>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
M 49

mrsindbad

Użytkownik
Jak Ci Koreańczycy nie trafili tego gola do HT? Na pustą bramkę, z dwóch metrów strzelić trzy metry nad poprzeczką to trzeba się naprawdę wysilić, a chwilę później strzał w poprzeczkę. Mi Victory w ostatniej chwili uratowali kupon (należał im się gol, w końcówce mocno naciskali, zresztą bardzo dobry mecz do oglądania).
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak Ci Koreańczycy nie trafili tego gola do HT? Na pustą bramkę z dwóch metrów strzelić 3 metry nad poprzeczką to trzeba się naprawdę wysilić. Mi Victory w ostatniej chwili uratowali kupon (należał im się gol, w końcówce mocno naciskali, zresztą bardzo dobry mecz do oglądania).
Tylko wynik pod kątem over/bts do d.... ???? Ale brawo dla Big V za grę do końca ????
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
ACL nie rozpieszcza z bramkami. Dziś będą straty
Trzeba będzie odrabiać na Libertadores
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Ja prdl znowu się poprzeczki zaczęły !!! Ile można ??? Ostatnio w AFC też słupek,poprzeczka, słupek itd. Ktoś za to płaci extra? ???? Teraz Japs z &quot;pustej&quot; bramki wybijał. F..ck ! Dla odmiany Thomas ratuje d..ę Victory. Tu powinny być ze 3 bramy na luzie, a na tablicy 0-0.
HT 0-0 szkoda, bo okazje były. Moja taśma z tym meczem w składzie zagrożona ????
Co Okubo (nr 4) zmarnował znowu... I gol, ale nieuznany (spalony?) Co za przekleństwo ten mecz, bo zaraz poszła kontra Victory i ... 0-0 ???? FT 1-0 w &quot;ostatniej chwili&quot;, ale mi to nie pomogło ????
edit
Ja już kleję nowy kupon ???? Kashima + bts w Szanghaju (sorry w Ulsan ofc ???? ) ???? GL!
U Jeleni zagra Kanazaki, Nakamura, Suzuki, na ławce Junior i Doi ???? , Szanghaj w mocnym zestawieniu (Hulk, Oscar, Elekson).
Idź Pan w ch... z takimi wynikami. 2 kupony w piach... Yakuza zarobiona ????
Ciekawe czy ten brak bts wejdzie w Korei.na razie Ulsan chce to wygrac.
Chciało tylko nie umiało ???? Sytuacji, że głowa mała, a na koniec Sydney (osłabione) zremisowało w Japonii. Kupony w piach, ale ten fakt trochę cieszy &quot;patriotycznie&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Mialem Kashime 1/1 ht/ft i po golu przestali grac. Slabizna straszna.
Bedac w fortunie uslyszalem ,ze jest tyle wygranych za wczoraj do wyplacenia ,ze musza uzbierac siano. Fajnie
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Daleka Azja dzisiaj: 4 mecze - 6 bramek.
Daleka Azja tydzień temu: 4 mecze - 12 bramek.
Ja się pytam co się zmieniło.. księżyc w nowiu, Mars wszedł w koniunkcję z Wenus?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Triady i Yakuza zarządziły przyspieszone żniwa na ryżowiskach ???? Przecież bramek mogło być bez liku, ale znowu: poprzeczki, spalone (?), frajerstwo (Jelenie), strzały w kosmos. Ot i masz, przepis na minus. Dobrze, że nie wpadłem na pomysł wyciągania monet na single bo by mnie ch.. strzelił po takich cyrkach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Godz.16.15
AL WASL-PERSEPOLIS
W tym wypadku to spokojnie gram tu Iranczykow za 1.56 i do zera moze to kurs ok 2.6 .
AL WASL to outsider grupy z zerem na koncie,w tej grupie 3 zespoly maja po 6 pkt wiec Persepolis gra dzis rewanz za zeszlotygodniowa wygrana u siebie 2-0. To byl najmniejszy wymiar kary dla Al Wasl.
PERSEPOLIS nie odpusci tego meczu wiedzac,ze grupa jest wyrownana,w lidze maja spokoj wiec cale sily na LM w ktorej mozna powiedziec sa jedna najmocniejszych ekip.
Zerknijcie w h2h z ostatniego okresu i laik zauwazy,ze gospodarze co pare dni gubia punkty,wiec licze ,ze Iranski potentat to ogarnie.
Prosze bardzo zgodnie z planem Iran do zera goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 49

mrsindbad

Użytkownik
Jakieś plany na dziś odnośnie AFC?
Kupon u mnie to zwycięstwo Osaki i BTTS w meczu Jeju. Oby dziś więcej szczęścia dopisało.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jakieś plany na dziś odnośnie AFC?
Kupon u mnie to zwycięstwo Osaki i BTTS w meczu Jeju. Oby dziś więcej szczęścia dopisało.
Wczoraj undery to dziś w części &quot;wschodniej&quot; overy ???? Też mam Osakę, ale czy wejdzie? Zobaczymy ????
Skrócik z Victory
https://www.a-league.com.au/news/victory-score-late-snatch-acl-thriller-over-kawasaki
I Sydney
https://www.a-league.com.au/news/simon-secures-acl-point-sydney-fc
live
Osaka wpisuje się we wczorajszy dzień ???? 0-1 z Tajami. Miał być rewanż, a tu ponowne lanie? Może się jeszcze ogarną ???? Początek dopiero ???? Tajowie na razie nieźle się prezentują.
edit ft 2-2 Osaka wyrównała, ale słabo wyglądali, over na live można było przycinać. Ale w formule 1x2 Japsi na ⛔ Stresu nie mam bo po wczorajszych cyrkach to zabawowo tylko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ja dziś odpuszczam.. wczoraj się zniechęciłem... jak na razie Burinam w drodze do niespodzianki :/
no.. jednak zmiana planów - ov2,5 - Tianjin - Jeonbuk - @1,6 ✅ (4:2)
naprawdę delikatnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 49

mrsindbad

Użytkownik
Patrząc jak wygląda gra Osaki przez te 30 minut straciłem już nadzieję na to zwycięstwo. Wyglądają jakby było ich mniej, przegrywają a pressingu zero, słabo słabo niestety to wygląda. ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Abstrahujac,Polecam ten liverpool Gerrarda,mlodzi niezle sie prezentuja ,a City tak sobie .kursy spadly z ponad 4 na ponizej 3.
Mecz o 14.00
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Abstrahujac,Polecam ten liverpool Gerrarda,mlodzi niezle sie prezentuja ,a City tak sobie .kursy spadly z ponad 4 na ponizej 3.
Mecz o 14.00
Tutaj dzisiaj kopia dnia wczorajszego ???? poprzeczki, spalone, nieuznane gole, frajerzy z Osaki zamiast z Kashimy ???? Ale dzisiaj nikt się nie napalał, wszystko for fun ???? Ooo ale w Chinach chociaż over wykręcili ???? Farfocel i 2-2. W Hongkongu za to &quot;festiwal ustawiania&quot; na 0-0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Kierunek był słuszny , trzeba było podać ????
Poszlo na czuja zaraz przed meczem,wybacz,nie mialem solidnej analizy zeby tu podawac,jedynie zauwazylem ,ze kursy na nich leca w dol i ze japsy z nimi doatali do zera ostatnio.
Maja forme Tajowie,dobra Chorwacka reka trenerska wychodzi na plus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom