Na dzisiaj ciekawie wyglada mecz w Olsztynie.
Czy do Olsztyna pojechała cala kadra Resovii? Kurs na win Resovii wyglada fajnie ;)

AZS Olsztyn - Resovia
(Handicap +1.5 seta)
typ 1 @1.70
Totolotek
Faworytem według bukmacherów jest Resovia.Tutaj Olsztyn nie ma nic do stracenia jeżeli Olsztynianie przegrają ten mecz za 3 pkt i Jastrzębie wygra jutro z Cuprum to przewaga bardzo wzrośnie. Olsztynianie po ostatniej porażce z Jastrzębskim Węglem nie mają nic do stracenia ja dzisiaj zwyciężyć z Resovia. Ostatnio wygrana u siebie z beniaminkiem - Zawierciem w tie-breaku. Porażka na wyjeździe z Skra również po tie-breaku. Porażka u siebie z Mistrzem Polski ZAKSA w trzech setach. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Bielskiem w czterech setach. Tak jak już pisałem Olsztyn jeśli jeszcze myśli o 1-6 musi zbierać punkty przede wszystkim w meczach przed własną publicznością.
Jeśli chodzi o Resovie jest na przysłowiowej fali zwycięstwo w dwumeczu z Ajaccio w trzech setach w Pucharze CEV. Porażka z Treflem w trzech setach. Zwycięstwo z Jastrzębskim Węglem i z Zawierciem w trzech setach. Tutaj Zespół poza porażka wyjazdową z Lotosem gra naprawdę bardzo dobrze. Resovia za brak Lemańskiego zakupiła środkowego z Francji Barthelemy Chinenyeze. Myślę ,że kurs bardzo fajny jak na handi +1.5 na Olsztyn. Warto spróbować ,Resovia jest do ogrania myślę ,że handi powinno spokojnie pokryć. Pozdrawiam trzymajcie się.

K 25

kmarzejon

przypuszczam że nowy środkowy może nie grać, ledwo co pojawił się w klubie. prawda też taka że musi zgrać się z rozgrywającym żeby to przyniosło korzyść. dla mnie ten mecz nie do ruszania, ponieważ goście prezentują od dłuższego czasu dobrą formę i jak Rossard będzie posyłał zabójcze zagrywki to również może być handi setowy -1,5 dla Rzeszowa. Dla mnie NO BET.

pablo_89 1,4K

pablo_89

Resovia zakontraktowała nowego środkowego Barthélémy Chinenyeze na zasadzie transferu medycznego, więc wynika z tego że nie za dobrze jest z Bartkiem Lemańskim ( http://www.assecoresovia.pl/2018/03/barthelemy-chinenyeze-dolacza-asseco-resovii/ ) . Reszta kadry powinna być do dyspozycji trenera.
No to zajebista wiadomość. Tak sobie myślałem niedawno że możnaby było sprowadzić tego mega talenta Chinenieze i Boyera z ligi francuskiej. A tu taka niespodzianka i on już jest a i jeszcze jest możliwość przedłużenia na dwa lata. Super wiadomość. Ogólnie słychać głosy że właściciel Asseco znów odkręci kurek z kasą. Kilka dni temu była wiadomość że oferowali ponad 300 tys euro brazylijskiemu rozgrywającemu Rafaelowi. Takiej kasy dotąd nikt nie miał w Rzeszowie.

Z 563

zenek225

Skra dzisiaj z Katicem i Bednorzem na przyjęciu. Milad i Nico lekko chorzy. Milczarek na libero i Romać na ataku. Jednak mimo wszystko 3pkt powinna zgarnąć Skra.
W Olsztynie dla mnie 50-50 mecz. Kochanowski ostatnio problemy z barkiem. Przyjmujący z Olsztyna w ofensywie bardzo w kratkę. Rzeszów ostatnio wygląda nieźle. Gra dobrze poukładana, większość zawodników w dobrej formie. Dla AZS-u mecz praktycznie o być albo nie być w szóstce.

Otrzymane punkty reputacji: +8

gliwiczanin

Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel
(Suma punktów w meczu powyżej 182.5) @1.85 Totolotek​
Oba zespoły mają otwartą drogę do zagrania w 1-6. Nieco większe szanse ma Jastrzębski Węgiel ,ale tutaj Cuprum był nie skreślał. Mimo braków kadrowych w ostatnim meczu Cuprum wygrała na bardzo ciężkim terenie z tegorocznym beniaminkiem z Zawiercia w tie-breaku. Porażka z Bełchatowem i Kędzierzynem. Zwycięstwo z Bielskiem i Kielcami. Tutaj po powrocie Tahta gra jest coraz lepsza swietnie dogaduja sie z Kaczmarkiem. Świetny rozgrywajacy Masny który w znakomity sposób kreuje tą grę. Tutaj dość znacznym faworytem jest Jastrzębski ,ale tak jak mowie myślę że Cuprum na swoim obiekcie powalczy z Jastrzębskim Węglem. Myślę ,że set i w miarę wyrównane sety jak najbardziej w zasięgu drużyny z Lubina.
Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel drużyna występujacą w Lidze Mistrzów właśnie wywalczyła sobie wyjście z grupy. Ostatni mecz to przegrana z Volleys po tie-breaku ,ale jak wiemy Jastrzębskiemu do wyjścia z grupy brakowało dwóch setów. Zwycięstwo u siebie z Olsztynem w trzech setach.Porazka z grajaca w kratke Resovia i nieoczekiwana męczarnia z Toulouse ale ostatecznie zwyciestwo po tie-breaku. Według Cuprum jutro powalczy i gram wlasnie na jutro overek punktowy. Pozdrawiam trzymajcie się.

Z 563

zenek225

Lubin dzisiaj bez Puparta i Terzica. Taht jest po anginie trenował tylko wczoraj ale dzisiaj zagra. Gdyby coś tam z nim gorzej było to Kaczmarka przestawią na przyjęcie. Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip w walce o szóstke. Lubin jeśli dzisiaj przegra to praktycznie bez szans na szóstke. Jastrzebski jakos rewelacyjnie nie gra ale jeśli dziisaj nie wykorzystają szansy i nie wygrają za 3pkt to chyba nie mają czego szukać w szóstce.

ted 9,5K

ted

Forum VIP
JW po ciężkim meczu w Berlinie. Zagrali tam słabo, Oliva marny, Muzaj nie lepiej, ciągle kłopoty z obsadą drugiego przyjmującego. Cuprum dziś może wygrać samym Kaczmarkiem , środkiem i blokiem. Po @ 1,3 nie wiem czy bym na JW grał nawet z Kielcami wyjazd.

Z 563

zenek225

Zgadza się. JW rewelacyjnie nie gra ale wobec takich problemów(po raz kolejny) w Lubinie to JW musi dzisiaj wygrać za 3pkt. Biegun to na chwilę obecną przeciętny zawodnik. Możliwości rotacji w Lubinie nie ma. No i nie wiadomo co pokaże Taht ale po anginie i jednym treningu wiele bym się nie spodziewał. Chociaż Lisinac ostatnio też po anginie grał i dał radę. Ja stawiam na -1.5seta JW dzisiaj.