>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Patrzę Krychowiak odstrzelony w kolejnym klubie. Pardew do niego uprzedzony czy co? Nie wygląda to za dobrze
Koledzy z drużyny nie ogarniają jak można co chwila gdzieś jeździć i robić zdjęcia w różnych dziwnych strojach. Chłopy z Anglii, proste drwale a tu taka modelka w szatni się zjawiła ???? W reprezentacji, gdyby nie Szczęsny jego wielki przyjaciel też nie miałby do kogo gęby otworzyć, smutne ale prawdziwe. Szatnia szybko zamyka się na takich cudaków, a jak jeszcze umiejętności nie idą w parze to ma co ma. Najgorsze, że nas blisko 40 milionowy naród nie może znaleźć zastępcy w środku pola. Bo ile wierzę w Góralskiego, że jest wstanie ogarnąć i dać tyle samo co nasza obecna &quot;dziesiątka&quot; tak partnera obok po prostu nie ma. Mączyński to nie ten poziom, Linetty jeszcze nie ta pewność a na pewno nie na tak ważne mecze, Zieliński nie ta pozycja. Wydaje się, że ta pozycja w środku na szóstkę i ósemkę to będzie najtrudniejsze zadania dla Nawałki. Reszta pozycji jest w miarę dobrze obsadzona a tu jeszcze mowa o w sumie najważniejszej strefie boiska. Bo o ile możesz nieopierzonego małolata wstawić na boczne strefy przykładowo w ofensywie to w środku taka sytuacja nie może mieć miejsca.
Wydaje się, że jak na razie największym wygranym jest Bereszyński bo w Serie A robi naprawdę konkretną robotę i to nie z Benevento czy innym Cagliari a z mocnym firmami i jeszcze trudniejszymi ofensywnymi skrzydłowymi. Jak utrzyma podstawowy skład do końca to powinien a wnet musi zacząć w Rosji w pierwszej 11stce.
 
R 0

remisy

Użytkownik
Jak wy analizujecie reprezentację Polski jak nie czytacie gazet ani nie oglądacie programów telewizyjnych (wywiadów). Mówili wiele razy, że Nawałka jest przesądny i jak ostatnio grał z Litwą i przyniosło mu to szczęście to zamierza się tego trzymać. Swoją drogą te sparingi z Koreą i Nigerią mają sens jeśli nie przegramy bo jak nam wkopią to Senegal i Japonia mogą uwierzyć że jesteśmy do pokonania. A więc to będę ważne po względem psychologicznym spotkania, a nie mecze o pietruszkę.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nigeria i Korea Płd bardzo dobrze dobrani pod grupowych rywali. 8 czerwca gdzieś czytałem, że mamy zagrać z Chile, co też byłoby świetnym pomysłem jako odzwierciedlenie ostatniego z grupowych rywali. Dlaczego Litwa na koniec? Jedno to przesąd, drugie to czy warto grać z jakimś potentantem dzień przed wylotem na MŚ? Pożegnanie z kibicami w kraju, do tego przydałoby się wylecieć w dobrych nastrojach po wygranej. Najważniejsze to ustrzec się kontuzji, a przy takim mniej wymagającym rywalu, który za chwilę ma wyjechać na wakacje jest bardzo prawdopodobne, że nikt nie będzie agresywnie grał.
Ogólnie rozkład towarzyskich spotkań mi osobiście się bardzo podoba, czekamy tylko na potwierdzenie ekipy na 8 czerwca.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ogólnie rozkład towarzyskich spotkań mi osobiście się bardzo podoba, czekamy tylko na potwierdzenie ekipy na 8 czerwca.
Chile już chyba potwierdzone na ósmego w Poznaniu jest.
Boniek miałby nie spełnić obietnic Nawałki? Dość mają rozpięty budżet by zainwestować w idealnych sparingpartnerów. To było brane za punkt honoru by wszystkich odpowiednich przeciwników sprowadzić do Polski na mecz.
Generalnie mecze z Litwą te ostatnie przed wyjazdem to mało mają związanego z poważnym graniem by nie powiedzieć nic. Parę lat temu przegrywali do przerwy w Gdańsku i po słynnej przerwie Boruca w szatni jakoś ogarnęli na 2-1. W Krakowie rok temu 0-0, ale to już był kabaret. Mając te dwa mecze w pamięci X2 biorę w ciemno a już +1,5 handi jakby było do złapania od razu po wejściu oferty z ciekawym kursem to już w ogóle.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Ogólnie rozkład towarzyskich spotkań mi osobiście się bardzo podoba, czekamy tylko na potwierdzenie ekipy na 8 czerwca.
Chile już potwierdzone oficjalnie w ubiegły piątek przez PZNP.
Pozostaje mieć nadzieję, że rywale są faktycznie dobrze dobrani, bo pojawiały się opinie, że Nigeria to niekoniecznie ten sam styl co Senegal itd. Może być w tym trochę racji, bo Afryka, Azja, czy Ameryka Płd to duże kontynenty, a na przykładzie Europy wiemy, że np. Francja to zupełnie inna piłka niż Hiszpania. Chociaż kontynent ten sam a nawet oba kraje ze sobą graniczą.
W każdym razie fakt, że mamy po jednym rywalu towarzyskim przypisanym do rywala mundialowego, jest na plus. To daje nam pewną przewagę chociażby nad Senegalem, który chyba do dziś nie ma zakontraktowanego żadnego przeciwnika na sparing.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Tak ambiwalentnych uczuć nie miałem dawno...
Świerczok przenosi się do Ludogoretsu Razgrad. Co tam się wydarzyło...? Zaoferowano mu kontrakt, który sprawił, że osrał temat gry w reprezentacji, czy co? Kwestię puszczenia go z Lubina pomijam, po wpłacono za niego (niewysoką) klauzulę i tyle go Zagłębie widziało. Jeśli facet pograłby w E-klapie do końca sezonu, powalczyłby być może o koronę króla strzelców, wypadł dobrze w towarzyskich meczach reprezentacji - mundial miałby niemal w kieszeni. Następnie, po turnieju mógłby być może przebierać w ofertach. Tymczasem gość na pół roku przed mundialem leci do drużyny - owszem - lepszej, grającej w europejskich pucharach ale mającej już świetnego snajpera. Świerczok nie wejdzie tam z buta i nie poukłada szatni, to nie Lubin. Czytałem z nim niedawny wywiad na weszło i widać, że coś tam mu w głowie się poukładało. Widać było ambicję i chęć ciężkiej pracy. Jeżeli wiosną będzie grał jedynie w Pucharze Bułgarii i wchodził z ławy na boisko na x-naście minut to nie widzę go w Rosji latem. Moim zdaniem Nawałka przy jego nazwisku postawił już znak zapytania. Pamiętajmy jeszcze, że o mundial walczyć będą Kownacki czy Teodorczyk.
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
@Teamofpolishgamblers Chyba można tutaj przyznać ci rację bo nawet ostatni mecz towarzyski zakończył się z Litwą 0-0,ale do Czerwca jeszcze daleka droga i różnie to może być,ale na ten moment postawiłbym na Under ????
 
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Polska się powoli zbroi.Krycha wraca do gry,Aro zaraz wraca,Zielu coraz lepszy,Lewy ładuję jeszcze więcej goli,Wojtek gra i przy tym ma pełno czystych kont,Łukasz najwięcej obron w PL,Piszczu wraca po kontuzji,Grosik cos już gra,Linetty coraz pewniejszy,Kownaś pokazuje,że będzie swietnym zmiennikiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
licha9 230

licha9

Użytkownik
Jak myślicie jakie będzie zestawienie skrzydeł na mundial w Rosji, ja myślę, że trener powinien powolac i sprawdzić Mierzejewskiego
 
awrukimdom 0

awrukimdom

Użytkownik
Według mnie ciężko to teraz oszacować, jedna kontuzja i... Dlatego trener musi mieć alternatywy w razie W. To będzie bardzo trudny turniej, jest wielu faworytów. W czasie mistrzostw może wyklarować się czarny koń.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Sytuacja z naszymi skrzydłami jest taka, że Błaszczykowski ma kontuzję, a Grosik ledwo wrócił i musi znowu trochę się wdrożyć do gry. Mierzeja trzeba wypróbować w kadrze, bo może grać i w środku, jak i na skrzydle. Ostatnio Zielu w Napoli biega sobie po skrzydłach, więc może to też jest jakieś rozwiązanie warte przetestowania przed mundialem ;) .
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie jestem fanem gry naturalizowanych zawodników w reprezentacji Polski ale mam pytanie. Czy Taras Romańczuk który niedawno otrzymał obywatelstwo polskie powinien dostać powołanie na najbliższe mecze towarzyskie? Moim zdaniem na dzień dzisiejszy wciąga nosem Mączyńskiego w każdym aspekcie gry.
Mi się wydaje że jest to bardzo prawdopodobne bo jako kibic Jagi wiem że jeszcze miesiąc temu nie było mowy o tak szybkim rozwiązaniu sprawy i że otrzymanie obywatelstwa jeszcze trochę czasu potrwa. Szybko to się zmieniło. Mam wrażenie że ktoś ze związku pomagał w przyspieszeniu całej procedury.
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Według mnie nie powinien. Mamy tulu dobrych chłopaków, że ostatnią rzeczą jaka nam potrzebna to naturalizacja.
 
Do góry Bottom