>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi siatkówki kobiet 2017/2018

Status
Zamknięty.
M 220

mm25

Użytkownik
3:0 dla żadnej z drużyn w moim odczuciu się nie zakończy ????
ale skoro najlepsza w LKS nie gra to moze grac budowlane?? Co myslisz? Albo +1.5 seta kurs 1.30 maly ale wezme do tripla, lub doubla, czekam na opinie ????
 
M 220

mm25

Użytkownik
sojek
cos czuje LKS to odpuszcza ten puchar, zobacz jak budowlane ich leją , oby sie nie skonczylo 0-3, bo posłuchalem ciebie i dałem over 3.5 seta kurs 1.40
a chcialem zmienic i grac budowlane +1.5 seta 1.35 albo czysta 2
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
sojek
cos czuje LKS to odpuszcza ten puchar, zobacz jak budowlane ich leją , oby sie nie skonczylo 0-3, bo posłuchalem ciebie i dałem over 3.5 seta kurs 1.40
a chcialem zmienic i grac budowlane +1.5 seta 1.35 albo czysta 2
Ta liczba przy nicku to na pewno Twój wiek? Bo zachowujesz się jak dziecko. Działy tematyczne są po to żeby analizować spotkania, można podyskutować, ale niech to trzyma jakiś poziom. Ciągle tylko pytasz w co warto &quot;iść&quot;, może sam coś zaproponujesz i podasz jakieś argumenty? Takie ciągnięcie za język innych nie sprawi, że nagle dostaniesz tu 10 analiz meczu, który chciałbyś obstawić.
A powyższy post to już w ogóle poezja. &quot;Posłuchałem ciebie, a chciałem zmienić i grać&quot;. To on stawiał zakład czy Ty? Bierz odpowiedzialność za swoje czyny, a nie próbujesz innych obarczać tym, że Ci przegrał kupon.
I serio, weź sobie to do serca, bo kolejne posty &quot;co myślicie o xyz?&quot; albo &quot;coś czuje, że przegrają, posłuchałem ciebie a miałem grać co innego&quot; po prostu nie przejdą. Do takich luźnych przemyśleń są własne tematy z typami, a nie działy tematyczne. Dość robienia śmietnika w każdym możliwym miejscu.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Czechy KOBIETY i mecz Olumuniec-Liberec . Chcialem pograc gospodarzy i wchodze na fortune @1,4 ale mowie sprawdze na betrally i @1.83 i teraz pytanie czy jakies braki kadrowe czy ziemniak zle kursy wystawil bo aktualnie wycofali
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Olumuniec grały wczoraj w LM 5setowy pojedynek który przegrały na wyjeździe. Rzeczywiście kurs rano był na nie pokroju 1.36 na 1xbet. Aktualnie 1.92 na 1xbet. Cos musi być na rzeczy
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Jutro zaczynaja sie PO w Wloskiej Lidze Siatkowki Kobiet . Na dzien dobry mamy pojedynek Busto z Monza. Mimo slabych wynikow Busto w ostatnich meczach dzis powinny ogarnac hc -1,5seta po ladnym kursie @2,12 Unibet . Patrzac na h2h sa zespolem duzo lepszym i moim zdaniem w 1 spotkaniu max seta straca . Pozdrawiam
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Panie-Turcja . Galatasaray-Vakifbank . Moim zdaniem Vakif ma patent na Galate -1.5 seta @1.45 ale kto lubi ryzyko to 3-1 win Vakif @3.5 . Patrzac na h2h często Vakif seta tracil ????
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Dałem to tu bo temat najbliżej. Drugie spotkanie finału ligi Tureckiej pań.
Vakifbank gra z Eczaczibasi. 1,3 na gospodynie proponuję. Dość pewne jak na siatkówkę kobiet.
Po stronie Vakifbanku trener mimo, że go nie lubię to wprowadza dość dużo zaangażowania. Rozgrywające: Naz Aydemir dużo bardziej chłodna głowa od Ogniejovic. Różnica jeszcze w przyjęciu: Larson mimo wszystko bliżej końca kariery i tu widzę słabość Eczaczibasi. Gra Vakifbanku nie powala na głowę tak jak kiedyś widać, że forma jest dopiero szykowana na finał ligi mistrzów. Widzę jednak ogromną różnicę w grze obu zespołów. Zaczynając od ławki trenerskiej a kończąc na przyjęciu. Widziałem w ostatnim miesiącu oba zespoły w kliku meczach nie tylko w lidze, ale w pucharach. Eczaczibaszi mało dojrzałe się wydaje. Boskovic czy Larosn nie są tak charyzmatyczne żeby poderwać zespół w trudnych momentach.

Można spróbować jeszcze handicap w setach -1,5 ale nie widzę na razie w ofercie. Z punkami bym uważał bo vakifabank też ma dołki i potrafi w jakiś set przegrać np. do 15. Maksymalnie Vakifbank ogarnie to 3:1.
Jedynie martwi mnie fakt, że dawno pomiędzy zespołami nie było 5 setów dokładnie 11 spotkań temu. Tu trochę logika mówi, że może być 5 setówka.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dałem to tu bo temat najbliżej. Drugie spotkanie finału ligi Tureckiej pań.
Vakifbank gra z Eczaczibasi. 1,3 na gospodynie proponuję. Dość pewne jak na siatkówkę kobiet.
Po stronie Vakifbanku trener mimo, że go nie lubię to wprowadza dość dużo zaangażowania. Rozgrywające: Naz Aydemir dużo bardziej chłodna głowa od Ogniejovic. Różnica jeszcze w przyjęciu: Larson mimo wszystko bliżej końca kariery i tu widzę słabość Eczaczibasi. Gra Vakifbanku nie powala na głowę tak jak kiedyś widać, że forma jest dopiero szykowana na finał ligi mistrzów. Widzę jednak ogromną różnicę w grze obu zespołów. Zaczynając od ławki trenerskiej a kończąc na przyjęciu. Widziałem w ostatnim miesiącu oba zespoły w kliku meczach nie tylko w lidze, ale w pucharach. Eczaczibaszi mało dojrzałe się wydaje. Boskovic czy Larosn nie są tak charyzmatyczne żeby poderwać zespół w trudnych momentach.

Można spróbować jeszcze handicap w setach -1,5 ale nie widzę na razie w ofercie. Z punkami bym uważał bo vakifabank też ma dołki i potrafi w jakiś set przegrać np. do 15. Maksymalnie Vakifbank ogarnie to 3:1.
Jedynie martwi mnie fakt, że dawno pomiędzy zespołami nie było 5 setów dokładnie 11 spotkań temu. Tu trochę logika mówi, że może być 5 setówka.
moim zdaniem granie kobiet po @1.3 mija się z celem . Spojrz na h2h i zastanow się czy ma to sens ???? jutro dwa ciekawer kursy Budowlane i Zawiercie ????
 
C 186

casuals

Użytkownik
Ktos wie co z turniejem Pan American ? Już od wczoraj jakieś problemy techniczne i spore opóźnienia a dzisiaj zapowiada się podobnie. Ktoś wie kiedy planowane rozpoczęcie meczy Peru - Kostaryka ?
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Ktos wie co z turniejem Pan American ? Już od wczoraj jakieś problemy techniczne i spore opóźnienia a dzisiaj zapowiada się podobnie. Ktoś wie kiedy planowane rozpoczęcie meczy Peru - Kostaryka ?
zaplanowali sobie zbyt ambitny terminarz (mecze co 2 godziny) wczoraj wystarczyly 2 tie breaki i mecz ktory mial sie rozpoczac o 22, wystartowal o 3 rano ????
 
P 87

plmati

Użytkownik
Ten terminarz z meczami co 2 godziny to jest jakiś hit ???? Nie wiem kto to tam wymyślił. a;le ten turniej od początku wygląda zabawnie ???? Zresztą to co dzisiaj zrobiły gospodynie tego turnieju jest hiciorem ???? Nie wiem jak się skończy mecz DDominikana : Kanada, po 2 setach odpuściłem śledzenie tego meczu ???? Dominikana nigdy w historii nie przegrała u siebie z Kanada (w ogole chyba nie przegraly) ???? A tutaj po 2 setach maja 0:2 i -13 punktow ???? Zeby Kanadyjki im ladowaly serie 10:0? ???? Smieszny truniej, smieszne wyniki.. Jak Dominikanki ktore zawsze sie na ten turniej spinaja przegrywaja 1 raz w historii i to w takich rozmiarach z Kanada to znaczy ze tam sie moze wszystko wydarzyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom