>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Ulsan Btts 2.79 ⛔ i Over 1,5 1.89 ⛔ może wreszcie coś ruszy. Marathon
o gospodarzach szkoda słów, natomiast parówa elekson 2 sety w ostatnich minutach, a już po doliczonym czasie gry z 2 metrów jakiś gamoń w poprzeczke :rolleyes:
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
tianjin drugi set @ 2,4. szanghaj gra dziś taką padlinę w ataku i obronie że to nie ma prawa nie wejść. wpadają im takie piłki które są wręcz komiczne, jedna patrzy tylko na drugą i tak cały pierwszy set. gwiazda kim w ataku 1/10 albo i gorzej więc z czym tu grać
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
jak słaba musi być druga rozgrywająca w szanghaju to ja nawet nie chcę tego wiedzieć :cool: bo skoro po tym co wyczynia &quot;pierwsza&quot; wystawiaczka i dalej jest na parkiecie aż strach pomyśleć czy można grać jeszcze gorzej
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Rzuca te 222 pkt w shenzen?
To play off, to cholera wie, ja tam licze ,ze Shenzen to wygra,bo jak nie u siebie to gdzie, chociaż to Zhejiang mocne,obok Shandong i Guangdon,faworyt do złota.
Bo mistrz z tamtego roku Xinjang w tym może się nie liczyć, dużo kontuzji w skladzie.Aaa no i jest jeszcze Liaoning.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
To play off, to cholera wie, ja tam licze ,ze Shenzen to wygra,bo jak nie u siebie to gdzie, chociaż to Zhejiang mocne,obok Shandong i Guangdon,faworyt do złota.
Bo mistrz z tamtego roku Xinjang w tym może się nie liczyć, dużo kontuzji w skladzie.Aaa no i jest jeszcze Liaoning.
Jiangsu niech tam nie zostają w tyle za bardzo :p
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Zapraszamy do kolejnej zabawy na naszym fejsie i typowania wyników z Ligi Mistrzów:
219044565500928
Może teraz w końcu ktoś wygra nagrodę? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom