>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

System 50

S 4

szoubidou

Użytkownik
Czy wiecie coś na temat systemu 50? Jest reklamowany ale podobno nie jest to jakas rewelacja.
Pierwsze z brzegu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/system-50.148612/
Tak czy owak... nie ma żadnego - powtarzam: żad-ne-go - systemu, który pozwoli Ci wygrać cokolwiek w dłuższej perspektywie czasowej. Jeśli nie potrafisz być lepsza w określaniu prawdopodobieństwa zdarzeń, aniżeli bukmacher - nic nie ugrasz. Stracisz tylko pieniądze, po co Ci to?
Obudź się.
Na pewno masz jakiś inny talent - i na nim zarabiaj.
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
A dlaczego z góry założyłeś, że nie ma talentu?
Nie założyłem - użytkowniczka basia311 przyznała się do tego w innym, założonym przez siebie (i porzuconym) temacie.
Słuchajcie czy sa jacys ludzie którzy osiagaja zysk z zakładów a jesli tak to jak oni grają? Choćby 2,3 procent graczy?
Wiedza sportowa + umiejętności analityczne + intuicja + dobre zarządzanie budżetem + chłodna głowa (+ czasem także dużo szczęścia).
Odpowiedz sobie na pytanie - przy których pozycjach możesz sobie postawić plus?
 
B 0

basia311

Użytkownik
Nie założyłem - użytkowniczka basia311 przyznała się do tego w innym, założonym przez siebie (i porzuconym) temacie.

Wiedza sportowa + umiejętności analityczne + intuicja + dobre zarządzanie budżetem + chłodna głowa (+ czasem także dużo szczęścia).
Odpowiedz sobie na pytanie - przy których pozycjach możesz sobie postawić plus?
wiedza sportowa - poziom zerowy ale mamy prawdopodobienstwo 50/50 lub 33 % gdy jest wygrana, przegrana lub remis. Musi być jakis system przy takim prawdopodobieństwie. Bedę kombinować. Ale jak macie system to podrzuccie jakis pomysł tylko nie taki że system daje gwarancję wygranej przy trafieniu 5 z 9 bo tego nie da sie zrobić, 50 na 50 tez nie. Te rozpisy Ediego to tylko teoria matematyczna. O wiele prosciej jest grac singlami bo nigdy nie wytypuje sie np. 7 z 9.
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
wiedza sportowa - poziom zerowy ale mamy prawdopodobienstwo 50/50 lub 33 % gdy jest wygrana, przegrana lub remis. Musi być jakis system przy takim prawdopodobieństwie. Bedę kombinować. Ale jak macie system to podrzuccie jakis pomysł tylko nie taki że system daje gwarancję wygranej przy trafieniu 5 z 9 bo tego nie da sie zrobić, 50 na 50 tez nie. Te rozpisy Ediego to tylko teoria matematyczna. O wiele prosciej jest grac singlami bo nigdy nie wytypuje sie np. 7 z 9.
Właściwie niepotrzebnie się tu zabawiam w Matkę Teresę - w końcu to twoje pieniądze. Na finale zaś - twoje manko.
Dużo szczęścia życzę zatem.
 
B 0

basia311

Użytkownik
Właściwie niepotrzebnie się tu zabawiam w Matkę Teresę - w końcu to twoje pieniądze. Na finale zaś - twoje manko.
Dużo szczęścia życzę zatem.
Chłopaki tu nie potrzeba zadnej wiedzy bo najlepsze druzyny tez nie zawsze wygrywaja. Jestescie mądrzejsi jestescie tu iles lat ja zaczynam i prosze o pomoc jak realnie grać jakims systemem by cos wygrac tylko nie te systemy 6z 9, 2 z 4 itp. bo to nie skutkuje. Można by robic progresję to system idealny ale jak ja skrócic do 3 poziomów i na tym 3 poziomie miec wygraną? Jestescie tu od lat to radxcie co robić. To nie lotto ani multi multi razem coś wymyslimy. Mnie wiedza sportowa jest niepotrzebna bo nawet gdybym ja miała to nie miałabym w grze zysku bo są ustawki i dobre drużyny tez przegrywają.
 
titan 442

titan

Użytkownik
Przestańcie tu wpuszczać trzynastolatki ???? ????
Basia idź zbierać na nowe buty gdzie indziej.
Nie ma systemu, który w dłuższym okresie dawałby zarobić. To matematycznie niemożliwe, tak samo jak zbudowanie trójkąta, kiedy jeden bok jest dłuższy niż suma pozostałych. Nie pomalujesz. Jak nie potrafisz oszacować ryzyka lepiej niż bukmacher (z uwzględnieniem marży), to koniec końców nie zarobisz. Z gówna bata nie ukręcisz. Dajcie już spokój tym systemom. Z matematycznego punktu widzenia to się nigdy nie uda.
Są systemy, które w krotkim okresie czasu dają szansę zarobku, ale dalej są one nieopłacalne.
No i jest jeden system, który w długim okresie daje nam gwarację, że nie stracimy - NIE STAWIAĆ ????
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Chłopaki tu nie potrzeba zadnej wiedzy bo najlepsze druzyny tez nie zawsze wygrywaja. Jestescie mądrzejsi jestescie tu iles lat ja zaczynam i prosze o pomoc jak realnie grać jakims systemem by cos wygrac tylko nie te systemy 6z 9, 2 z 4 itp. bo to nie skutkuje. Można by robic progresję to system idealny ale jak ja skrócic do 3 poziomów i na tym 3 poziomie miec wygraną? Jestescie tu od lat to radxcie co robić. To nie lotto ani multi multi razem coś wymyslimy. Mnie wiedza sportowa jest niepotrzebna bo nawet gdybym ja miała to nie miałabym w grze zysku bo są ustawki i dobre drużyny tez przegrywają.
Nikt Ci tutaj takiego systemu nie zaprezentuje - gdyż taki system, najzwyczajniej na świecie - nie istnieje.
Można wierzyć, że Ziemia jest płaska... sęk w tym, że od tych wierzeń kulista nigdy być nie przestanie.
Poczytaj sobie ewentualnie o tzw. „sure bet”. Tyle, że w Polsce na takie coś szans nijakich nie masz - w związku z podatkiem. Także tak.
 
B 0

basia311

Użytkownik
Przestańcie tu wpuszczać trzynastolatki ???? ????
Basia idź zbierać na nowe buty gdzie indziej.
Nie ma systemu, który w dłuższym okresie dawałby zarobić. To matematycznie niemożliwe, tak samo jak zbudowanie trójkąta, kiedy jeden bok jest dłuższy niż suma pozostałych. Nie pomalujesz. Jak nie potrafisz oszacować ryzyka lepiej niż bukmacher (z uwzględnieniem marży), to koniec końców nie zarobisz. Z gówna bata nie ukręcisz. Dajcie już spokój tym systemom. Z matematycznego punktu widzenia to się nigdy nie uda.
Są systemy, które w krotkim okresie czasu dają szansę zarobku, ale dalej są one nieopłacalne.
No i jest jeden system, który w długim okresie daje nam gwarację, że nie stracimy - NIE STAWIAĆ ????
Jesli nie ma systemu to co Wy wszyscy tutaj robicie? Nie wierze ze tak obstawiacie ze jestescie lepsi od bukmachera. Kolego, jaki system daje w krótkim czasie szanse zarobku? gdybys mógł to napisz. Ja nie twierdze ze system jest ale przy takim prawdopodobieństwie żeby nic nie dało się skombinowac to dla mnie szok. W porównaniu z Lotto gdzie jest szansa 1 do 14 milionów.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
To, że w lotto ktoś wygrywa to nie znaczy, że jest system wygrywający.
W zakładach sportowych, żeby być na &quot;+&quot; to koniecznie musi być spełniony warunek kursXprawdopodobieństwo&gt;1, czyli trzeba znaleźć value. Według mnie to jest jedyna &quot;recepta&quot;.
A znaleźć value można, tylko jak się znasz na na jakiejś dziedzinie sporu, poruszanie się tylko w statystykach tego nie zapewni. A do tego wszystkiego potrzebny jest fart. W ofercie jest bardzo dużo spotkań i jak nie odrzucisz plew to jest możliwość trafienia na ustawkę, handelek, odpuszczenie meczu z jakiś nie do końca znanych powodów itp. Ja np. w tenisie często gram przeciwko konkretnemu zawodnikowi i jeśli nie w tej rundzie to w następnej odpadnie i tylko krecz rozkłada moją taktykę. Nie kupuj sprawdzonych systemów, bo one &quot;sprawdzają&quot; się tylko autorowi gdy go sprzeda (dlaczego sam nie stosuje tego systemu?).
Chcesz zacząć wyznacz niewielki budżet i zagraj sposobem przez siebie wymyślonym lub &quot;zgapionym&quot; od kogoś i sprawdź jak to działa w praktyce, bo zazwyczaj teoria kończy się tam gdzie zaczyna się praktyka.
Powodzenia.
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Mam niejasne wrażenie, że basia311 nie wie nawet, czym dokładnie jest kurs bukmacherski.
I wygląda na to, że szuka swojego własnego Amber Gold. I pewnie je w końcu znajdzie...
 
B 0

basia311

Użytkownik
Mam niejasne wrażenie, że basia311 nie wie nawet, czym dokładnie jest kurs bukmacherski.
I wygląda na to, że szuka swojego własnego Amber Gold. I pewnie je w końcu znajdzie...
mylisz sie ja wiem jak funkcjonuje bukmacherka ale szukam super systemu.
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Gratuluję zatem! Domyślam się oczywiście, że system jest megadochodowy, a ponieważ nie zabija się kury, znoszącej złote jajka (czy tam: nie podcina gałęzi, na której się siedzi) - tak tedy szczegółów nie zdradzisz.
Mam dla Cię pomysł - napisz od razu do najważniejszych firm bukmacherskich na rynku, zasugeruj, że masz supersystem, który zrujnuje im biznes. Zapłacą Ci każde pieniądze, bylebyś tylko nie puściła ich z torbami.
Po co czerpać łyżeczką, skoro możesz mieć od razu cysternę...
 
B 0

basia311

Użytkownik
Stary nie gniewaj sie o tego osła z rogiem czy jak mu tam ale naprawde mam coś co mozna wykorzystać. Chciałam najpierw żeby mi ktos cos podpowiedział. te systemy Edi 8 sa dobre ale to teoria matematyczna i nie trafisz pół na pół ani 5 z 9 czy 7 z 9. Ale mozna coś wykombinować innego czysto matematycznie i bez wiedzy sportowej ( troche mam tej wiedzy, tez żartowałam a jak mi btrak to mozna sie bez problemu dokształcic). A jakby ktos poszedł do tych bukmacherów z systemem to chyba by go prędzej znaleźli martwego i policja stwierdziłaby ze popelnil samobojstwo nizby mu zapłacili. Tak mysle.
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Stary nie gniewaj sie o tego osła z rogiem czy jak mu tam ale naprawde mam coś co mozna wykorzystać. Chciałam najpierw żeby mi ktos cos podpowiedział. te systemy Edi 8 sa dobre ale to teoria matematyczna i nie trafisz pół na pół ani 5 z 9 czy 7 z 9. Ale mozna coś wykombinować innego czysto matematycznie i bez wiedzy sportowej ( troche mam tej wiedzy, tez żartowałam a jak mi btrak to mozna sie bez problemu dokształcic). A jakby ktos poszedł do tych bukmacherów z systemem to chyba by go prędzej znaleźli martwego i policja stwierdziłaby ze popelnil samobojstwo nizby mu zapłacili. Tak mysle.
Osioł czy jednorożec - różnica żadna...
Matematyczne teorie użytkownika edi8 vs inne czysto matematyczne cośtam cośtam - tu faktycznie różnica być musi!
No dobra - czego Ci w tym twoim modelu (czy tam: systemie) brakuje?
 
Do góry Bottom