jest calkowicie potwierdzone. Oczywiscie nie maja naszej licencji ,ale od dzis oblokowali zakłady sportowe dla Polakow. Zmien dns i info zniknie
 
katoen 0

katoen

Użytkownik
Tak Betsson and Betsafe i Nordicbet działają ???? Czyli pokazali gdzie mają tę PiS-owską ustawę ???? Brawo!
 
M 27

milt

Użytkownik
U nas ta niedorobiona ustawa obowiązuje od zeszłego roku, we Francji też jest podobnie(wysoki podatek obrotowy) tylko że trochę wcześniej wygonili buków bez licencji. Jak mamy do czego porównywać naszą sytuację z bukami to właśnie najbliżej nam do Francji. Trzeba popatrzeć kto tam uzyskał licencję ze znanych buków to będziemy wiedzieli czego można się spodziewać: bwin, unibet i betclic i na tym koniec. Betsson i betsafe nie weszli na francuski rynek, więc nie dziwi że i do Polski nie chcą. Oczywiście nawet gdyby bwin czy unibet dostał licencję to nam niewiele i tak daje najwyżej promocję graj bez podatku, potem graj z podatkiem 6%, aż w końcu graj z podatkiem 12%. Nie ma co liczyć że wielu zagranicznych uzyska licencję i zrobi konkurencję ziemniakom.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Chyba nie do końca zrozumieliście Panowie treść tych zapisów jak odnosicie je do branży hazardowej na terenie PL...
 
H 32

hortex

Użytkownik
Wystarczy wejść na lexa i tam są wyroki z uzasadnieniem ???? Jest sporo skazujących. Jest też sporo uniewinniających, nawet gdy dowody są obciążające.
 
S 0

sytrotiqx

Użytkownik
A więc jak wygląda teraz kwestia betssona niby na chat mi napisał, że jest wszystko ok można grać bo opierają się na jakiejś maltańskiej licencji . I spoko wg nich gramy legalnie , czy aby na pewno ?
W regulaminie mamy m.in
Instytucją, która udziela nam licencji i kontroluje naszą działalność jest Maltański Urząd ds. Gier (Malta Gaming Authority, MGA) z siedzibą na Malcie.
7.5 Obowiązkiem użytkownika jest uzyskanie wiedzy na temat tego, czy aktywność użytkownika w Witrynie jest zgodna z prawem w kraju, w którym się znajduje, grając w Gry.
I akurat punkt 7.5 najbardziej mi nie pasuje , i nie wiem czy akceptować regulamin czy jednak olać to i grać z podatkiem np fortuna ?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
A więc jak wygląda teraz kwestia betssona niby na chat mi napisał, że jest wszystko ok można grać bo opierają się na jakiejś maltańskiej licencji . I spoko wg nich gramy legalnie , czy aby na pewno ?
W regulaminie mamy m.in
Instytucją, która udziela nam licencji i kontroluje naszą działalność jest Maltański Urząd ds. Gier (Malta Gaming Authority, MGA) z siedzibą na Malcie.
7.5 Obowiązkiem użytkownika jest uzyskanie wiedzy na temat tego, czy aktywność użytkownika w Witrynie jest zgodna z prawem w kraju, w którym się znajduje, grając w Gry.
I akurat punkt 7.5 najbardziej mi nie pasuje , i nie wiem czy akceptować regulamin czy jednak olać to i grać z podatkiem np fortuna ?
Jeżeli męczą cię tego typu zapisy to daj sobie spokój graj w sts Forbetach fortunach itp . Każdy gra gdzie chce , powiesz ale jak to? Łamiesz ustawę ??? Złapią cię ... Żebym miał jakiekolwiek problemy z tym że gram gdzie chce to musiał bym osobiście złożyć donos sam na siebie po pierwsze po drugie jeszcze musiał bym im przedstawić na to dowody ???? .
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
A więc jak wygląda teraz kwestia betssona niby na chat mi napisał, że jest wszystko ok można grać bo opierają się na jakiejś maltańskiej licencji . I spoko wg nich gramy legalnie , czy aby na pewno ?
W regulaminie mamy m.in
Instytucją, która udziela nam licencji i kontroluje naszą działalność jest Maltański Urząd ds. Gier (Malta Gaming Authority, MGA) z siedzibą na Malcie.
7.5 Obowiązkiem użytkownika jest uzyskanie wiedzy na temat tego, czy aktywność użytkownika w Witrynie jest zgodna z prawem w kraju, w którym się znajduje, grając w Gry.
I akurat punkt 7.5 najbardziej mi nie pasuje , i nie wiem czy akceptować regulamin czy jednak olać to i grać z podatkiem np fortuna ?
Taka odpowiedź od betssona:
&quot;Uprzjemie informuję, że jesteśmy na etapie wprowdzania zakładów sportowych dla mieszkańców Polski. Udostępniliśmy już naszym graczom zakłady live , a wkrótce na naszej stronie pojawią się promocje dedykowane użytkownikom z Polski. Dziękujemy za zrozumienie.&quot;
Kupy się to nie trzyma.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Co się nie trzyma ? Po prostu będą działać jak wcześniej w szarej strefie i tyle. Obecnie pracują tylko nad przywróceniem zakładów (w betsafe już to zrobili).
 
R 924

radziooh

Użytkownik
dokładnie, jest podobnie jak w 2009 roku, wielki szum, panika a zostanie tak jak było, poligłupy i tak nie mają czasu i możliwości wszystkich kontrolować (jedynie brak bet365 pinnacle i betfair żal)
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Co się nie trzyma ? Po prostu będą działać jak wcześniej w szarej strefie i tyle. Obecnie pracują tylko nad przywróceniem zakładów (w betsafe już to zrobili).
Tylko że zakłady są dostępne.Co do wcześniejszego posta musiałem źle zrozumieć, w sensie, że tylko live można obstawiać, a można wszystko. Jednakże na razie nie wiadomo jak z wypłatami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom