>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

ATP Tour - Indian Wells - 08.03-18.03.2018

Status
Zamknięty.
D 219

dolgo

Użytkownik
witam, poszukuje strony zawierajaccej statystyki winerów i niewymuszonych bledów, nie moge takowej znalezc, moze ktos pomoze??
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Wielka wtopa tej nocy, spróbujmy ostrożniej.
Monfils vs Herbert typ 1 @ 1.33 +
Mayer vs Daniel typ 1 @ 1.49 AKO @ 1.98

Gael pokonał Isnera po zaciętym boju, bronił dużo BP, potrafił zagrać dobry tenis w ważnych momentach. Widać, że zależy mu na dobrym wyniku. Herbert lepszy deblista niż singlista, jednak w tym turnieju pokonał Simona i Mullera, którzy są nieco pod formą. Monfils w każdym elemencie jest lepszy, jak nie będzie francuskiej ustawki to o wynik jestem spokojny.
Taro Daniel pokonał beznadziejnego Novaka, a wcześniej męczył się z Norrim. Uważam, że to będzie syndrom pokonania kogoś wielkiego i wtopa w następnym meczu. Mayer zagrał bardzo dobrze przeciwko Bemelnansowi, świetnie serwował, był nie do ruszenia. Taro 2 3 setówki ciekawe jak kondycyjnie wytrzyma. Uważam że można pograć nawet 2:0 w kierunku Mayera.
Mówisz o możliwości francuskiej ustawki i wchodzisz w @ 1.33?
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Mówisz o możliwości francuskiej ustawki i wchodzisz w @ 1.33?
Mówię, bo zawsze jest minimalna szansa, ale wierzę, że panowie zagrają uczciwie, nagrody pieniężne wysokie, grają o 1/8. Gram to w dublu, nie w singlu. Dodam jeszcze, że Herbert gra później debla z Mahutem, więc jeśli ustawka to pod Monfilsa ???? .
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Jakie ustawki. ATP 1000 , Monfils po gorszym sezonie ma szansę coś ugrać, Herbert skupia się na podwójnej grze i tyle. Monfils bierze to w 80% , w wymianach zdecydowanie będzie przeważał. Nawet gdyby Herbert nie grał 3h później meczu to i tak Monfils byłby dużym faworytem. Miewa odpaly, ale doświadczenie na kortach na tyle duże , ze mecz powinien odbyć się bez większej presji. Jak grać to ako z Monfilsem.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Ja tego meczu nie tykam, tak jak pisałeś Monfils miewa odpały, jeśli już miałbym ruszać ten mecz to wolę 1.80 na seta Herberta, albo jakieś handi gemowe, niż 1.30 na Monfilsa... Ostatni przykład &quot;odpału&quot; jaki oglądałem to niedawno w Rio ze Schwartzmanem, francuz prowadził 3-1 i skończył 3-6 i analogicznie drugi set 4-1, a koniec 4-6. Prawdopodobnie wygra i niech se wygrywa, ja jednak podziękuję, tyle razy się przejechałem, że nie stawiam pajacyków po 1.30.
 
D 319

defox

Użytkownik
Chcialbym jedynie zauwazyc ze Monfils prawie przegral z Isnerem, ktory jest daleki od swojej dyspozycji. Herbert podobny styl do Isnera, mozna powiedziec ze w dobrej formie patrzac na jego ostatnie wyniki, no i na pewno w wymianach bedzie grozniejszy niz Isner z ktorym Monfils mial problemy
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leonardo Mayer - Taro Daniel
Typ: 2
Kurs: 2,81
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja nie zgadzam się z kolegą MrAdam i w tym spotkaniu szukam niespodzianki ;) Owszem tak jak kolega wyżej napisał Djokovic jest daleki od swojej najlepszej formy ale pokonać tego zawodnika to zawsze jest wyczyn i duże wyzwanie. W końcu Serb był zwycięzcą tego turnieju pięciokrotnie w 2008, 2011, 2014, 2015 i 2016 roku Oglądałem to spotkanie i tak zgadza się Novak popełnił dużo błędów ale ograć go i tak nie było łatwo i Japończyk Daniel musiał się sporo natrudzić. Wierzę, że to zwycięstwo doda mu wielkiej pewności siebie i po takich kursach wolę zdecydowanie spróbować tutaj pograć w stronę niespodzianki. Taro do tego turnieju nie grał nic wielkiego ale widać, że tutaj wystrzelił jak z procy i czuje się świetnie na tym turnieju. Po drodze do tej 1/16 finału Taro musiał przedzierać się najpierw przez kwalifikacje, gdzie ograł Amerykanina Songa 2-0 (6-4 , 6-0) a następnie Amerykanina McDonalda 2-0 (6-4 , 6-3) i już od tego spotkania nie był faworytem w swoich meczach. Następnie w 1 rundzie turnieju głównego pokonał innego kwalifikanta Brytyjczyka Norrie 2-1 (6-3 , 1-6 , 6-1) i w kolejnej rundzie ograł własnie Djokovicia 2-1 (7-5 , 4-6 , 6-1). Mayer z kolei nie musiał przedzierać się przez kwalifikacje i w 1 rundzie pokonał Dominikańczyka Estrellę 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-1) a później Belga Bemelmansa 2-0 (6-4 , 6-1). Patrząc na rywali z którymi obaj panowie się mierzyli to zdecydowanie trudniejsza drogę miał Japończyk. O kondycję Daniela bym się nie martwił, bo to młody 25 letni gracz a do tego przed tym spotkaniem obaj panowie mieli wystarczająco dużo czasu aby wypocząć. Mecz według mnie będzie bardzo zacięty i zakończy się w 3 setach. Ja idę w stronę niespodzianki, bo tak jak mówiłem do tego turnieju Japończyk nie grał nic a tutaj pięknie wystrzelił a więc trafiła mu się tutaj forma i pokonać Djokovicia to zawsze wielki wyczyn obojętnie w jakiej formie by Serb nie był ;)
⛔ 2-0 (6-4 6-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W meczu Francuzów wysoko linia wystawiona, celują bukmacherzy w 3 sety. Cilica widzę 2:0, ale z Kolbą to różnie bywa, on zagra genialny mecz z Federerem, a potrafi sfrajerzyć z jakimś challengerowcem. Cilic też potrafi niekiedy wtopić po 1,20. On podobnie jak Thiem to mocne przesady w kursami czasami po 1,15-1,25 na nich. Thiem już poza turniejem.
@Edit: Spojrzałem na H2H i widzę Kolbę +1,5 seta i over gemowy.
Kusi zagrać na Ferrera seta, ale JMDP ma tutaj z Indian Wells dobre wspomnienia, pamiętam jak tu Nadala cisnął w finale bodajże 6:3 3:1 i jednak wziął Hiszpan turniej. Ciężki mecz, ale ja widzę tutaj delikatny over gemowy. Mayer (over) i Baghdatis (2:0) pewnie wygrają pewnie, Djokovic to w ogóle szkoda mi tego zawodnika. Ciekawe czy jeszcze pokaże klasę i wygra szlema. Querrey pewnie 2:0.
Value bym szukał dzisiaj w meczu Raonica. Milos nic nie gra, a Sousa już pogonił Zvereva. Naprawdę po 1,30 na Kanadyjczyka który jeszcze nic nie pokazał, na najwolniejszym hardzie w tourze? Proszę ja Was. +1,5 seta, Sousa, może over gemowy tu moim zdaniem jest najbardziej logiczny sens value.
W ogóle to aż w szoku jestem Milos 27 lat na karku, a ile się naczytaliśmy nie raz, że to będzie jakaś przyszłość ATP, że szlemy będzie zgarniał, a on nadal wielka kicha. Sousa rok starszy więc możemy zaciętego meczu się spodziewać. H2H 3:0 niestety dla Raonica, ale z dawnych lat 2011-2015.
Sock podobnie jak Raonic, kupe gra, a Lopez kto jak kto, ale on od kilku sezonów robi ten ranking wysoki na 2-3 Mastersach w sezonie. Skarpeta jeszcze nic nie pokazał, handicupę grać w Lopeza raczej.
 
P 4

pro8lem

Użytkownik
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co się stało z Djoko, ostatnio nie śledziłem za bardzo i nie jestem w temacie. Z góry dziękuję.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co się stało z Djoko, ostatnio nie śledziłem za bardzo i nie jestem w temacie. Z góry dziękuję.
Kontuzja łokcia, drugie dziecko, krążyły plotki, że żona w depresji, zmiana Boryska i być może skończył się sok z gumijagód.
Edit: Monfils połamany jakiś, oby skreczował.
 
K 8

kenti

Użytkownik
W meczu Francuzów wysoko linia wystawiona, celują bukmacherzy w 3 sety. Cilica widzę 2:0, ale z Kolbą to różnie bywa, on zagra genialny mecz z Federerem, a potrafi sfrajerzyć z jakimś challengerowcem. Cilic też potrafi niekiedy wtopić po 1,20. On podobnie jak Thiem to mocne przesady w kursami czasami po 1,15-1,25 na nich. Thiem już poza turniejem.
@Edit: Spojrzałem na H2H i widzę Kolbę +1,5 seta i over gemowy.
Kusi zagrać na Ferrera seta, ale JMDP ma tutaj z Indian Wells dobre wspomnienia, pamiętam jak tu Nadala cisnął w finale bodajże 6:3 3:1 i jednak wziął Hiszpan turniej. Ciężki mecz, ale ja widzę tutaj delikatny over gemowy. Mayer (over) i Baghdatis (2:0) pewnie wygrają pewnie, Djokovic to w ogóle szkoda mi tego zawodnika. Ciekawe czy jeszcze pokaże klasę i wygra szlema. Querrey pewnie 2:0.
Value bym szukał dzisiaj w meczu Raonica. Milos nic nie gra, a Sousa już pogonił Zvereva. Naprawdę po 1,30 na Kanadyjczyka który jeszcze nic nie pokazał, na najwolniejszym hardzie w tourze? Proszę ja Was. +1,5 seta, Sousa, może over gemowy tu moim zdaniem jest najbardziej logiczny sens value.
W ogóle to aż w szoku jestem Milos 27 lat na karku, a ile się naczytaliśmy nie raz, że to będzie jakaś przyszłość ATP, że szlemy będzie zgarniał, a on nadal wielka kicha. Sousa rok starszy więc możemy zaciętego meczu się spodziewać. H2H 3:0 niestety dla Raonica, ale z dawnych lat 2011-2015.
Sock podobnie jak Raonic, kupe gra, a Lopez kto jak kto, ale on od kilku sezonów robi ten ranking wysoki na 2-3 Mastersach w sezonie. Skarpeta jeszcze nic nie pokazał, handicupę grać w Lopeza raczej.
Sela pogryzie Bagiete, a seta urwie napewno
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Querrey S - Bhambri Y
Spotkanie 23: 30 13.03.2018
Buk fortuna
Piekny kurs na mlodego Hindusa przeciez to jest value dzisiejszego dnia. Bhambri idzie tutaj jak burza wywalil z turnieju takich ludzi jak Mahut, Pouille, Novikov i Ramanathan i uwaga wszyskich po 2 0. Sam odrawil niemca starszego z braci Zverevow. Nawierzchnia nie bedzie sprzyjala Samowi tutaj jego serwis nie bedzie za wiele znaczyl co powinien wykorzystac mlodziutki Yuki ktory jest naprawde waleczny i tanio skory nie sprzeda. Amerykanin nie broni tutaj zadnych punktow w tamtym roku odpadl z Youngiem i raczej przed US Open nie bedzie sie forsowal. Kurs ktory proponuja na Bhambri 3,15 to smaczek dzisiejszego dnia i mysle ze warty ryzyka. Ja to pobieram.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Amerykanin nie broni tutaj zadnych punktow w tamtym roku odpadl z Youngiem i raczej przed US Open nie bedzie sie forsowal.

Us Open jest na przełomie sierpnia i września.
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Amerykanin nie broni tutaj zadnych punktow w tamtym roku odpadl z Youngiem i raczej przed US Open nie bedzie sie forsowal.

Us Open jest na przełomie sierpnia i września.
Tak wiem kiedy jest US Open chodzi mi o to ze to nie jest czas Sama i on raczej z forma czeka na US Open czy zawsze musicie tak szukac w kazdej wypowiedzi negatywow? Kontuzje tez mozna zlapac skoro mu nie zalezy na tym turnieju a najprawdopodobniej tak jak bo wszystkie strzelby odpadaja to po co sie wysilac jest jeszcze Miami Kanada tam zagra na wiekszych obrotach. Mysle ze teraz juz zrozumiales moja mysl pozdrawiam.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Tak wiem kiedy jest US Open chodzi mi o to ze to nie jest czas Sama i on raczej z forma czeka na US Open czy zawsze musicie tak szukac w kazdej wypowiedzi negatywow? Kontuzje tez mozna zlapac skoro mu nie zalezy na tym turnieju a najprawdopodobniej tak jak bo wszystkie strzelby odpadaja to po co sie wysilac jest jeszcze Miami Kanada tam zagra na wiekszych obrotach. Mysle ze teraz juz zrozumiales moja mysl pozdrawiam.
Raczej na Wimbledon czeka, ale pomijając już to. Nie zależy mu na turnieju u siebie? Serio? Kasa, prestiż... Przeciwnik spokojnie do ogrania i ma odpuścić ? Sam to wygra.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ciekawi mnie mecz Fritz-Coric. Kursy tutaj powinny być w.miare równe a wd. Buków to.Coric jest sporym faworytem. Sam nie wiem wyniki którego z nich są bardziej miarodajne. Wiemy jaki jest Verdasco a z drugiej strony Coric zgwałcił Bautiste. W winnerach było bodaj 23-3, Hiszpan wyglądał jak dziecko i nawet dwa oddane serwisy w drugim secie nie zmieniały obrazu gry. Czy to.forma.Coricia czy Agut przyjechał się poopalać jak kilku innych panów z top 10? Fernando przynajmniej walczył. Coric miewa w sezonie kilka super turniejów ale dla Fritza to może z drugiej strony być ten jeden jedyny raz w tym roku na pokazanie się szerokiej publice i zarobić bardzo dużo. Można chyba szukać value po stronie Amerykanina. Mecz powiedziałbym 50na50 tylko z lekkim.wskazaniem na Borne a kursy jakby byl o wiele wiekszym faworytem. Jak jeszcze dodamy niepewną główkę.to kto wie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kolejny dzień i pewnie kolejne dogi wygrają ????
Jak myślicie, lepiej atakować Herberta czy Carreno-Busta z dogow?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom