>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

1xbet 0

1xbet

Użytkownik
hortex
Możesz wierzyć lub nie, to jest Twój wybór, nikogo do gry nie zmuszamy, a podane informacje są prawdziwe, jeżeli jakaś sprawa jest odmowna, to również piszę tutaj na forum, więc masz czarne na białym, jak to wygląda.
P.S. Nie należę do ludzi, którzy owijają w bawełnę.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
forven szczerze to nie wiem, z punktu widzenia 1xBet zależy nam, aby gracze mieli szeroki wybór przy wpłatach/wypłatach, jednakże realia rynkowe nie są sprzyjające w Polsce, więc zobaczymy...
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Ja byłbym za przywróceniem wpłat/wypłat przez przelewy24, było bardzo szybkie i wygodne. A wycofanie psc na duży minus niestety.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Strasznie śmieciowy bukmacher. Przez moment były dostępne wpłaty przez psc a teraz znowu nie ma, a w proponowanych wciąż wisi że można wpłacać, no i kupiłem kartę i sie nie da, zero informacji, jaja ( wyobrażacie sobie coś takiego w bet365 albo w bwin? :rolleyes: ) a teraz to nie wiem, chyba ja musze wplacic na skrilla i na fortunę bo co innego zrobię. Chyba że jakiś inny buk przyjmuje karty psc oprócz tego ruskiego gówna?
Jaki kraj takie zagraniczne buki ????
 
G 0

grizulah

Użytkownik
Nie orientuje się ktoś jak działa bonus powitalny 100% wpłaciłem dostałem bonus aczkolwiek nie mogę ruszyć wpłaconej gotówki. Czy depozyt traktują tak jak bonus i muszę go przemnożyć x5 po kursach 1,4 x 1,4 x 1,4 i czy po upływie 30 dni jeśli nie wyrobie się ze spełnieniem zasad bonusu mój depozyt również zniknie ?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Co do psc czy przelewy24 przecież to nie wina buka, że nie ma tych płatności. Tak samo jak u innych firm. To wina MF i magicznej listy ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Po prawie pół roku przerwy wróciłem do lekkiego banglania na 1xbet i cały czas mam u nich ten sam problem.
Przynajmniej raz na tydzień przy próbie wypłaty ecopayz otrzymuje taką informacje (Withdrawals are only possible using the same details that were used to make a deposit. If you deposit money via different payment methods, you should withdraw money in proportion to the amount you have deposited via each payment method).
Jako, że do depozytu nie używam innych metod niż ecopayz więc szybka reakcja na ich czat i zwykle w około pół godziny sprawa jest naprawiona i kolejne kilka-kilkanaście wypłat przechodzi bez problemu, żeby potem znowu pojawiła się taka informacja. I tak w kółko.
Ktoś jeszcze ma takie problemy u nich?

-----
Chyba tym razem jednak chcą mi podziękować za współpracę. Zażyczyli sobie screenshootów z mojej historii z netellera, żeby były widoczne wszystkie transakcje dokonywane do nich. Ciekawe po co, skoro ostatni raz netellera używałem w lipcu 2017. Wysłałem i od dłuższego czasu cisza.
-----
Jednak użytkownik 1xbet ma chyba rację i zmienia się na lepsze. Przez 2 dni wymyślali mi coraz to ciekawsze rzeczy do dosłania im na maila. Już myślałem, że skończy się wysyłaniem listów do Rosji. Ale wystarczyło trafić na odpowiednią osobę na czacie i weryfikacja zakończona i wypłaty znowu aktywne.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Z niecierpliwością czekam na informacje.
Multikonto: 12070209 oraz 11015144 - zarejestrowane w dniu 01.10.2016r na imię i nazwisko XY (mogę podać w wiadomości prywatnej, na forum nie zamieszczam takich danych). Do konta 12070209 logowano się z różnych urządzeń, połączenie multikont nastąpiło w momencie, gdy zalogowano się z tego samego urządzenia, jak w przypadku 11015144. Tak szybko jak poprzednie konto przestało byś używane następne zostało utworzone i była widoczna aktywność na nim. Dodatkowo nasz system generuje kod autoryzacyjny przy logowaniu się, w przypadku pokrycia się kodów, zaczynamy procedurę.
W obu przypadkach kont był to ten sam kod:
9A0981D8-191F-8F12-B1CE-C61C69158661
Pokrywające się IP to: 77.255.87.118
Ufam, że to wyczerpuje ten temat.
Witam,
Tak z ciekawosci czy coś zdziałasz chciałem dostarczyć Ci potrzebne dane, tylko histaria zakładów dostepna jest u was tylko z ostatnich 30 dni ????
Potwierdziliśmy niepowołane działanie na Twoim koncie.
Otrzymasz zwrot w wysokości 895 zł (jeżeli nie dostaniesz środków w ciągu 10 dni, to napisz na priv).
Dodatkowo, jeżeli jeszcze nie masz włączonej weryfikacji dwustopniowej, to zrób to.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ludzie nie grajcie w tym krzaku, te wszystkie opinie są prawdziwe, ta firma to ruscy złodzieje i oszuści. Ja też grałem 2 lata wszystko ładnie do tej pory , ale teraz nie mogę wypłacić pieniędzy. Support jest tragiczny poniżej jakiejkolwiek krytyki wklejaja tylko formulki jakby mieli autyzm, nie rozumieja że w jakimś banku wyciąg wygląda tak a nie inaczej , że często jest ajencja i pieczatka ma nazwę firmy tej ajrncji itp. Ja mam akurat teraz grosze do wypłaty na szczęście, ale naprawdę to jest firma zlodziejska. Do tej pory myślałem że ludzie prsesadzaja itp, że wyłudzają bonusy, ale 1 x okradnie każdego. A ten user 1x na forum to wam w niczym nie pomoze on ma tylko zadanie od wizerunku
 
Do góry Bottom