>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs. Jets - on the paper Odrzutowcy powinni wygrać, no ale kiedyś musi przyjść gorszy czas. Brisbane się do takiego scenariusza idealnie nadaje. Wiem coś o tym ????
Glory vs. City - dawna &quot;Chwała&quot; to dzisiaj raczej pała. Ratuje ich dawna reputacja twierdzy Perth, ale City dnb to wstepnie mój kurs na ten mecz. Zobaczę jeszcze sklady ale raczej nie zmienię zdania.
Edit Jetsi zgarnęli 3 pkt. Wypada by City przynajmniej nie przegrało.
Live Perth
Dam na City dnb jeszcze za miedziaka po @ 1,80
Edit 44 min. I Arzani pięknie na 0-1 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tu masz majekx całą akcję:
https://www.a-league.com.au/video/cavusevic-sent-adelaide
Na marginesie znowu czerwo dla &quot;mojego&quot; zespołu, no jasne i 1-1 się &quot;zrobiło&quot; Not my day ????
Edit
Na koniec 2-1 ???? w doliczonym ⛔ Kolejka na ⛔ Straty: 2 miedziaki i drobne + taśma. No i jak tu rzucać monety? A chciałem ????
PS Jutro tylko oglądam ????
edit
Rzadko to robię ale dziś nie mogłem się powstrzymać i zagrałem jednak live przy 0-1 w Sydney na 1x i x. Troszkę dzieki temu odrobiłem. Kto rano wstał to mógł skorzystać jakby co.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Kolejka na plus od dawien dawna. Dlatego nie psuję sobie dobrego nastroju i na tyle mojego obstawiania w Australii w tym tygodniu. Idąc tropem qowalsky6 ja jutro pasuję.
Jednocześnie zapraszam do udziału w konkursie.
Pozdrawiam i do jutra
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Składy na ostatni mecz kolejki:


W Sydney deszcz, plus wysokie ceny biletów, plus mecz w niedziele o 18:30... może nie być zbyt wielu kibiców.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I jak to w derbach, 0-1 ???? no to po @ 1,50 za miedziaka 1x GL! A co tam ????
Edit. I za drobne x po 3,45. Najwyżej &quot;zrobi&quot; się cash out jakby co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Do przerwy remis i gol Adriana.. kilka osób w konkursie już ma punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Do przerwy remis i gol Adriana.. kilka osób w konkursie już ma punkty.
Bramka piękna i ważna. A jak Arnold się cieszył ???? Oby kierunek został utrzymany ????
Sam mecz przez pogodę to kopanina no i przepychanki &quot;derbowe&quot;
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I jak to w derbach, 0-1 ???? no to po @ 1,50 za miedziaka 1x GL! A co tam ????
Edit. I za drobne x po 3,45. Najwyżej &quot;zrobi&quot; się cash out jakby co ????
W końcu jakiś ✅ choć nie planowałem tego meczu grać, ale kto rano wstaje...Do tego Mierzej 2 bramki, Arnold zadowolony więc ???? Do zobaczenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Znowu mamy &quot;naciapane&quot; przez AFC w kolejce nr 22/23
Kolejka 22

02.03. 09:50 Melbourne City vs Melbourne Victory
03.03. 07:35 Newcastle Jets vs Sydney FC
03.03. 09:50 Brisbane Roar vs Adelaide United
Kolejka 23
04.03. 07:00 WS Wanderers vs Perth Glory
Kolejka 22
10.03. 09:50 WS Wanderers vs Wellington Phoenix
10.03. 12:00 Perth Glory Central vs Coast Mariners
Do tego przypominam o konkursie:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/7-newcastle-jets-sydney-fc-03-03-18-07-35.150839/
Tutaj brameczki z ostatniej &quot;blackjackowej&quot; kolejki ????
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-21-hyundai-a-league
Zapraszam do dyskusji i &quot;starych&quot; (bez obrazy ???? ) i &quot;nowych&quot; miłośników piłki na Antypodach. Śmiało Panowie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
02.03. 09:50
Melbourne City vs Melbourne Victory
Mecz zespołów &quot;dzięki&quot; którym zanotowałem 2 miedziaki na minusie. Gospodarze piątkowego spotkania nieźle zaczęli swój mecz w Perth. Arzani strzelił ładną bramkę, potem czerwo i w 85 min. wyrównanie, a w 97 katastrofa. Dla &quot;odmiany&quot; Redsi wjeb...wbili sobie samobója, potem George załadował im z wolnego, do tego dostali (tak jak City ???? ) czerwo, a na koniec dobił ich Besart ???? Dawno mi ciśnienie tak nie podskoczyło (pomijając inne wątki na FB ???? ) jak w minionej kolejce. Fortuna dicitur caeca , ale ja mam wrażenie, że nec Hercules contra plures. Podsumowując w piątkowych derbach Melbourne nie widzę wyraźnego faworyta, ważne będzie sprawdzenie przedmeczowych składów, ale kierunkiem ode mnie na to spotkanie będzie po prostu remis. Mało odkrywczo jak na derby, ale tak to na razie widzę. Po @3,50 można coś za drobne/ew. miedziaka położyć (kierunek na minus, drobne w piach, chociaż przynajmniej na remis zasłużyli) . Najwyżej w trakcie (jakby co) przy takim wyniku można zrobić cash out tak w 80 min. na przykład - jeśli taki scenariusz się w życiu potwierdzi ofc ???? Na koniec trzymając się klimatu sentencji pozostaje dodać tylko: Fortibus fortuna adiuvat. Salutem users ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
02.03. 09:50
Melbourne City vs Melbourne Victory
(1:2)
Derby, derby, derby.. myślę, że szanse na remis są takie jak na każdy pozostały typ.. czyli 33%. Dlatego znając potencjał obu drużyn, sytuacje kadrową i terminarz spotkani zdecydowałem się na 2 typy:
bts - @1,55 ✅
mam nadzieje, że to będzie zacięte spotkanie w stylu australijskim.Z jednej strony mamy City jako gospodarza, które na pewno chce się zrehabilitować po ostatnim meczu z Perth.. a mecz derbowy jest najlepszą ku temu okazją. No i powracają Fornarol. Victory na pewno jest w dobrych nastrojach po meczu z Adelaidą. Mogą próbować iść za ciosem.
1 - @2,4 ⛔
czemu typuje City?.. ano dlatego właśnie, że wraca Fornaroli, że kibice oczekują 3 punktów (po Perth) no i dlatego, że przed Victory wyjazd do Japonii na ACL. 4 dni później mecz z Kawasaki - i tutaj pojawiły się wątpliwości - czy piłkarze V nie będą już myślami w kraju kwitnącej wiśni.

i jeszcze ins/outs:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-22-0
Na zakończenie chciał bym zaprosić do udziału w konkursie. Tym razem typujemy szlagier z sobotniego poranku:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/7-newcastle-jets-sydney-fc-03-03-18-07-35.150839/
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Derby w Melbourne,oba zaspoly sa juz raczej w tej gornej czesci tabeli i uzbierali odpowiednio pkt aby walczyc w play off wiec tu bedzie aspekt walki o lokalna dominacje,oba teamy nie zachwycaja, podzielam opinie na temat bts 1.57 w BAH ,oba zespoly maja srednia ok 2.8 gola na mecz wiec powinno powpadac,licze na over 2.5 kurs ok 1.7,bo ktos to powinien wygrac,remis slabo wyglada ,a na pewno nie 0-0,bo to by wszystkich mocno zaskoczylo.
Klasycznie pojde w over 1.5 1pol za 2.55 w Uni oraz bts 1 pol 4.10 w UNI.
Zycze nam milego ogladania! Oby bylo sporo w sieci!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam,
Derby w Melbourne.....,remis slabo wyglada ,a na pewno nie 0-0,bo to by wszystkich mocno zaskoczylo.
Czołem, ja przy remisie (na siłę) się nie upieram. Jednak nie bardzo czuję porażkę (kolejną) City, Victory za to w ostatnim meczu (pomimo wyniku) mnie nie powaliło. Oprócz prestiżu, w tabeli 1 pkt. nikogo nie załamie. A &quot;x&quot; @ 3,5 w meczu równorzędnych ( w tym sezonie) ekip uznałem za niezły pomysł. Wiadomo, &quot;życie&quot; zweryfikuje, czy miałem rację, czy nie...
Pzdr
Qowal
Miałem problem z edycją, wyrównany mecz ze wskazaniem na City tylko wynik za diabła nie pasuje ???? FT 1-2
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Witajcie !
Przed nami derby. To będzie mecz walki. Nikt nie odpuści. Drużyny są blisko siebie w tabeli. Ja w tym meczu gram rożne. Pobieram największa linie. Ryzykuje i proponuje zagrać za 100 PLN. Swój typ opieram na statystykach. Jak dobrze pójdzie będzie jakieś 13-16 RR. A jak nie to będzie z 6-9. Licze na otwarty mecz z duża ilością RR co wskazują statystyki
Ostatnio było : 20,13,8,17 RR
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Już się zaczęły derby, więc na szybko 3 single:
1. bts @ 1,54 - 0,5j ✅ 1:2
2. ov 3.0 @ 2,14 - 0,25j zwrot 1:2
3. ov 10.5 RR @ 1,73 - 0,25j ⛔ 9
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
0-1 ja w tym momencie za garść centów po @ 4,20 ⛔ dorzucę jeszcze &quot;swój&quot; &quot;x&quot; ???? GL!
1-1 - dobrze
1-2 - źle
...w ostatniej akcji meczu 99 min. ???? mogło być 1-3 bo bramkarz wcześniej &quot;poleciał&quot; w pole karne Victory, ale chłopaki spudłowały więc FT 1-2. Szkoda City bo na ten przynajmniej remis sobie swoją grą &quot;zasłużyli&quot;. Niestety wrażenia artystyczne punktów nie przyniosły dzisiejszym gospodarzom ???? Drobne w piach... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Jutro mamy dwa spotkania... konkursowy hit: Jets - SFC, oraz spotkanie Roar - Adelaide. Tradycyjnie Roar odpuszczam przy typowaniu i będę tylko w roli widza. Natomiast poranny mecz jest jak najbardziej do typowania. Ja celuje tutaj w:

un2,5 - @2,1 ⛔

oraz
1X - @1,6 ✅

SFC ma już playoffy zapewnione, Dla nich tego meczu mogło by nie być - zwłaszcza, że w ciągu 10 dni mają jeszcze dwa mecze w ACL z japońską Kashimą. Boję się, że tutaj zagra cień SFC... a to może być szansa na minimalną, ale jednak wygraną Jets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom