>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Koreance przylecieli w pingla pograc,chyba dzis nie wygram,bo obrone maja chyba ze Stolicy Dolnego Slaska ????
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Nie wiem jak taki nieudacznik George wali 2 bramy,ten gosciu przez ostatnie lata strzelil doslownie kilka bramek...
Athiu... kolejna &#39;gwiazda&#39;... z takimi zawodnikami to Berishy się nie zastąpi
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za nimi przemawia mimo wszystko atut własnego stadionu (choć w tym sezonie słabo się na nim spisują), doświadczenie w tego typu spotkaniach, kibice i fakt, że są w rytmie meczowym. Tego może zabraknąć zespołowi z Korei, bo 2 oficjalne sparingi i wyniki z takimi &quot;tuzami&quot; jak Saarbrucken i Mattersburg (bez obrazy ofc) dają przesłankę do tego aby mieć nadzieję, że Big V w tym meczu chociaż nie przegra. Warunkiem jest upilnowanie Toyody i Orsica, pełne zaangażowanie, chęć i wola zwycięstwa (nomen omen) i szczęście..., którego podopiecznym Muscata ewidentnie brakuje. Nie wykluczam też remisu, ale to dalej wpisuje się w moją narrację i &quot;wizję&quot; tych zawodów. Ode mnie taki kierunek póki co.
Na razie &quot;wygląda&quot; na remis ???? Trudne zadanie przed Big V.
FT 3-3, taka sytuacja ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Sydney-Suwon ov 1.5 @ 2,08 - 1j ⛔ 0:2

edit:
już w przerwie rozliczam jako przegrany, bo wbrew kowalowemu KTF wiarę już straciłem
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Po wczorajszych meczach dziś SFC wydaje się faworytem dlatego po @1,9 ⛔ można spróbować pograć.
Skład, formę zawodników i samo doświadczenie mają zdecydowanie lepsze niż wczoraj grające Victory... dziś ich szansę z Koreańczykami są znacznie większe... Jak pojawią się składy mam nadzieję, że dodam ????

Kashima - Shenhua
- bts - @1,7 ✅
Taobao - Buriram (1:1) - un2,5 - @1,75 - tutaj akurat wystawiam un3,5 ✅..... na u2,5 był kurs ~@2,5. przepraszam za zamieszanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś w Sydney &quot;jedziemy&quot; z majekxem na jednym wózku ???? Może pare miedziaków wpadnie do sakiewki? Obym mógł być na &quot;live&quot;, to jeszcze coś ewentualnie (np. bramki) się doda? GL!
FT 0-2 ⛔
Miedziak wypadł, sakiewka lżejsza niestety...
Goście z Korei podobnie jak mistrzowie Australii to zespół doświadczony i utytułowany, zagrożeniem będą doświadczony (36 lat) Damjanovic i brazylijczyk Waguininho. Jeśli zostaną zneutralizowani, a gospodarze utrzymają koncentrację i zaangażowanie, to kurs obieram na dnb/1 w stronę mistrza Australii i (ewentualnie) bramki w Sydney.
Ciekawostka ???? w drużynie skośnych występuje były gracz Blue Sky: Matt Jurman.
Gospodarze w najsilniejszym zestawieniu. Jest Bobo, Adrian, Ninkovic. KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Na razie kopanina.. Adrian szarpie.. ale brakuje umiejętności...
Suwon miało jeden niebezpieczny rzut wolny... tak to nuuuudy
ciekawostka.. środek obrony w SFC - a tam Calver.. &#39;mega ograny&#39;.. :|
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney - ale kopanina, oczy pękają. Ooouuuu ????
edit. Widzę majekx, że też się męczysz. HT 0-0.
edit 2 Potem było tylko gorzej ???? FT 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Panowie jakos tak przeczucie mnie dzis meczy ze zobaczymy bramki wiec w mevzu Sydney over 1.5 @2.43 i win Sydney @2.7 za drobne vo mecz wyglada tragicznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 6

stawo

Użytkownik
Pewnie jak cos wpadnie to w stylu fify(strzal..pilka poodbija sie od obroncow..slupka i wpadnie do bramki)
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
aaaaaaaaaaaaa.... Ninkvić zachował się jak piłkarze GKS Katowice za dobrych czasów... &#39;strzałem z dystansu przerzucił bramkarza, trybunę i pobliską kopalnie&#39;
Dejan - 0:1... :/ - strzał z dystansu po ziemi... z za pola karnego
Karny dla Suwon 0:2... i to by było na tyle z wielkich zapowiedzi SFC...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
[TheNormalOne napisał:
, post: 6604842, member: 144206]No i mamy 0-1 ciekawe jak zareaguje Sydney
Tu mogą być 3 scenariusze ???? : 0-1, 1-1 (na farcie), 0-2 (na dobicie).
edit. Ostatnie minuty to scenariusz nr 3 był bliski realizacji ????
edit 2 Qwa wykrakałem, karny i 0-2 ????
Był scenariusz &quot;0-2 (na dobicie).&quot; Beznadzieja... Oczy bolały...
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Kursy od poczatku lecialy ostro w dol na Koreancow,trzeba bylo wyciagac wnioski. szkoda,bo juz za pozno...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
... no właśnie &quot;jeśli&quot;
Goście z Korei podobnie jak mistrzowie Australii to zespół doświadczony i utytułowany, zagrożeniem będą doświadczony (36 lat) Damjanovic i brazylijczyk Waguininho. Jeśli zostaną zneutralizowani, a gospodarze utrzymają koncentrację i zaangażowanie, to kurs obieram na dnb/1 w stronę mistrza Australii i (ewentualnie) bramki w Sydney.
Damjanovic na razie 2 gole ????
edit live w 93 mogła być chociaż honorowa ???? a tak to d..a, łatwiej nie będzie ???? w tych rozgrywkach. Jak się przegrywa u siebie, to rzadko przychodzi potem sukces w postaci wyjścia z grupy ????
FT 0-2 ja mam ⛔, a dla gwiazd z Sydney za dzisiejszy mecz ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tu mogą być 3 scenariusze ???? : 0-1, 1-1 (na farcie), 0-2 (na dobicie).
edit. Ostatnie minuty to scenariusz nr 3 był bliski realizacji ????
edit 2 Qwa wykrakałem, karny i 0-2 ????
No i 0-2 ???? Goście to nie potęga finansowa przewyższająca znacząco Blue Sky), na dodatek są przed sezonem i po trudnej podróży. Łatwiej już dla Sydney nie będzie...
edit. Na pejsbuku niezłe używanie mają na mistrzach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
I
... no właśnie &quot;jeśli&quot;
Damjanovic na razie 2 gole ????
edit live w 93 mogła być chociaż honorowa ???? a tak to d..a, łatwiej nie będzie ???? w tych rozgrywkach. Jak się przegrywa u siebie, to rzadko przychodzi potem sukces w postaci wyjścia z grupy ????
FT 0-2 ja mam ⛔, a dla gwiazd z Sydney za dzisiejszy mecz ????
C
Chyba mysleli ze kak w lidze leja wszystkicb az milo to w AFC LM bedzie podobnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom