>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

31 kolejka Seria A [7 - 8 kwiecień 2018]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:
Benevento - Juventus
Roma - Fiorentina
Sampdoria - Genua
Torino - Inter
Napoli - Chievo
Udinese - Lazio
Milan - Sassuolo

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 3

bamboszz

Użytkownik
Co rzuca mi się w oczy to mecz Torino - Inter. Dzisiaj Torino znakomicie wygrało z Crotone 4:1. Inter zremisował z Milanem. Dałbym tu na podpórkę Torino lub BTTS. Drugim meczem jest Roma z Fiorentiną. Co prawda rzymianie przegrali z Barceloną, ale przez cały mecz bogli się podobać i myślę, że to własnie oni wygrają w lidze. Czekam cały czas na odrodzenie Napoli, które ma lekki kryzys. Grają u siebie z Chievo i w kontekście walki o mistrzostwo obstawiałbym wygraną przynajmniej dwoma golami.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Mógłby mi jakiś spec wytłumaczyć skąd taki, a nie inny kurs na Sampdorię? Zrozumiałbym 2-2,2. Absencji szczególnych nie ma. U siebie 4 miejsce w tabeli, w przeciwieństwie do gości mają o co walczyć. Co prawda z Interem 0:5, ale myślę, że jest to wręcz na plus, bo podziała mobilizująco. Ostatni ważny mecz na wyjeździe wygrany, h2h też na korzyść gospodarzy, jakiś układ?
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Skupię się dzisiaj na pierwszym meczu tej kolejki Serie A, Benevento - Juventus. Faworyt jest jasny i raczej tutaj nie przewiduję niespodzianek, zastanawiałem się na handicapem w tą stronę, ale ostatecznie zdecydowałem się na over bramkowy. Benevento jest mocno overową drużyną, głównie ze względu na ilość straconych bramek ???? Juventus z kolei jest na drugim miejscu w lidze jeśli chodzi o strzelone gole, wyprzedza ich tylko Lazio. Myślę, że ten over spokojnie może być pokryty przez samych mistrzów Włoch. Wiadomo są po ciężkim nokaucie w Lidze Mistrzów z Realem, sprawa awansu jest już rozstrzygnięta. Może to też siedzi im w głowach i gospodarze to wykorzystają strzelając jedną bramkę. U siebie ostatnio prezentują się całkiem nieźle, oczywiście szanse na utrzymanie są tylko matematyczne. Przewiduję coś w okolicy 1-3, 0-3 dla Juve.
Benevento - Juventus over 2,5 - 1,75 (forBet) ✅✅✅ siadło pięknie już w 1 połowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Roma – Fiorentina
1xbet – 1,86
W czołowych ligach Europy zaczyna się „długi finisz” . Roma walczy o miejsce premiowane grą w LM, 2 lub 3 ponieważ dwa pierwsze są już rozdane. Walka o 2 pozostałe miejsca zapowiada się do końca sezonu. Roma myśląc o utrzymaniu miejsca premiowanego LM musi wygrywać domowe mecze, rzymianie przegrali ostatni mecz z Barceloną ale kto oglądał wie ze wynik nie oddawał tego co działo się na boisku, moim zdaniem Włosi na tle jednej z najlepszych drużyn Europy zaprezentowali się bardzo dobrze, myślę ze ta dobrą grę zaprezentują również dziś, tym bardziej ze grają na własnym boisku z rywalem duuużo słabszym, Fiorentina co prawda może się pochwalić serią 5 zwycięstw z rzędu( dlatego tak wysoki kurs na Romę) ale przeciwnicy byli zdecydowanie niżej notowani.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie: Napoli-Chievo
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
analiza: Gospodarze już są w tym momencie w dosyć skomplikowanej sytuacji do zdobycia tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie, Juventus punktów nie chce tracić, do tego po pierwszym spotkaniu rozegranym w Turynie już praktycznie żegna się z Ligą Mistrzów, bo wątpie żeby był w stanie odrobić 3 bramkową stratę. Napoli musi w tym meczu po prostu wygrać jest bowiem wiceliderem i kolejna wpadka im po prostu nie przystoi . W poprzednich 4 spotkaniach ligowych gospodarze zdobyli zaledwie 5 punktów, zanotowali 1 wygraną 1 porażkę oraz 2 podziały punktów, w tym meczu naturalnie sa faworytem , biorąc pod uwagę ich poprzednie wyniki to moim zdaniem będą chcieli w tym spotkaniu wygrać jak najwyżej, a Chievo jest zespołem, który na wyjazdach gra beznadziejnie w poprzednich 10 meczach zanotowali aż 9 porażek oraz 1 podział punktów, często tracili sporo bramek a Napoli bramki strzelać potrafi co pokazywało w tym sezonie już nie jednokrotnie. Ja w tym meczu liczę na over a no i po cichu na przełamanie Arka Milika, który chyba już mógłby zacząć strzelać bramki . U gospodarzy nie zagrają Albiol oraz Jorginho, natomiast w ekipie przyjezdnych nie zobaczymy Cacciatore. Mój typ to wynik 4:0 a może 4:1 po 90 minutach tego spotkania. Liczę na spory over.
 
A 5

aliszja123

Użytkownik
Mógłby mi jakiś spec wytłumaczyć skąd taki, a nie inny kurs na Sampdorię? Zrozumiałbym 2-2,2. Absencji szczególnych nie ma. U siebie 4 miejsce w tabeli, w przeciwieństwie do gości mają o co walczyć. Co prawda z Interem 0:5, ale myślę, że jest to wręcz na plus, bo podziała mobilizująco. Ostatni ważny mecz na wyjeździe wygrany, h2h też na korzyść gospodarzy, jakiś układ?
Juz spiesze z wytumaczeniem.
Sampa
ostatnie 10 meczow 11:16
ostatnie 5 u siebie 6:8
Genoa
ostatnie 10 meczow 8:9
ostatnie 5 na wyjezdzie 3:5
Pachnie underowym remisem w stylu 1:1 i tak bym obstawial.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Mam na oku mecz serii A.
Udinese - Lazio. Win 2. @1.75.
Udinese przegrywa wszystko jak leci u siebie oraz na wyjazdach. Ostatnich 8 spotkań w plecy. Od lutego 2018 same porażki. W tabeli jest na 13 miejscu z ilością 33 pkt.
Lazio wygrywając mecz zdobędzie 59 pkt wyprzedzając inter o 1 pkt. ( inter właśnie przegrywa z Torino 1:0). Jeżeli ich wyprzedza wejdą do stawki do Lm.
Ostatnie mecze wygrywają ale głównie u siebie. Na wyjazdach idzie gorzej. Dwie wygrane w Le i lidze oraz dwa remisy i trzy porażki z Milanem, napoli i FCSB. Na tą chwilę Nie zagra lokalu i marchetti i Wallace.
Wydaje mi się ze ten skład co mieli w ostatnich meczach w zupełności wystarczy aby wygrać z Udinese. 3;4:2. Imobile na ataku z Alberto lub andersonem. Oraz wsparcie parolo oraz Luca leiva.
Moim zdaniem Lazio ma w planie wygrać ten mecz gdyż zależy im aby dostać się do lm. Kurs @1.75 jest okazją moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom