>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
ESL Pro League 13.03
Astralis - G2; Ast win -2.5rundy @1.75 (1mecz-mirage) ✅
Heroic - North; Heroic win @2.4 (1mapa-nuke) ✅ e;
bez większych problemów, 2 pistolki mocno się przyczyniły do zwycięstwa
W pierwszym meczu Duńczycy podejmują już nie do końca francuski super team. Jak tylko skończy się WESG w Chinach z drużyny na własne życzenie wypada trener Smithhz oraz z powodu operacji nadgarstka shox a w jego miejsce w chodzi hiszpański zawodnik - Mixwel. Także są to ostatnie gierki razem, ponadto post na stronie g2 wygląda jakby shox już do drużyny miał nie wracać nigdy a zmiana nie jest na czas operacji. Do tego zmiana IGLa z shoxa na NBK. Ogólnie sporo większych lub mniejszych zmian czeka G2 a te gierki w lidze ESLa są niezbyt w porę ale zagrać trzeba, zakładam że ta gra nie będzie się kleić do momentu przyjścia mixwella, ponadto G2 bardzo słabo weszli w lige online, wygrali jedynie z ago 2 gierki, a przegrali ich 6, Astralis weszło z goła inaczej, 5 wygranych i 3 porażki. Mapa na jakiej będą grać to Mirage, najgorsza poza trainem mapa Francuzów i bardzo przyzwoita Duńczyków, grałbym tak nawet bez tych zawirowań w francuskim zespole, a co dopiero w takim momencie. Szczerze mówiąc podejrzewam że Astralis wygra obie gierki, ale skupiam się tylko na mirage, spodziewam się tutaj krótkiej gry i łatwego zwycięstwa Astralis. Jedynym mankamentem może być to że tuż przed tym meczem grają 2 gierki z VP ale to nie powinno jakoś bardzo wpłynąć na mecz z G2
Drugi mecz z kolei to kolejna bitwa z cyklu &quot;kto jest drugim najlepszym duńskim zespołem?&quot;
Ja idę tutaj w Heroic tylko i wyłącznie ze względu na mapkę. Heroic to jedna z niewielu drużyn które grają nuke i to tak rzeczywiście aktywnie go grają. North z kolei nie banuje tej mapy ale też jej nie pickuje, rzadko ją grają, ostatnie 4 gry to bilans 1-3, z czego te 4 gry na tej mapie rozegrane były na przestrzeni 4 miesięcy. Także mimo że jej nie banują to nie wyglądają na niej porywająco. Kurs widniejący na Heroic + mapa jaka jest rozgrywana sprawia że z przyjemnością to pobieram
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Pride po odejściu reatza i minise&#39;a do Kinguin nie ogarnęła zastępstw i będzie grał Spławik i neqs (CEO Pride). Movistar do spróbowania IMHO w tej sytuacji. mecz o 20
973542453453172737

Movistar Riders - Pride @1.55 Forbet (u innych podobnie)
Zgadzam się w 100% z typem. Movistar ostatnio naprawdę solidnie, więc powinni spokojnie dać radę z tym zlepkiem mixowym Pride. W Totolotku można złapać jeszcze po 1.8 !
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Heroic - North; Heroic win @2.4 (1mapa-nuke)
Drugi mecz z kolei to kolejna bitwa z cyklu &quot;kto jest drugim najlepszym duńskim zespołem?&quot;
Ja idę tutaj w Heroic tylko i wyłącznie ze względu na mapkę. Heroic to jedna z niewielu drużyn które grają nuke i to tak rzeczywiście aktywnie go grają. North z kolei nie banuje tej mapy ale też jej nie pickuje, rzadko ją grają, ostatnie 4 gry to bilans 1-3, z czego te 4 gry na tej mapie rozegrane były na przestrzeni 4 miesięcy. Także mimo że jej nie banują to nie wyglądają na niej porywająco. Kurs widniejący na Heroic + mapa jaka jest rozgrywana sprawia że z przyjemnością to pobieram
Kurs jak najbardziej zachęca, tylko to Heroic ostatnio formą nie zachwyca, a tego nuka nie grają tak często jak kiedyś. Bo tak na prawdę na przestrzeni 4 miesięcy mają go rozegranego też ~5 razy - to już trochę nie te czasy gdzie grali go co tydzień, jeszcze przed zmianami na mapie i zmianami w składach. Mimo wszystko powodzenia ! ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Generalnie martwi mnie sytuacja Virtus Pro. Szkoda patrzeć na ich grę, naprawdę nie chce ich krytykować ani tymbadziej nie jestem zwolennikiem mówienia komuś co ma robić ale czy nie lepiej, żeby oni już poprostu dali sobie spokój z grą? Przykro patrzeć jak z drużyny która wygrywała sporo turniejów ( mowa tu o CS: GO - pomijając 1.6) nie zostało nic.
Po debiucie micha i wygranej z Nemiga oraz Red Reserved większość z nas była do dobrej myśli. Po fatalnym IEM&#39;ie nadal nic nie prezentują do dnia dzisiejszego. Myślicie, że z tazem było by jeszcze gorzej? Wątpię, prawdopodobnie gorzej już być nie może. Ja wiem, że tłumaczą się tym że za krótko ze sobą grają. Poniekąd to prawda ale czy to faktycznie w tym tkwi problem? Przecież za czasów ich świetlnej gry, gdy mieli Micha jako standina cały czas potrafili trzymać dobry światowy poziom
Wydaje mi się, że ta drużyna już naprawdę będzie miała się ciężko wybić. Mówię to z ciężkim sercem lecz spisuje już ich na straty (chociaż rzadko to mówię).
Z całym szacunkiem do tej piątki.
Aktualnie konkurencja jest dla ich nieosiągalna. Młodzi poświęcają całe życie dla tej gry a jak wiemy zawodnicy z VP mają już zony czy dzieci i nie są w stanie trenować tak jak to było chociażby kilka lat temu.
To jest moja subiektywna opinia. Bardzo bym chciał zajrzeć do tego posta za kilka/ kilkanaście miesięcy i stwierdzić, że się pomyliłem.
Szczerze mówiąc wydaje mi się, że tylko Michu i Snax są graczami, którzy będąc w lepszym zespole mogą zaliczyć proges.
PS. Napisałem to całkowicie szczerze, bez żadnych negatywnych emocji to tej drużyny.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Uważam bardzo podobnie jak husarz22 . Pasha i taz zdecydowanie byli/są do odstawienia, wszystko wskazuje na to że NEO również czego przeboleć nie mogę, bo to jest żywa legenda, ikona polskiego e-sportu jak nie światowego. W 1.6 wsysał wszystkich dupą jak chciał ???? nie było podjazdu do niego. Ale wygląda na to że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Pasha mówił że koniec kariery po następnym katowickim IEMie, podejrzewam że i NEO wtedy odpuści, a przynajmniej granie w VP. Z obecnego składu największy potencjał tak naprawdę ma Michu. Byali wydaje się że spoczął na laurach, stracił ambicję i pieniążki mu wystarczą w zupełności, nie tytuły. Snax z kolei zachłysnął się swoim hypem. Często wypisywał w social mediach jaki to on dobry nie jest itp. Jeśli to ogarnie to wciąż sukcesy przed nim.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pełna zgoda z Wami. Poza tym miesiąc czasu to naprawdę sporo zwłaszcza że teoretycznie zmienili tylko jednego gracza. Ale tam problemem jest przede wszystkim brak formy indywidualnej. Ja w ogóle mam wrażenie że VP jest przekonane o swojej genialności i w ogóle. Widać to choćby jak ktoś próbuje im sugerować AGO jako TOP 1 w Polsce (co przy ich obecnej formie nie jest takie nieuzasadnione). Wypadli właśnie z grupy teamów zapraszanych na eventy i nie chcę być złym wróżbitą ale to dla mnie koniec VP - oni nigdy nie byli mega mocni online, scena mocno równa i żeby się nie okazało że IEM Katowice 2018 to był ich ostatni duży LAN
Generalnie trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. No i to co kuben mówił że oni nie śledzili polskiej sceny bo nie mieli po co a teraz nie ma kogo wziąć jak potrzeba gruntownej przebudowy. Myślę że jak chcą pójść krok dalej to albo -pasha albo - neo. Obaj pewnie nie bo VP stracą slota na londyńskiego majora. Snax i byali to roczniki 93 i 94 więc jakby się ogarnęli to jeszcze mogą wrócić na szczyt. Tylko że oni mieli za dobrze - forma beznadziejna od roku a zaproszenia na duże eventy i tak się sypały - przecież oni zaniżali poziom każdego niemalże turnieju na którym grali.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jakoś dali radę ugrać chociaż jedną mapkę, comeback niemal się udał Faze ale nienajlepsze pozycje w dogrywce i NEO ugrywa clutch 1v2. Co nie zmienia faktu że ta gra naprawdę cały czas nie przekonuje
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Mam nadzieję, że nikt nie zacznie pisać o powrocie VP. To są mecze onliine, nie ma co porównywać tego do meczów na lanie, gdzie VP wygrałoby może 5-10 rund na obu mapach z Faze.
Team Liquid vs Dignitas (mapa 2, train) - Team Liquid -7,5, @1,75⛔⛔
Pick Liquid, jedna z ich najlepszych map. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki na trainie, przegrana z mouz i astralis, czyli teamy z tier 1, a wcześniej 12 wygranych z rzędu (także z SK czy C9). Dignitas w tym składzie nie zagrało żadnego oficjalnego meczu na tej mapie. Jeśli Liquid wygra dwie pistoletówki (czyli najprawdopodobniej 6 rund), to bez problemu pokryją ten handicap. Nawet jeśli zdarzy się przegrana pistoletówka, to mają bardzo mocne forcebuy&#39;e, szczególnie w CT, więc nie powinno być jakichkolwiek problemów.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kinguin debiutuje dzisiaj w nowym składzie!!
Polacy zagrają dwa spotkania BO1 ESEA MDL season 27. Mimo całej sympatii do Taza i spółki obstawiam dzisiaj przeciwko nim. Indywidualnie nie wyglądamy słabo na tle swoich dziesiejszych rywali. Normalnie odpuszczam takie mecze ale widząc kursy skusze się pograć na:
- zwycięstwo Property @3.10 sts godzina 19:00
- zwycięstwo Asterion @2.90 sts godzina 21:00

Pierwszy oficjalny mecz tej drużyny to jedna wielka niewiadoma. Ostatnio Polska scena nie prezentuje się najlepiej. Niestety ale w moim mniemaniu tworzenie przyszłości Kinguin z 31-letnim Wiktorem Wojtasem to jakaś pomyłka. Przykładowo ich szwedzcy przeciwnicy mają po 18-20 lat. I moim zdaniem akurat w tej grze różnica wieku odgrywa dużą rolę.
O formie pingwinów nie możemy za wiele powiedzieć ale czuję, że te pierwsze mecze będą takie na ogarnięcie się w ogóle. Dwójka z PRIDE ma po 60h na steam co nie jest jakoś rewelacyjnym wynikiem, trudno się domyślić ile tych godzin poświęcili na trening w aktualnym składzie ale pewnie niewiele. Rallen, mouz i taz profile prywatne. Co do samego Wiktora to wiemy, że skillem nie grzeszy. Ale w ostatnim czasie po odejściu z VP pewnie odstawił na jakis czas CS na poukładanie swoich prywatnych spraw. Widzieliśmy przecież kilka zdjęć na Facebooku z kawiarni w której pracuje. Wątpie czy po przyjściu z pracy siada do kompa grając kilka godzin dm czy coś takiego. Pewnie musi znaleźć też czas na rodzinę a na grę mu za dużo czasu nie zostaje w porównaniu do młodszych zawodników, którzy nie mają wiele obowiązków
@edit: zmiana bukmachera z LVBet na STS - wyższe kursy
Property win ✅ ????
Asterion win ✅

Ale dzisiaj się udało fajnie zarobić
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
Ja te mecze po prostu bym skipnął. Osobiście mam przeczucie że Polacy wygrają oba. Przede wszystkim z miejsca poprawi się komunikacja. Jak rozumiem TaZ ma być tu IGL (bo po co innego ściągać prawie emeryta), wyciągnęli do tego reatza i minise - dwójkę najlepszych graczy Pride. Tak naprawdę zakładając że gracze AGO i VP są poza finansowym zasięgiem właścicieli Kinguin (jedni i drudzy długie kontrakty) to wzięli najlepsze co było. Pytanie czy nie lepiej było poszukać jakichś młodych talentów, bo wydaje mi się, że aspiracje włodarzy Kinguin sięgają przynajmniej poziomu na którym byli rok temu a czy w tym składzie to osiągną to powątpiewam
Nie mniej uważam, że na Property i Asterion to wystarczy. Taktyki pewnie nie ogarnięte do końca ale skillowo powinni dać radę, zwłaszcza, że przecież Kinguin od miesiąca grało bez pełnego składu i coś tam wygrywali a teraz przynajmniej czat był po polsku. Virtusom kilka dni wystarczyło żeby poukładać grę na tyle żeby ogrywać Nemigi czy inne takie zespoły to i Kinguin w podobnym czasie mogło ogarnąć się na tyle żeby Asterion i Property ograć.
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik

1. Mecz na mirage, najlepszej mapie myszek, spodziewam się łatwej przeprawy.
2. Ponownie mirage, jeżeli Faze chce awansować na finały lanowe musi takie mecze wygrywać, to samo mówiłem wczoraj przed meczem z VP, gdzie Polacy na trainie dali radę. Dla mnie jeżeli Heroic ma urwać mapę to będzie to mapa nr 2 czyli train.
3. Mecz na nuke, gdzie G2 ma dość napompowany bilans w ostatnich 3 miesiącach, mouz wybrało tę mapę, wygrywają na niej wyraźnie, poza dwoma ostatnimi meczami z FaZe na lanach (16-14 i 16-19OT)
4 i 5. konsekwentnie przeciwko Polakom, wczoraj gdyby nie to, że FaZe postanowiło wygrać ledwie 2 rundy po stronie atakującej na trainie Polacy zanotowaliby bilans 0-4, ostatecznie wygrali po dogrywce, ale wygrać z Faze na trainie po dogrywce to żaden wyczyn - przegrali wszystkie pięć dogrywek na tej mapie. Szwedzi po przyjściu dennisa mają bilans na pociągach 3-1, na mirage 2-1, tak jak pisałem wyżej mirage z myszami raczej przegrają, ale z Polakami powinni skutecznie powalczyć. Train to inna bajka, nie wierzę, że VP znów zapnie 13-2 po CT na tej mapie.
@4.49 LVB
 
uzytkownik-24118 2,1K
pasek Generalnie znowu prawie wszędzie się zgadzam z Tobą. Znowu fajny kupon, mam tylko jedno ale. mousesports na tym nowym nuke nie grało jeszcze oficjalnego meczu, w 2018 roku grali go tylko raz (a mamy połowę marca). G2 także 1 mapa (wygrana z VP ale jak to wyglądało to wiemy). Dla mnie ryzykowny wybór myszy, jasne, wiadomo o problemach w G2, o zapowiedzianej zmianie ale brać akurat nuke? Mouz właściwie nie grało jej 3 a G2 4 miesiące. Żeby się na tym nie przejechali.
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
pasek Generalnie znowu prawie wszędzie się zgadzam z Tobą. Znowu fajny kupon, mam tylko jedno ale. mousesports na tym nowym nuke nie grało jeszcze oficjalnego meczu, w 2018 roku grali go tylko raz (a mamy połowę marca). G2 także 1 mapa (wygrana z VP ale jak to wyglądało to wiemy). Dla mnie ryzykowny wybór myszy, jasne, wiadomo o problemach w G2, o zapowiedzianej zmianie ale brać akurat nuke? Mouz właściwie nie grało jej 3 a G2 4 miesiące. Żeby się na tym nie przejechali.
Nie wiadomo jak wyglądało veto, w sumie sam do końca nie wiem jak w ogóle wygląda veto na ESL PL, bo hltv tego nie pokazuje. Nuke to bardzo taktyczna mapa, a w G2 są kwasy, shox gra z konieczności, do tego obrażony chciał wymian w składzie, zmiana prowadzącego. Dodatkowo G2 grało tego &quot;nowego&quot; nuke tylko z VP i dali sobie urwać aż 9 rund po stronie CT, liczę na chaos Francuzów po stronie atakującej w związku ze zmianą IGL i dużo lepszą grę w ataku mouz niż gra VP na IEM Katowice.
Dodatkowo Myszy mają już bilans 6-2 w ESL PL, wystarczy dowozić 1-1 w każdej kolejnej serii żeby dostać się na finały lanowe, jeżeli tu też ma być 1-1 to prędzej mouz wygrają nuke niż inferno, mimo wygranej z FaZe to jednak G2 wczoraj z Astralis pokazało jaja robiąc 12:3 po CT, więc inferno to mapa 50/50 w mojej ocenie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Każda ekipa wysyła na dany mecz listę do zarządzających ligą od które zagraliby najmniej do tych które zagraliby najchętniej (albo odwrotnie). Z tego idą po dwa bany i z pozostałych 3 map grają dwie
&quot;Both teams send a priority list for each match (maps listed in “order of preference” 1-7) and four vetoes go through A-B-B-A from those lists. Out of the remaining three, two maps will be played.&quot;
https://eslgfx.net/media/lo/rulebook/WESA_Rulebook.pdf punkt 7.3
 
uzytkownik-24118 2,1K
974283950754496512
W związku z tym idę w stronę Fragsters @1.90 ⛔ ze Sprout i za trochę mniej Singularity @2.30✅ też ze Sprout. Zwłaszcza kurs na Fragsters wygląda OK - dla mnie mecz 50/50 nawet ze zdrowym innocentem. Kursy STS
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kinguin vs Spirit
17:00

Po wczorajszym debiucie Team Kinguin w nowym składzie, można stwierdzić, że coś nie gra. Wiadomo, że chłopacy dopiero od niedawna ze sobą grają lecz aktualnie ich gra wygląda bardzo słabo. Dzisiaj czekają ich kolejne mecze w lidze ESEA, uważam że i tym razem przegrają. Ich przeciwnikiem jest dość stabilny rosyjski zespół Spirit. Teoretycznie jest to silniejszy zespół od wczorajszych przeciwników Polaków. Godziny na steam mają nabite co może oznaczać, że sporo trenują.
Niezrozumiały jest dla mnie kurs wystawiony na to spotkanie. Spirit jest zdecydowanym faworytem i powinni sobie poradzić z ekipą Taza.
Spirit wygra @1.95 Unibet
✅✅
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Strasznie ciężko się na razie ich ogląda. Czasami ma się wrażenie, że komunikacja wygląda gorzej niż w poprzednim międzynarodowym składzie. Takiej masy błędów po tak doświadczonych zawodnikach raczej się nie spodziewałem, nawet na początku. Masa zabójstw w plecy, fatalnie rzucane granaty (ile razy wchodzili na b ze smokami aby stworzyć linię, gdzie tak jakby brakowało tego środkowego?), brak szybkich refragów (szczególnie ostatnia runda to pokazała, gdzie gość ze scoutem robi 3 fragi nie tracąc nawet hp) o przegranych rundach na eko/force to nawet szkoda mówić. Masa pracy jeszcze przed nimi.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ale ja nie wiem czy oni kiedyś w ogóle dojdą na ten zamierzony level. Bo w sumie to są na scenie wiele lat i z wyjątkiem TaZa to co najwyżej Tier 3 EU w ostatnim czasie. Przydałby się im pewnie bootcamp ale czy TaZ będzie miał na to czas?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom