>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ogolnie ciekawy rewanz. Typersko mozna trafic wysoki kurs tylko jak do tego sie zabrac. Syrowatka dec 7.00sts odrzucam. Drugi raz skonczy brytola 4.50 forbet ? Tez watpie. Davies wygrywal na punkty i wystarczylo dotrwac. Teraz placa 3.00 w lvbet dec brytola. Tylko ze Syrowatka byl niby liczony tylko czy faktycznie to byl knockdown ? Nie. Wiec Davies przed czasem tez odpada ?
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Ogolnie ciekawy rewanz. Typersko mozna trafic wysoki kurs tylko jak do tego sie zabrac. Syrowatka dec 7.00sts odrzucam. Drugi raz skonczy brytola 4.50 forbet ? Tez watpie. Davies wygrywal na punkty i wystarczylo dotrwac. Teraz placa 3.00 w lvbet dec brytola. Tylko ze Syrowatka byl niby liczony tylko czy faktycznie to byl knockdown ? Nie. Wiec Davies przed czasem tez odpada ?
Jak dla mnie jest to no-bet. Na początku trzeba uwzględnić, że Syrowatka raczej na punkty tego nie wygra, więc może przyjąć taką taktykę, aby skończyć to przez nokaut. Będzie szedł do przodu, naciskał, a jeżeli się nie uda na początku walki to później, gdy złapie zmęczenie może być trudno. Z drugiej strony mamy Davisa, który nie stoczył żadnej walki na przetarcie, a w pierwszej walce z Syrowatką został znokautowany. Nie wiadomo jak na to zareaguje i czy ten nokaut jakoś się nie odbije na jego psychice. Dlatego moim zdaniem są dwie możliwości: Davies na punkty (2.40) lub Syrowatka przed czasem (3.25).
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Sulęcki - Jacobs oficjalnie eliminatorem WBA.
Promujący byłego mistrza świata wagi średniej Daniela Jacobsa (33-2, 29 KO) Eddie Hearn oficjalnie
potwierdził, że zaplanowany na 28 kwietnia pojedynek jego podopiecznego z Maciejem Sulęckim
(26-0, 10 KO) wyłoni obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji WBA.
- To wspaniała wiadomość dla Jacobsa i Sulęckiego, to dla obu ogromna szansa - powiedział szef
brytyjskiej grupy Matchroom Boxing. - Podpisując kontrakt z Dannym, celowaliśmy w walkę ze
zwycięzcą starcia Canelo vs GGG, ale czasem polityka w boksie jest przeciw tobie.
- Czasem trzeba wziąć sprawy we własne ręce i zadbać o swojej przeznaczenie. Teraz już wiemy, że
wygrana 28 kwietnia zaprowadzi nas do ziemi obiecanej. Danny Jacobs jest najlepszym średnim na
świecie i teraz będziemy mogli to udowodnić - dodał opiekun rywala Sulęckiego.
Aktualnie tytuł czempiona World Boxing Association należy do Gienadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO),
który na ring powrócić ma 5 maja, być może bojem z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), o ile
Meksykaninowi uda się oczyścić z zarzutów o doping.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Povetkin A.- Price D.
over 3,5 rund - 1,85 Lvbet

Dla mnie zaskakująco wysokie kursy na overy rundowe- Price to oczywiście cieniak ale swoje w życiu już przyjął, ma solidne warunki fizyczne i myśle że te 12 minut przetrwa minimum. Oczywiście mówi się że Povetkin powinien go sprzątnąć w świetnym stylu w max 2-3 rundy i od razu rzucić wyzwanie obecnemu na tej samej gali Joshua&#39;le ale moim zdaniem tak nie będzie- &#39;dawny&#39; Povetkin może i by to uczynił ale ten z ostatnich dwóch walk z Hammerem i Rudenko (obie zakończone na punkty) wydaje się być nawet o 50% słabszą wersją. Być może wiek daje się powoli we znaki, w końcu Sasha skończy w tym roku już 39 lat. Podsumowując- Price nawet mimo to że jest bardzo słaby to ma dużo lepsze warunki fizyczne, walczy u siebie (pierwsza walka Povetkina poza Rosją od 6,5 roku !) a Sasha nie zapowiada się żeby zdolał odbudować formę sprzed paru lat- nie zdziwie się jak walka potrwa nawet 8-9 rund.
Buatsi J.- Grafka B.
Buatsi na punkty 3,25 - STS

Wczoraj widziałem jeszcze kursy rzędu 4,5 na to wydarzenie i od razu rzuciło mi się to w oczy- a dziś już niestety lecą w dół. Dla mnie są zdecydowanie przeszacowane- Bartłomiej Grafka w środkowisku bokserskim ma opinie boksera którego rekord w teorii mówi że jest chłopakiem do bicia (20-28) ale tak naprawdę jest lepszy niż jego rezultaty wskazują. Ostanią walkę przez TKO przegrał 5 walk temu- a walczył już często na ringach angielskich a potrafił już zaskakiwać: 2,5 roku temu pokonał Dustina Dirksa (wtedy 27-1)- na jego terenie, dokonując kompletnej deklasacji (według wielu wygrał wszystkie rundy) - od tamtej pory zanotował pare dobrych walk. Tutaj mówimy o ledwo 6 rundach i przy tej kategorii wagowej o nokaut może być ciężej, zwłaszcza że Grafka w swojej karierze sporo już przyjął i ma doświadczenie wielu zawodowych walk. Buatsi to brązowy medalista z Rio, należy do stajni Joshua&#39;y i oczywiście jest tutaj zdecydowanym faworytem- wygrał dotychczas 4/4 walki z czego 3 przez nokaut ale nie znokautował np gościa który ma bilans 10-8 wiec i Grafka może mu się postawić.

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Pobieram typ od xavi90 na over 3.5 rundy po kursie 1.85 i dorzucam Joshua Parker over 5.5 rundy @1.52
Łączny kurs @2.81 Lvbet✅✅

Joshua wniósł na wagę 109,9 kg. Walcząc z Władimirem i Takamem, wnosił na wagę 113 i 115 kg. Joshua powinien być o dużo szybszy niż zwykle. Co za tym idzie jego szanse na zwycięstwo wzrosły. Nie skreślam Parkera, bo jeden cios i walka może zostać zakończona. Jednak ostatnie pojedynki nie pokazują, żeby Parker był wstanie to wygrać. Wszyscy co mieli, mają styczność z boksem są zgodni, że Joshua wygra.
Jako, że Parker jeszcze nigdy nie przegrał, liczę że nie da się szybko powalić.
Walka Antka z Władimirem pokazała, że Joshua nie ma szczęki z betonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ja niestety mam obawy co do Price&#39;a .Wydaje mi się że to już zwłoki boksera i może się skończyć jak z Wawrzykiem . Jak Povetkin trafi czymś mocnym w pierwszej rundzie to albo od razu padnie ,albo już tylko będzie się cofał. On stracił już serce do walki. Jedynie co to może uratować to słabsza forma Povetkina , nie wiem czy to spowodowane jest starzeniem się czy odstawieniem środków .Zobaczymy co będzie ,życzę wam powodzenia, sam tego nie ruszam więc niech walczą nawet i pełen dystans.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Pobieram typ od xavi90 na over 3.5 rundy po kursie 1.85 i dorzucam Joshua Parker over 5.5 rundy @1.52
Łączny kurs @2.81 Lvbet

Joshua wniósł na wagę 109,9 kg. Walcząc z Władimirem i Takamem, wnosił na wagę 113 i 115 kg. Joshua powinien być o dużo szybszy niż zwykle. Co za tym idzie jego szanse na zwycięstwo wzrosły. Nie skreślam Parkera, bo jeden cios i walka może zostać zakończona. Jednak ostatnie pojedynki nie pokazują, żeby Parker był wstanie to wygrać. Wszyscy co mieli, mają styczność z boksem są zgodni, że Joshua wygra.
Jako, że Parker jeszcze nigdy nie przegrał, liczę że nie da się szybko powalić.
Walka Antka z Władimirem pokazała, że Joshua nie ma szczęki z betonu.
A moim zdaniem Joshua właśnie ma mocną i sprawdzoną szczękę. Mało jest pięściarzy, którzy potrafiliby przyjąć taki mocny cross od Kliczki, następnie wstać i walczyć. Parker mocno nie bije, a ostatnie występy nie napawają optymizmem. Joshua będzie bardziej mobilny, więc moim zdaniem będzie nieuchwytny dla Parkera.
Co do Povetkina, to sądzę że ten over to dobry typ. Wszystko zależy od tego co Price ma w głowie i czy nie będzie zblokowany. Jeśli wyjdzie wystraszony to równie dobrze może się to skończyć w 1. rundzie. Warunki ma żeby dystansować Povetkina, a ten też nie jest już w szczytowej formie. Wiek i odstawienie różnych specyfików swoje zrobiły, co było widać w ostatnich walkach z Hammerem i Rudenką.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Podoba mi się kurs na under 9,5 pomiędzy Davis - Syrowatka @2,19
Syrowatka będzie chciał szybciej skończyć ;)
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
A ja spróbuję w stronę Parkera. Aj ma przewagę w kilku płaszczyznach jednak pokazuje słabości w późniejszej części walk. Jeśli Parker nie da się znokautowac w pierwszych 5 rundach to potem jego szanse będą rosły. Ma umiejętności, kondycję i szybkośc na poziomie światowej czołówki, a ta walka to będzie najtrudniejszy sprawdzian. Uważam, że jeśli odpowiednio przygotował się pod Joshue to ma szanse wygrac i po takim kursie warto spróbowac.
Joseph Parker 4,86 STS
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Rozczarowanie... Joshua punktował lewym, Parker czasami coś tam trafił, generalnie nikt nie chciał sobie krzywdy zrobić. AJ pokazał, że potrafi boksować, dobra praca nóg, ale nic nadzwyczajnego, a Parker próbował, ale za mały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 9

adikson

Użytkownik
To co zrobił dzisiaj STS to jawna kpina. Trebel:
Joshua over 7,5 rundy, Buatsi na punkty i Powietkin over 4,5 rundy... przegrany.
Powietkin dla nich trwał poniżej 4,5, a pojedynek tak naprawde skonczyl sie w 2 minucie 5 rundy.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
To co zrobił dzisiaj STS to jawna kpina. Trebel:
Joshua over 7,5 rundy, Buatsi na punkty i Powietkin over 4,5 rundy... przegrany.
Powietkin dla nich trwał poniżej 4,5, a pojedynek tak naprawde skonczyl sie w 2 minucie 5 rundy.
STS rozliczył zakład prawidłowo. Over 4,5 rundy oznacza całą czwartą rundę i powyżej 1min i 30 sek z rundy piątej, a walka zakończyła się po minucie rundy piątej. Zabrakło 30 sekund
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Rozczarowanie... Joshua punktował lewym, Parker czasami coś tam trafił, generalnie nikt nie chciał sobie krzywdy zrobić. AJ pokazał, że potrafi boksować, dobra praca nóg, ale nic nadzwyczajnego, a Parker próbował, ale za mały.
Zgadzam się, poza piątą i szóstą rundą nic specjalnego się nie działo, walka bez historii. Jednak uważam, że od walki z Kliczką, Joshua notuje lekki spadek formy.
 
A 9

adikson

Użytkownik
STS rozliczył zakład prawidłowo. Over 4,5 rundy oznacza całą czwartą rundę i powyżej 1min i 30 sek z rundy piątej, a walka zakończyła się po minucie rundy piątej. Zabrakło 30 sekund
A dla mnie to jest wprowadzenie w błąd, 5 rund dla mnie to więcej niż 4,5. Nigdzie nie ma informacji, że walka nie może skończyć się w 5 rundzie i ile ma w niej trwać.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Określenie over x.5 rundy można traktować na kilka sposobów i zanim się się postawi, trzeba sprawdzać jak traktuje to bukmacher u którego się stawia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Walka jak większość topowych przereklamowana, żeby nie powiedzieć nudna, chociaż z drugiej strony większość osób typowało tutaj nokaut, a było zwycięstwo na punkty, więc coś nieoczekiwanego się jednak wydarzyło.
Najlepsza walka była oczywiście Povetikna - 2 razy były deski i raz Rosjanin prawie też padł.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Walka jak większość topowych przereklamowana, żeby nie powiedzieć nudna, chociaż z drugiej strony większość osób typowało tutaj nokaut, a było zwycięstwo na punkty, więc coś nieoczekiwanego się jednak wydarzyło.
Najlepsza walka była oczywiście Povetikna - 2 razy były deski i raz Rosjanin prawie też padł.
Jednak trzeba przyznać, że bardzo ładnie się ratował przed tymi deskami. Povetkin, zdaje się być już zawodnikiem &quot;past prime&quot;, ale z Joshuą może dać kilka dobrych rund, bo zdaje się, że to on będzie następnym rywalem Anglika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A dla mnie to jest wprowadzenie w błąd, 5 rund dla mnie to więcej niż 4,5. Nigdzie nie ma informacji, że walka nie może skończyć się w 5 rundzie i ile ma w niej trwać.
Za dużo nagrałes się overow w w piłce. Każdy bukmacher w boksie zawodowym liczy 0.5 rundy jako 1min30sek. Więc nie wiem skąd to Zdziwnienie. Jak byk jest napisane powyżej 4.5 rundy więc nie wiem gdzie tu wprowadzenie w błąd.
 
A 9

adikson

Użytkownik
Za dużo nagrałes się overow w w piłce. Każdy bukmacher w boksie zawodowym liczy 0.5 rundy jako 1min30sek. Więc nie wiem skąd to Zdziwnienie. Jak byk jest napisane powyżej 4.5 rundy więc nie wiem gdzie tu wprowadzenie w błąd.
W takim razie nie rozumiem, dlaczego over 10,5 w walce Joshua - Takam został uznany za zakład przegrany
 
Do góry Bottom