>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
na lepsze oglądanie ;)

@ &quot;2.33&quot; czyli podwojonko Polskie ;)

✅ Za późno wrzuciłem, pewnie nikt nie pograł a ja sam zapomniałem puścić bo mecz Rakiet się już zaczął o_O ????
 
M 451

malizna

Użytkownik
Gratuluję tym którzy zarabiają na tenisie. Ja przestaję to grać, jak Dasco przegrywa z Fritzem na tak wolnej nawierzchni.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Gratuluję tym którzy zarabiają na tenisie. Ja przestaję to grać, jak Dasco przegrywa z Fritzem na tak wolnej nawierzchni.
Ten turniej to jakaś kompromitacja tenisa.. Stawiam nawet czelki, ale tego turnieju to nawet nie odpalam. Jak to nie jest ustawione, to tylko pokazuje jaki obecnie jest poziom w tenisie.. Już wole NBA odpalić, bo bardziej logiczne.. Oby Miami wypaliło.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Awans Romy sobie puszczę - wczorajszy dzień i noc bardzo owocne, szkoda byłoby to zmarnować.
Mój jedyny bet na dziś, stawka średnia. To nie są żadni mocarze, żeby w nich przesadnie inwestować ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Peffki peff na dziś:

Singiel: Exeter @2.20

Singiel: Ispwich DNB @1.94

Dubel: Aston Villa + Roma ako: @2.72



MU do gry jako singiel , ja nie ponawiam, bo czekam na awans MU
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jak grałem Szachtar u siebie bo byłem pewny, tak tutaj wiem, że Szachtar na wyjeździe mocarzem nie jest. Roma powinna to wygrać. Chociaż z tych 3 kuponów , najbardziej liczę na Exeter
Zobaczymy o godz. 22:40 ???? czy pojechałem
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Wczoraj dla zabawy zagrałem ako z 5 meczy na następną kolejkę Ekstraklasy. Dzisiaj po spadkach kursów mogę już wypłacić podwojony wkład. To jest dopiero darma kasa
Serio aż podwojony?
Ładnie.
Peffki peff na dziś:

Singiel: Exeter @2.20
Singiel: Ispwich DNB @1.94
Dubel: Aston Villa + Roma ako: @2.72



MU do gry jako singiel , ja nie ponawiam, bo czekam na awans MU
Jedyny na forum, który mówi &quot;pefffki&quot; i mu wchodzi ????
Nie lubię przesadnie słodzić, ale chyba nigdy nie widziałem, żeby komuś tak dobrze szło obstawianie nożnej 1x2, szacun wielki.
EDIT: Roma dziś musi awansować. Moja fartowna drużyna, zawsze mi wchodzi kupon jak na nich postawię. To samo Chung w tenisie (miałem nie grać tego syfu, ale taka okazja była nad ranem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom