>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

U jakiego bukmachera grac? Internetowy czy ziemniak?

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na ziemniakach jak i na burakach. Masz mase tematow o tym z plusami dodatnimi jak i plusami ujemnymi. Forbet ma tylko 6% podatku, zaś fortuna najwyższe kursy, sam musisz sobie to sprawdzić. Z netowych zostaly z tych większych expekt, bah i unibet.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Jeśli ktoś się pyta o to by polecić bukmachera, to oznacza że w tym temacie jest początkujący. Jak jest początkujący to nie sądzę, że będzie miał regularne zyski. Więc po co pakować się w problemy z zagranicznymi firmami? Najlepiej rozpocząć od forbet.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Jeśli ktoś się pyta o to by polecić bukmachera, to oznacza że w tym temacie jest początkujący. Jak jest początkujący to nie sądzę, że będzie miał regularne zyski. Więc po co pakować się w problemy z zagranicznymi firmami? Najlepiej rozpocząć od forbet.
Dokladnie i pamietaj @TagRider zeby nie unikac za wszelka cene 6%podatku... Uwierz mi, ze 1.01 tez moze nie siasc:razz:
 
S 0

sytrotiqx

Użytkownik
Witam ja raczej tez początkujący i grający czysto 4fun bo np lepiej mecz się ogląda :) miałem konto na betsson wypłacilem może z 3 razy i teraz jestem w przysłowiowej d.. xD Na betsson zamknąłem konto i zastanawiam się nad jakimś polskim syfem jakoś ten podatek przeżyję, tylko w innym wątku ktoś pisał że jak miał konto u nie legalnych to lepiej nie zakładać u legalnych czy faktycznie? I co teraz... Thx za pomoc :)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
nie potrzebnie zamknąłeś bo betsson wrócił :)
Witam ja raczej tez początkujący i grający czysto 4fun bo np lepiej mecz się ogląda ???? miałem konto na betsson wypłacilem może z 3 razy i teraz jestem w przysłowiowej d.. xD Na betsson zamknąłem konto i zastanawiam się nad jakimś polskim syfem jakoś ten podatek przeżyję, tylko w innym wątku ktoś pisał że jak miał konto u nie legalnych to lepiej nie zakładać u legalnych czy faktycznie? I co teraz... Thx za pomoc ????
nie potrzebnie zamknąłeś bo betsson wrócił ????
 
A 0

altrnte

Użytkownik
Wszystko zależy od Twoich predyspozycji i jak grasz. W internecie łatwiej wygrać, ale przegrać również. W internecie więcej gram na nieprzemyślane typy lub na przełamanie i to często jest błąd.
 
W 186

wasili99

Użytkownik
To że grałeś na zagranicznych nie oznacza że jak zagrasz na krajowych(rozumiem że obawiasz się sytuacji w której zobaczy np urząd czy SC że dostałeś wypłatę od krajowych to pomyśli &#39;a sprawdźmy czy nie grał za granicą&#39;...)to Cię zaczną przeswietlac...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
To że grałeś na zagranicznych nie oznacza że jak zagrasz na krajowych(rozumiem że obawiasz się sytuacji w której zobaczy np urząd czy SC że dostałeś wypłatę od krajowych to pomyśli &#39;a sprawdźmy czy nie grał za granicą&#39;...)to Cię zaczną przeswietlac...
Kto Cię prześwietli? Co Ty pieprzysz. Chyba, że gość dostawał w tysiącach wypłaty z zagranicznych bukow to może coś by się doczepili. A jak korzystał ze skrilla wcześniej to w ogóle mogą go w d.pe pocałować
 
futbolbet 7K

futbolbet

Użytkownik
lepiej u internetowego, ale wszystko z rozwagą, bo kasa na koncie i możliwość szybkiej gry może mieć wpływ na podejmowanie złych i pochopnych decyzji.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
No nie, chyba gorszego chlamu od sts to nie ma. Zaden buk nie ma tak swietnie dzialajacej i przejrzystej strony jak bet365. Nie wiem dlaczego inni nie moga tego tak ogarnąć jak caloeoczniak.
 
R 0

roo

Użytkownik
Witam,
Ja mam dwa pytanka.
1. Czy ktoś może ogarnia co się stało ze stroną globescores.net? Od dwóch tygodni się nie wyświetla...Jeśli ktoś ma jakąś podobną stronę z wynikami na żywo, aby mecze było po kolei, wg godz. rozpoczęcia. Nie iteresuje mnie flashscore, czy inne podobne, chodzi mi o prostotę jak w przypadku globescores.
2. Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o bukmacherze 1xbet.com (czy legalny, polski, jak z wypłatami)
Z góry dzięki
 
Do góry Bottom