>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
up.
Jak właśnie Uysk na punkty jak najbardziej do gry. 1.95 w STS nie jest zadowalające? Jeżeli już to na jego nokaut 2.30 jest żałosne bo co jak co to nie ma on petardy takiej w łapie, żeby nokautować. Zabawił się z Huckiem i może się nie tak zabawi z Łotyszem bo jak napisałeś ten lubi brudny boks i sporo może klinczować ale po jego walce z Perezem to nie wyobrażam sobie kolejnej takiej jego walki i zwycięstwa przy tym bo tego nie dało się oglądać.Ukrainiec powinien spokojnie go obskoczyć na nogach, nie dać się wciągnąć w głupie gierki i jakieś 116:112 zrobić. Ja nie widzę różnicy, że to Łotwa, Niemcy czy Polska... Usyk jest za dobry i wałka ze strony sędziów nie ma prawa być, no chyba, że Briedis poważnie zaprezentuje się znakomicie.
Ciekawie też wygląda czy któryś będzie liczony - NIE kurs 2.10 też STS
 
B 243

bede1991

Użytkownik
03.01.2018 Gassijev-Dorticos
Typ: Gassijev na punkty
Kurs: 4.75 @lvbet
Witam
Z racji bardzo atrakcyjnego kursu piszę analizę już dzisiaj - w półfinale spotyka sie dwóch mega puncherów i w teorii to nie ma prawa skończyć się na punkty, ale wg mnie tylko w teorii.
Obaj panowie obdarzeni piekielnie mocnymi ciosami, mocniejsze pojedyncze uderzenie Dorticosa, ale Gassijev posiada szczelną obronę i nie będzie banalnym celem jakim dla kubańczyka był Kudriashov.
Głównie jednak przekonuje mnie do tego fakt, że zarówno bombardowanie Yuniera przetrwał rozbity Edison Miranda, a do 10 rundy dotrwał Kalenga co pokazuję, że tak zdyscyplinowany taktycznie bokser jak Murat Gassijev również może nie dać się ustrzelić.
Szczęka Dorticosa to większa niewiadoma bo nie była bardzo poważnie stestowana, tego co pamiętam był chwile lekko podlaczony z Kalengą, ale tragedii na pewno nie ma.
Wg mnie Gassijev będzie bardzo uważny w obronie i metodycznie będzie punktował, a jeśli uda mu się osiągnąć sporą przewagę to wątpię by szukał zakonczenia za wszelką cenę bo ma na pewno świadomość, że Dorticos będzie niebezpieczny do końca.
Ponadto wojne z Gassijevem przetrwał rozbity już wg mnie Lebedev, stąd uważam, że kurs jest warty świeczki.
Oczywiście typ ryzykowny, walka może zakończyć się w każdym momencie, ale powyższe przesłanki motywują mnie do zagrania typu Gassijev przez decyzję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mradam 388

mradam

Użytkownik
03.01.2018 Gassijev-Dorticos
Typ: Gassijev na punkty
Kurs: 4.75 @lvbet
Witam
Z racji bardzo atrakcyjnego kursu piszę analizę już dzisiaj - w półfinale spotyka sie dwóch mega puncherów i w teorii to nie ma prawa skończyć się na punkty, ale wg mnie tylko w teorii.
Obaj panowie obdarzeni piekielnie mocnymi ciosami, mocniejsze pojedyncze uderzenie Dorticosa, ale Gassijev posiada szczelną obronę i nie będzie banalnym celem jakim dla kubańczyka był Kudriashov.
Głównie jednak przekonuje mnie do tego fakt, że zarówno bombardowanie Yuniera przetrwał rozbity Edison Miranda, a do 10 rundy dotrwał Kalenga co pokazuję, że tak zdyscyplinowany taktycznie bokser jak Murat Gassijev również może nie dać się ustrzelić.
Szczęka Dorticosa to większa niewiadoma bo nie była bardzo poważnie stestowana, tego co pamiętam był chwile lekko podlaczony z Kalengą, ale tragedii na pewno nie ma.
Wg mnie Gassijev będzie bardzo uważny w obronie i metodycznie będzie punktował, a jeśli uda mu się osiągnąć sporą przewagę to wątpię by szukał zakonczenia za wszelką cenę bo ma na pewno świadomość, że Dorticos będzie niebezpieczny do końca.
Ponadto wojne z Gassijevem przetrwał rozbity już wg mnie Lebedev, stąd uważam, że kurs jest warty świeczki.
Oczywiście typ ryzykowny, walka może zakończyć się w każdym momencie, ale powyższe przesłanki motywują mnie do zagrania typu Gassijev przez decyzję.
Ze wszystkim się zgadzam tylko nie z typem. Ja zostawię ten pojedynek w spokoju, chyba że jakiś live po 2 rundach. Walka według mnie skończy się przed czasem, pytanie dla kogo szczęśliwie, rozum podpowiada Murat, serce Kubano...
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Jak dla mnie jest to no-bet, mimo iż jest to ciekawa walka, może nawet ciekawsza niż poprzedni półfinał. Można zagrać dla zabawy na mniejsze kwoty, ale jest tutaj zbyt dużo niewiadomych. Moim zdaniem Gassiev walkę z Lebedevem przegrał na punkty - to była zwykła rosyjska ustawka, Denis nawet nie postawił na szali swojego pasa WBA. Obaj zawodnicy mają swoje atuty. W przypadku Dorticosa warto zwrócić uwagę na bite z dosyć dużą częstotliwością ciosy podbródkowe, natomiast Gassiev, posadził Lebedeva celnym lewym hakiem na wątrobę, takim samym jakim poskładał Włodarczyka. Dorticos to moim zdaniem taka lżejsza i lepsza technicznie wersja Wildera, a więc pięściarza &quot;śliskiego&quot;. Trudno nawet sobie wyobrazić jakie będzie nastawienie obu pięściarzy, a mianowicie czy ruszą na siebie od pierwszej rundy i będą się okładać w środku ringu, czy może wyjdą do siebie z większym respektem. Kudriaszow ma moim zdaniem mocniejszy cios od Gassieva, a mimo to Dorticos szedł ciągle do przodu i sprawił że Kudraiszow nawet niczym solidnym go nie trafił. Bardzo ciężko przewidzieć jak zakończy się ten pojedynek a tym bardziej ile może potrwać.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Jak dla mnie wygrał starcie z Lebedevem 2 punktami, nie zapominajmy, że był to dla pierwszy poważny sprawdzian, który w przypadku Dorticosa również nie wypadł tak błyskotliwie (starcie z Kalengą).
Ja mimo wszystko odrzucam w tym starciu jedną z czterech opcji, mianowicie Dorticos przez nokaut - najmniej prawdpodobne rozwiązanie wg mnie, Gasijev przed czasem blizniaczo przypomina kurs na Ngannou z Miocicem - kursowo odnajduje sporą analogię. Tamta walka również była kreowana na &quot;to musi się skończyć przed czasem&quot; - mimo, że to inne dyscypliny to postrzeganie podobne. Dodatkowo kilkanaście lat ogladania boksu podpowiada mi, że starcia dwóch mocnych puncherów będących ukształtowanyji zawodnikami często kończą sie punktowo stąd zarowno 4,75 i 11 na kubanczyka to dla mnie idealny moment na atak, na pewno zagram obie opcje, jednak główny bet na rosjanina.
Dodatkowo starcie z Kudriashovem faktycznie pokazało, że kubano nie boi się przyjąć, ale tam przyjal taktykę szybkiego zalatwienia sprawy bo znał glowny mankament oponenta - szczęka.
W tym przypadku wzajemny szacunek jest większy i uwazam, że kursy powinny być niższe, powiedzmy 3 Gassijev.pkt, 6/7 Dorticos stąd wchodzę.
Dodatkowo pogram:
Okolie-Chamberlain 1 @1,46
Okolie trzyma z Joshuą, można go wykreować na większą gwiazdę niż Chamberlaina z racji stylu. Doswiadczenie nie będzie po stronie Lawrence&#39;a ale powinienen to ugrać.
Za drobne pogram remis - jeśli będzie minimalna przewaga Chamberlaina to i tak raczej nie dadzą mu wygrac, boks jest.skorumpowany i biorę na to poprawkę.
Powodzenia
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Również uważam że Okolie wygra, można zagrać na wygrana na punkty.
Kurs: 3.65 (sts).
Wracając do tematu, zwróć uwagę ze zawodnicy Abela Sancheza idą ciagle do przodu i zadają ciosy, trener nie nastawia ich na defensywę a raczej na zmasowana ofensywę. Gassiev nie zapomina o gardzie wiec wydaje się ze Dorticos mu nic nie zrobi, ale nie można tego wykluczyć gdyż ma długie i szybkie łapy o silnym pojedynczym ciosie. Jestem pewny ze Dorticos postara się rozbić gardę Gassieva kombinacja lewy sierp a następnie prawy podbródkowy. Gassiev ma jednak twardy łeb. Duża zagadka jest dla mnie kondycja Dorticosa, wydaje mi się ze w starciu z Kalenga już nieco gasł, ale przyszedł nokaut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ciekawa jutro gala z Londynu, będzie transmisja na Polsat Sport Fight, kanał w Cyfrowym Polsacie na 17tce.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
2 bety Yunier Dorticos vs Murat Gassiev Gassiev by KO, TKO or DQ 2.05 Sportingbull✅


Yunier Dorticos vs Murat Gassiev typ Gassiev kurs 1,57✅ Fortuna chyba najlepszy w necie ja pograłem w forbecie i innych firma po niższych kursach

nie wiem czy gdzieś jest ale dobra opcja do pogrania to winn po ko tko DQ obojętnie kogo

Zapowiada sie mega walka -obaj maja ciężkie ręce tutaj powinno sie skończyć przez ko i to całkiem możliwe ze bardzo ciężkie.W sobotę wieczorem poznamy drugiego finalistę turnieju WBSS. Starcie Murat Gassijew – Yunier Dorticos wyłoni rywala dla Usyka. Walka w Soczi w Pałacu lodowym Bolszoj, Faworytem jest Murat Gassiev. Sporo osób twierdzi ze jak spotykają sie dwaj puncherów to będzie decyzja na pkt.Murat bije bardzo mocno na korpus tak ubił naszego Diablo Włodarczyka.Jest mocny fizycznie młody 24 lata bardzo pewny siebie wysoka dobra garda, trzyma ręce walczy spokojnie idzie do przodu i wywiera presje jest w stanie ubić jednym ciosem.Trenuje w Kalifornii z Abelem Sanchezem (trener Giennadija Gołowkina) .Dorticos wydaje sie być słabszy kondycyjnie i tutaj te śmiertelne ciosy na korpus mogą miec kluczowe znaczenie.Tak jak na wstępie napisałem Kubańczyk ma czym uderzyc i wydaje mi sie ze ruszy od początki tego pojedynku jednak będzie chcial wywrzeć presje bije często kombinacje- podbródkowe. Dobrze sie rusza ,dobry technicznie ma sporo walk amatorskich na swoim koncie ma większy zasięg ramion naprawdę warto zobaczyć bo obaj to duza klasa i nie powinno być nudno.
Tutaj jeszcze link do ważenia

https://support.twitter.com/articles/20175256 https://support.twitter.com/articles/20175256
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 243

bede1991

Użytkownik
Gassijev szedł po pewne zwycięstwo punktowe - cóż niewiele brakowało, ale to tylko podkreśla, że było to jednak value.
Może następnym razem.
Mimo wszystko tylko takie walki mogą przywrócić tej pięknej dyscyplinie należną chwałę ;)
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Gassijev szedł po pewne zwycięstwo punktowe - cóż niewiele brakowało, ale to tylko podkreśla, że było to jednak value.
Może następnym razem.
Mimo wszystko tylko takie walki mogą przywrócić tej pięknej dyscyplinie należną chwałę ;)
Znakomita walka dwóch puncherów, która tak jak zapowiadałeś zakończyła by się na punkty, gdyby Dorticos wytrzymał jeszcze 20 sekund. Jednak plus za typ.
Dorticos mnie zaskoczył. Znakomity balans, lekkość zadawania ciosów, dobra obrona i przede wszystkim mocna głowa. Przez pierwsze 5 rund spychał Gassieva na liny, zasłaniając wątrobę prawą ręką. Gassiev do szóstej rundy walczył słabo i chaotycznie, w piątej czy szóstej rundzie postraszył Dorticosa nawet kilkoma &quot;wiatrakami&quot; w stylu Wildera - nie spodziewałem się tego po nim. Warto jednak go pochwalić za dobre przejścia z ataku do obrony i oczywiście mocny cios. Trener Abel Sanchez ustalił dobrą taktykę, zmęczyli Dorticosa, pozwolili mu się wystrzelać a od 9. rundy Gassiev całkowicie przejął kontrolę nad walką.
Moim zdaniem, w finale Usyk nie da szans Rosjaninowi i wypunktuje go. Walka będzie toczyła się w podobnym stylu co Usyk-Głowacki, jednak Gassiev będzie miał większą przewagę.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Znakomita walka dwóch puncherów, która tak jak zapowiadałeś zakończyła by się na punkty, gdyby Dorticos wytrzymał jeszcze 20 sekund. Jednak plus za typ.
Dorticos mnie zaskoczył. Znakomity balans, lekkość zadawania ciosów, dobra obrona i przede wszystkim mocna głowa. Przez pierwsze 5 rund spychał Gassieva na liny, zasłaniając wątrobę prawą ręką. Gassiev do szóstej rundy walczył słabo i chaotycznie, w piątej rundzie postraszył Dorticosa nawet kilkoma &quot;wiatrakami&quot; w stylu Wildera - nie spodziewałem się tego po nim. Warto jednak go pochwalić za dobre przejścia z ataku do obrony i oczywiście mocny cios. Trener Abel Sanchez ustalił dobrą taktykę, zmęczyli Dorticosa, pozwolili mu się wystrzelać a od 9. rundy Gassiev całkowicie przejął kontrolę na walką.
Moim zdaniem, w finale Usyk nie da szans Rosjaninowi i wypunktuje go. Walka będzie toczyła się w podobnym stylu co Usyk-Głowacki, jednak Gassiev będzie miał większą przewagę.
Smutne jest tylko to, że już przed drugim półfinale kurs na zwycięstwo usyka wynosił ok 1.2 więc finał do oglądania nie grania
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Smutne jest tylko to, że już przed drugim półfinale kurs na zwycięstwo usyka wynosił ok 1.2 więc finał do oglądania nie grania
Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju, kurs na zwycięstwo Usyka wynosił 1,9, więc zmiana nie taka duża ???? .
Liczę, że przy młotku w łapie Gassieva, buki może się trochę nabiorą i dadzą kurs na zwycięstwo Usyka na punkty w okolicach 2.50.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Murat za wolny na nogach jest do Usyka ale... tutaj jak kolega opisał na początku mało ciosów zadawał duzo przestojów ale...to co Dorticos wstał mega szacunek fajna walka
 
Do góry Bottom