>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Ludzie nie grajcie w tym krzaku, te wszystkie opinie są prawdziwe, ta firma to ruscy złodzieje i oszuści. Ja też grałem 2 lata wszystko ładnie do tej pory , ale teraz nie mogę wypłacić pieniędzy. Support jest tragiczny poniżej jakiejkolwiek krytyki wklejaja tylko formulki jakby mieli autyzm, nie rozumieja że w jakimś banku wyciąg wygląda tak a nie inaczej , że często jest ajencja i pieczatka ma nazwę firmy tej ajrncji itp. Ja mam akurat teraz grosze do wypłaty na szczęście, ale naprawdę to jest firma zlodziejska. Do tej pory myślałem że ludzie prsesadzaja itp, że wyłudzają bonusy, ale 1 x okradnie każdego. A ten user 1x na forum to wam w niczym nie pomoze on ma tylko zadanie od wizerunku
Tak najlepiej się obrazić na cały świat i powiedzieć zróbcie za mnie...
Napisałem Ci co dokładnie potrzebuję, a Ty mi odpisujesz, że znowu pod górkę, wybacz, ale ja potrzebuję całość historii oraz screeny. Jedną sprawę musisz zrozumieć, nie jestem tutaj, aby support zestępować i raczej nie mam takich zdolności, by wszystkie wiadomości z tego forum oraz pozostałych ogarnąć bo od tego właśnie jest support.
Jeżeli masz jakiś problem, to próbujesz w supporcie lub w dziale bezpieczeństwa itd., a jak Ci nie wychodzi to wtedy rzeczowo opisujesz całą sprawę załączając screeny. Bez tego Tobie czy też innemu użytkownikowi nie pomogę.
P.S. Jeżeli sądzisz, że Ci nie pomogę, to ja na siłę nie będę Cię uszczęśliwiać...
 
predy97 0

predy97

Użytkownik
Jest jakaś różnica przez jaki adres się wchodzi na strone? Bo znalazłem taki 1xhjk.top i 1xbet.cm. Na którym zrobić konto i wpłacić depozyt?
 
P 254

pablo95

Użytkownik
wczoraj o godzinie 17.02 zostal mi naliczony bonus w wysokosci 421,39 PLN jako szczesliwy piatek. Dzis chce o godzinie 16 obrocic bonusem ale nie moge gdyz bonusu nie ma a zgodnie z regulaminem mam na to 24h. 24h a nie 23h... pomijam fakt, źe miałem na koncie bonusowym juz ponad 2tys PLN i jeden zakald na 100zl dzielil mnie od pieniazkow na koncie glownym.. zostalem oszukany a przez 30minut nie moglem uzyskac odpowiedzi na pytanie o ktorej godzinie zostal mi naliczony bonus . dostawalem tylko glupie formulki z regulaminu ktory doskonale znalem, poza tym ktory zostal zlamany przez 1xbet. ! OSZUSCI !
Od prawie godziny probuje uzyskac jakas pomoc bez skutecznie. Nie potrafia mi powiedziec o ktorej godzinie zostal nalcizony bonus...smiech na sali..... a mamy godzine 16:38 wiec ciagle bonus powinien byc na koncie glownym.
Edit: dzień wczesniej uzyskalme od Pana JAcka odpowiedz ze bonus zostal anlcizony o 17:02 zgodnie z tym co mam w historii. Pani Justyna juz nie byla w stanie mi udzielic takiej odpowiedzi... bo wyszlo by na jaw ze zostalem oszukany !
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
wczoraj o godzinie 17.02 zostal mi naliczony bonus w wysokosci 421,39 PLN jako szczesliwy piatek. Dzis chce o godzinie 16 obrocic bonusem ale nie moge gdyz bonusu nie ma a zgodnie z regulaminem mam na to 24h. 24h a nie 23h... pomijam fakt, źe miałem na koncie bonusowym juz ponad 2tys PLN i jeden zakald na 100zl dzielil mnie od pieniazkow na koncie glownym.. zostalem oszukany a przez 30minut nie moglem uzyskac odpowiedzi na pytanie o ktorej godzinie zostal mi naliczony bonus . dostawalem tylko glupie formulki z regulaminu ktory doskonale znalem, poza tym ktory zostal zlamany przez 1xbet. ! OSZUSCI !
Od prawie godziny probuje uzyskac jakas pomoc bez skutecznie. Nie potrafia mi powiedziec o ktorej godzinie zostal nalcizony bonus...smiech na sali..... a mamy godzine 16:38 wiec ciagle bonus powinien byc na koncie glownym.
Edit: dzień wczesniej uzyskalme od Pana JAcka odpowiedz ze bonus zostal anlcizony o 17:02 zgodnie z tym co mam w historii. Pani Justyna juz nie byla w stanie mi udzielic takiej odpowiedzi... bo wyszlo by na jaw ze zostalem oszukany !
pablo95
Podaj mi na priva numer swojego konta.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Strasznie śmieciowy bukmacher. Przez moment były dostępne wpłaty przez psc a teraz znowu nie ma
Tylko to nie jest wina buka, tylko naszych i europejskich polityków oraz firm, że robią Rosjanom pod górę.
A oni przez długi czas mieli Skrilla, pozwalali jednym sposobem wpłacić, a innym wypłacić, mają całą masę opcji wpłat i wypłat. Należy tylko sprawdzić, które są dla kogo i dla jakiej waluty.
Bardzo szybko i tanio można teraz wpłacać Bitcoin Cash (BCC)
Trzeba tylko chcieć, a nie wiecznie jęczeć!
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ludzie nie grajcie u tych oszustów i złodziei , te wszystkie opinie jak kradną pieniadze, jak przeciągają weryfikacje, jak żądają absurdalnych rzeczy typu wyciąg emerytury babci , jak kłamią na czatach to prawda!!! Przyjdzie moment, że stracicie pieniadze bo wam nie wypłacą i będziecie mieć pretensje tylko do siebie. Też kiedyś myślałem, że jak ktoś nie kombinuje to nie będzie miał problemów, teraz widze, ze okradają wszystkich, tylko kwestia czasu.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Ludzie nie grajcie u tych oszustów i złodziei , te wszystkie opinie jak kradną pieniadze, jak przeciągają weryfikacje, jak żądają absurdalnych rzeczy typu wyciąg emerytury babci , jak kłamią na czatach to prawda!!! Przyjdzie moment, że stracicie pieniadze bo wam nie wypłacą i będziecie mieć pretensje tylko do siebie. Też kiedyś myślałem, że jak ktoś nie kombinuje to nie będzie miał problemów, teraz widze, ze okradają wszystkich, tylko kwestia czasu.
Sprawdzają czy babcia nie robi jakichś szemranych interesów ;-)
Rodacy szanujmy swój czas wzajemnie, macie problem piszcie na forum nie mam z tym faktem problemów, ale jeżeli sami sobie nie chcecie pomóc, to ja Was za uszy na siłę nie będę ciągnął.
Na priva zawsze potrzebuję całą historię od a do z plus screeny itd.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ale jaką historie potrzebujesz? Kłamliwych maili od supportu? Weryfikacja - wciagu 72 godz otrzyma Pan odpowiedz.Minęły 96 i cisza. Ja gram 15 lat i wszędzie takie rzeczy trwają max 2 dni robocze, a 1xbet słynie , że wymyśla bzdurną weyfikacje, każe wysyłać papiery do moskwy pod nieistniejacy adres , a ludzie i tak nie otrzymują pieniędzy.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Ale jaką historie potrzebujesz? Kłamliwych maili od supportu? Weryfikacja - wciagu 72 godz otrzyma Pan odpowiedz.Minęły 96 i cisza. Ja gram 15 lat i wszędzie takie rzeczy trwają max 2 dni robocze, a 1xbet słynie , że wymyśla bzdurną weyfikacje, każe wysyłać papiery do moskwy pod nieistniejacy adres , a ludzie i tak nie otrzymują pieniędzy.
OK przesłałem sprawę do centrali, sprawdzą w czym jest problem.
Moje &quot;życzenia&quot; trafiają na wyższy poziom oraz są wnikliwie analizowane, więc poproszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Ale jaką historie potrzebujesz? Kłamliwych maili od supportu? Weryfikacja - wciagu 72 godz otrzyma Pan odpowiedz.Minęły 96 i cisza. Ja gram 15 lat i wszędzie takie rzeczy trwają max 2 dni robocze, a 1xbet słynie , że wymyśla bzdurną weyfikacje, każe wysyłać papiery do moskwy pod nieistniejacy adres , a ludzie i tak nie otrzymują pieniędzy.
Za utrudnienia przepraszam, ale konta są weryfikowane w sposób losowy i tak wyląda ta procedura, zdaję sobie sprawę z tego, że trochę kuleje, ale nie wszystko można od razu zmienić...
Ważne, że zakończyliśmy sprawę.
Pozdrawiam.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czy można w jakiś sposób zmienić numer telefonu na koncie? Zgubiłem kartę SIM i nie mogę jej nigdzie znaleźć.
Na pełnej wersji strony wchodzisz w &quot;moje konto&quot; - &quot;dane osobowe&quot; i tam przy numerze masz taki ołówek, klikasz i zmieniasz.
 
D 319

defox

Użytkownik
Mowia ze to problem po stronie Trustly. Oni akceptuja prawie natychmiastowo, a po kilku minutach jest zwrot. Moglbys sprawdzic u siebie? Probowalem na rozne konta wyplacac i za kazdym razem to samo
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
1xBet, post: 6628863, member: 154219&quot;]Za utrudnienia przepraszam, ale konta są weryfikowane w sposób losowy i tak wyląda ta procedura, zdaję sobie sprawę z tego, że trochę kuleje, ale nie wszystko można od razu zmienić...
Ważne, że zakończyliśmy sprawę.

Konta są weryfikowane w sposób losowy , hehehehehe.... Dawno się tak nie uśmiałem z tego pseudo-buka .Niech ktokolwiek napisze kto grał u nich i miał konto na minusie ,że miał jakąkolwiek weryfikacje ???? Wszystko piękne i bez weryfikacji jak tylko regularnie przegrywasz .
Dodam ,że anulują wygrane kupony i obniżają dobrym graczom marżę na zakłady ( 1,71 - 1,71 ) co jest gorsze od limitów wg mnie .Zdecydowanie buk 1/10 !!!
 
Do góry Bottom