>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wielka Brytania - SGB Premiership 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Nooo w końcu zaczynamy sezon żużlowy (Żużel na lodzie to nie sport!!). Zobaczymy na co kogo stać w tym sezonie a kto odwali lipę.
Belle Vue Ace - Swindon Robins +10,5 Typ: 2 1.85 STS 48-42 ✅
Pierwsze spotkanie w tym sezonie, Asy podejmują Swindon. Mecz niezagrożony, temperatura nie za wysoka, ale deszczu na szczęście nie będzie. Zacznę od gości, prawie taki sam skład, w którym rywalizowali w zeszłym sezonie z bardzo dobrym skutkiem gdzie zakończyli zmagania na pierwszym miejscu w tabeli. Oczywiście brakuje Doyla, ale w wielu meczach również musieli sobie radzić bez niego. Jednak u gości zmiana jest dość spora, bo za Kennetha Bjerre pojedzie Damian Drożdż. Bjerre robił bardzo dobrą średnią 2,226 punktu na bieg. Damianowi ciężko będzie robić podobne statystyki, dlatego tutaj upatruję lekki handicap dla gości. W poprzednim sezonie wyniki 52-38 dla Asów i 50-39 dla Swindon, a w obu meczach świetnie jechał właśnie Bjerre i również brakowało Doyla. Dzisiaj nawet, jeśli gospodarze wygrają, to według mnie niewielką różnicą. Morris, Batchelor, Bellego, Ellis i Musielak, każdego z nich stać na wykręcenie przynajmniej 8-9 oczek. Polecam również Cook poniżej 8.5 punkta (w czterech startach) po kursie 1.85 ✅ 7pkt W parze jeździ z Worralem i dwa razy przeciwko Morrisowi, może gdzieś zgubić punkty. Ale oczywiście stawka niska bo to dopiero początek sezonu ???? Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dzisiaj ponownie spróbujemy obstawić meczyk. Niezłe ściganie było w poniedziałek no i ozdoba meczu czyli pościg Fricka, który startował 15 metrów za rywalami a mimo to zwyciężył. Na dzisiaj typ:
Cook poniżej 7.5pkt (cztery starty) 1.75 STS. ⛔9pkt
W poniedziałek zdobył dokładnie 7 punktów na własnym torze. Tracił przede wszystkim na Worralu, który był w mega dyspozycji i dopiero w ostatnim biegu stracił punkty. Dzisiaj również myślę, że Worral wyprzedzi parę razy Cooka. Dodatkowo Craig może stracić punkty na wyścigach z Morrisem, który u siebie powinien być
mocny i ma też po jednym wyścigu z Batchelorem i Frickem, którzy mogą być przed nim. Stawiam na około 6-7 punktów.

Dodatkowo polecam:
Swindon (-4.5) - Belle Vue 1 1.75 STS ✅ 52-38

Na wyjeździe wyglądało to nieźle, u siebie gospodarze powinni być jeszcze lepsi i prawdopodobnie wygrają dwumecz. U Asów prawdopodobnie punktować będą tylko Worral i Fricke, którzy powinni przywieźć coś koło 9-10 punktów, reszta wygląda gorzej. Zaś u Robins myślę, że Morris, Batchelor i Bellego spokojnie zrobią wynik, do tego Musielak i Ellis coś koło 5-6 punktów i obstawiam wynik około 50-40 lub 48-42 dla gospodarzy. Jedyną niewiadomą jest tutaj Rohan Tungate, który w pierwszym meczu tragicznie &quot;pojechał (d,w,d,0). Jeśli się poprawi to może zrobić różnicę.
Pozdrawiam.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dzisiaj jubileuszowy turniej w Poole. Bardziej dla ciekawego widowiska niż zarobku, ponieważ na chwilę obecną tak naprawdę nic nie wiadomo. Sugeruje się tym, że faworyci jadą na własnym torze i sytuacją z poprzedniego sezonu.

B. Kurtz – Kildemand 1 1.6 STS
H. Andersen – Grajczonek 1 1.6 STS
Ako. 2,56 zwrot, zawody odwołane

Obaj panowie na własnym domowym torze. Główni punktujący piratów w poprzednim sezonie, gdzie na domowym torze osiągali średnią biegową około 2.10 punktu. Grajczonek jadąc w barwach Somerset zdobywał na wyjazdach średnio 1.5pkt. Na torze w Poole miał 6pkt zaś Andersen 10. Pająk niewiele jeździł na wyspach, dlatego tutaj upatruję lekki handicap w stronę Kurtza. Ale stawka bez szału ;)

Pozdrawiam.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Leicester Lions - Poole Pirates
Brady Kurtz poniżej 8.5 pkt 1.85 STS ▶ ZWROT, deszcz wygrał
Jak dla mnie coś za wysoka ta linia, ponieważ w każdym biegu jaki dzisiaj objedzie może potracić trochę punktów:
Bieg 1: Vaculik, który wczoraj pojechał świetne zawody i dzisiaj pewnie będzie szybki na własnym torze
Bieg 5: Pieszczek, Woryna mogą mu namieszać
Bieg 11: Hans Andersen, w Anglii zawsze na odpowiednim poziomie
Bieg 13: Kildemand, Andersen, Vaculik, Kurtz, tutaj każdy może zgarnąć 3 punkty jak i 0.
Do tego 3 razy jedzie w parze z Kacprem Woryną, kto wie czy nie zabierze mu gdzieś jednego punktu. Liczą się 4 pierwsze starty.
Według mnie linia powinna być około 6.5 lub maks 7.5pkt, zbyt wyrównany mecz do tego wyjazd.
Wolverhampton - Swindon
K. Howarth poniżej 6.5 pkt 1.80 STS ▶ ZWROT
Całkiem wysoka linia jak na nieprowadzącego, do tego z takimi przeciwnikami. W pierwszym biegu już będzie ciężko o jakikolwiek punkt, raczej Kyle nie urwie żadnych punktów Thorsselowi, do tego przeciwko Bellego i i Morrisowi. Dalej wcale nie lepiej, w biegu 6 przeciwko Musielakowi i Davey, pewnie uzbiera punkt. Szanse ma w biegu 8 gdzie za przeciwników ma Wajtknecht i Bellego ale w parze pojedzie ze juniorem. W biegu 11 znowu mega ciężko Batchelor, Thorsell, Ellis i jakikolwiek punkt będzie na wagę złota. Jeśli w pierwszych biegach się nie spisze to nie zdziwię się, jeśli już w 11 w ogóle nie pojedzie, będzie ciężko mu uzbierać 7 punktów z takimi przeciwnikami, obstawiam coś koło 4, moooże 5.
Belle Vue Aces (-8.5) - Kings Lynn 1 1.80 STS ▶ ZWROT
Kto ma zdobywać punkty w Lynn ? Jedynie średni Iversen i Lambert pewnie coś przywiozą, reszta jak dla mnie będą jeździć ogony. W poprzednim sezonie Asy lały przeciwników, a przecież Ci mieli wtedy chociażby Holdera czy Batchelora a teraz widzę regres w zespole. Asy w pierwszych meczach pokazali się z dobrej strony. Nie martwię się o Maxa Fricke i Cooka. Niech tylko Tungate i juniorzy zrobią swoje i Belle Vue spokojnie zakończy mecz z 10 punktową zaliczką.
Powodzenia
PS. Mooooooże w kwietniu objadą pierwszą kolejkę ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
=
Belle Vue Aces (-8.5) - Kings Lynn 1 1.80 STS
Kto ma zdobywać punkty w Lynn ? Jedynie średni Iversen i Lambert pewnie coś przywiozą, reszta jak dla mnie będą jeździć ogony. W poprzednim sezonie Asy lały przeciwników, a przecież Ci mieli wtedy chociażby Holdera czy Batchelora a teraz widzę regres w zespole. Asy w pierwszych meczach pokazali się z dobrej strony. Nie martwię się o Maxa Fricke i Cooka. Niech tylko Tungate i juniorzy zrobią swoje i Belle Vue spokojnie zakończy mecz z 10 punktową zaliczką.
Powodzenia
Oczywiście typu nie neguje, ale stwierdzenie że PUK czy Lambert są jedynie &quot;średni&quot; na tle angielskiej ligi to wg mnie lekka przeginka. Oczywiście reszta składu Gwiazd odstaje. Sam idę w stronę handi na Asy ????
Kildemand under 7,5 pkt @ 1,6 sts
Typ na pierwszy rzut oka wydaje się nieco kontrowersyjny. Pająk został ściągnięty awaryjnie do Poole w miejsce Holdera. W Anglii ostatni raz ścigał się w 2014 roku w barwach Rudzików, gdzie wykręcał dobre wyniki. Warto jednak dodać, iż w tamtym czasie prezentował inny poziom jazdy. Wczoraj zanotował dość przeciętny poziom. Wiadomo tory w Anglii to inna specyfika, ale są bardziej wymagające. Kildemand ma kilka wymagających biegów (zwłaszcza 13 bieg) i ma na kim tracić punkty. Na rozkładzie m.in. Iversen, King, Andersen. O ile na zawodnikach rezerwowych nie powinien tracić punktów to np. Kurtz jest w stanie zdobyć na nim punkty.
Musielak over 0,5 wygranego biegu @ 1,6 sts
Musielak odjechał jeden mecz w Anglii w tym sezonie. Jego występ nie porwał, ale zdobył pięć punktów - do tego wygrał jeden bieg. Wg mnie rywal był nieco silniejszy, bowiem Asy dysponują silniejszym składem Wilków. O ile w biegu 13. nie ma raczej szans na triumf, to w 4, 6 czy 9 jest w stanie spokojnie wygrać. Toffek zazwyczaj ma dobre starty, a to może być kluczem do zwycięstwa na tle rywali zbliżonych do jego poziomu.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Oczywiście typu nie neguje, ale stwierdzenie że PUK czy Lambert są jedynie &quot;średni&quot; na tle angielskiej ligi to wg mnie lekka przeginka. Oczywiście reszta składu Gwiazd odstaje. Sam idę w stronę handi na Asy ????
No właśnie tylko oni w tej ekipie coś jadą ale wydaje mi się, że na tle całej ligi to też bez szału. PUK będzie chciał się pokazać w Anglii i przede wszystkim odbudować formę, oby mu się udało ???? A Lambert poprzedni sezon miał niezły, szczególnie na swoim torze. Punkty będzie robił bo jedzie pod piątką ale nie wróżę dobrego sezonu całej ekipie. U siebie pewnie parę meczy wygrają ale nic więcej. Myślałem też nad Musielakiem over 5.5 ale w sumie ciężko mi tutaj coś więcej napisać. Z Mastersem pewnie nie wygra ale po 2 punkty w wyścigu może ciułać i pewnie zakręci się coś koło 6 punktów.
 
M 3

molek

Użytkownik
Mam nadzieję że dzisiaj w końcu ruszy na dobre sezon na Wyspach. Z dzisiejszej ofert zaproponowanej przez STS wybrałem:
1.K. Kasprzak +8,5 (1,62)⛔ . Stawiam na Krzyśka , które wg mnie jest w wysokiej formie. Wczoraj zawalił jeden bieg, który akurat zadecydował że typy na niego nie weszły. W jedynym rozgrywanym meczu na Wyspach, który został przerwany zdobył 5 pkt w dwóch biegach.
2.B. Kurtz +7,5 (1,55)⛔ Podobnie jak wyżej. Dobra forma ( 15 pkt w jedynym meczu w Anglii ) oraz fajna jazda w Polsce.
3.K.Pieszczek -6,5 (1,75 ) ⛔. Tutaj akurat nie wierzę w Krystiana. W przerwanym meczu 2 razy zero
Mój komentarz: JPRD. Wstyd
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ta Anglia jest tylko do obstawiana do emocji.. pamiętam tylko rok temu siedzę patrze linie 10.5 9.5 8.5 i tak 5 graczy.. napisalem na forum fortuny ze wszędzie under po czym poszedłem i wróciłem po 5 godzinach a tu co? wszędzie under i dużo osób powygrywało.. a tak to zawsze jak obstawię to nie wchodzi... jedynie co tam można grać to undery faworytów typu Vaculik, Lindback itp.. (tak podałem dla przykladu nie wiem nawet czy Szwed gdzieś jeździ tam).. dlatgo nie warto tam pakować większego hajsu bo łatwo przegrac bo nie chce sie im jeździć za ten hajs w porównaniu do Polskiej ligi..
 
funias 691

funias

Użytkownik
Moje przemyślenia, z góry podkreślam, że to trochę wróżenie w fusów, bo trudno na początku cokolwiek powiedzieć o siłach ekip ???? Rekreacyjnie.
Wolverhampton - Rye House (+6.5) @1.70 fortuna ⛔ kompletnie się pomyliłem...
Biorę ten handicap w stronę gości. Mają starych, solidnych wyjadaczy na brytyjskie tory (Harris, Kenneth, Nicholls) dochodzi Kasprzak w dobrej formie, skład w mojej opinii może nie perspektywiczny, ale na pewno gwarantujący odpowiedni poziom punktowy. W drużynie gospodarzy moim zdaniem zbyt dużo niewiadomych. Można nawet grać czystą dwójkę na Rakiety, ale ja postanowiłem zadowolić się tym handicapem.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Belle Vue - Poole Pirates 2 2.59
Za kontuzjowanego Steve&#39;a Worrala pojedzie Lasse Bjerre i to jest olbrzymie. Generalnie materiał ludzki jest zdecydowanie po stronie Poole Kurtz,Kildemand,Sundstroem,Woryna i Grajczonek a z rezerwy jeszcze jest Szczepaniak. Asy mają tylko Cooka który wraca po narodzinach dziecka ale w sezon też wszedł nie za specjalnie i Fricka w gazie. Dobry rezerwowy Bewley i to by było na tyle. Czuje że Piraci to wygrają a kurs jest mega zachęcający
 
funias 691

funias

Użytkownik
Belle Vue - Rye House - Krzysztof Kasprzak under 8.5 (liczą się 4 starty bez jokera) @1.75 fortuna ⛔
Moim zdaniem to duża linia na Krzyśka, musiałby zrobić przykładowo 2,2,2,3 a przecież zespół Asów na własnym stadionie to solidna ekipa, potwierdzili to chociażby w meczu z Piratami, gdzie wygrali 47-43. W pierwszym biegu
C. Wright iR. Tungate tutaj liczyłbym, że gość Wright może zabrać punkty Krzyśkowi, potem ma Fricke w kolejnym biegu, dalej chociażby Cooka, Bewley&#39;a który imponuje. Krzysiek w parze z Kennethem, więc to nie jest jakiś ogórek jeśli chodzi o brytyjskie tory, on też może pozbawić KejKeja punktów. Jak wiadomo to mecz wyjazdowy, więc pierwsze biegi będą niewiadomą, tak naprawdę nie było okazji do porządnej weryfikacji formy Kasprzaka na wyspach jak dotąd.
E: Za Kennetha będzie z/z. Nie wiedziałem wcześniej, trochę to komplikuje ale zostawiam typ ????
Wolverhampton - Poole - Woryna under 5.5 (4 starty) @1.80 fortuna ✅

Tu kolejny mało patriotyczny typ, nie będę już rozpisywał kolejnych biegów, wystarczy sobie spojrzeć. Wilki zaczęły mocno u siebie (60-30 z Rye House), już w pierwszym starcie możliwa śliweczka Kacpra, ustawiony pod dwójką, w dodatku z Kurtzem, nie wróżę dobrego występu. Dodam tylko, że w ekipie Rakiet w przegranym meczu dwóch zawodników na cały skład zdołało przeroczyć 5.5 pkt ???? to taka ciekawostka tylko, trudny mecz przed Kacprem.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Drugi raz z rzedu wchodzi w stsie kurs na Swindon prawie 7. Ostatnio z Poole dzis z Leicester. Ktos w tej firmie chyba nie wie że to mistrz. Niestety dwa razy nie skorzystalem z okazji zarobienia fajnych pieniedzy...
 
funias 691

funias

Użytkownik
Harris under 7.5 (4 pierwsze starty bez jokera) @1.98 fortuna ✅ ✅ ✅ 6 pkt po 4 startach
Powyższy typ to tylko luźna propozycja do jakiegoś tripelka, bo tylko tak można go puścić w szanownej fortunie (min. 3AKO), gram to z kilku powodów:
  • Pierwsze spotkanie Rakiet na własnym torze (nie licząc połowy meczu z Leicester), puki co zbierali wciery na wyjazdach, popularny Bomber prezentuje się bardzo przeciętnie, a przede wszystkim nierówno.
  • Wilki bardzo dobrze zaczęły sezon, w świetnej formie Thorssel, Schlein, zespół jedzie bardzo równo.
  • Liczę, że Harris poleci szybko jako z/z za Kennetha w parze z Krzyśkiem Kasprzakiem, to również szansa na pogubienie przez niego punktów.
  • Dość trudne biegi, pierwsza para Wilków mocna na sam początek, Summersa również stać na to, by przywozić Chrisa za sobą.
  • W przerwanym spotkaniu na własnym torze z Leicester Harris miał 3 pkt po dwóch biegach (1,2) - Palm Toft go woził.
  • Kurs zachęcający do spróbowania.
  • dodam tylko, że forbet oferuje podobny kurs na under 7.5 gdzie liczą się WSZYSTKIE starty, więc ten zakład jest dużo korzystniejszy.

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom