>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ecoPayz - ogólna dyskusja

A 861

amigo007

Użytkownik
Karta nie jest wymagana. Bank będzie widział przelew z i do portmonetki Ecopayz. Jest to w pełni legalne. Dodam tylko że wypłata z Ecopayz na konto bankowe to koszt równowartości 10 euro. I czeka się 3 pełne dni robocze na zatwierdzenie wypłaty.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
1200zł to mozesz smialo przelewac na konto bez zadnych obaw.
Jakie sa dzienne limity konta gold i platinum wyplat z bankomatow ? Wie ktos, albo ma jakas tabelke czy cos podobnego ?
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Czy lepiej na dwa razy przelać? Sorki za pytania ale boję się,że bank się może zorientować,że to wygrana. Czy ktoś już dostał wezwanie do US lub jakąs karę?
Zaloz sobie karte i wyplac karta jak sie tak boisz :p
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Necia na prawdę wypłacaj bez żadnych obaw całe 1200zł. Nie ma sensu rozdzielać to na 2, i płacić 2x po 10 euro prowizji. Wypłacasz z portmonetki, i na pewno nikt się do tego nie przyczepi.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Na tym Ecopayz live chat w ogole istnieje? bo odnosze wrazenie ze ten czat na zywo u nich to ściema totalna bo kiedy nie wejde to sorry ale wszyscy operatorzy sa zajeci ????
Zalozylem konto ale mi zablokowali nie wiem dlaczego.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Za karte płaci się co rok jakąś opłate? Zastanawiam się jak najlepiej wypłacać pieniadze z Ecopayz
Podsumowujac
Wypłata z Ecopayz na konto bankowe 10%
Wypłata z Ecopayz kartą w bankomacie (2,99%+2%) 5.99%
Lub tez mozna z Ecopayz wpłacić do bukmachera na ktorym jest opcja wypłaty na skrill , tylko wtedy zapewne wypada znow depozyt obrocic chociaz 1x , ale chyba taki bukmacher nie istnieje
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Dzis sprawdziłem, u mnie wypłata na skrill prowizja 4.9%.(darmowe sa na kontach z walutą pln)
Najlepiej trzymac pieniądze na eco jak sie uzbiera wiecej to wtedy wplata na bulla , obrot 1x po kursie 1.01 , wyplata na skrill z prowizją 4.9% , wyplata kartą z bankomatu
Ale z drugiej strony takie cos na dluzsza mete by wygladalo podejrzanie (pranie brudnych pieniedzy)
W dodatku Skrill chyba teraz blokuje wpłaty wypłaty od bukmacherów
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Dla mnie najgorsza byla weryfikacja , przynajmniej 5 razy wysylalem dokumenty i ccaly czas nie pasowala im jakosc, mimo tego ze wszystko bylo doskonale widoczne
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Dokładnie. Weryfikacja to kpina.wszystko jasne i czytelne, a oni dalej swoje. Trzy razy powtórka wysyłania.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Plik ze zdjęciem dowodu tożsamości do weryfikacji musi mieć odpowiedni rozmiar,bodajże 2 MB,też miałem z tym problem,przeszło dopiero,jak mi szwagier zrobił zdjęcie swoją lustrzanką.
 
N 0

nasada

Użytkownik
Nie mogę wybrać opcji wypłaty w Betsson Ecopayz. Ktoś się orientuje ?
Wystarczy wpłacić dowolną kwote poprzez ecopayz to opcja do wypłaty tą metodą się odblokuje ?
 
M 0

mowmijoe

Użytkownik
Witam, mam pytanko. Przy rejestracji trzeba podac karte itd. Mam karte jedynie w zlotowkach i jest to Mastercard. Czy to znaczy, ze nie moge zalozyc u nich konta? Jedyna opcja, ktora otwiera sie w zakladce to Visa. Jest jakies obejscie tego?
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Witam !
Wypłaciłem wczoraj na próbę 100zl i pobrało mi z konta az 26,51 euro.
Wypłata poszła po 3,77 kursie. W jaki sposób najlepiej wypłacać z bankomatu, żeby najkorzystniej wyszło ?
Pozdro
 
Do góry Bottom