>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro mamy dwa spotkania... konkursowy hit: Jets - SFC, oraz spotkanie Roar - Adelaide. Tradycyjnie Roar odpuszczam przy typowaniu i będę tylko w roli widza. Natomiast poranny mecz jest jak najbardziej do typowania. Ja celuje tutaj w:

un2,5 - @2,1

oraz
1X - @1,6

SFC ma już playoffy zapewnione, Dla nich tego meczu mogło by nie być - zwłaszcza, że w ciągu 10 dni mają jeszcze dwa mecze w ACL z japońską Kashimą. Boję się, że tutaj zagra cień SFC... a to może być szansa na minimalną, ale jednak wygraną Jets.
Mam nadzieję, że Jetsi się postawią, SFC może zadowoli się x? Temat na live jak dla mnie.
Roar vs Reds - na sucho kierunek over/bts, tutaj położę miedziaka na stół.
edit.
Jetsi się postawili, ba nawet w 10,wygrali ???? W Brisbane tylko 1-0, trochę się zdziwilem, bo w 1 pol. były okazje, a po bramce Roar byłem przekonany, że worek z golami się otworzy, a tu d..a. ⛔
Jak ktoś ma pytania, uwagi, pomysły to zapraszam, trochę nam z majekxem brakuję Waszych opini, głosów, które odświeżą nasze spojrzenie na tą kolejkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaczynamy mecz na szczycie tabeli, Jetsi vs Blue Sky, składy optymalne więc do dzieła... ????
edit live
Za dużo się O,Donovan nie nagrał w meczu - VAR i czerwo.
Sportowo za garść centów x po @ 4.15⛔ bo kopanina się zrobiła.
edit FT 2-1 polowanie na x nieudane, brawo majekx wyczułeś kierunek, a łatwo w 10 Jetsi nie mieli. Do końca myślałem, że jednak ten x padnie. Emocji nie zabrakło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Co tam się dzieje.. czerwona, karny i 1:0 ht... teraz się przekonamy w jakiej formie jest Jets? Jak dowiozą win, to znaczy, że są w stanie zawalczyć o mistrza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tam się dzieje.. czerwona, karny i 1:0 ht... teraz się przekonamy w jakiej formie jest Jets? Jak dowiozą win, to znaczy, że są w stanie zawalczyć o mistrza.
To są uroki play -off, że każdy może wygrać z każdym jak będzie miał &quot;dzień konia&quot;. Dali radę dziś w 10 to ich na przyszłość podbuduje. Nawiasem mówiąc to byłaby super historia, od zera (patrz poprzedni sezon) do bohatera ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nie oglądałem meczu, a bardzo łądny kupon mi zamykali. Już się cieszyłem jak zobaczyłem w pracy, że czerwo dla Jetsow, a tu proszę... Newcastle jest na prawdę takie mocne?
 
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Nie oglądałem meczu, a bardzo łądny kupon mi zamykali. Już się cieszyłem jak zobaczyłem w pracy, że czerwo dla Jetsow, a tu proszę... Newcastle jest na prawdę takie mocne?
Pamiętaj że SFC już ma playoffy zagwarantowane i mecze ACL w tygodniu. Jets też swoje gra.. są w lidze m.in. przed City czy Victory.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pamiętaj że SFC już ma playoffy zagwarantowane i mecze ACL w tygodniu. Jets też swoje gra.. są w lidze m.in. przed City czy Victory.
Wchodzimy w Australii w czas spotkań, ktorych wyniki mogą być jeszcze bardziej nieprzewidywalne ( tak, tak ???? ) niż do tej pory. System play off powoduje czasem, że pod koniec ligi zaczynają się &quot;cyrki&quot;. Ja jestem przeczulony na tym punkcie dlatego na rulecie przeznaczenia sypią się z mojej strony symboliczne centy. Uprzedzam lojalnie żeby nie było ????
WSW vs Glory
Jutro mecz 23 kolejki ???? Wedrowcy i goście z Perth walczą o pierwszą szóstkę więc bramek nie powinno zabraknąć, bts też wchodzi w grę ofc. Można z tego sklecić dodatkowy typ czyli ovet 2,5 i bts w meczu. Coś takiego sobie też wykminilem. Z sakiewki wyciągnąłem odpowiednio: 2 ⛔✅miedziaki i garść centów ⛔ Ostro ???? (co za czasy, gdzie monety i dukaty?), bo nie chcę mieć &quot;czerwieni&quot; po tym weekendzie, ale jak to mówią dobrymi chęciami .... Oby nie w opisywanym przypadku, lecz lojalnie uprzedzam, że to moja ułanska fantazja na jeden mecz &quot;tyle&quot; stawiać. Wypada nie polecać, co niniejszym czynię ???? KTF !
Edit
Bts w 13 min. a potem 0. Słownie zero! Wstyd, czerwone kartki trzeba za to grać w meczach, które biorę pod lupę. To byłby zysk...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Jutro mecz 23 kolejki ???? Wedrowcy i goście z Perth walczą o pierwszą szóstkę więc bramek nie powinno zabraknąć, bts też wchodzi w grę ofc. Można z tego sklecić dodatkowy typ czyli ovet 2,5 i bts w meczu
Zgadzam się. ov2,5+bts po kursie @1,65 ⛔ jest dobrym i prawdopodobnym pomysłem... Też go pobieram.

/edit. 13 min i bts, potem do końca nic... Australia znowu zaskakuje, tym razem na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Sydney bts w pierwszym kwadransie ✅ ale over i bts/over na ⛔ Za to w meczach, które brałem ostatnio na celownik padały czerwone kartki. To powinienem grać ???? Rozczarowujący dla mnie weekend na Antypodach, a dzisiaj to już w ogóle, 5 kwadransów mieli na 1 choćby gola i 0, kiedy remis nie bardzo im cokolwiek dawał...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
W sobotę ostatnie 2 mecze kolejki numer 22. Insy i Outsy ze strony ligi:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-22-split-round

WSW - Phoenix

(4:1)
1+ov2,5 - @2,25 ✅
Miesiące temu spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną gospodarzy 4:0. Teraz sytuacja się o tyle zmieniła, że WSW zaczyna się palić grunt pod nogami, bo Roar zaczęło grać swoje i nagle ma tylko 2 punkty straty - a mówimy o ostatnim miejscu premiowanym grą w playoffach. Do Phoenixów wrócił Krisha. Za to wypadł Kaludjerovic. Dodatkowym argumentem jest fakt, że o ile Nixi coś tam zaczęli grać składniej - to nadal ta składna gra jest tylko na własnym obiekcie.
Jako, że gra Krisha - może coś strzelą (a może nie). Jednak uważam ,że to nie wystarczy i zdeterminowane WSW powinno strzelić kilka bramek - a to powinno wystarczyć do zgarnięcia 3 punktów.

Perth - CCM

(3:1)
ov2,5+bts - @1,7 ✅
ov3,5 - @2,25 ✅
Po wpadce z overem w poprzednim meczu Perth nie wierzę, żeby tutaj znowu buł under. Nie w meczu Glory, nie w Perth. Celuję w wymianę ciosów i sporą liczbę bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W ramach uzupełnienia ???? Dubel ode mnie ???? Zostało jeszcze 5,5 kolejki ???? do końca sezonu zasadniczego, a więc:
Miesiące temu spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną gospodarzy 4:0. Teraz sytuacja się o tyle zmieniła, że WSW zaczyna się palić grunt pod nogami, bo Roar zaczęło grać swoje i nagle ma tylko 2 punkty straty - a mówimy o ostatnim miejscu premiowanym grą w playoffach.
WSW - Nix
Nix
wyje...li trenera i dobrze, bo efektów jego pracy nie było. &quot;Tradycyjnie&quot; ratownikiem został Chris Greenacre (Mr. Fix-It). Czy im to pomoże? Myślę, że nie. Wędrowcy mają trudny terminarz do końca rozgrywek i jeśli nie wygrają z czerwoną latarnią ligi to kto wie, czy utrzymają się w pierwszej 6 do play - off. Podsumowując logiczna jest czysta jedynka w tym meczu, którą pobieram po @ 1,75.✅
Po wpadce z overem w poprzednim meczu Perth nie wierzę, żeby tutaj znowu buł under. Nie w meczu Glory, nie w Perth. Celuję w wymianę ciosów i sporą liczbę bramek.
Glory - CCM
Podobna sytuacja obydwu zespołów (obydwa mnie wk...ą w tym sezonie, kto czyta to wie ???? ), mimo wszystko poszedłbym w kierunku Glory. Jak Perth nie wygra to czekają ich później trudniejsze mecze i mogą nie &quot;dobić&quot; do fazy P-O. A Marynarze? Mają ten sam problem, pytanie czy im się jeszcze chce. Z racji tego, że gospodarze u siebie jeszcze nie zremisowali, a mecz sędziuje Kurt Ams (pamiętam Cię kutafi...e) to dla &quot;bezpieczeństwa&quot; 1 dnb po @ 1,50 ✅ w dublu z Wędrowcami pobiorę.
Finał przemyśleń: dubel za miedziaka po @ 2,63 ✅ GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
grendel 77,4K

grendel

Użytkownik
⛔Witam kolegów z działu kangurzego ,wszytkiego najlepszego w 2018. Wiem ,że już marzec ale miałem trochę problemów. Już po. To może wrócę do swoich chorych przemyśleń i typowania , spróbujmy.
Perth - CCM
Over 10 rzutów rożnych @1.7
Over 2.5 bts @1.83
Over 4.5 kartki @1.83
[email protected]⛔⛔

Co do drugiego meczu
WSW - Nix
WSW wykorzysta rzut [email protected]⛔

Kursy z całorocznego .Powodzonka jutro i w całym 2018 niech się wszystkim zieleni.
No i nie pykło , trudno się mówi.Gratki dla qowalsky6 , majekx .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Mości Panowie, zaraz spotkanie w Sydney, co do Glory to kursy poszły w górę, są obawy, czy wystąpi Castro. Wszyscy wiemy, że bez niego o dobry wynik w Perth może być trudno. Także miejcie to na uwadze, jakby co. Trzeba sprawdzić sklad. GL!
Edit 3-1 dali radę i bez Castro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Perth zabraknie Castro, trudno. A w Sydney wyklarował się nam zespół, który zdobędzie super trofeum: mowa o Nix i Wooden spoon. 4 bramka dla Wędrowców pokazuje dlaczego. Rozczarowanie sezonu można już dziś tak określić zbieraninę z Wellington, bo trudno ich nazwać zespołem. W moich przedsezonowych kalkulacjach na razie tylko co do nich się przeliczyłem.
Ale wynik (4-1) oczywiście na plus ???? w moim dublu.
PS Majekx żeś mamony zagarnął po tym meczu! Graty!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Dobra noc w Argentynie, dobry dzień w Australii.. jak na razie... dobranoc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W ramach uzupełnienia ???? Dubel ode mnie ???? Zostało jeszcze 5,5 kolejki ???? do końca sezonu zasadniczego, a więc:
WSW - Nix
Nix
wyje...li trenera i dobrze, bo efektów jego pracy nie było. &quot;Tradycyjnie&quot; ratownikiem został Chris Greenacre (Mr. Fix-It). Czy im to pomoże? Myślę, że nie. Wędrowcy mają trudny terminarz (...) Podsumowując logiczna jest czysta jedynka w tym meczu, którą pobieram po @ 1,75.
Glory - CCM
Podobna sytuacja obydwu zespołów (...) mimo wszystko poszedłbym w kierunku Glory. Jak Perth nie wygra to czekają ich później trudniejsze mecze i mogą nie &quot;dobić&quot; do fazy P-O. A Marynarze? Mają ten sam problem, pytanie czy im się jeszcze chce. (...) dla &quot;bezpieczeństwa&quot; 1 dnb po @ 1,50 w dublu z Wędrowcami pobiorę.
Finał przemyśleń: dubel za miedziaka po @ 2,63 GL!
WSW vs Nix ft 4-1 ✅
Glory vs CCM 3-1 ✅
Jeśli ktoś skorzystał to śmiało, można podziękować ;) a na pewno majekxowi bo rozbił bank !
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak to zleciało? 5 kolejek do końca sezonu zasadniczego A-league. Sydney FC (na 100%) i Newcastle Jets ( na 99% ???? ) mają już zapewniony udział w fazie play-off. O miejsca 3-6 walczyć będą pozostałe zespoły. Po tym co widziałem w sobotę z wyścigu wypadło już Wellington Phoenix i (raczej na pewno ???? ) Central Coast Mariners ???? . Oczywiście matematycznie można to jeszcze różnie &quot;rozegrać&quot;, ale trzon tabeli nie powinien się zmienić. Poniżej rozkład jazdy:
Kolejka 23
16.03. 09:50 Adelaide United vs Melbourne City
17.03. 07:35 Wellington Phoenix vs Newcastle Jets
17.03. 09:50 Sydney FC vs Brisbane Roar
18.03. 07:00 Melbourne Victory vs Central Coast Mariners
Tradycyjnie poniżej bramki z sobotnich spotkań ????
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-weekends-hyundai-a-league-1
Przypominam o konkursie i zapraszam do udziału.
https://forum.bukmacherskie.com...central-coast-mariners-18-03-18-07-00.150955/
Czekamy na Wasze propozycje i opinie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom