>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Indian Wells - 08.03-18.03.2018

Status
Zamknięty.
D 18

dave+

Użytkownik
Escobedo ostatnio fajnie pogrywa więc ma dzisiaj szanse z dziadkiem Lopezem ???? Poza tym handi +1.5 seta na mlodego Auger Aliassime ????
 
Tenis by Dawid 819,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Schwartzman D. – Baghdatis M.
Typ:
Schwartzman wygra
Kurs: 1,52
Bukmacher: fortuna
Korty na Indian Wells dość wolne, co na pewno sprzyjać będzie Argentyńczykowi, które potrafi imponować regularnością i kondycją. Z kolei Cypryjczyk ma już swoje lata i nie może ryzykować długimi akcjami z takim rywalem, ponieważ ich nie wytrzyma. Marcos bardziej bazuje na serwisie niż Diego, lecz tutaj może się to nie sprawdzić jak na szybszym hardzie. Ponadto Baghdatis poprzedni mecz miał przeciętny i gdyby nie asy serwisowe to pewnie by przegrał z Nishioką, który póki co dołuje. Z kolei Schwartzman po świetnym okresie na cegle postanowił zgodnie z oczekiwaniami „zatankować” w Acapulco i przystąpi do turnieju wypoczęty. Co prawda w ich jedynym meczu wygrał Marcos, lecz było to dwa lata temu i myślę, że dziś czas na rewanż. Przed rokiem Baghdatis nie wystartował, a Diego odpadł w I rundzie, więc bez presji może zrobić dobry wynik.
Typ bez analizy, na przeczucie:
  • Maktic N./Peya A. – Fognini F./Qureshi A.: Mektic/Peya wygrają @1,53 (milenium) po super tb ;/
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
FORTUNA
Berdych vs Chung typ 1 @1.8 +
Verdasco vs Fritz typ 1 @1.61 AKO= 2.9

Thomas Berdych od lat należy do czołówki tenisa zmierzy się ze wschodzącą gwiazdą Chungiem. Berdych sezon zaczął tak sobie, Chung z drugiej strony super. Typuje tu mimo wszystko win Czecha, w ważnych turniejach notuje dobre wyniki, w pierwszym meczu pokonał Marterera, który ma dość udany początek sezonu. Chung po kontuzji stopy nie gra tak dobrze jak podczas AO. Pokonał w 3 setach Lajoviča. Spodziewam się intensywnej gry z baseline, mocnych uderzeń z obu stron. Czech ma zdecydowanie lepszy serwis i myślę, że to będzie kluczowy czynnik do wygranej Thomasa.
Verdasco chyba jedyny Hiszpan, który grań lepiej na hardzie niż cegle. Dobry sezon 35latka, pokonał Dimitrova i Pelle. Fritz kolejna nadzieja Amerykanów, w tym sezonie gra w mało ważnych turniejach z takimi sobie wynikami, chociaż tutaj niespodziewanie pokonał Rublova. Stawiam na doświadczenie Nando, jest lepszym zawodnikiem niż młodziak, Hiszpan da mu lekcję tenisa. Powodzenia !
Edit:????⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mannarino A. - Chardy J.
Chardy J. ::: 2,48 ::: 2/3 +2,92
Wielkiej filozofii w tym typie nie ma, H2H 0:4 bez straty seta, co prawda z przed 4 lat no, ale H2H to mocny wyznacznik w tenisie. Dwóch Francuzów więc pewnie znają się dobrze. Nawierzchnia wolniejsza więc przeciwko Mannarino. A forma po wynikach patrząc tutaj ewidentnie po stronie Chardiego który jedną nogą był już poza turniejem. Kurs na pewno powinien mocno dziwić, chociaż z drugiej strony Chardy od kilku sezonów nie gra na swoim poziomie. Kręci się w okolicy 80 rankingowej, a kiedyś 20-30. Bywały u niego momenty, że grał świetnie Mastersy. Kto wie czy teraz nie będzie tak samo tutaj w Indian Wells.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Z Berdychem to bym uważał. Rok temu wyeliminował go z Indian Wells w sumie podobny stylowo Azjata: Nishioka.
Nie mówię, że tak będzie i tym razem, ale mecz ciężki do typowania...
Natomiast zastanawiam się nad postawieniem czego w meczu Carreno-Busta - Miedwiedwiew. Tylko kompletnie nie wiem jak zagrał Hiszpan z Zeballosem. Podpowie ktoś może? Bo Miedwiedwiew zagrał dobrze z Johnsonem, a potem słabiej z Berettinim...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Też mi chodzi po głowie mecz Medvedeva ale to co zrobił z Berrettinim w pierwszym secie to dalej nie mieści mi się w głowie i pomimo to, że wygrał obiecałem sobie, że na niego nie postawie a przeciwko niemu ale z drugiej strony Busta też nie zachwyca.. Myślę, że 3 sety Moga tu paść ale to tylko moje domysły a nie zdziwie się jak będzie szybkie 2-0 dla któregoś z nich bo obaj maja swoje odpaly...
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Federer Roger vs Krajinovic Filip
1/1: Krajinovic Filip +5 games @2.03 1xbet
Ciekawy kurs na handicap dla Serba, podobnie warty zagrania jest over 19.5 gemów. Uważam, że Krajinovic to nie jest byle kelner do bicia, by nie ugrać tu kilku gemów, tymbardziej z Federerem, który już nie potrzebuje dalej niszczyć przeciwnika po pierwszym przełamaniu. Nawierzchnia stosunkowo wolna, więc mały plus dla Filipa, choć w tym sezonie nawet na typowym hardzie całkiem sobie radził. Skoro Delbonisowi udało się urwać tyle gemów i dodatkowo mieć piłke setową, to uważam że wynik w okolicach 64 64 w tym meczu jest bardzo realny i gwarantuje powodzenie typu.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Tiaaaa, zgadzam się co do meczu Marinary z Żeremim.
Po takim kursie trzeba próbować grać na Chardego.
Zaraz mecz się rozpocznie i w sumie ten typ chodził mi po głowie już po zakończeniu spotkania Fognini-Chardy.
Końcówka 3 seta pokazuje, że Jeremy jeszcze ma moc, siłę i precyzję w ręce.
Fognini to w mojej ocenie lepszy zawodnik od Mannarino, a jednak Chardy potrafił wydostać się z fatalnej sytuacji przegrywając seta pierwszego i do połowy drugiego.
W dodatku na dafabet przed chwileczką kurs skoczył do 2.64!!!!!! To już trzeba pograć bo spodziewam się też, że masówka poszła na Marinare.
W ogóle coś dziwnego dzieje się z kursami. U jednych buków kurs na Chardego spadł, u innych mega wzrósł.
Albo coś przeczuwają, że będzie jakaś patologia na korcie?!? ???? (w końcu buki zawsze są najlepiej powiadomieni) ????
Chardy, Jeremy @2.64
✅
 
Tenis by Dawid 819,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zakład długoterminowy
Typ:
Federer dojdzie do finału Indian Wells 2018
Kurs: 1,55
Bukmacher: fortuna
Myślę, że jest to niezły typ do zakładu akumulowanego, choć trzeba będzie poczekać do końca turnieju z jego rozstrzygnięciem. Roger póki co wygrał tutaj jeden mecz bez straty seta, ale zaliczył lekkie problemy z Delbonisem w TB – dość spokojnie wyszedł z tego. Warto podkreślić, że rok temu Roger zdominował ten turniej i wygrał z łatwością bez straty seta! W tym roku obsada nie zachwyca, ponieważ brakuje mocnych rywali, a wycofali się: Nadal, Wawrinka, Murray, Goffin, Tsonga, Kyrgios czy Nishikori, a z turniejem pożegnali się Alexander Zverev, Dimitrov czy też Djokovic. Kto może Rogerowi zagrozić w triumfie? Możliwe, że Juan Martin Del Potro lub podobnie jak na Australian Open Marin Cilic, który jako jedyny urwał aż dwa sety mistrzowi. Jednak co ważne na obu może trafić dopiero w finale, więc kurs wygląda na dobrą okazję.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak dla mnie to Federer spokojnie to weźmie, ale wiadomo jak on gra ostatnimi laty. Jedno przełamanko i kontrola serwisu. Delbonis to leworęczny gracz i o wiele trudniejszy przeciwnik niż Serb, zresztą ja bardziej szukałbym niespodzianki w meczu Andersona i tam overy celował. Borna z Agutem tu widzę over 21,5 ,Carreno-Busta zwycięzca. Cuevas z Thiemem pewnie over gemowy, Berdych ale low stake.
Verdasco F. - Fritz T.
Verdasco F. -1,5 seta ::: 2,56 ::: 1/3
Wiadomo, że przy opcjach setowych jest ryzyko, ale moim zdaniem warto tutaj się pokusić. H2H 1:0 z 2016 roku po trzech setach martwi, ale co by nie mówić w mojej opinii Verdasco ostatnio gra mocno zmotywowany co zaowocowało finałem w Rio. Ogranie Dimitrova na pewno budzi podziw, do tego jest leworęczny.
Frtiz w tym sezonie to poziom Challenger, ograł tutaj na razie dwóch młodzików. W Delray Beach przegrał z młodym leworęcznym Shapalovem w dwóch setach. Jak dla mnie Verdasco to za duży kaliber na Fritza. Chociaż kto śledzi tenis ten doskonale wie, że Hiszpan równie dobrze ten mecz może przegrać 3:6 1:6.
Wynik: 1:2
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ale sprzedajny sport Djoko w pizdę z ułomem z Japonii , Edmund z przygłupawym Selą , talent Zverev a raczej beztalencie , Dima co go każdy dyma , kurdupdel Schwartzman z grubym Bagietą. Ludzie nie grajcie tego ścierwa , oni mają w dupie te turnieje , a i tak hajs zgarniają .Tylko za co? Jakby wprowadzili min. gdzie mają dojść im wtedy im płacić może cepy graliby , a tak wyjebka. Tak jak Federer min. ćwierćfinał dojdzie dostanie hajs , nie dotrze to z buta i nie ma kasy. Jakaś musi być sprawiedliwość , a nie płacą na lewo i prawo organizatorzy , a Ci w kulki lecą. ŻENADA
Nawet teraz Mannarino w pizdu w Chardy , a znawcy pisali że Chardy ma formę tylko gdzie? Na hardzie słabe staty , wczoraj prawie poza turniejem , ale miał zjeba Foga , co ma wyjebane , gościa oglądać się nie da.
O co Ci chodzi z Chardym? Przecież wygrał pewnie, był lepszy na dystansie calegc spotkania. A Ty go wyzywasz bo wygrał?!?!? Hahahaha ja już nie rozumiem ludzi.
Nie trzeba było stawiać na Mannarino tylko ładnie posłuchać się mnie i Szakala u góry i byś liczył pieniążki ????
Pozdrawiam, bez spiny
No ciekawe co wymyśli Szakal w sprawie tego Verdasco-Fritz.
Bo ja z chęcią zagrałbym na Medvedeva i Verdasco ????
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Thiem D - Cuevas P
Spotkanie 13.03.2018 godz 02:05
Buk fortuna

Thiem mam wrazenie jakby siadl i przestal sie forsowac przed sezonem na maczce odpalil w Ameryce Poludniowej i teraz jakby zgasl i wydaje mi sie ze to jest zamierzony cel. Tutaj tez raczej nie bedzie szalal i zakladam ze skoro Tsitsipas postawil mu opor ktory raczej bazuje na serwisie to raczej z Pablo bedzie mial wiecej problemu. Jezeli zajrzymy w karty historii to austriak ulegl juz 1 3 w 2015 we FO ale zas rok temu zlal Urugwajczyka po 2 0 w madrycie oraz w rzymie w odstepie 4 dni. Thiem byl wtedy naprawde w fenomenalnej formie i a Pablo byl w dolku. Urugwajczyk ma swoje lata i do najmlodszych juz nie nalezy ale to nie jest maczka i szanse ma a skoro potrafil go odprawic juz raz to w tym meczu na seta go stac i wlasnie w ta opcje bede uderzal. Jak dla mnie to nie bedzie szybkie spotkanie dla obu a Pablo seta bierze 2,04

Raonic M. - Sousa J

Spotkanie 13.03.2018 godz 20:05
Buk fortuna

Kanadyjczyk jest glodny tenisa nie gral dluzszy czas i tamten rok nie moze zaliczyc do udanych. On na swoim kontynencie zawsze gral dobrze a jeszcze po takiej absencji watpie zeby sie tutaj nie zmobilizowal. Jak odpala to juz z mocnym przytupem. Sousa co prawda wywalil z turnieju mlodszego niemca - mlodszego Zvereva i musial sie troche napocic. Portugalczyk zawsze ma jakis dobry turniej i odpala po czym w nastepnej rundziej schodzi z niego powietrze i co za tym idzie jedzie do domu i tym razem tez tak mysle ze bedzie. Milos jest naprawde dobrym zawodnikiem swego czasu potrafil postraszyc nawet Wielkiego Krola RF. Za duzo nie mozna o nim napisac panowie spotykali sie juz 3 krotnie i zawsze kanadyjczyk byl gora ale te mecze byly bardzo dawno temu i raczej nie warto brac je pod uwage ale trzeba brac to pod uwage ze jednak portugalczykowi sie ciezko z nim gra. Raonic odprawil tutaj swojego rodaka Augera - Aliassimera ktory jest rewelacja tego sezonu. Wydaje mi sie ze to bedzie kolejny mecz bez histori dlatego stawiam na Raonica 1,35.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja jednak pójdę w stronę Fritza, niby z Rublevem łamali się jakby Kobiety ale gość ma talent i napewno powalczy, dla mnie 50/50 ale jak mógłbym nie wziasc Amerykanina za, którym publiczność stoi murem i to naprawdę go nakręca bo widziałem mecz z Rublevem. Fritz powinien wkoncu coś osiągnąć na większym turnieju.
Fritz @2,35 Fortuna✅✅✅
Edit
Świetny mecz Fritza ale to co robił Verdasco to lekkie przegięcie bo próbował wyprowadzić Fritza z równowagi na wszystkie możliwe sposoby..
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dla mnie sprawa jest prosta. Idzie masówka na Carreno-Buste. Widzę jak niektórzy się podpalają nawet na zagranicznych forach, że to typ dnia. A wg. mnie chłop nie zagrał dobrego spotkania od US Open w zeszłym roku. Z Zeballosem miał 14 bp i tylko dwa razy zdołał przełamać serwis rywala, gdzie czesto było drugie podanie Horacio. Znów buki wiedzą więcej od nas jak zawsze i temu wyrównane kursy były. Ale to klienci zbili ten kurs na poziom 1.80 - 2.00. Danill miał jeden dobry mecz z Johnsonem, drugi słabszy z Włochem Berrettinim. Teraz startuje z pozycji doga i to może być właśnie lepsze dla niego... Talent ma większy do ofensywnych zagrań od Pablo.
Dla mnie ten mecz to typowe 50/50, a w takich przypadkach ide w doga.
Medvedvev, Danill @2.08
dafabet

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drugi typ to już napisał Szakal i z typ typem się zgodzę akurat, mianowicie chodzi o Verdasco.
Doświadczenie weźmie górę. Pamiętajmy, że Fernando lubi pograć tam gdzie są pieniążki ???? Dwa dobre pierwsze mecze w jego wykonaniu i wydaje mi się, że na tym rywalu jeszcze się nie zatrzyma. Tyle.
Verdasco, Fernando @1.49
dafabet
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Miałem tego nie robić ale muszę się wypłakać na forum jednak... ten tenis mnie wpędzi do grobu prędzej czy później, taki piękny kupon zmarnowany przez bezmózgowie ruska. Gładziutko ci siądzie Chardy, Coric i Kasatkina a taki Medviedev ci seta nie ugra z hiszpańskim szczurkiem. Mając 15-40 czy 0-40 przy serwisie przeciwnika coś mu się chyba z głową dzieje, blokada i multum niewykorzystanych bp, jeszcze na końcu 2 seta odłamał po to żeby w następnym gemie się zesrać... I najmniejszy kurs jak zwykle psuje kupon, ale sam jestem sobie winien, po meczu z Berretinim powinienem omijać tego ruskiego łysola szerokim łukiem, ale coś mnie podkusiło na tego jednego seta i mam za swoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
O widze Fritz sobie pokonał Verdasco, fajnie. A jakiś tydzień temu zepsuł mi fajny kuponik przegrywając z Kingiem w challengerze ???? To mnie najbardziej wkurza, różne poziomy mobilizacji na różne turnieje o różnych pulach. Wielu pewnie powie że oni specjalnie się zapisują na takie chellki w formie treningowej przed turniejem atp, ALE TEGO NIE POWINNO BYĆ !!! Masz wyjebane na turniej i nie obchodzi cię wygranie go? To wypierdalaj, a nie robisz sztuczny tłumek i jeszcze zabiera miejsce komuś innemu...
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Wielka wtopa tej nocy, spróbujmy ostrożniej.
Monfils vs Herbert typ 1 @ 1.33 +
Mayer vs Daniel typ 1 @ 1.49 AKO @ 1.98

Gael pokonał Isnera po zaciętym boju, bronił dużo BP, potrafił zagrać dobry tenis w ważnych momentach. Widać, że zależy mu na dobrym wyniku. Herbert lepszy deblista niż singlista, jednak w tym turnieju pokonał Simona i Mullera, którzy są nieco pod formą. Monfils w każdym elemencie jest lepszy, jak nie będzie francuskiej ustawki to o wynik jestem spokojny.
Edit: Herbert gra debla później z Mahutem.
Krecz Monfilsa- zwrot
Taro Daniel pokonał beznadziejnego Novaka, a wcześniej męczył się z Norrim. Uważam, że to będzie syndrom pokonania kogoś wielkiego i wtopa w następnym meczu. Mayer zagrał bardzo dobrze przeciwko Bemelnansowi, świetnie serwował, był nie do ruszenia. Taro 2 3 setówki ciekawe jak kondycyjnie wytrzyma. Uważam że można pograć nawet 2:0 w kierunku Mayera.
Łatwo i przyjemnie 6:4 6:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom