>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czechy Tipsport extraliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dzisiaj dwa mecze i raczej kierowałbym się w stronę Pilzna, liczę, że wyjdą na świeżosci, a rywal taki jak Ołomuniec nie powinien być dla nich problemem. Typuje prowadzenie po pierwszej tercji i zwyciestwo gospodarzy. Drugi mecz dla mnie no bet. Obydwie drużyny piekielnie mocne i liczę na mecz walki i przeczuwam defensywną postawę Liberca dlatego wchodzę w under 4.5 (razem z ew. dogr.)
Dubel: 2.43 (PILZNO 1/1) + 2.34 (UNDER 4.5) = 5.69
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siemka ????
Pilzno - Olomouc / 0-0 podwójna szansa @ 1.96 ✅
Dzisiaj dzień Zbynka Irgla! @ 2 gole w regular time i 2 strzelone karne. Przydał by się w Trincu w takiej formie! Pilzno słaby mecz, Gulas po kontuzji, Mertl mało widoczny,reszta też nic moc...hmmm. Ciekawe co będzie jutro. Przydał by się teraz Kubalik! Buki spodziewały się dzisiaj dominacji lidera. Nic takiego nie miało miejsca i jutro znowu może być niespodzianka i zacięty mecz.
Trinec niestety też nie pokazał nic szczególnego, mimo,że wygrali oba spotkania w Werk Arenie i prowadzą w seri 2-0. Gra Ocelari pozostawia wiele do życzenia. Dobrze,że wrócił Marcinko,bo w pierwszym meczu go brakowało. Mam jednak wrażenie,że ta seria jeszcze potrwa i nie zdziwię się jak będzie 6-7 meczy. Kibicuję Ocelari, ale kurs @ 2.58✅ na Pardubice w rewanżu wygląda mi na value ;) DNB @ 1.95 ✅/ kursy fortuna
Troncinsky kb+
Co o tym myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
1 461

123pro123

Użytkownik
Kurs na mlade to zart?
Tez zauwazylem, troche jednak zdygalem i wzialem z podporka 10 @1.70⛔ ???? mysle ze przy tak beznadziejnych Piratach ktorzy w dodatku nie podejmuja walki to jest dzisiejsze promo
Teraz wchodze i widze, ze kursy poszly jeszcze w gore. Nie chce nikogo zachecac bo moze byc roznie, ale nie sadze by Piraci dzis wygrali w 60 minutach a Mlada lub remis to juz 2 zl bez grosza.
E:
Jednak buki tym razem mialy racje, nastepnym razem sie uda ;)
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Na dziś poszło:
Pardubice - Trzyniec X2 ⛔
Brno - Vitkovice 1 ✅

Taki dubel ⛔. Prosty, bez dorabiania ideologii. Tak mi się to widzi. Choć kurs na Brno od wczoraj wzrósł.
W ostatniej kolejce rundy zasadniczej kumple zapytali mnie, czy jedziemy na PO do Czech. To im powiedziałem, że chyba tylko do Trzyńca, bo do Ostrawy nie ma szans, ponieważ tam będą tylko 2 mecze i na następne już nie wrócą (w naszym przypadku w grę wchodzą mecze weekendowe, w tygodniu ciężko się zebrać i nie wszystkim pasuje - tak na marginesie, to w Ostrawie chyba oszaleli z cenami biletów na PO).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Liberec - HK @ 1.65 DNB ✅
W Home Credit Arena stawiam na Liberec. Pokazali jakość w meczach ze Spartą. Mają u siebie bardzo mocne staty. Jutro Liberec musi ostro zawalczyć. Stawiam na doświadczenie Marka Kvapila w play off. Pamiętam go z Komety w zeszłym sezonie z którą zdobył Mistrza. Jeśli ma ambicje w Libercu,a na to wygląda , to musi pociągnąć drużynę
Kvapil kb+ @ 1.60✅ / kb+ 1,5 @ 3.40✅ / gol 3.30✅✅
W meczu Olomouca z Pilznem nie podejme się typowania rezultatu,ale muszę zwrócić uwagę na Milana Gulasa, który jest najlepiej punktującym graczem ligi w sezonie zasadniczym. Miał pecha i zaliczył kontuzję w Pyongczang. Spory to był zawód dla jego sportowej ambicji...Po ostatnim meczu widać,że już wszystko ok i liczę na jego mocny powrót. Powinni wraz z Mertlem ✅ obudzić znowu ofensywną siłę Pilzna
Gulas kb+@ 1.43 ✅/ gol @ 2.50✅
Ze względu na dobre kursy zawodników gospodarzy rozmyślam jeszcze nad kb+ Lakatosa@ 2.45 i Vyrubalika@ 2.71
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dzisiaj nie jestem już tak pewny Liberca jak wczoraj. Mam wrażenie,że mecz może zakręcić się w okolicach remisu,więc zagram na punktację kanadyjską graczy. Obaj zagrali wczoraj bardzo dobre spotkanie i liczę dzisiaj na powtórkę
Smolenak @ 1.58 ⛔
Kvapil @ 1.57 ✅
Olomouc niespodziewanie postawił się ekipie z Pilzna i różnie może być w tym spotkaniu. Wydaje się jednak,że Pilzno zaczyna grać swoje i ciężko będzie kogutą o wygraną.
Knotek @ 1.95⛔
Irgl @ 1.63⛔
Gulas @ 1.40✅ / gol @ 2.30
Mertl @ 1.40✅ / gol @ 2.40✅
Za drobne zagram też na remisy AKO @ 15.21 fortuna⛔
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Wróciłem właśnie z Werk Areny. Oj się działo! Play offy w Trincu to jest to ???? Świetna atmosfera, oprawa, zimny Radegast, piękne dziewczyny, 3 strzelone gole i wygrana Ocelari ! Czego chcieć więcej ;)
Trzeba jednak przyznać,że to dwie wyrównane ekipy i mimo,że kibicuję Ocelari ,to jednak w Pardubicach będzie im bardzo ciężko o wygraną. Wydaje mi się,że zobaczymy 7 mecz w Trincu
6 mecz serii / 23.03
Pardubice (win) - Trinec @ 1.88 ✅
Wydaje mi się też,że Pilzno u siebie zamknie serię. Olomouc złapał zadyszkę w ostatnim meczu i nie wierzę,że będą w stanie przeciwstawić się Pilznu na ich terenie. Różnica w potencjale i jakości gry tych ekip jest jednak spora.Pilzno powoli wraca do poziomu gry z sezonu zasadniczego. Liczę na co najmniej 3 bramki skodówki i najlepiej punktujących graczy sezonu Mertla i Gulasa.
Pilzno (-1,5) - Olomouc @ 1.94✅
Co do meczu w Hradcu to niewiem...moim zdaniem Liberec prezentuje się lepiej w tej serii. To nie znaczy,że jutro wygra. Uważam,że jeśli Bednar, Koukal , Smolenak rozegrają spotkanie na swoim najwyższym poziomie, to Liberec będzie miał sporo problemów. No i ten wyjazdowy bilans...masakra. Kibicuję Libercowi i liczę na ich awans.
Liberec (awans) - HK @ 2.15 fortuna
Pozdrawiam ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Mam nadzieję zobaczyć jakiś półfinał w Trzyńcu.
Bukmacherzy zaczęli tasować kursami na zwycięzcę ligi. Najpierw zdecydowanie wg nich Pilzno, potem przez moment Brno i teraz delikatna przewaga Pilzna. Co ciekawe - obie ekipy spotkają się w 1/2 (tylko katastrofa może pozbawić Pilzno awansu).
Czyżby tegoroczny mistrz wywodził się właśnie z tej pary? Dla mnie tak i stawiałbym tu na Brno. Miałem przyjemność widzieć na żywo wszystkie drużyny z czołówki i to właśnie Kometa zrobiła na mnie największe wrażenie. W ubiegłym sezonie byłem w Trzyńcu na meczu z Brnem. Był to wtedy mecz na szczycie (pierwsza z drugą), mecz zakończył się dogrywką, kibice obu drużyn przybijali piątki (dla znajomych szok, że jednak można swobodnie poruszać się po mieście/obiekcie w koszulce przyjezdnych) i mówili, że to był mecz na finał i chcieliby się w nim spotkać. Dotarła tam Kometa, która do PO przystępowała z 6 miejsca i zdobyła mistrzostwo.
Zresztą wystarczy popatrzeć na najnowszą historię hokeja w Czechach. Przez ostatnie 7 lat mistrzostwo zdobyło 7 różnych drużyn, od sezonu 2007 kiedy to po raz ostatni jakakolwiek drużyna obroniła tytuł (Sparta Praga) tych drużyn już jest 11 i tylko Pardubice w tym czasie triumfowały 2 razy!!!
Liga jest wyrównana i nie zdziwi mnie obecność Liberca w półfinale.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Ryan Hollweg dziś druga bramka w tegorocznym PO. Tyle to on strzelił przez cały sezon zasadniczy. A myślałem, że ten gość o aparycji skandynawskiego drwala wychodzi na lód tylko po to, by komuś przypierdolić.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ryan Hollweg dziś druga bramka w tegorocznym PO. Tyle to on strzelił przez cały sezon zasadniczy. A myślałem, że ten gość o aparycji skandynawskiego drwala wychodzi na lód tylko po to, by komuś przypierdolić.
No widzisz, to się zdziwiłeś ! W końcu to play off ;)
Mało widoczni Gulas z Mertlem,ale to są Asy w rękawie Pilzna. Świetne zawody 2 formacji, choć tam trener tasuje często_Olomouc spuchł już w poprzednim meczu u siebie
Co do Liberca, to kolejny świetny mecz. Mają spore szanse na finał patrząc na ich grę
Jutro gram na Pardubice i liczę na zwycięskie rozstrzygnięcie serii przez Ocelari w Werk Arenie. Pewnie po dogrywce lub karnych ... Hehe ;) Ekipy bardzo wyrównane. Rolinek kb+ @ 1.67 . Beran ma parcie na bramkę gol @ 4.70
Wku...bym się gdyby Ocelari odpadli, jednak w kursie na awans Pardubic @ 5.25 widzę spore value...hmmm
Pozdro ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
No! Dzisiejszym meczem Ocelari Trinec odkupili swoje wszystkie winy u kibiców z całej serii i chociaż na chwile zamknęli chyba usta wszelkim krytykom. David Cienciala - mecz życia chyba. Siedem asyst na 8 bramek, niesamowite. młodzi wychowankowie dzisiaj to pociągnęli jak w Lidze Mistrzów.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Byłem, widziałem.

Pardubice bez pomysłu, wyszli defensywnie nastawieni. Po pierwszej bramce się posypało i gospodarzom wychodziło wszystko (m.in. 3/5 gra w przewadze).
Wielkie brawa dla Ciencialy za dzisiejszy wyczyn.
PS.
Marzy mi się finał Trzyniec - Brno. Jak dla mnie obie ekipy grają ładny, miły dla oka techniczny hokej.
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Panowie specjaliści, jak wygląda sprawa z kupnem biletów na najbliższe mecze w Trzyńcu? Chętnie bym się wybrał, a widzę że panowie bywają na czeskich halach.????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Wydaje mi się, że im bliżej meczu to wrzucą coś do sprzedaży w internecie. Jak coś zostanie - na ostatni, siódmy mecz rozeszły się chyba w ciągu 3h.
Najłatwiej to szukać na oficjalnych stronach klubów w zakładce Vstupenky. Kupujesz przez portal ticketportal, a rejestrujesz się tam poprzez domenę .pl lub .cz, jak Ci wygodnie. Drukujesz w domu, chyba że chcesz mieć na pamiątkę, to przed meczem wybierasz punkt, gdzie Ci wydrukują na kredowej tekturce.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dzisiejszy mecz z HK pokazał,że Ocelari na play off obudzili 3 i 4 formacje. Grają szybko,ofensywnie bez kompleksów. Farma odpala na play off! Super to teraz wygląda. Varada dał młodym szansę i to działa. Cienciała wyrasta na gwiazdę, nie spalił się dzisiaj ???? do tego Kovarciki, Matyjas... Wspierani 3 formacją z Adamskym i Polańskym. Jak wróci Ruzicka i odpalą do tego pierwsze formacje to mamy finał !
Hradec dzisiaj wyglądał fatalnie. Mecz się im nie ułożył, ale po mojemu nie mieli powera i pomysłu. Odpadł Koukal, Cibulskis. Mało widoczny Smolenak. Nie mieli pomysłu na grę. Do tego Hrubec trzymał ich zapedy. 3-4 formacja słabiutko. Mają za cały play off 5 pkt. Bednar bez błysku...Widziałem program w ctsport,gdzie wypowiadał się bardziej w tonie emerytowanego sportowca,a nie gościa, który chce zdobyć Mistrza Czech :confused: Co mnie zdziwiło i ucieszyło dzisiaj w Hradcu (oglądając spotkanie w ctsport) miałem akustycznie wrażenie jakby mecz był w Trincu ???? Máme nejlepší fanoušky v Česku !!!
Grałem dzisiaj przeciwko Ocelari, ale muszę odszczekać i już cieszę się na finał ,bo uważam,że Ocalari złapali falę ,a HK nie ma powera i potencjału,żeby ich powstrzymać.
Co myślicie? Wrzucajcie typy na półfinały;)
Kursy bywają bardzo kuszące;)
Pozdrawiam ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Za wiele nie widziałem (większe fragmenty I i II tercji), ale Trzyniec dziś na luzie, lecz szybko i pewnie. Trzyma ich jeszcze od niedzielnego meczu z Pardubicami.
Oglądałem dziś kursy na efortuna i to Hradec był faworytem do mistrzostwa!!!
Ja zgodnie z wcześniejszym życzeniem mam kupon na awans do finału Brna (1.9) i Trzyńca (2.2, a dziś przed meczem było nawet 2.3). Więc dobry początek.
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dzisiejszy mecz z HK pokazał,że Ocelari na play off obudzili 3 i 4 formacje. Grają szybko,ofensywnie bez kompleksów. Farma odpala na play off! Super to teraz wygląda. Varada dał młodym szansę i to działa. Cienciała wyrasta na gwiazdę, nie spalił się dzisiaj ???? do tego Kovarciki, Matyjas... Wspierani 3 formacją z Adamskym i Polańskym. Jak wróci Ruzicka i odpalą do tego pierwsze formacje to mamy finał !
Hradec dzisiaj wyglądał fatalnie. Mecz się im nie ułożył, ale po mojemu nie mieli powera i pomysłu. Odpadł Koukal, Cibulskis. Mało widoczny Smolenak. Nie mieli pomysłu na grę. Do tego Hrubec trzymał ich zapedy. 3-4 formacja słabiutko. Mają za cały play off 5 pkt. Bednar bez błysku...Widziałem program w ctsport,gdzie wypowiadał się bardziej w tonie emerytowanego sportowca,a nie gościa, który chce zdobyć Mistrza Czech :confused: Co mnie zdziwiło i ucieszyło dzisiaj w Hradcu (oglądając spotkanie w ctsport) miałem akustycznie wrażenie jakby mecz był w Trincu ???? Máme nejlepší fanoušky v Česku !!!
Grałem dzisiaj przeciwko Ocelari, ale muszę odszczekać i już cieszę się na finał ,bo uważam,że Ocalari złapali falę ,a HK nie ma powera i potencjału,żeby ich powstrzymać.
Co myślicie? Wrzucajcie typy na półfinały;)
Kursy bywają bardzo kuszące;)
Pozdrawiam ????
Trafne podsumowanie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom