>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Króla 2017/2018

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wczorajsze &quot;derby&quot; bez kartek bo Real wyszedl bez ambicji i dobrze ze odpadl.
Dzis juz bedzie wojenka, sedziuje Lahoz ktory oprocz zoltych kartek, posiada chyba zolte papiery. Widzi co chce, gwizdze co chce i jego mimika twarzy przypomina Nicholsona z Lśnienia..
W pierwszym meczu 9 zoltych. Dzis jezeli do przerwy nie bedzie szybkiego 3-0 to tez moga nie trzymać ciśnienia.
KURS 10,25 na to ze Barca dostanie 4+ (4 lub więcej i CZERWO PODWOJNIE !!) to kosmos, tydzien temu dostali 5.
W derbach Barcelony od 6 meczow nie bylo wykluczenia a zawsze jest goraco, chyba pora na czerwo ?!
CZERWO 3.20 sts ????
BARCA 4+ kartek (czerwo podwójnie) 10.25 forbet ✅✅✅✅
Kto dzis gwizdze Barce ? !
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
rewanże

Kursy od: BaH
W środku tygodnia nie może zabraknąć rewanżowych spotkań w Pucharze Króla. Jak myślicie Valencia i Leganes są w stanie sprawić niespodzianki?
Zapraszam do dyskusji.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Godz: 21:30
Spotkanie Sevilla-Leganes
Typ: Sevilla wygra 1 połowę
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach półfinału Pucharu Króla pomiędzy ekipami Sevilli oraz Leganes. W pierwszym spotkaniu padł remis po 1, pomimo tego iż Sevilla grając na wyjeździe była zespołem znacznie lepszym od Leganes, gospodarze wtedy ograniczyli się tylko i wyłącznie do gry z kontry, teraz może być podobnie, tym bardziej iż są na wyjazdach bardzo groźni co zdołali pokazać w spotkaniu z Madryckim Realem na ich obiekcie, teraz na pewno łatwo nie bedzie , bo moim zdaniem Sevilla nie zlekceważy tak gości jak ekipa ze stolicy która myslała że po wygranej na wyjeździe u siebie będzie im piłka sama do bramki wpadała, tak więc realu już nie ma a beniaminek gra dalej, ale chyba to jest już ich ostatnie spotkanie, bowiem rywal jest wymagający , ostatnia porażka z zespołem Eibaru była tylko wpadką przy pracy i na pewno będą chcieli tutaj wysoko wygrać żeby kibice zapomnieli o tym katastrofalnie rozegranym spotkaniu wyjazdowym. Stawiałbym na pewną wygraną gospodarzy po pierwszych 45 minutach jak i na koniec spotkania, pójdę dalej mówiąc iż goście moim skromnym zdaniem nie strzelą tutaj nawet jednej bramki, mój tym to 3:0.
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Sevilla 1,5 , W lidze ostatnio im nie idzie, wysoko przegrali z Eibar. W pucharze króla idzie im lepiej, ograli w meczu Atletico Madryt. Pierwsze spotkanie z Leganes zakończyło się 1-1, teraz pora to wygrać i przejść do dalszego etapu rozgrywek. Typ do dubelka
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Valencia-Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs 2.05
Buk fortuna
Analiza: Valencia na swoim stadionie w półfinałowym spotkaniu pucharu króla podejmowała będzie lidera Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, w pierwszym spotkaniu Barcelona była zespołem lepszym,ale nie wygrała zaledwie 1:0 , dlatego też goście jeszcze mają szanse na awans do finału, gdzie czeka już Sevilla. Gospodarze na pewno nie mają wielkich szans żeby tutaj powalczyć, bowiem ostatnie spotkanie na swoim stadionie z zespołem Blaugrany wygrali około 10 lat temu, po prostu Barcelona nie leży ekipie popularnych &quot;Nietoperzy&quot; dlatego uważam że w tym spotkaniu również łatwo im się grało nie będzie, Valencia na swoim stadionie przegrywa rzadko, licząc ostatnie 10 spotkań przegrała tylko z Realem Madryt oraz zespołem Villarealu. Barcelona natomiast ostatnio na wyjazdach też notowała wpadki, między innymi dwa razy z zespołem Espanyolu, gdzie raz w pucharze króla zanotowali porażkę a w lidze podzielili się punktami . Myślę że w tym meczu najbardziej odpowiednim typem będzie iż oba zespoły strzelą bramki, liczę na spotkanie do przodu i nie sądzę że będzie tutaj mało kartek. Mój typ to wynik 2:2 po końcowym gwizdku sędziego.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
No to bez niespodzianki w finale....
Sevilla z Barcelona ktos ma pomysl?
Do finału jeszcze długo czasu i poczekajmy z formą obu drużyn. Jednak chyba mało kto poszuka tutaj niespodzianki. Jak już to pograłbym rzuty rożne bo nic więcej co do tego meczu nie przychodzi mi na myśl.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Na spotkaniu zorganizowanym przez Hiszpańską Królewską Federację Piłkarską (RFEF) przedstawiciele FC Barcelony i Sevilli uzgodnili, że gospodarzem finału będzie stadion Atlético Madryt – Wanda Metropolitano. Decydujące spotkanie między Barceloną i Sevillą odbędzie się, tak jak zakładano od początku, 21 kwietnia.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Jutro wielki finał, Barcelona mierzy się z Sevillą. Faworytem są gracze Valverde jednak kurs na to jest zbyt słaby żeby kusić się na niego. Ode mnie dwa typy. Gol Messiego @1,7 efortuna. Leo ostatnio gra troche poniżej oczekiwań więc myślę że w ostatnim meczu o stawkę dla Barcy w tym sezonie wzniesie się na maksimum swoich niebotycznych możliwości. Kto ma tą grę pociągnąć? Obok Coutinho nikt nie jest w stanie odciążyć Messiego w tym finale, a jak wiemy Messi to łowca pucharów, w finale powinien dać ten puchar Barcie. Drugi dość ryzykowny typ ale ze sporymi szansami to ilość rożnych, więcej Sevilla po @3 Sts. Barca poza Camp Nou nie szaleje z ilością rogów, jesli mecz będzie układał się dobrze dla Barcy bądz oscylował wokoł remisu to Sevilla będzie miała swoje szanse z których rogi mogą się pojawiać. Tak samo over 4,5 rogu Sevilla @2,1 Sts, to już wg mnie spore value.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
pierwsze co sobie pomyślałem to pójść w tym meczu w kartki, jednak po takiej lini jaką wystawili buki serdecznie dziękuję 6,5 żk to zdecydowanie za wysoka linia, popieram typ pójścia w RR Sevilli , wydaje mi się że są w stanie nabić 5 RR @ 2,10 bet365 na tą chwile ma taką linie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Barcelona - Sevilla
Messi gol @ 1.74
BTS + over 2.5 gola @ 1.77
over 10.5 rzutów rożnych @ 2.10
bah/fortuna/unibet

Dlaczego Messi?. Na takie spotkanie nie trzeba nikogo mobilizować, a szczególnie Argentyńczyka. Messi potrafi potruchtać połowę spotkania, aby potem odnaleźć się w najlepszym momencie. Karne, rzuty wolne to wszystko wykonuje Leo, a więc jest to kolejna okazja do zdobycia gola. Argentyńczyk rozegrał w Barcelonie 17 finałów z jednym spotkaniem i 9 z rewanżami.W tych 17 finałach zdobył w sumie 14 bramek i zanotował 6 asyst, a niektóre media mówią na niego Król Finałów. Dziś okazji będzie zapewne wiele, i myślę, że jedną z nich zamieni na gola.
W spotkaniu spodziewam się sporo emocji jak i bramek. Na przeciwko siebie stają drużyny, które lubią ofensywną piłkę, a że jest to finał to niema co tu kalkulować. Myślę, że mecz zacznie się dopiero gdy jedna z drużyn zdobędzie szybko bramkę. Wtedy powinniśmy zobaczyć naprawdę świetne zawody. Obie drużyny nie tylko znają się dobrze z La Liga, ale i również z takich właśnie finałów gdzie kilkakrotnie krzyżowali miecze. Z jednej strony Messi,Suarez, Iniesta, Rakitić i Busuqets. Po drugiej Banega; Sarabia, Vázquez, Correa; Muriel, tutaj muszą paść bramki i myślę, że będzie ich całkiem sporo bowiem Sevilla Montelli nie boi się atakować i tym bardziej grać odważnie. Kolejną propozycją są rzuty rożne. Sytuacji podbramkowych nie zabraknie ,a co za tym idzie na pewno rzutów rożnych. Barcelona za kadencji Valverde nabija ich całkiem sporo. To samo tyczy się Sevilli, która gdy spojrzymy na statystyki potrafi wykręcić sama niezłą linię. Podsumowując spodziewam się naprawdę fajnego widowiska, które mam nadzieje, że nie popsuje sędzia. Oby ten wieczór zapadł nam głęboko w pamięci.
Sevilla FC: Soria; Navas, Mercado, Lenglet, Escudero; N&#39;Zonzi, Banega; Sarabia, Vázquez, Correa; Muriel
FC Barcelona: Cillessen; Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Coutinho, Rakitić, Busquets, Iniesta; Suárez, Messi.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona pokazała wczoraj piękny futbol. Tak, był to najlepszy mecz w tym sezonie w wykonaniu Barcelony i być może jeden z najlepszych w finale. Piękne pożegnanie Iniesty, który za kilka dnia ogłosi, że odchodzi po tym sezonie. Taką Barcelonę aż chce się oglądać!.
Szkoda trochę Sevilli, która nie miała nic do powiedzenia, a każdy z nas myślał, że przeciwstawi się w jakiś sposób. Wczoraj stali tak jak Barcelona stała w rewanżowym spotkaniu z Romą, nie robiąc kompletnie nic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom