>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk itd. - Temat ogólny

supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
No właśnie.... co to jest &quot;wydobycie bitcoin&quot;? Jak można zarabiać na wydobyciu/kopaniu BitCoin, co to jest zarabianie pasywne? Nie masz o tym zielonego pojęcia i chyba nawet w życiu o tym nie słyszałeś, ale mądralą jesteś NAJWIĘKSZYM ????
Odnośnie wydobycia, to już dawno po ptokach ... buraki już się nawet na to nie złapią ! Spóźniłeś się kilka lat, do roboty smaruj młody! A pasywnie to się możesz wypiąć... Pasywne inwestowanie oferują golodupcy, a temat BTC już dawno spalony, tracisz jedynie czas!
 
fabek7 5

fabek7

Użytkownik
To po co tu jesteś jak wszystko jest wypalone?
do roboty smaruj młody!
Kolejny dowód na to, że jesteś wszechwiedzący jasnowidz. Co zrobić.... taki kraj. W necie wszyscy najmądrzejsi i najlepsi. Pozdrawiam.
PS: Chętnie podyskutuje z osobami, które znają się na temacie i działają coś w tym kierunku.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
To po co tu jesteś jak wszystko jest wypalone?

Kolejny dowód na to, że jesteś wszechwiedzący jasnowidz. Co zrobić.... taki kraj. W necie wszyscy najmądrzejsi i najlepsi. Pozdrawiam.
PS: Chętnie podyskutuje z osobami, które znają się na temacie i działają coś w tym kierunku.
Ale co mam Ci odpisać, Ty i tak będziesz się bronił, bo taki masz cel
Ty szukasz frajera, a ja Ci pisze że jedynie szukasz tego frajera z BTC w tle ...
O czym tu chcesz pisać, inwestowanie w BTC polega na tym samym aktualnie jak w waluty, ogórki itp i jest to proste jak budowa cepa. Nic mądrego i konkretnego nawet tu nie napisałeś. A jak sam mówisz, szukasz w tym pieniędzy, to może zacznij pisać konkrety od strony inwestora, tj ile zrobiłeś, zainwestowałes itp (jaki % chociaż). Tylko to Cię może obronić, tyle że tu są ludzie którzy znają 2+2. Pamiętaj, nie proszę Cię abyś zaprezentował tutaj swój model inwestycyjny, a jedynie jego efekty! Nie oczekuję dowodów, a zwykłych danych po fakcie
 
fabek7 5

fabek7

Użytkownik
Nie jestem z tych co chcą naciągać ludzi. Działam w tym, wiem ile i jak można tam zarobić i pokazuje to ludziom. Decyzję o tym czy wejść w to czy też nie każdy podejmuje sam. Nie czaruje, nie obiecuje milionów, pisze tak jak jest.
Jakie są zyski? To nie jest tajemnica... minimum 7 % miesięcznie.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Wstyd tu pisać , aktualnie inwestowanie w btc ma charakter piramidy finansowej, bo jest to piramidą finansową z btc w tle, a chodzi mi o:
- samodzielne kopanie (dziś już przynosi straty)
- kopanie przez pośredników = SCAM i CZYSTA PIRAMIDA
- kupywanie BTC dziś mija się z celem, za duże wahania, a inwestycją czy zabezpieczeniem tego nie można nazwać
Zostaje nam tylko zwykła spekulacja, czyli gra na spadki, wzrosty, kupno tej waluty za min. 100 kawałków
Powodzenia nie życzę, bo nie ma do czego!
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Można kupować Alty, które są dużo dużo tańsze od Bitcoina, i liczyć na to że będzie kolejna Bańka ala bitcoin.
Akurat to że inwestycja w Kryptowaluty to ogromne ryzyko każdy wie.
Kopanie przez pośredników to scam - to akurat prawda
Samodzielne kopanie może się opłacać, to zależy gdzie,np: w Chinach się opłaca bo prąd jest śmiesznie tani, wiec czy się opłaca czy nie to pojecie względne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
&quot;Banki&quot; stoją za kryptowautami, było to ich nowe doświadczenie + ponowny skok na ludzkość (zwykle oskubanie zaslepionych szaraków). Dodatkowo masa pośredników, producentów sprzętu do kopania zarobiła i nadal zarabia krocie na debilach. Także ludzie od piramid finansowych wiedzą jak wykorzystać zasłonę dymną z BTC w tle.
&quot;Bankowcy&quot; dobrze wiedzą, że najlepsze są proste metody, które trzeba jedynie pokolorować jako coś specjalnego (w przypadku BTC to owa niezależność i nowa technologia). Tyle, że ludzie kontrolujący obieg pieniądza na całym świecie mają dostęp do takich technologii dzisiaj, których my nie ujrzymy przez najbliższe 200 lat!
A tą prostą metodą jest to samo, co wydarzyło się przy gorączce złota (szał w wydobywaniu wieki temu). Najwięcej zarobili producenci, pośrednicy przy sprzedaży łopat, taczek itp.
Pamiętajcie, za instytucją &quot;Bank&quot; zawsze stoi zwykły człowiek i tak było wieki temu, jest i będzie. Warto dostrzegać to, że jest to ciągle kontynuacja działań i oni zawsze rozdają karty (wywoływano celowo konflikty, wojny, a dziś tworzą kryzysy gospodarcze i organizacje, zamachy terrorystyczne).
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
aka-shakal
To bardzo dobra wiadomość. Zainteresowanie poważnych instytucji finansowych bez wątpienia jest czymś pozytywnym + dodatkowy kapital z ich kieszeni. Dodatkowo rząd będzie musiał wprowadzić klarowny system rozliczania.
Wszystko to idzie w bardzo dobrym kierunku i nowa technologia jest coraz bliżej takich codziennych spraw jak np. bankowość.
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Ideą BTC była niezależność od baksterki i systemu fiskalnego, bo to zwykła obłuda, tak jak BTC, który dołączy do tych dwóch pierwszych pojęć. A to że ktoś zarabiał/tracil (inwestycje) to rzecz drugorzędna.
Mowa jest o całej idei blockchain i co zrozumiałe kryptowalutach i technologiach z nimi związanymi . Spójrz jeszcze raz na to co napisałem i naucz się czytać ze zrozumieniem.
Nowa technologia jest coraz bliżej bankowości? Ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Nowa technologia, której nazwy zapewne nie umiałbys wymówić jest dawno w bankowości. Rzecz w tym, że nie jest udostępniana, a służy jedynie kontroli.
O czym dokładnie mówisz? O jakiej technologii? I wytłumacz proszę jak ta technologia jest wykorzystywana do kontroli.
Dla Ciebie nowa technologia to zapewne karty zbliżeniowe, płacenie odciskiem palca, ten &quot;cudowny&quot; btc, jego zaawansowanie i inne bzdury, a nie o to chodzi.
Coś Ty taki opryskliwy? Nie potrafisz dyskutować bez podjazdów personalnych? Oh wait niektorzy nie mają za grosz kultury, nie mają wiedzy, to zostaje tylko taki sposób wyrażania siebie ????
Jak dotąd nie napisałeś nic konstruktywnego w temacie. Tylko swoje domysły przedstawione w bardzo prostacki sposób, teorie spiskowe i po prostu kłamstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Co Ty nazywasz wiedzą ?
Masz wykształcenie i doświadczenie ?
Bo ani nie masz wykształcenia, ani doświadczenia. Twoje doświadczenie jest odzwierciedleniem 5 minut pracy nad BTC, czyli zwykły, ciemny konsument jakich miliony!
Kończę dialog w tym dziale, bo nie mam już ochoty dyskutować ze znawacami rodem z pudelka!
Nie sklamalem i przedstawiłem fakty.
Dla mnie teorią spiskową jest sam BTC, jego niezależność i nowoczesność to obłuda
Ty za to myślisz inaczej.
Ja Ci pisze co się dzieje od dnia powstania BTC i co ta &quot;waluta&quot; dziś jest warta i jak jest wykorzystywana. A Ty dalej, że jakieś teorie spiskowe itp itd. Ty nie znasz przeszłości i potęgi ludzi, którzy stoją za $$$. Masz wszystko dostępne w swoim google. Nie twierdzę, że to oni zorganizowali zamach WTC, ale po działaniach wojennych (zwalczaniu terroryzmu) przejęli Banki w Afganistanie, Iranie, Libi, Syrii, bo tego im brakowało do &quot;kolekcji&quot;. Rozdają karty na całym świecie, rządzą USA, Unią Europejską, Rosją. Wiesz jaki fundusz w Unii mają, który nie podlega żadnej kontroli, a kontroluje całą resztę. Ten co głośno krzyczał na ten temat w Parlamencie długo nie żył ...
Ty zapewne uważasz że Lech Wałęsa obalił komunizm i że PIS to dobra zmiana oraz cos innego jak PO, bo tak piszą w książkach, nadają w wiadomościach i sejmie.
I taka jest właśnie różnica między nami. Jesteś zwykłym fantastą, który nie zna życia. Poczytał na Google, kupił BTC i jest tak jak napisali. A nigdy tak nie było! BTC jak narazie nie rozwinął skrzydeł dobrze i wszystko wskazuje na to, że to służy ponownemu &quot;wydymaniu&quot; ciemnej masy. Tym razem na okładce napisali, niezależny, nowy system. Tyle, że ja tego nie widzę. A Ty piszesz, że cieszysz się że bank &quot;kupił&quot; giełdę i oczekujesz regulacji. Masz IQ na takim pułapie, że niżej się nie da! Zresztą piszesz jakieś durnoty, a to co potrzebne, to już Ci ze 20 razy napisałem. Ponadto można założyć, iż powstanie, idea BTC to były same dobre zamiary (prawdziwy produkt, zgodny z opisem na opakowaniu, że tak powiem). Tyle, że to jest bez różnicy dziś, bo liczy się tylko i wyłącznie to co się wydarzyło później. Tylko trzeba to widzieć. Niestety wszystko potoczyło się tak, jak z zamachem WTC. Na końcu wygrał i tak szatan, czyli zły człowiek i jego $$$. Zwalczanie wcześniej kreowanego terroryzmu skończyło się większą krzywdą dla ludzkości (w TV o tym nie mówią), super technologia i niezależność BTC zaslepila naiwnych (jakieś kopania, piramidy, hazard-duze wahania kursu). A Ty jeszcze jesteś za tym, aby pozbawić BTC niezależności (nawet nie wiesz co wygadujesz), czyli to co stanowi o jego sile, wartości itp (to musi być produktu w 100% niezależny). Nawet tej technologii nie rozumiesz o której piszesz, zresztą ona nie będzie nic warta, jak BTC przestanie być niezależny, a kontrolowany, a Ty tego oczekujesz, wręcz cieszysz się jak ...
Tylko mi nie pisz że zbaczam z tematu, bo wcale tego nie robię.
The End
aka-shakal
To bardzo dobra wiadomość. Zainteresowanie poważnych instytucji finansowych bez wątpienia jest czymś pozytywnym + dodatkowy kapital z ich kieszeni. Dodatkowo rząd będzie musiał wprowadzić klarowny system rozliczania.
Wszystko to idzie w bardzo dobrym kierunku i nowa technologia jest coraz bliżej takich codziennych spraw jak np. bankowość.
Człowiek od technologii i Btc tak piszę... szkoda 1 sekundy na takich ludzi jak Ty!
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
supermariobros nie odniosłem się ani razu do btc w kontekście o którym piszesz. Ciąglę mówię o technologiach wykorzystywanych przy kryptowalutach np. blockchain.
Jeśli mnie ignorujesz i nie odpowiadasz na moje pytania, to dalej ta dyskusja nie ma sensu (nie miała już od samego początku). Tyle ode mnie w temacie.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Później edytuje i dodam jeszcze raz list który został usunięty, poprosze o kopie bo 2x nie będę pisał tego co tu było i na niose poprawki
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dawno mnie tu nie bylo takze napisze pare zdan:
95% osob inwestujacych w BTC ma gdzies blockchain i inne duperele zwane technologiami. 95% osob chce kupic tanio, i sprzedac wysoko, a jak to bedzie osiagniete to kazdy ma gdzies:p
Pozdro
P.S. Bitcoin predzej czy pozniej upadnie i to z hukiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Dawno mnie tu nie bylo takze napisze pare zdan:
95% osob inwestujacych w BTC ma gdzies blockchain i inne duperele zwane technologiami. 95% osob chce kupic tanio, i sprzedac wysoko, a jak to bedzie osiagniete to kazdy ma gdzies:p
Pozdro
P.S. Bitcoin predzej czy pozniej upadnie i to z hukiem ????
Pełna zgoda. Kto miał zarobić to zarobił, ale to się prędzej czy później skończy...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
95% osob inwestujacych w BTC ma gdzies blockchain i inne duperele zwane technologiami. 95% osob chce kupic tanio, i sprzedac wysoko, a jak to bedzie osiagniete to kazdy ma gdzies:p
P.S. Bitcoin predzej czy pozniej upadnie i to z hukiem ????
Hashgraph czyli koniec ery blockchain, Bitcoina + Teoria spiskowa
Osobiście uważam, że świat będzie szedł coraz mniej w e-pieniądz i powoli będzie wypierał klasyczne papierki, era mobile i kryptowalut to prawdopodobnie zmieni, ale to pewnie 10-20 lat. Patrząc przez pryzmat lat to okolice lat 2000-2003 luksusem było mieć komórkę, a jak jest teraz?
Rynek krypto w mojej opinii jest już nie do zatrzymania i tylko z roku na rok będzie rósł.
Do tego currencycrypto na razie jest dość prosty do zarabiania bo tak jak to bywa, dzisiaj wszędzie minus:
https://coinmarketcap.com/
Za dzień czy kilka będzie odbicie. Tutaj jest tak, że 95% kryptowalut rośnie, albo spada i tak jest notorycznie od kilku miesięcy. Wzrosty i spadki po 5-25% nawet i więcej, w skali nawet jednego czy kilku dni.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
https://www.google.com/amp/s/www.coindesk.com/mt-gox-trustee-sells-400-million-bitcoin-bitcoin-cash/amp/
Krypto-gielda krypto-bankrutem?:p
Ni ma z czego wyplacic.....:p
According to Kobayashi&#39;s report, additional liquidations could be coming, pending approval from the bankruptcy court.
&quot;I plan to consult with the court and determine further sale of BTC and BCC,&quot; he wrote.
As it stands, Kobayashi is in possession of 166,344.35827254 BTC - an amount worth $1.7 billion at press time - as well as about $197 million worth of bitcoin cash.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Do góry Bottom