>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Seria A [9 - 11 marzec 2018] + Juventus - Atalanta [14.02.18]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:
Roma - Torino
Verona - Chievo
Fiorentina - Benevento
Juventus - Udinese
Crotone - Sampdoria
Genoa - Milan
Inter - Napoli
Juventus - Atalanta

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Roma-Torino
Typ: 1/1
Buk Fortuna
Kurs 2.40
Analiza: Roma na własnym stadionie w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Torino. Gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, pomimo iż grać będą bardzo wazne spotkanie w lidze mistrzów z zespołem Szachtara Donieck to w tym meczu powinni powalczyć o komplet punktów, tym bardziej iż w poprzedniej kolejce ograli niespodziewanie Napoli 2:4 na ich stadionie, a gospodarze są poważnym kandydatem do tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie Roma natomiast na tytuł nie ma już praktycznie szans, więc na chwilę obecną walczą o miejsce które da im bezpośredni awans do Ligi mistrzów w przyszłym sezonie i o jak najdłuższy udział w tej edycji, wiadomo iż w pierwszym meczu przegrali z zespołem Szachtara,ale wystarczy im wygrana 1:0 i grają dalej, w meczu ligowym nie będzie na pewno łatwiej bowiem Roma zagra bez Fazio,Dzeko, Karlsdorpa oraz Pellegriniego, jednak goście są zespołem, który na wyjazdach nie punktuje szczególnie ostatnio nie potrafi tego robić, 5 spotkań wyjazdowych i ani jednej wygranej, tu łatwo im o punkty ne będzie, ale myślę że bramkę zdobyć spokojnie powinni, stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po koncowym gwizdku sędziego, nie sądzę żeby Roma straciła punkty w tym spotkaniu.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 12:30
Spotkanie Fiorentina-Benevento
Typ: over 3.5
Kurs 2.30
Buk fortuna
Analiza: Fiorentina na własnym stadionie w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Benevento. Gospodarze są stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, myślę że po takiej tragedii jaka dotkneła zespoł w poprzednim tygodniu tutaj mobilizacja każdego z zawodników będzie stała na najwyższym poziomie, zagrają bowiem dla swojego kapitana, który zmarł przed spotkaniem z Udinese w poprzedniej kolejce , kolejka została przełożona więc gospodarze mieli wiele czasu na odpoczynek, na pewno był to odpoczynek nie łatwy po tym co się wydarzyło. Publicznośc też pewnie dopisze i będzie chciała wspierać swoich idoli w tych ciężkich dla nich chwilach , wiadomo nie od dziś iż goście sa najgorszym zespołem w tej lidze i już praktycznie spadli z serie a , na wyjeździe zagrali 13 ligowych spotkań i zanotowali 13 porażek. stracili 32 bramki , strzelili zaledwie 5 bramek , bilans więc jest tragiczny i z taką grą na wyjazdach w lidze po prostu utrzymać się nie da. Gospodarze mają sporą stratę żeby awansować do pucharów,ale jeszcze jest sporo kolejek i nie jest to awykonalne, więc na pewno postarają się punktować w każdy możliwy sposób, zdają sobie sprawę iż łatwiejszego spotkania niż to już w tym sezonie miećnie będą. Mój typ to wysoka wygrana Fiorentiny , stawiam na wynik 4, może 5:0.
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Ja polecam dzisiaj kartki w meczu Verony z Chievo. Obie drużyny bronią się przed spadkiem, poza tym to derby. Na pewno będzie sporo walki i powinno być gorąco. Linia 4,5 spokojnie do pokrycia, można zaryzykować 5,5. ✅ 10 ŻK
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
U 140

unknown98

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna,Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Crotone - Sampdoria
Typ: Sampdoria
Kurs 2.40
Buk fortuna
Przedostatnia drużyna serie A w roli gospodarza kontra Sampdoria, zajmująca aktualnie 6 miejsce i celująca w europejskie puchary. Bardzo dobra postawa w tym sezonie może im to zagwarantować, lecz jeśli chcą dostąpić tego zaszczytu, to po prostu muszą wygrywać takie spotkania jak to. Crotone od pięciu spotkań bez zwycięstwa, a po 26 meczach zgromadzili jedynie 21 punktów. W jutrzejszym meczu Sampdoria musi pokazać swoją wyższość i ograć gospodarzy. W tym sezonie Sampa wygrała z Crotone aż 5:0, co prawda było to 4 miesiące temu i na własnym boisku, aczkolwiek formy obu zespołów są zbliżone do tych z pierwszego meczu, dlatego spotkanie powinno być do jednej bramki. Kurs mimo wszystko bardzo zachęca, wydaje mi się, że bukmacherzy nie do końca wierzą w potencjał tego zespołu, który bądź co bądź - wygląda bardzo dobrze. Za Sampą 7 w tabeli Milan, który ma tyle samo punktów i na pewno ma ochotę na europejskie puchary w przyszłym sezonie, dlatego trzeba się skutecznie bronić i jutro zdobyć 3 punkty. Liczę na dobrą formę napastników gości i gładkie zwycięstwo.
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
11.03.2018 g. 15.00 Juventus- Udinese
Typ: 2 (+1,5)⛔
Kurs: 2,23
Pinnacle
Stawka 5/10
TYP czysto statystyczny, Juve 10 ligowych zwycięstw z rzędu. Ostatnie mecze bez wielkiej gry ale liczą się 3 punkty. Udinese potrafi sie bronić, chociażby z Napoli w Neapolu przegrali tylko 1-0. Nie spodziewam się tutaj demolki, Juve po ciężkim meczu na Wembley, zagrają bez Sandro i Lichsteinera.
Idę zdecydowanie w kierunku gości z handicapem oraz w under bramkowy.
Under 2,5 @ 1,90 Totolotek✅✅✅
X2 @4,80 Fortuna⛔
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Juventus - Atalanta
Juve @1.45
Atalanta nie strzeli @1.8
Lvbet

Juventus 4 stracone bramki w ostatnich 20 meczach. Na tym pozwolę zakończyć tą skromną &quot;analizę&quot;.
Atalanta strzeli 1,80
Juve 4 stracone bramki w ostatnich 20 meczach. Na tym pozwolę zakończyć tą skromną &quot;analizę&quot;
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Juventus - Atalanta
Strzeli gola: Dybala @2,1 Fortuna 2-0 Higuain i Matuidi
⛔ ⛔

Forma Paulo po powrocie rośnie z każdym meczem. Najpierw gol w meczu Lazio na wagę zwycięstwa, następnie ważny gol w LM i awans do dalszej fazy, a ostatnio wygrana 2-0 z Udinese (2x Dybala - 1 piękny gol z wolnego). Higuain po powrocie Dybali pracuje na prawdę solidnie w każdym meczu i ostatnio dużo dobrych zagrań do Paulo było od Gonzalo. Współpracują ze sobą niemal idealnie i w każdym meczu są niebywale groźni. Dzisiaj mecz zaległy z Atalantą ale sytuacja w tabeli przed spotkaniem jest już inna, mianowicie taka że dzięki wpadce Napoli Juve objęło fotel lidera i w przypadku dzisiejszej wygranej przewaga wzrośnie do 4 punktów. Także wszystko wróci na właściwe tory i raczej pozostanie już tak do końca. Jednak Atalanta potrafi narobić problemów czy to w lidze czy na arenie międzynarodowej. Pokazała już nie raz że ma piłkarzy którymi może postraszyć inne kluby i mimo solidnej obrony Juventusu uważałbym na to granie czystego konta. Kartki dobra opcja, Chiellini potrafi się zagotować, Benatia też ale ja pogram gola Dybali, wydaje mi się że po tej przerwie jest na prawdę głodny gry i w każdym meczu pokazuje jakim jest niesamowitym zawodnikiem. Kurs całkiem fajny także czekamy na mecz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom