>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
mają tylko jedną linię na rożne, czy jutro uzupełnia?
Zazwyczaj w zakładach pre mają jedną linię, a więcej lubi się pojawiać w zakładach live. Linię jednak starają się zawsze układać, żeby kursy były w miarę wyrównane, nie trzymają się sztywno 10,5 tylko często można spotkać linię 9,5, czy azjatyckie 9.0 bądź 10.0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chicoo 2

chicoo

Użytkownik
Duży plus za błyskawicznie rozliczane kupony. Przykładowo pokryty over zostaję rozliczony jeszcze przed końcem spotkania.
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Bądźmy poważni, tak słabego buka ze świecą szukać, a nawet na lokalnym , rynku, częste awarie, brak możliwości Cashout , uboga oferta, często tylko jedna linia na live kartki, rogi, bramki, brak możliwości tworzenia systemów z liva, kiepskie kursy. Jedyny plus szybkie wypłaty. Tej firmie dziękujemy. U takiej firmy nigdy wcześniej nie grałem, smutne, ale prawdziwe. Tam na dłuższą metę nie pograsz, chyba, że typowo rekreacyjnie 20 spotkań na jednym kuponie za dwa złote ???? , ale jak będzie awaria, a jest na to u nich zawsze spora szansa to nawet tego nie postawisz ????
Dziwią opinie kolegów powyżej, no chyba że to pracownicy zakładów ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dziwią opinie kolegów powyżej, no chyba że to pracownicy zakładów ????
A mnie dziwi Twoja opinia i tak można się licytować :eek: I to prędzej taka opinia, jak Twoja jest sygnałem, że może coś być na rzeczy, bo wybacz, ale użytkownik, który zarejestrowany na forum jest 9 lat i napisał niewiele ponad post na rok i akurat średnią na 2018 wyrabia krytyką danego bukmachera to nie brzmi poważnie ????
 
M 2

manolo99

Użytkownik
A mnie dziwi Twoja opinia i tak można się licytować :eek: I to prędzej taka opinia, jak Twoja jest sygnałem, że może coś być na rzeczy, bo wybacz, ale użytkownik, który zarejestrowany na forum jest 9 lat i napisał niewiele ponad post na rok i akurat średnią na 2018 wyrabia krytyką danego bukmachera to nie brzmi poważnie ????
O.K to który z wymienionych przez moją osobę zarzutów jest według Ciebie nieprawdziwy lub mało poważny ? ????
Porozmawiajmy na argumenty, ostatni weekend u nich na 3 dni 3 awarie :) Przez co nie ma możliwości choćby skontrowania zakładu, bo cashoutem go nie zamkniesz. Ile masz opcji na overy w rożnych na live- odpowiadam, tylko nie popękajmy ze śmiechu - całą jedną ???? Handicapy w siatce na secie, przeważnie brak, lub zawieszone przyjmowanie zakładów hehe :) Dziękuję Dobranoc-uaktywniłem się w 2018 roku, tak bo rynek obecnie mamy jaki mamy i trzeba dokonać dobrego wyboru. LVBET takim nie jest. Sorry ale tam na dłuższą metę nikt nie da rady wyjść przy takich ograniczeniach na zero, nie mówiąc już o +-ie ???? To moja opinia, nikomu nic nie chce sugerować, ja tam grałem i podziękowałem po tygodniu. Każdy jednak może próbować i wyrobić sobie własne zdanie.
 
R 0

robin99

Użytkownik
piotre
A mnie dziwi Twoja opinia i tak można się licytować :eek: I to prędzej taka opinia, jak Twoja jest sygnałem, że może coś być na rzeczy, bo wybacz, ale użytkownik, który zarejestrowany na forum jest 9 lat i napisał niewiele ponad post na rok i akurat średnią na 2018 wyrabia krytyką danego bukmachera to nie brzmi poważnie ????
Gość piszę opinie o syfie bukmacherze ,a ty mu wyrzucasz ile jest na forum i ile pisze. Nie każdy musi się produkować jak ty, no chyba że masz dukaty o tego pseudo , omyłkowo nazwanego bukmacherem
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gość piszę opinie o syfie bukmacherze ,a ty mu wyrzucasz ile jest na forum i ile pisze. Nie każdy musi się produkować jak ty, no chyba że masz dukaty o tego pseudo , omyłkowo nazwanego bukmacherem
Tak, bo popatrz, jaką część wiadomości cytuję. Opinie może mieć, jaką sobie wyrobi, chociaż można to napisać składniej, ale nieważne. Jeśli jednak oskarża osoby, piszące dobrze o bukmacherze, którego on uważa za &quot;syf&quot;, to chyba nie dziwne, że zareagowałem, bo mnie też miał na myśli. Sorry, ale właśnie takie kilkuletnie nieużywane konta są najlepszym targetem dla firm, które prowadzą czarny PR, a nie aktywni użytkownicy forum. W odpowiednim temacie wypowiedziałem swoje zdanie o wszystkich bukmacherach, można poszukać. Odnośnie braku możliwości kontry z powodu awarii serwerów, to akurat LVBET jest jedynym, który w takiej sytuacji zaoferował mi darmowy zakład.
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Tak, bo popatrz, jaką część wiadomości cytuję. Opinie może mieć, jaką sobie wyrobi, chociaż można to napisać składniej, ale nieważne. Jeśli jednak oskarża osoby, piszące dobrze o bukmacherze, którego on uważa za &quot;syf&quot;, to chyba nie dziwne, że zareagowałem, bo mnie też miał na myśli. Sorry, ale właśnie takie kilkuletnie nieużywane konta są najlepszym targetem dla firm, które prowadzą czarny PR, a nie aktywni użytkownicy forum. W odpowiednim temacie wypowiedziałem swoje zdanie o wszystkich bukmacherach, można poszukać. Odnośnie braku możliwości kontry z powodu awarii serwerów, to akurat LVBET jest jedynym, który w takiej sytuacji zaoferował mi darmowy zakład.
O.K jakie plusy ma ten bukmacher poza szybkim wypłatami, bo póki co to pitu, pitu, a argumentów za graniem u tego buka z Twojej strony nie widzę ? Wymień choć 3 z jakich powodów warto u nich grać ????
Dziwne, że otrzymałeś darmowy zakład po awarii, bo ani ja, ani nikt z moich znajomych tokowej propozycji nie otrzymał mimo negocjacji na chat w tym temacie. Bodajże z rok temu Fotuna dała pare złotych. co też było śmieszną jak dla mnie propozycją. Czekam na 3 argumenty, a i napisz mi jeszcze jakiego niby buka ja reprezentuje ? Tak jak napisał kolega powyżej syf i tyle ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
O.K jakie plusy ma ten bukmacher poza szybkim wypłatami, bo póki co to pitu, pitu, a argumentów za graniem u tego buka z Twojej strony nie widzę ? Wymień choć 3 z jakich powodów warto u nich grać ????
Dziwne, że otrzymałeś darmowy zakład po awarii, bo ani ja, ani nikt z moich znajomych tokowej propozycji nie otrzymał mimo negocjacji na chat w tym temacie. Bodajże z rok temu Fotuna dała pare złotych. co też było śmieszną jak dla mnie propozycją. Czekam na 3 argumenty, a i napisz mi jeszcze jakiego niby buka ja reprezentuje ? Tak jak napisał kolega powyżej syf i tyle ????
Bo argumenty pisałem już wcześniej kilkukrotnie. Przede wszystkim ma azjany, które lubię grać, poza tym nie wiem, co grasz, ale w tych sportach i rodzajach zakładów, które gram ja kursy są bardzo dobre - lepsze ma tylko Fortuna, która z kolei ma uboższą ofertę w stosunku do LVBET. Tylko w LVBET można grać linię checkout&#39;ów w darts&#39;ach, choćby w odbywającym się teraz co tydzień cyklu Premier League. O szybkich wypłatach wspomniałeś sam. Nie wiem, skąd wytrzasnąłeś jedną linię na rożne i kartki, bo na zakłady, które gram ja na żywo zawsze jest kilka linii, a jedynie przed meczem tylko jedna, choćby w ekstraklasie, co jest oczywiście minusem dla chcących grać zdarzenia pre. Dodatkowy ✅ jest za coś, co niewiele osób wie, ale w rozmowach o ustawie hazardowej w Polsce LVBET jako jedyny polski bukmacher opowiedział się za podatkiem GGR, czyli takim, jaki istnieje w Danii. Innymi słowy jako jedyny bukmacher mieli odwagę opowiedzieć się za tym, żeby wspólnie z bet365, unibetem i innymi czołowymi bukmacherami walczyć o klienta. A Ty, ja i każdy dobrze to wie, że w przypadku wejścia GGR w Polsce i powrotu całorocznego, zdecydowana większość grałaby tam. W ten sposób chodzi mi o to, że nie zamykają się, jak cała reszta na Polaków, że &quot;płaćcie sobie podatek 12%, na który my narzekamy oficjalnie, ale nie będziemy chcieli zmienić, żeby cały rynek był dla nas&quot;, tylko chcieli sami płacić podatek od zysków, a zakłady pozostawić bez śmiesznego współczynnika.
Odnośnie oskarżeń Ciebie - przeczytaj jeszcze raz, co napisałem. Nie chodziło mi o to, że Ty jesteś z jakiejś firmy, tylko sam oskarżasz o toinnych, piszących pozytywem o bukmacherze w postach wyżej. Ja napisałem, że prędzej niż ci wszyscy użytkownicy mógłbyś być takim pracownikiem Ty, bo firmy nie zatrudnią aktywnych użytkowników forum, bo nie wierzę, żeby ktoś się tak sprzedał, a nowi użytkownicy są za mało wiarygodni, gdy tylko zarejestrowaliby się, żeby narzekać na bukmachera. Piszesz, że Tobie nie przyznali rekompensaty, może właśnie przez swój cięty język. Już to też kiedyś pisałem (możesz poszukać sobie w moich postach), że ludzie narzekają na bukmachera, piszą chamsko do nich, a potem się dziwią, że nic nie dostają. Jest akcja, jest reakcja - jeśli Ty kulturalnie do bukmachera, to tak samo będzie w drugą stronę. O innej akcji wkleję część postu z innego tematu:
Ponadto odkąd sąsponsorem Wisły Kraków robią przy każdej rundzie promocję, że jak wyślesz im karnet, to dają bonus 50zł z obrotem 3x 1,75, czyli korzystny. Ja kupowałem na mecze tylko bilety w zeszłej rundzie i pominąłem 3 mecze z powodu pracy, ale jeździłem też na wyjazdy i wysłalem im wszystkie bilety i bonus dopisali, więc są też ludzcy, a bonus i tak przegrałem
Z takich jeszcze innych ciekawostek, chociaż zdarzyło mi się to raz, ale kiedyś mieli zwiechę kursów live w siatkówce i w trzecim secie przy stanie 2:0 można było grać DW 3:0 po kursie 2,1 (taki był w pierwszym secie), część tu na forum to pograła, bo pisali o tym w typach na żywo. Kupon normalnie rozliczyli, nie było zwrotów. Może nie za dużo osób skorzystało i dlatego, nie wiem, ale można było skorzystać.
I tak na podsumowanie - ja z każdym bukmacherem polskim w ogólnym rozrachunku mam dobre doświadczenia, nikt mnie nie skrzywdził w żaden sposób, ani nic. Chcę coś zagrać, patrzę, gdzie najkorzystniej i tam np. wpłacam. Wiadomo, że oferta, kursy i ogólne wrażenie w zadnym nie umywa się do tych zagranicznych, ale patrząc z perspektywy naszych bukmacherów, żadnego nie uważam za &quot;syf&quot; i jestem na punkcie takiego jechania po bukmacherze przeczulony, bo już wielokrotnie zdarzyło się tu na forum jechanie po jakimś bukmacherze, czy nazywanie oszustami, a potem przepraszanie za swoje słowa, czy okazywało się, że jest zupełnie inaczej, niż pisze użytkownik - dokładnie pamiętam dwie sytuacje, jedna dotyczyła lvbet, a druga forbet. Identyczna sytuacja, że kupon niby źle rozliczony, a jak bukmacher wkroczył do akcji i wyjaśnił, to się okazało, że screeny sfałszowane i pokornie przepraszali, chcąc uniknąć wzięcia do odpowiedzialności za takie oczernianie.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
O.K jakie plusy ma ten bukmacher poza szybkim wypłatami, bo póki co to pitu, pitu, a argumentów za graniem u tego buka z Twojej strony nie widzę ? Wymień choć 3 z jakich powodów warto u nich grać
Ja pomogę koledze wymienić 3 + firmy LV Bet:
1) Możliwość obstawienia zakładu na koniec świata po kursie 750
2) Możliwość obstawienia zakładu że Wisła Kraków z logiem LV zakończy sezon w Ekstraklasie przed Legią Warszawa po kursie 4.0
3) Możliwość obstawienia zakładu na awans Widzewa - (obecnie tracą 2 pkt. do lidera) do II ligi po kursie 1.4 (1.23 po odjęciu podatku).
Co łączy wszystkie trzy ✅? Brak opcji NIE ????
 
D 510

dsnq123

Użytkownik
Fatalnie działa strona na komputerze jak i mobilnie , mrugające logo lvbet jest śmiesznie irytujące niż ładujące się kułeczko na youtube , do tego limity do paru zł po paru zakładach za kilkadziesiąt zł na nietypowe sporty typu ITF KOBIETY. Faktycznie jedyną zaletą tej stronki to szybkie wypłaty no i azjalne handi typu -0,75 , reszta to bagno i radzę uciekać szybko!
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Uwaga ???? U nich gdy dowód osobisty straci ważnośc z automatu osoba staje sie chyba niepełnoletnia ???? Tzn wpłaty jak najbadziej przyjmuja ale z wypłacic juz nie wypłącą . Od nowa weyfikacje trzeba robić
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Uwaga ???? U nich gdy dowód osobisty straci ważnośc z automatu osoba staje sie chyba niepełnoletnia ???? Tzn wpłaty jak najbadziej przyjmuja ale z wypłacic juz nie wypłącą . Od nowa weyfikacje trzeba robić
A czy to wielki problem zeskanować dwie strony dowodu, czy nawet telefonem zrobić zdjęcia i wysłać raz na 10 lat? Piszesz, jakby to była wielka niedogodność :confused:
 
K 158

kamil077

Użytkownik
U nich dział promocji chyba nie istnieje. Wypłata w 5min na koncie w weekend, a na ich liście szybkich wypłat mojego banku brak. Konkurencja się chwali jaka to jest szybka, a oni milczą. Dziwne ????
Natomiast jeśli chodzi o limity to porażka- lekko plus i śmieszne limity.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Rzadko wypowiadam się w temacie buków, ale to co mi się przytrafiło dzisiaj z LVBet z żadnym ani zagranicznym, ani polskim bukiem mi się nie przytrafiło. Wpłaciłem kasę (nie dużo) aby zagrać jeden typ, bo w porównaniu z innymi bukami był tutaj najlepszy kurs. Ale niestety szybka bramka i wycofałem się z tego. Także jak zawsze w takim przypadku zlecam wypłatę powrotną, ale co się dzieje ku mojemu zdziwieniu? Nie mogę tego zrobić, gdyż dostaję maila od nich, że muszę zrobić obrót wpłatą przed wypłaceniem tego co wpłaciłem. No śmiech na sali, nigdy się nie spotkałem się z takim czymś. Kpina i tyle.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Akurat taka praktyka stosowana jest w większości bukmacherów i to nie tylko polskich. Jak jeszcze wpłacałeś inną metodą niż z konta bankowego (np. skrill), to już w ogóle nie ma szans przez podejrzenie o pranie brudnych pieniędzy - mógłbyś zarobić jakiś hajs na zagranicznych, &quot;nielegalnych&quot; bukmacherach, wpłacić i wypłacić od razu kasę i mieć dowód, że wygrałeś kasę u legalnego, polskiego bukmachera, odprowadzającego podatki. Takie coś w większości bukmacherów nie przejdzie, nie przeszło kiedyś u mnie w STSie. Z tego co kojarzę pisali tu na forum ludzie, że na takie manewry pozwalał Totolotek, ale nie wiem, czy to w dłuższej perspektywie by się udało. Więc nie wiem, czemu się dziwisz, normalny, naturalny proces i tyle.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Rzadko wypowiadam się w temacie buków, ale to co mi się przytrafiło dzisiaj z LVBet z żadnym ani zagranicznym, ani polskim bukiem mi się nie przytrafiło. Wpłaciłem kasę (nie dużo) aby zagrać jeden typ, bo w porównaniu z innymi bukami był tutaj najlepszy kurs. Ale niestety szybka bramka i wycofałem się z tego. Także jak zawsze w takim przypadku zlecam wypłatę powrotną, ale co się dzieje ku mojemu zdziwieniu? Nie mogę tego zrobić, gdyż dostaję maila od nich, że muszę zrobić obrót wpłatą przed wypłaceniem tego co wpłaciłem. No śmiech na sali, nigdy się nie spotkałem się z takim czymś. Kpina i tyle.
Normalna sprawa - akurat wczoraj szukałem maila od betsona i przypadkiem natrafiłem na sprawę sprzed dwóch lat: cofnięta wypłata z powodu braku obrotu.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Gdybym wpłacał z portfela, ok. Ale wpłacałem ze swojego, polskiego konta, którego zresztą wszystkie dane mają. Nie mów, że u innych nie przechodzi, bo jeszcze nigdy ani STS, ani Fortuna, ani Totolotek mnie tak nie zaskoczyły. In minus oczywiście.
 
Do góry Bottom