>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przewidywania - sezon 2017/18

Status
Zamknięty.
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Jak myślicie, jak zakończy się ten sezon Ekstraklasy? Legia się wyprzedaje, może ktoś im przeszkodzi i nie pozwoli na trzecie z rzędu sięgnięcie po tytuł. Tylko pytanie kto miałby im przeszkodzić? Beniaminek jakim jest Górnik z najlepszym na ten moment atakiem? Lech? Jaga, czy może ktoś zaskoczy? A kto jest kandydatem do spadku? Patrząc na Pogoń pod koniec sezonu odbijała się od dna. Co pokaże Piast, Sandecja czy Bruk-Bet?
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Unibet wystwil fajna oferte. Kto spadnie z ligi i...
Sandecja 1.05
BrukBet 1.1
Pogon 7
Lechia 8
Piast 9
Slask 10
Defacto zostalo 10 kolejek do konca. Tez marzylbym by juz nie ogladac zwlaszcza Termaliki na boiskach Ekstraklasy...ale po takim kursie chyba w tym sezonie zpstane ich fanem;) Zakladajac ze jednak Termalica (Ma wieksze szanse niz Sandecja) sie utrzyma, kogo typowac do spadku????
Dla mnie Lechia odpada, nie wierze ze druzyna teraz poleci z ligi gdy rok temu byla o wlos od pucharow. Zmiana trenera...powinni zaczac wygrywac.
Piast, niezla forma ostatnio. Do podzialu tabeli zagraja 2 razy u siebie raz na wyjezdzie. W zadnym z tych meczow nie odbieram im szansy na punkty. Tez raczej powinni sie utrzymac....
Slaska forma katastrofalna, ale maja 4ptk przewagi nad strefa spadkowa. 2 mecze u siebie i 1 wyjazd. I to raczej nie z czolowka ligi. Powinni zajac do podzialu wyzsze miejsce niz Termalica i Pogon wiec defacto te druzyny beda mialy 5ptk do odrobienia na 10meczy (sporo)
Zostaje Pogon. Pol sezonu obijali dno, potem sie ogarneli i jest lepiej. Do podzialu 2 wyjazdy i raz w domu. Zagraja na Legi, powinni przegrac. Najwazniejszy bedzie mecz teraz w ten weekend w Niecieczy. Duzo powie o typie. Jesli przegraja typ nabierze kolorow;) 10 kolejek wiele sie moze zdarzyc ale po kursie 7.0 warto sprobowac. Dolozylbym jeszcze jedna ekipe ale ciezko mi powiedziec ktora....
O Termalice sie nie wypowiadam. Ich gra dupy nie urywa. Ale moze sie ogarna. A moze i Sandecja przezyje odrodzenie?? To jest typ na spadek wiec teoretycznie 2 miejsca do obstawienia;)
Pogon spadek 7.0 Unibet
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja miesiąc temu pisałem o innym kandydacie do spadku poza BBT i Sandecją - w moim mniemaniu jest to Lechia:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/dyskusje-o-ekstraklasie-w-sezonie-2017-2018-newsy-ciekawostki-pewne-transfery.146124/page-20#post-6607642?
Po tamtej kolejce STS wystawił na spadek Lechii kurs 10, w tej chwili jest już o połowę mniejszy. Przy takim terminarzu Lechii można było zagrać tamten kurs i nawet teraz zamknąć, choć Korona i Derby do końca fazy zasadniczej to nie jest pewne 6pkt delikatnie rzecz ujmując, nie mówiąc już o stylu, jaki prezentują ;)
 
M 0

milena59

Użytkownik
Bic o spadek mysle ze beda sie:
Arka- bo puchary ich wymecza
Korona- jakas dziwna atmosfera sie tam robi
Termalika- na Rumaku do 1 ligi
Sandencja-bo beniaminek
Mysle, ze top 4 bedzie podobne co teraz tylko pozycje moga sie roznic.Namieszac chyba najwiecej jak na ten moment moze Slask, spora rewolucja tam, moga byc problemy na poczatku z zgraniem ale gorzej to chyba byc nie moze top 8 raczej na bank.
Spadek się zgadzam a o mistrza Jagiellonia
 
kobibrylant 0

kobibrylant

Użytkownik
Jagiellonia po ostatnim szczęśliwym zwycięstwie z Arką chyba zapewniła sobie mistrza, inaczej mogło być różnie bo widać że trochę gaśnie pod koniec natomiast teraz nie powinni odpuścić ale szkoda trochę Lecha, który pokazuje dobrą formę- szkoda że tak późno..
Co do spadku.. jak ktoś wyżej wspomniał- Lechia jest na dobrej drodze ku temu i scenariusz &quot;Lechia w pierwszej lidze&quot; staje się chyba coraz bardziej realny! ????
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Co do spadku.. jak ktoś wyżej wspomniał- Lechia jest na dobrej drodze ku temu i scenariusz &quot;Lechia w pierwszej lidze&quot; staje się chyba coraz bardziej realny! ????
Lechia dziś w Kielcach zagrała naprawdę bardzo dobrą 2 połowę meczu, zabrakło naprawdę niewiele, aby wywieźli z Kielce 1 pkt. I jeśli zagra tak kolejne spotkania jak drugie 45 minut meczu z Koroną, to może jeszcze uratować się przed spadkiem.
To co robi Legia, to dramat, jeśli Jagiellonia tego nie wykorzysta to będzie wieszcze większy cyrk, niż gra klubu ze stolicy.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Na chwile obecną tak to wygląda. Mają szeroką i mocna kadrę. Kto nie wchodzi to nie widać dużej różnicy w jakości. Do tego doświadczenie i aktualna forma.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Król strzelców - Christian Gytkjaer
Kurs: 15 w STS / Fortuna / Forbet
Dla mnie dobrym typem mającym wartość jest typ, że Gytkjaer będzie królem strzelców. Praktycznie wszyscy bukmacherzy oferujący ten zakład mają kurs 15 poza Totolotkiem, który oferuje 7,5.
Carlitos 21
Angulo 20
Gytkjaer 17
Jest co odrabiać, ale tak naprawdę Duńczyk gra w zespole, który gra o mistrzostwo, dwójka Hiszpanów w zespołach, które raczej nie odegrają znaczącej roli w grupie mistrzowskiej. Dość powiedzieć, że Wisła z zespołami z pierwszej ósemki ma bilans w tym sezonie 2-3-9, to jeszcze na dobrą sprawę ich sezon może skończyć się w Płocku. Jeśli tam nie wygrają, chyba już definitywnie przestanie się mówić o jakiejkolwiek pogonii za TOP4. Pod względem finansowym terminarz u siebie mają znakomity - Legia, Zagłębie, Lech, ale pod względem strzelania bramek już gorzej. U siebie mają trudnych przeciwników, którzy nie tracą dużo bramek, na wyjeździe grają z Koroną, która zawsze się na Wisłę spina, z Górnikiem, Jagiellonią i właśnie imienniczką z Płocka. Jeśli przestanie się Wisła liczyć w walce o czwórkę, to na resztę spotkań może testować inne rozwiązania taktyczne, innych zawodników, co raczej nie sprzyja stwarzaniu sytuacji dla Carlitosa. Oczywiście, może on sobie sam takie stworzyć, ale w Lechu jest wielu graczy asystujących, a Gytkjaer przebudził się i zapowiada się intensywny finisz w walce o koronę króla strzelców. Drugi z Hiszpanów raczej też nie zapowiada się, żeby miał seryjnie trafiać, bo generalnie cały jego Górnik zaczął dołować. Moim zdaniem taki kurs warty spróbowania, żeby nawet zrobić cashout, bo mam wrażenie, że już po tej kolejce kurs będzie niższy.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
To kto Waszym zdaniem zdobędzie tytuł? Ostatnie wyniki mocno mieszają. Zastanawiam się czy walka rozstrzygnie się między Lechem a Legią, czy może do gry włączy się ktoś z pozostałych... Jak sądzicie?
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Swoją drogą kojarzy ktoś jakąś europejską ligę, w której w jednej kolejce przegrywają wszystkie pierwsze 3 drużyny z tabeli i to w meczach u siebie? Już nie wspomnę o kursie łączonym na takie ako...
Mimo wszytko to Lech wydaje się jednak na chwilę obecną głównym faworytem do Mistrzostwa.
Zadałem sobie ten &quot;ból&quot; i obejrzałem wszystkie mecze czołówki.
Przegraną Lecha jeszcze jakoś rozumiem -byli dużo lepsi, nie trafili karnego i kilku sytuacji, czasem po prostu jest taki mecz, w którym nic nie chce wpaść i, moim zdaniem, akurat tak tutaj było. Weryfikacja nastąpi już w piątek w Lubinie.
Natomiast zarówna Jaga jak i Legia -były po prostu słabsze w swoich meczach.
Dla Jagi to już kolejny słaby mecz z rzędu. Wychodzi generalny brak doświadczenia zawodników i trenera do gry na tym poziomie. W sensie -dopóki nikt na nich nie stawia jest ok, jak pojawia się presja to zaczynają się kłopoty. (Podobna rzecz miała miejsce w Górniku parę kolejek wcześniej -jak było jeszcze o co grać to nogi się trzęsły, teraz presja trochę zeszła i od razu wynik lepszy).
Legia słabiutka. Nie widziałem tam żadnego pomysłu na grę. Co najwyżej &quot;laga i do przodu&quot;. Ale czemu się dziwić skoro za trenera ma się (miało) gościa, który nigdy trenerem nie był. Z takim składem teoretycznie nadal powinni się liczyć w walce. Pytanie czy będzie miał ich kto zmotywować do tej walki, bo powierzenie funkcji asystentowi, który jest odpowiedzialny za to co było do tej pory wydaje się przynajmniej dziwne. Do tego zaciąg zagraniczny, który moim zdaniem ewidentnie &quot;nie czuje&quot;, że każdy przeciwnik akurat na Legię podwójnie się motywuje. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłby trener &quot;strażak&quot; (typu np Urban, akurat w tym jest dobry) -stricte na pozostałe mecze żeby szybko poukładać szatnię.
Do tego wszystkiego terminarz jest dobry dla Kolejorza, dlatego przewiduję na koniec:
1.Lech
2. Legia
3. ktoś z trójki Jaga, Górnik, Płock
Co do spadkowiczów -oczywiste jest, że Sandecja leci. Tam chyba nawet zawodnicy nie chcą utrzymania. Kolejny cały sezon grać na wyjeździe i praktycznie bez kibiców?
Z kolei spokojna chyba może być Lechia. W końcu jest tam trener, poukładał ich trochę i od razu są punkty.
Uważam, że drugim spadkowiczem będzie ktoś z trójki BrukBet, Piast i mimo wszystko Śląsk.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przede wszystkim nie wiem, czy to słabość czołówki, ale cieszą mnie dotychczasowe wyniki grupy mistrzowskiej, a to z tego względu, że każda drużyna coś gra, zależy jej, a często gęsto były sytuacje, że awans do ósemki kończy sezon niektórym drużynom nawet wtedy, gdy punkty były dzielone. Oby tak zostało do końca, żeby nie było sytuacji, że mistrza wybiorą drużyny z miejsc 6-8 np. Poprzez grę na 100% z jedną ekipą, na resztę wystawiając rezerwy.
Dużo było typów na Lecha z Koroną i opieranie się w argumentacji, że Korona ma wyjść drugim garniturem, bo pierwszy przygotowuje się do rewanżu w Pucharze Polski. Sam stawiałem w kierunku Lecha, ale postawiłem, że strzelą dwie bramki. Jednak taki zabieg w Kielcach nie był taki bezpodstawny i bezsensowny, jak choćby wystawienie rezerw w meczu Pucharu Polski przez Smudę, gdy trenował Wisłę i jechali do Poznania. Takich przypadków z resztą było wiele. W Koronie działa to inaczej, bo Lettieri w trakcie sezonu sporo rotuje składem i wychodzi mu to na dobre w takich meczach, kiedy daje parę osób z ławki w pierwszym składzie i wyniki ciągle są dobre. Warto na to zwrócić uwagę, bo w końcówce sezonu może to mieć znaczenie.
Legia natomiast to ciekawy bardzo przypadek, wydaje się, że są bardzo źle przygotowani fizycznie i tego już nie naprawią, ale jeśli znowu okaże się, że po zwolnieniu trenera piłkarze zaczną grać, bo wcześniej postanowili go zwolnić, to jest to bardzo niefajne i niszczące jakikolwiek poziom tej naszej ligi, kiedy piłkarze sami decydują o przyszłości trenera.
Jeśli chodzi o Sandecję, to jeszcze przed tą kolejką myślałem, że może warto by było spróbować zagrać ich utrzymanie po kursie 6,75. Nie tyle sam wynik we Wrocławiu, co po prostu inne przemyślenia odwiodły mnie od takiego pomysłu. Moje myślenie było takie, że nawet, gdy piłkarze nie wierzą w utrzymanie, to powinni grać na 100%, bo przecież nawet w przypadku spadku może znaleźć się potencjalny zespół ekstraklasowy, który by kupił, czy zakontraktował piłkarza spadkowicza. Problem taki, że mało tam takich piłkarzy w miarę młodych, którzy by chcieli się pokazać. Głównie piłkarze doświadczeni, którym bliżej do zakończenia przygody z piłką. Inna sprawa, że ciężko o motywację, gdy nie ma perspektyw na budowę stadionu w Nowym Sączu, a bez niego nie dostaną licencji na grę w Ekstraklasie, jeśli PZPN będzie konsekwentny wobec nowych przepisów licencyjnych. Strata niby duża, ale gdyby motywacja była, to 18 punktów jeszcze do zdobycia, a w 36. Kolejce w razie potrzeby nie wierzę, że Cracovia nie odpuściłaby Sandecji meczu w Mielcu.
Ciekawa też sprawa z Piastem Gliwice. Drużyna ogarnięta w ostatnim czasie w defensywie, tracą mało bramek, praca Fornalika chwalona, a zaraz mimo wszystko mogą spaść :confused: Bo przewagi prawie nie mają nad strefą spadkową :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom