>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
widzieli rosyjską zawodniczkę curlingu
anastasia bryzgalova
BesmQG8nMK2
może zostać miss tych igrzysk
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
panowie taki problem na sts, obstawiłem dwa zdarzenia na jednym kuponie na live oby dwa weszły, wchodze na konto i patrze że oby dwa rozliczone po 1.00 jako zwroty ????? wtf
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
W tych itf posiedzieć to chyba naprawdę można byłoby niezłą kasę trzepać. W meczu Yashina- Broleau w ciągu jakiejś pół godziny na jedno i drugą można było łapać kursy po ok 10
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
W tych itf posiedzieć to chyba naprawdę można byłoby niezłą kasę trzepać. W meczu Yashina- Broleau w ciągu jakiejś pół godziny na jedno i drugą można było łapać kursy po ok 10
Na Yashine to 10 mozna bylo lapac chyba tylko teraz.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Co się dzieje z sts? Dałem kupon live weszło normalnie i anulowali cały zwracając stawkę. Na pomoc online nie da się napisać.
Praktyki STS.Poczytaj pare postow wyzej ,kolega mial to samo.Mnie kiedys wygrany zaklad cofneli i wycofali cale zfarzenie z oferty tlumaczac sie ze nie mieli na nie licencji ???? ???? Podziekowalem juz tej firmie na wieki ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Praktyki STS.Poczytaj pare postow wyzej ,kolega mial to samo.Mnie kiedys wygrany zaklad cofneli i wycofali cale zfarzenie z oferty tlumaczac sie ze nie mieli na nie licencji ???? ???? Podziekowalem juz tej firmie na wieki ????
Hahahahahaha ???? to jaki polski buk najlepszy?
 
madridista91 166

madridista91

Użytkownik
Koliber potrzebuje właśnie takiego wyszarpanego zwycięstwa na przełamanie ▶
Scala Camilla @2,60
Brawo Koliber ✅???? Daleko do dobrej dyspozycji ale krok po kroku.
Scala ⛔jakiś uraz, wtopiła 2 seta z 1-5 a w miedzy czasie był medical timeout
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom