>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

28 Kolejka Plus Ligi

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


3 kolejki do końca i czekają nas Playoffy, Bydgoszcz wygrywając dziś bardzo sobie pomogła w walce o pozostanie w lidze. Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Z oferty mnie najbardziej intryguje mecz Zawiercie-Szczecin, dziś o godz. 18.00. Nie wiem, czym to może być podyktowane, ale od wczoraj odnotowałem duży spadek na zwycięstwo gości z 3,6 aż nawet do 2,7. Wydaje się, że gospodarze powinni wygrać to spotkanie u siebie. Ale z drugiej strony spadki kursów zachęcają do gry w kierunku gości.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W stronę Kielc coś można. Skra pewne 2 miejsce, po ciężkich bojach w LM i z Warszawa , do tego święta idą i nie powinni się spinać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 3:0
3:0 (dokładny wynik)
1,88
Będzin +19,5 1,77
Na pierwszy rzut oka dwa typy wydają się być odwrotne ale ja wierzę, że przy wyniku 3:0 dla gospodarzy drugi typ także będzie na plus... A jeśli nie to chociaż 1 typ wejdzie ale do rzeczy...
Jastrzębski Węgiel walczy o pozostanie w pierwszej 6 (walka jeszcze trwa od miejsca 4-7) dlatego bardzo ważne jest zwycięstwo tutaj za 3 punkty.
Kadrowo Jastrzębski bije na głowo zespół z Będzina.
Ostatnie wyniki gospodarzy bardzo dobre, 4 zwycięstwa z rzędu... Będzin 12 bądź 13 miejsce w sumie nie za duża różnica. Myślę, że jak gospodarze będą skoncentrowani w 100% przez całe spotkanie to nie powinno być problemów z wygraniem go 3:0.
Fart Kielce - PGE SKRA Bełchatów 2:3
Kielce +20,5 1,61
Kielce +2,5 seta 2,30
Drugi typ na wielkie ryzyko ale ja zaryzykuję... Po pierwsze dla Bełchatowa najważniejsze spotkanie było te 2 dni temu z Warszawą, które wygrali za 3 punkty i już mogą być spokojni o 2 miejsce natomiast Kielce ostatnio wygrali seta nawet z Kędzierzynem więc dlaczego nie mieli by tego powtórzyć ze Skrą... Moim zdaniem Bełchatów może podejść do tego spotkania nie na 100% a i tak powinni go wygrać.
Olsztyn - ONICO Warszawa 3:1
Olsztyn
1,70
Dla Warszawy jest to 3 spotkanie z tego 5 dniowego &quot;maratonu&quot;, najpierw Resovia, Bełchatów a na końcu Olsztyn... Jeszcze gdyby wygrali z Bełchatowem nie postawił bym na Olsztyn ale Warszawa już pogodziła się, że nie zajmie 2 miejsce a dla Olsztyna jest to bardzo ważne spotkanie, mają tylko 1 punkt przewagi nad 7 miejscem.
Olsztyn u siebie gra bardzo dobrze i powinni wykorzystać własną halę i już za pewne zmęczenie gości tak częstymi meczami.
Warta Zawiercie - Espadon Szczecin 1:3
Zawiercie
1,40
Zawiercie -1,5 seta 1,85
Zawiercie po ostatnich zwycięstwach ma szansę zająć 10 miejsce i na pewno będą o to walczyć a żeby tak było muszą wygrać ten mecz. Zawiercie u siebie grają bardzo dobrze więc stawiam, że wygrają za 3 punkty ze słabym ostatnio Szczecinem.
Szczecin na ostatnie 10 meczów tylko 1 zwycięstwo z najgorszą drużyną w lidze Kielcami... Nie wygląda to zbyt dobrze...
Wszystkie kursy z Fortuny
 
farezowsky 49

farezowsky

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Zawiercia. Powalczą o 10 miejsce, plus jesteśmy w gazie a Szczecin ostatnio formą ani troche nie zachwyca. -1.5 seta idealny bedzie
 
D 0

damianus1

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin
3:0 (dokładny wynik) 1,88
Będzin +19,5 1,77
Na pierwszy rzut oka dwa typy wydają się być odwrotne ale ja wierzę, że przy wyniku 3:0 dla gospodarzy drugi typ także będzie na plus... A jeśli nie to chociaż 1 typ wejdzie ale do rzeczy...
Jastrzębski Węgiel walczy o pozostanie w pierwszej 6 (walka jeszcze trwa od miejsca 4-7) dlatego bardzo ważne jest zwycięstwo tutaj za 3 punkty.
Kadrowo Jastrzębski bije na głowo zespół z Będzina.
Ostatnie wyniki gospodarzy bardzo dobre, 4 zwycięstwa z rzędu... Będzin 12 bądź 13 miejsce w sumie nie za duża różnica. Myślę, że jak gospodarze będą skoncentrowani w 100% przez całe spotkanie to nie powinno być problemów z wygraniem go 3:0.
Fart Kielce - PGE SKRA Bełchatów
Kielce +20,5 1,61
Kielce +2,5 seta 2,30
Drugi typ na wielkie ryzyko ale ja zaryzykuję... Po pierwsze dla Bełchatowa najważniejsze spotkanie było te 2 dni temu z Warszawą, które wygrali za 3 punkty i już mogą być spokojni o 2 miejsce natomiast Kielce ostatnio wygrali seta nawet z Kędzierzynem więc dlaczego nie mieli by tego powtórzyć ze Skrą... Moim zdaniem Bełchatów może podejść do tego spotkania nie na 100% a i tak powinni go wygrać.
Olsztyn - ONICO Warszawa
Olsztyn 1,70
Dla Warszawy jest to 3 spotkanie z tego 5 dniowego &quot;maratonu&quot;, najpierw Resovia, Bełchatów a na końcu Olsztyn... Jeszcze gdyby wygrali z Bełchatowem nie postawił bym na Olsztyn ale Warszawa już pogodziła się, że nie zajmie 2 miejsce a dla Olsztyna jest to bardzo ważne spotkanie, mają tylko 1 punkt przewagi nad 7 miejscem.
Olsztyn u siebie gra bardzo dobrze i powinni wykorzystać własną halę i już za pewne zmęczenie gości tak częstymi meczami.
Warta Zawiercie - Espadon Szczecin
Zawiercie 1,40
Zawiercie -1,5 seta 1,85
Zawiercie po ostatnich zwycięstwach ma szansę zająć 10 miejsce i na pewno będą o to walczyć a żeby tak było muszą wygrać ten mecz. Zawiercie u siebie grają bardzo dobrze więc stawiam, że wygrają za 3 punkty ze słabym ostatnio Szczecinem.
Szczecin na ostatnie 10 meczów tylko 1 zwycięstwo z najgorszą drużyną w lidze Kielcami... Nie wygląda to zbyt dobrze...
Wszystkie kursy z Fortuny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom