>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2017/18

Status
Zamknięty.
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Powoli, powoli kończy się przerwa w Argentynie. Już w najbliższy czwartek zaczynamy rozgrywki od zaległego meczy 11 kolejki: Independiente - Rosario. A później już normalnie 13 kolejka.
Zmiany kadrowe są tutaj:
https://www.transfermarkt.pl/primera-division/transfers/wettbewerb/AR1N/plus/?saison_id=2017&amp;amp;s_w=w&amp;amp;leihe=0&amp;amp;leihe=1&amp;amp;intern=0&amp;amp;intern=1
Największe zmiany w Racingu - wygląda to obiecująco.
Pozostałe transfery warte odnotowania:
River - przybycie Pratto z Sao Paulo i bramkarza Nacionalu - Armaniego - czyli w porównaniu z tym co było wcześniej - duże wzmocnienia i River powinno zacząć iść w górę tabeli.
Boca - powrót Teveza, zakup Abili - obaj napastnicy. Oraz Mas i Buffarini - boczni obrońcy.
Najwięcej stracił chyba Huracan - odszedł Abila, oraz Gimnasia, w której nie zobaczymy młodego Ibaneza.
W najbliższej kolejce może coś delikatnie zatypuje.. ale to chyba tylko tak symbolicznie i minimalnie - for fun.
A Wy co myślicie? Tevez da mistrzostwo?, a może San Lorenzo przegoni lidera? jak będzie grać Lanus, River, NOB?... dużo pytań, mało odpowiedzi ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
majekx co jak co, ale lepiej opisanego mercado w Argentynie niż tutaj -&gt; http://albicelestes.pl/2017/12/21/mercado-argentino-styczen-2018/ nie uświadczysz nigdzie! ;) Dlatego po co wchodzić po transfermarktach kiedy masz wszystko w jednym miejscu od pasjonatów tejże ligi itp?
Mocno polecam tę stronę do śledzenia bo można o meczach wszystko znaleźć, oglądają całą kolejkę! ;)
Największe wrażenie robią transfery Boca, robią skład pod tryumf w Copa Libertadores ewidentnie. Wzmocnili boki obrony + Tevez do przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera B Metropolitana
Godz: 21:05
Spotkanie: Talleres de Remedios de Escalada - Barracas Central
Typ: Talleres de Remedios de Escalada
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera B Metropolitana na Estadio de Talleres o ligowe punkty zmierzą się miejscowe Club Atlético Talleres de Remedios de Escalada a w gości pojawi się zespół Club Atlético Barracas Central.
Talleres de Remedios de Escalada w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyli 24 punkty co daje 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast Barracas Central plasuje się na 16 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera B Metropolitana zdobywając 15 oczek w sowich 15 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw oraz 3 przegrane i bilans bramek 9-8 zaś goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 8-10.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy po bardzo dobrym kursie wystawionym przez bukmachera na gospodarzy którzy walczą o wejście do Play Off o wyższą ligę do tego na 4 spotkania na swoim terenie z gośćmi na swoim terenie ograli ich 2 razy a goście na wyjazdach grają słabo tak jak w całym tym sezonie i moim zdaniem nie zdobędą nawet punkciku na terenie rywala.
✅2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
na dzisiejszą noc mam 2 typy. Ponieważ liga staruje po przerwie... ryzyko jest większe niż zazwyczaj i dlatego stawka raczej rekreacyjna
Godoy - Chacarita
(1:0)
1 - @1,7 ✅
Typ ze względu na postawę drużyny gości w pierwszej połowi rozgrywek. Goście na wyjazdach strzelili tylko 1 gole (6 meczy) - Tucuman i NOB. Dla porównania u siebie Godoy w 4 meczach zdobył komplet punktów. Pokonał Huracan, Gimnasie, Independiente i Talleres - czyli zespoły wcale nie takie słabe.
Kadrowo Godoy lekko osłabione, Chacarita praktycznie bez zmian.
Talleres - San Lorenzo
(2:0)
un2,5 - @1,4 ✅
2 - @3,2 ⛔
Zapowiada się mecz z minimalną liczbą bramek - Talleres u siebie gra w kratkę - 3-1-2 i gole 10:4. San Lorenzo natomiast to drugi zespół wyjazdów - 5 meczy - 4-1-0 i gole 10:3. Ale to Talleres jest osłabione - odeszli Palacios (prawy napastnik), Reynoso (kreatywny pomocnik) i Mendeza (boczny napastnik) - wszyscy byli podstawowymi zawodnikami gospodarzy. San Lorenzo praktycznie bez zmian.... myślę, że zgranie, oraz stabilność składu przeważy tutaj nad atutem własnego boiska. Talleres wydaje się, że niema zwyczajnie kim stworzyć akcji ofensywnych - i może to być bardzo widoczne
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Nowy weekend... pora na 14 kolejkę ligi argentyńskiej.. na pierwszy ogień idą mecze:
Argentinos Juiors - Defensa y Justica
(2:1)
bts - @1,95 ✅
1 - @2,65 ✅
Czekam na bramkę Barriosa - Nabytek Juniors rozegrał dobre poprzednie spotkanie przeciwko San Martin.. ale jeszcze gola nie zdobył. Z drugiej strony nie zagra podstawowy obrońca - Piovi - sprzedany do Racingu, czyli powinna być przynajmniej jedna zmiana w zespole gospodarzy. Zmiana na kluczowej pozycji.
Defensa na pewno będzie chciała się zrehabilitować po meczy z Veles - dosyć pechowo przegranym. Ogólne goście są zespołem overowym i wynik z zeszłego tygodnia mnie trochę zdziwił. Mam nadzieję tym razem Defensa zagra to do czego przyzwyczaiła we wcześniejszych meczach. Na pewno w zespole gości nie zagra Kaprof, który odpoczywa po czerwonej kartce.
Tutaj mam nadzieje własne boisko przechyli szale zwycięstwa na stronę Juniors.. liczę jednak, że mecz będzie otwarty i bramki zobaczymy po obu stronach boiska.

Belgrano - Lanus
(0:0) - jednak skończyło się na 0:0... bałem się tego undera, jednak jak napisałem.. po @1,4... ?? Nie warty był ryzyka ;)
1 - @1,85 ⛔
Gospodarze mają całkiem fajną serię - 6 meczy ligowych bez porażki. Myślę tym razem podtrzymają swoją serię... bo Lanus bez Sanda i Velazqueza jest zupełnie rozbite. Gola w poprzednim meczu, ze słabym Patronato strzelił Carrasco - prawy obrońca - czyli ofensywa praktycznie nie istnieje.
Spodziewam się tutaj minimalnej wygranej gospodarzy, bo pewnie Lanus bardziej skupi się na obronie niż ataku - ale czy kurs ~@1,4 jest warty rozważenia?... Argentynie - nie sądzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nowy weekend... pora na 14 kolejkę ligi argentyńskiej.. na pierwszy ogień idą mecze:
Argentinos Juiors - Defensa y Justica
bts - @1,95
1 - @2,65
Czekam na bramkę Barriosa - Nabytek Juniors rozegrał dobre poprzednie spotkanie przeciwko San Martin.. ale jeszcze gola nie zdobył. Z drugiej strony nie zagra podstawowy obrońca - Piovi - sprzedany do Racingu, czyli powinna być przynajmniej jedna zmiana w zespole gospodarzy. Zmiana na kluczowej pozycji.
Defensa na pewno będzie chciała się zrehabilitować po meczy z Veles - dosyć pechowo przegranym. Ogólne goście są zespołem overowym i wynik z zeszłego tygodnia mnie trochę zdziwił. Mam nadzieję tym razem Defensa zagra to do czego przyzwyczaiła we wcześniejszych meczach. Na pewno w zespole gości nie zagra Kaprof, który odpoczywa po czerwonej kartce.
Tutaj mam nadzieje własne boisko przechyli szale zwycięstwa na stronę Juniors.. liczę jednak, że mecz będzie otwarty i bramki zobaczymy po obu stronach boiska.

Belgrano - Lanus

1 - @1,85
Gospodarze mają całkiem fajną serię - 6 meczy ligowych bez porażki. Myślę tym razem podtrzymają swoją serię... bo Lanus bez Sanda i Velazqueza jest zupełnie rozbite. Gola w poprzednim meczu, ze słabym Patronato strzelił Carrasco - prawy obrońca - czyli ofensywa praktycznie nie istnieje.
Spodziewam się tutaj minimalnej wygranej gospodarzy, bo pewnie Lanus bardziej skupi się na obronie niż ataku - ale czy kurs ~@1,4 jest warty rozważenia?... Argentynie - nie sądzę ????
Zawsze coś wybieram ???? Dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Rosario Central - Unión de Santa Fe
Typ: Rosario Central
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera Division w 14 kolejce ligowej na Estadio Gigante de Arroyito zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético Rosario Central a w gości przyjedzie drużyna Club Atlético Unión de Santa Fe.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 13 meczach zdobyli 14 punktów co daje obecnie 22 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 3 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera Division zdobywając 25 oczek w swoich 13 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Rosario Central w tym sezonie u siebie 2 zwycięstwa, remis oraz 3 przegrane i bilans bramek 3-8 natomiast Unión de Santa Fe na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 10-8.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy może ktoś powiedzieć że są nisko w tabeli ligowej lecz ostatnio u siebie zaczęło im iść a pokonanie u siebie wielkiego Boca Juniors może dać gospodarzom większego kopa i animuszu do tego specyfiką lig latynoskich jest częsta wygrana gospodarza na swoim terenie przy żywiołowo dopingującej swojej publiczności a goście na wyjazdach nieźle lecz Boca Juniors grali w delegacjach jeszcze lepiej a z Rosario na ich terenie polegli i moim zdaniem w tym spotkaniu może być podobnie co chyba wyczuł też bukmacher gdyż wystawił kurs 2,23 a patrząc na tabelę ligową powinien być wyżej.
✅1:0
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera B Metropolitana
Godz: 21:00
Spotkanie: CA San Telmo - CA San Miguel
Typ: CA San Telmo
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera B Metropolitana w 20 kolejce ligowej na Estadio Osvaldo Baletto zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Club Atlético San Telmo a w gości pojawi się ekipa Club Atlético San Miguel.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w sowich 19 meczach zdobyli 27 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 12 pozycji w argentyńskiej Primera B Metropolitana zdobywając 23 oczka w swoich 19 spotkaniach tego sezonu ligowego.
CA San Telmo w tym sezonie u siebie 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 8-7 natomiast CA San Miguel na wyjazdach wygrana, 4 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 7-16.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy grają porównywalnie i u siebie i na wyjazdach do tego walczą o wejście do Play Off a goście na wyjazdach słabiutko do tego tracą dużo bramek w delegacjach i moim zdaniem to gospodarze wygrają to spotkanie na swoim terenie.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Zaległy mecz 10 kolejki:

Godoy - Lanus

(4:1)
1 - @1,85 ✅
Taki typ pobieram z pocałowaniem ręki. Nie wiem czemu buk daje takie duże szanse zespołowi gości, który nie ma ataku, nie ma pomocy... i w tym spotkaniu nie ma kapitana.. Na prawej pomocy zagra ogólnie zmiennik.. a na środku Belmonte - który rozegrał w tym sezonie łącznie.. uwaga.. 33 min.Jedyna osoba, która może pokrzyżować mi plany to Moreno, który rozgrywa całkiem dobre spotkania... na szczęście kompani z ataku w postaci Acosty czy Denisa prezentują się znacznie poniżej oczekiwań.
Może Godoj niewiele strzela i podobną ilość bramek traci.. ale mecze poniżej oczekiwań - 0:0 z Patronato (stracił w lidze 16 goli) czy porażka 3:2 z Defensą (bramki 21:21)... trochę zakłamują poziom Godoy. Gospodarze na własnym boisku rozegrali 5 spotkań i wszystkie wygrali - bramki 9:2. A odprawiali m.in. Independiente, Huracan i Gimnasie.
Myślę, że Lanus będzie się bronić - bo teraz są w takim stanie (i kadra i morale), że pozostało im ustawić autobus na bramce i liczyć może na jakieś stałe fragmenty gry. Godoy powinien poradzić sobie z tym autobusem i Garcia wspierany z tyłu przez Garro coś tam powinni ustrzelić.
Mimo całej sympatii, którą darzę Lanus, obawiam się, że bez porządnego trzęsienia ziemi w klubie ten klub powoli będzie się staczał w kierunki 2 ligi - a wielka szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Trudny mecz, chyba odpuszczę. edit Niepotrzebnie się cykałem, 4-1, brawo majekx ???? Co do spadku Lanus to przy 28 zespołach w lidze to tam wszystko się może zdarzyć ????
edit Aaa i po statach (bo meczu nie oglądałem) w posiadaniu piłki było 41-59, wyglądało na to, że goście prowadzili grę, a bramki strzelali gospodarze więc Lanus może się jeszcze podniesie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Lanus zagrało na remis... trzymało piłkę.. ale to Godoy szarpało i grało szybciej. Były i słupki i poprzeczki po obu stronach ale to gospodarze zrobili lepsze wrażenie. Lanus długo budowało akcje, które kończyły się strzałami z daleka. Godoy grał szybko, szarpał skrzydłami i trochę wrzucał w pole karne.
Jedyne co się pomyliłem to fakt, że mecz mógł być nudny.. druga połowa była fajna.
Pamiętaj, że liga jest w trakcie zmniejszania do jakichś rozsądnych rozmiarów więc spadają 4 zespoły a awansują 2 ???? Tigre czy Temperley powinno się utrzymać... trochę boję się o NOB.. a zespoły pokroju Arsenalu, Olimpo, Chcarita... tutaj będzie ciężka walka o każdy punkt.
No i może po pktach u siebie Lanus jednak się utrzyma... no ale musi zacząć grać bardziej kreatywnie.. na razie wygląda to tak, że mają jeden szablon i się go sztywno trzymają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Skoro już o mnie mowa to skorzystam z okazji i zapytam ???? . Jakie widzisz szanse River Plate przeciwko tak grającemu Lanus w następnej kolejce ?
Lanus jak na razie nie ma pomysłu na grę.. nie ma nikogo, kto by mógł szarpnąć, jakoś nieszablonowo rozegrać piłkę... stworzyć zagrożenie w polu karnym. Gra schematycznie - duża ilość, krótkich podań (głównie na własnej połowie lub w okolicach środka boiska) i strzały z daleka.
River natomiast walczy o powrót do czołówki ligowej... mocno się wzmocniło - przyszedł bramkarz, napastnik i dwóch środkowych pomocników.
Jak dla mnie są duże szanse na wygraną River.... no ale z typowaniem bym poczekał do meczu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No i może po pktach u siebie Lanus jednak się utrzyma... no ale musi zacząć grać bardziej kreatywnie.. na razie wygląda to tak, że mają jeden szablon i się go sztywno trzymają.
Tylko w jaki sposób Lanus jest zagrożone spadkiem? W żaden. Maja na tyle dobre poprzednie kampanie ze w tabeli spadkowej sa na 7 miejscu zatem spadek im nie grozi.
W przypadku spadku nie patrzymy na tabelę tego sezonu, a na tabelę spadkową licząca średnią punktów z poprzednich rozgrywek bodaj 4 lat plus obecne. Prawdopodobnie wrac z reprganizacja i przejsciowym sezonem jaki będzie jesienia 2018 roku zniknie ten durny, nie bójmy sie mówić otwarcie zapis w regulaminie. Argentyna sie tym wyróżnia negatywnie.
W tej chwili w sfrefie spadkowej sa: Olimpo, Temperley, Arsenal i Chacarita.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
W przypadku spadku nie patrzymy na tabelę tego sezonu, a na tabelę spadkową licząca średnią punktów z poprzednich rozgrywek bodaj 4 lat plus obecne
aaaa... no tak.. tam te spadki są bez sensowne... Widzisz - dobrze, że przynajmniej Ty to ogarniasz ???? no i dobrze, że zaglądasz bo ja wprowadzam ludzi w błąd.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Wybaczcie - dziś tylko podaje typy, bez jakichś wielkich argumentacji (stawka minimalna, bo sam nie jestem specjalnie przekonany do tych typów):
NOB - Colon
(0:1)
un2,5 - @1,6 ✅
Nie wierzę w ofensywę Nowels - nie przekonuje mnie... Colon... no cóż - na wyjeździe nie powinno szarżować.

Gimnasia - Estudiantes

(0:0)
bts+ov2,5 - @2,65 ⛔
Derby La Platy... jak to derby w Argentynie... ale będzie rzeźnia... albo świetne show.... ja liczę na to drugie z kilkoma bramkami po obu stronach.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
jak kreatywnie dobrze zauważyłeś - typ na River wygląda mega obiecująco...
Lanus - River
(1:0)
2 - @1,7⛔
Lanus jest osłabione, spadek praktycznie im nie grozi, więc teraz jest czas na przetrwanie jakoś tej rundy, a po zakończeniu rozgrywek na odbudowę zespołu.
River w zupełnie innych nastrojach - mocno wzmocnione powinno zacząć piąć się w górę tabeli.
Dodatkowo między tymi zespołami jest rachunek do wyrównania za poprzednią edycję Libertadores gdzie Lanus wyeliminował River.
No i jeszcze ostatni mecz drużyn młodzieżowych, gdzie Lanus wygrał 1:zero:
https://www.ole.com.ar/futbol-primera/lanus-river-reserva-bologna-penal_0_1959404067.html
Dziś w nocy nie widzę innego rozwiązania jak wygrana River...
Składy:
https://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones-domingo-fecha-15_0_1958804172.html
czyli obrona z meczu z Godoy. Małe zmiany w pomocy - pojawią się: doświadczony Martinez i Marcone (kapitan i chyba grający obecnie najlepszy piłkarz Lanus). W ataku też mała zmiana. Zagra od pierwszej minuty Denis.
Luis Gomes i Di Placido cały czas są kontuzjowani.. a przy tak wąskiej kadrze okazuje się, że to spore braki w obronie.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera C Metropolitana
Godz: 21:00
Spotkanie: J.J. de Urquiza - Cañuelas
Typ: J.J. de Urquiza
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera C Metropolitana na Ramón Roque Martín w 21 kolejce ligowej o punkty zmierzą się ze sobą miejscowe Asociación Social y Deportiva Justo José de Urquiza a w gości przyjedzie drużyna Cañuelas Fútbol Club.
J.J. de Urquiza w tym sezonie ligowym w swoich 20 meczach zdobyło 33 punkty co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast Cañuelas plasuje się na 12 pozycji w argentyńskiej Primera C Metropolitana ze zdobytymi 25 oczkami w swoich 20 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw i 5 remisów z bilansem bramkowym 17-9 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 6 remisów oraz 2 porażki z bilansem bramek 9-8.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy którzy grają tam bardzo dobrze do tego zespół gości u siebie zawsze bardzo dobrze im leży i jest przez nich ogrywany bardzo często a goście na wyjazdach średnio i moim zdaniem dobrze dysponowani gospodarze w tym sezonie na swoim terenie kolejny raz ich u siebie ograją i zdobędą komplet 3 ligowych oczek.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera C Metropolitana
Godz: 21:00
Spotkanie: J.J. de Urquiza - Cañuelas
Typ: J.J. de Urquiza
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera C Metropolitana na Ramón Roque Martín w 21 kolejce ligowej o punkty zmierzą się ze sobą miejscowe Asociación Social y Deportiva Justo José de Urquiza a w gości przyjedzie drużyna Cañuelas Fútbol Club.
J.J. de Urquiza w tym sezonie ligowym w swoich 20 meczach zdobyło 33 punkty co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast Cañuelas plasuje się na 12 pozycji w argentyńskiej Primera C Metropolitana ze zdobytymi 25 oczkami w swoich 20 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw i 5 remisów z bilansem bramkowym 17-9 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 6 remisów oraz 2 porażki z bilansem bramek 9-8.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy którzy grają tam bardzo dobrze do tego zespół gości u siebie zawsze bardzo dobrze im leży i jest przez nich ogrywany bardzo często a goście na wyjazdach średnio i moim zdaniem dobrze dysponowani gospodarze w tym sezonie na swoim terenie kolejny raz ich u siebie ograją i zdobędą komplet 3 ligowych oczek.
Jak nic na Ramón Roque Martín Asociación Social y Deportiva Justo José de Urquiza nie zgarnie 3 ligowych oczek z Cañuelas Fútbol Club, pomimo tego, że na swoim terenie gospodarze grają bardzo dobrze. I mimo, że zespół gości czyli Cañuelas Fútbol Club w meczach u siebie zawsze bardzo dobrze im leży i jest przez nich ogrywany bardzo często to dzisiaj nie wygra. Będzie remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Racing - Lanus
(3:1)
1 - @1,7 ✅
Aż żal po takim kursie nie pobrać typu. Spodziewał bym się typu w okolicach @1,5 - ale ostatni mecz Lanus to wygrana 1:0 z River, i zapewne to podbiło kurs... z tym że na papierze to wygląda ładnie... natomiast na boisku River zagrało tak jak by chciało zmienić trenera. Lanus niewiele zmieniło w swoim stylu gry... dużo podań, dużo trzymania piłki, misternie budowany atak pozycyjny, strzały z przed pola karnego. Z tym, że Racing też lubi grać podaniami, a do tego potrafi stwarzać sytuacje dzięki indywidualnym umiejętnością i szybko się organizować po stracie piłki (to może być kluczowa zaleta przy Lanus grającemu z kontry). A o tym, że Racingowi chce się grać i zawalczyć przynajmniej o Sudamericanę przekonał się już Huracan - inkasując 4 bramki... i Olimpo, które mimo prowadzenia na własnym stadionie przegrało 1:2. Graczem, na którego warto zwrócić uwagę jest młody napastnik Martinez (fajnie wyszkolony technicznie i z naturalnym darem uwalniania się od obrońcy przy przyjęciu).
Składy wg Ole:
Racing:
J. Musso; R. Saravia, ,L. Sigali, A. Donatti, A. Soto; M. Zaracho, N. Domínguez, N. Cardozo, R. Centurión; L. López, L. Martínez
Lanus:
E. Andrada; G. Carrasco, N. Thaler, E. Ortiz, N. Pasquini; R. Martínez, I. Marcone, G. Lodico; A. Silva, G. Denis, L. Acosta
Czyli w Racingu kosmetyczna zmiana Gonzalez &lt;-&gt; Centurion (były grać Sao Paulo, Baca, Genua)
W Lanus nie zagra Barrientos &lt;-&gt; Lodico (gracz ze składu młodzieżowego).
Mam nadzieje dziś Racing zagra to co grał w poprzednich meczach, i to powinno spokojnie wystarczyć na Lanus.
I odrobinę umiejętności Martineza:

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom