>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
To jak sędziowie ciągną Legię robi się już trochę niesmaczne.
Decyzja Marciniaka o przyznaniu rzutu karnego jest dla mnie obrzydliwa. Inaczej tego nie potrafię ocenić. Nawet nie próbuję interpretować szczegółowo zasad, jak stanowią przepisy itd. Zagranie ręką tak przypadkowe, spowodowane kontaktem z przeciwnikiem, tak minimalne, nie powodujące przede wszystkim żadnego skutku. Piłka po zetknęciu z ręką praktycznie nie zmieniła lotu. Kara zdecydowanie niewspółmierna. I możecie mi wierzyć, tak samo oceniałbym taką sytuację gdyby karany był zespół Legii, Wisły czy innej Barcelony.
Skoro Marciniak taki zero-jedynkowy, to dlaczego brak decyzji o ukaraniu czerwoną kartką Jędrzejczyka za umyślne uderzenie gracze Lecha? (zwijanie się z bólu Situma w tej sytuacji też żałosne).
W poprzedniej kolejce nie podyktowano rzutu karnego za zagranie ręką jednego z zawodników Lechii w meczu przeciwko Jagielloni, które było dużo bardziej ewidentne, gdzie sędzią na VARze był właśnie Marciniak.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Decyzja o przyznaniu karnego była dla mnie zaskakująca. Przede wszystkim to dotknięcie nie miało żadnego wpływu na akcję.
Marciniak w radiu weszło dokładnie wyjaśnił, dlaczego wskazał na wapno. Być może tak stanowią przepisy, ale decyzja zupełnie przeciwna tzw duchowi gry.
A Jędza na pograniczu czerwonej. Gdyby się sędzia uparł to by go wyrzucił.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Tu nawet nie chodzi o uparcie się. Atak zawodnika poza boiskiem i przeszkadzanie w wykonaniu stałego fragmentu gry; oczywiście nie mam na myśli tego, że Situm jakkolwiek ucierpiał, bo jego reakcja była żenująca - ale to nie ma w tej konkretnej sytuacji znaczenia, albowiem liczy się sam zamiar debilnego odepchnięcia z premedytacją. Gdyby to było na boisku podczas walki o piłkę, to problem znacznie mniejszy, ale tutaj Jędza zachował się okropnie podbiegając do niego i celowo odpychając, &quot;bo tak&quot;. Dla mnie ewidentna czerwona.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Są decyzje w sprawie spotkania Piast - Górnik. Walkower na korzyść gości i jednocześnie minus trzy punkty dla Górnika Zabrze, czyli ostatecznie wychodzi na zero.
Warszawka podziałała i to grubo...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To jak sędziowie ciągną Legię robi się już trochę niesmaczne
Bez przesady! Ręka była, a za takie zagranie w l. hiszpańskiej CR7 dostaje 2 karne, a zawodnik drużyny przeciwnej wylatuje z boiska ????
By nie było - nie kibicuje Legii, a Jagielloni, a ponadto lubię oglądać Koronę i Górnika
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Jeszcze jedno.
Marciniak po wczorajszym meczu:
&quot;Jedynym argumentem trenera było: „w takim meczu taki karny?”. Czyli co, w meczu innych drużyn miałbym gwizdnąć, a w tym nie? Przewinienie to jest przewinienie.&quot;
Marciniak po derbach Trójmiasta:
&quot;A gdyby pan sam prowadził to spotkanie i poszedł sprawdzać na monitorze, podyktowałby pan rzut karny? – dopytujemy.
– W derbach? Nie, karnego bym nie podyktował za to. Bo derby to są derby&quot;.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Są decyzje w sprawie spotkania Piast - Górnik. Walkower na korzyść gości i jednocześnie minus trzy punkty dla Górnika Zabrze, czyli ostatecznie wychodzi na zero.
Warszawka podziałała i to grubo...
No i bardzo dobry werdykt. Bo niby za co Górnik miał mieć przyznane 3pkt. Taki obustronny walkower. Przypominam, że to ich kibole sprowokowali całe zajście. Co to nowy sposób pomocy drużynie gdy przegrywa, a nuż się uda. Przegrywali, zostało 10 minut i po tym jak grali raczej punkty nie były w ich zasięgu w tym spotkaniu. Piast poniósł karę bo stracił bardzo ważne punkty ale dlaczego miałby je niby dostać za frajer Górnik.
I co do tego ma Warszawka, chyba nie myślisz, że obawiają się ekipy z Zabrza jako głównego konkurenta do mistrzostwa. Górnik dołuje jak to większość przewidziała, wystrzelali się w pierwszej rundzie i teraz będą takim ligowym średniakiem, raz wygrają raz przegrają ale na pewno już nie będą grali i punktowali jak wcześniej to czynili.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A za co niby ma mieć odjęte 3 pkt?
Ale, że jak sprowokowali?, bo spalili flagi? czy może rzucali wyzwiska w waszą stronę? nie bądź śmieszny. W Zabrzu również były palone flagi Piasta i co z tego wyszło?. Piast rzucał petardami w sektor rodzinny i jakoś nikt wtedy nie ukarał punktami obu ekip. Za niedługo to przekleństwo w stronę przyjezdnych będzie prowokacja.
Twój avar mówi wszystko i każdy będzie bronił swojego klubu itd. Dlatego nie mam zamiaru dalej ciągnąć dyskusji na temat obu ekip odnośnie tego tematu. Skupmy się na bukmacherce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
To Górnik miał dostać 3 punkty za frajer, wtedy byłoby ok ? Przegrywają w 80min po beznadziejnym meczu i jeszcze 3 pkt by chcieli, dobre to ????
I oczywiście to Komisja Legii ;) pilnuje, żeby Wielki Górnik nie zbliżył się do Legii w tabeli.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Tu nie chodzi jaki był wynik na boisku. Kara ma być dla gosp bo to ich kibice doprowadzili do przerwania meczu a walkower to od zawsze 3pkt dla rywala. A tutaj decyzja śmieszna jak nic.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Bardzo dobra słuszna decyzja.Niech każdy wie że za burdy odpowiadają kibice po obydwu stronach barykady.Nie zmienia to faktu jednak że najbardziej szkoda piłkarzy Piasta którzy gryźli trawe i przez paru bandytów traca pewne 3pkt.Konsekwencje niby duze ale ja to bym jeszcze dał np -6 pkt od nowego sezonu znudziloby sie robienia zadym ktore nic nie daja No bo sorry co one dały w przekroju tabeli sezonu.
 
W 10

wielkiszu111

Użytkownik
kary właściwe! ba jak dla mnie za małe dopuki dla przykladu za takie coś nie spuscczą drużyn do 3 ligi to tak bedzie a okazja ku temu była przednia!!!
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Z innej beczki, dzisiaj oficjalnie Maciej Dąbrowski po 1,5 rocznym pobycie w Legii Warszawa wrócił do Zagłębia. W Lubinie podpisał 2,5 letni kontrakt.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Bardzo dobra słuszna decyzja.Niech każdy wie że za burdy odpowiadają kibice po obydwu stronach barykady.Nie zmienia to faktu jednak że najbardziej szkoda piłkarzy Piasta którzy gryźli trawe i przez paru bandytów traca pewne 3pkt.Konsekwencje niby duze ale ja to bym jeszcze dał np -6 pkt od nowego sezonu znudziloby sie robienia zadym ktore nic nie daja No bo sorry co one dały w przekroju tabeli sezonu.
Nie masz pojęcia co piszesz. Nawet -10 punktów by nic nie zrobiło. Dla tych kibiców bez znaczenia jest czy zespół gra w Ekstraklasie czy w 4 lidze .
 
J 185

jkj

Użytkownik
Uwierz, wiem co pisze powtórzę bardzo dobra decyzja, ale jeszcze kilka pkt ujemnych co mnie ci kibice moze wytlumacze.Brak sponsorów przy takim zespole brak tv i kasy za to a co za tym idzie klub idzie na dół normalni kibice nie beda juz chodzili na takie spotkania bo kto bedzie chciał wykładać kase lub obserwowac 5 lige, wtedy wlasnie ci kibice zobaczą ci robia z tym klubem.Wiem napiszesz ale ich to nie interesuje czy maja 1 lige czy 5, wiec takich ludzi bedzie łatwiej ustalić gdy bedzie ich garstka i nie beda juz mieli wstępu na stadiony.Tak tylko radykalne spojrzenie na to co sie dzieje i mocne ruchy moga uratować klub i lige.Pomysl piszesz dla nich sie to nie liczy to po co sa na stadionach dla zadymy? Ok to zakazy cos takiego istnieje jesli klub z tym nic nie robi znaczy ze im tez nie zalezy.
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
.Wiem napiszesz ale ich to nie interesuje czy maja 1 lige czy 5, wiec takich ludzi bedzie łatwiej ustalić gdy bedzie ich garstka i nie beda juz mieli wstępu na stadiony.Tak tylko radykalne spojrzenie na to co sie dzieje i mocne ruchy moga uratować klub i lige
Naprawdę kolego mało wiesz. Ci kibice będą mogli wchodzić na stadion i uwierz w to, bo żadne kary tu nic nie zmienią .Tu raczej chodzi o same kluby, które nie mogą sobie pozwolić na pewne rzeczy, i taka jest prawda .A co do klubów, jak już historia pokazała wiele razy , nie jeden klub się podniesie i zapewne nie jeden jeszcze upadnie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
W najbliższą niedzielę obowiązuje zakaz handlu.
W związku z tym mecze ekstraklasy zaplanowane na ten dzień zostały przełożone na inny termin! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom