>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. Grand Prix Chin [13 - 15 kwietnia 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Chin 2018

Piątek, 13 kwietnia ▶
#1 Trening ▶ 04:00
#2 Trening ▶ 08:00

Sobota, 14 kwietnia ▶

#3 Trening ▶ 05:00
#Kwalifikacje ▶ 08:00

Niedziela, 15 kwietnia ▶

#Wyścig ▶ 08:10


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Shanghai International Circuit
Lokalizacja: Szanghaj, Chińska Republika Ludowa
Pierwsze Grand Prix: 2004
Długość toru: 5,451 km
Liczba okrążeń: 56
Całkowity dystans wyścigu: 305,066 km
Rekord okrążenia: Michael Schumacher 1:32.238

 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
No dobra w miarę otrzeźwiałem po urlopie to można się włączyć do tematu:p
Wiem jedno. Czas wrócić do swoich starych zasad i przestać obstawiać wyścigi. Kwale dają dużo lepiej zarobić.
Co do GP Chin to faworyt jest chyba tylko jeden a mianowicie Hamilton. Uwielbia ten tor i specyfikacja toru bardzo odpowiada Mercom. No i czas najwyższy coś wygrać. Kiedy jak nie teraz.
Co do reszty warto poczekać na treningi ale ogon stawki raczej standardowo Williams.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
No dobra w miarę otrzeźwiałem po urlopie to można się włączyć do tematu:p
Wiem jedno. Czas wrócić do swoich starych zasad i przestać obstawiać wyścigi. Kwale dają dużo lepiej zarobić.
Co do GP Chin to faworyt jest chyba tylko jeden a mianowicie Hamilton. Uwielbia ten tor i specyfikacja toru bardzo odpowiada Mercom. No i czas najwyższy coś wygrać. Kiedy jak nie teraz.
Co do reszty warto poczekać na treningi ale ogon stawki raczej standardowo Williams.
Też mam takie odczucia, że ten pech Mercedesa z przytupem zakończy się dubletem w GP Chin. Co do reszty stawki oprócz walczących o podium kierowców Ferrari ciężko kogoś specjalnie wyróżnić po dwóch sesjach treningowych. Red Bull ma swoje problemy i o ile kręta część toru powinna im leżeć to jednak z silnikami Renault chyba fajerwerków nie ma co się spodziewać bo już pomiar maksymalnych prędkości pokazał, że nawet Toro Rosso z silnikami Hondy kręcą lepsza max prędkość bo to że Merce i Ferrari będą szybkie to wiadomo. Myślę, że warto obserwować Renault. Obaj kierowcy zaliczyli solidne sesje treningowe to może być ten weekend gdzie zawalczą z McLarenem i może Haasem. Ten chłodniejszy klimat może lepiej leży francuskiej konstrukcji i łatwiej im ustawić poprawnie bolid bardziej &quot; zamknięty&quot; niż na gorące GP Bahrajnu.
Jak buki uzupełnią ofertę na kwale to myślę, że będzie kilka ciekawych typów bo do wyścigu jeszcze daleko a i do końca chyba nie wiadomo jaka będzie pogoda.
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Też mam takie odczucia, że ten pech Mercedesa z przytupem zakończy się dubletem w GP Chin. Co do reszty stawki oprócz walczących o podium kierowców Ferrari ciężko kogoś specjalnie wyróżnić po dwóch sesjach treningowych. Red Bull ma swoje problemy i o ile kręta część toru powinna im leżeć to jednak z silnikami Renault chyba fajerwerków nie ma co się spodziewać bo już pomiar maksymalnych prędkości pokazał, że nawet Toro Rosso z silnikami Hondy kręcą lepsza max prędkość bo to że Merce i Ferrari będą szybkie to wiadomo. Myślę, że warto obserwować Renault. Obaj kierowcy zaliczyli solidne sesje treningowe to może być ten weekend gdzie zawalczą z McLarenem i może Haasem. Ten chłodniejszy klimat może lepiej leży francuskiej konstrukcji i łatwiej im ustawić poprawnie bolid bardziej &quot; zamknięty&quot; niż na gorące GP Bahrajnu.
Jak buki uzupełnią ofertę na kwale to myślę, że będzie kilka ciekawych typów bo do wyścigu jeszcze daleko a i do końca chyba nie wiadomo jaka będzie pogoda.
Z puszkami może być różnie. Renault dał pozwolenie całej trójce, ktora korzysta z ich silnikow na wykorzystywanie 100% mocy. Pytanie czy puszki już z tego skorzystały.
Ricciardo narzeka na ultrasofty a po dwóch treningach widać że zużywają się one na prawdę szybko. Na wyścig dwa pit stopy na bank a co się ostatnio w nich dzieje to chyba nie muszę pisać.
Co do Ferrari to na treningach Vettel i Raikkonen mieli różne tylne skrzydła. Pytanie czy tak zostanie czy wybiorą jedno.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Z aktualnych prognoz pogodowych wynika, że 3 sesja treningowa może być mokra ale na kwalifikacje już powinno być sucho mimo wszystko lepiej być ostrożnym. Jednak na kilka typów z czasówki się skuszę.
Obaj kierowcy Mercedesa w TOP 3 - TAK; 1.9 1xbet
Przed weekendem myślałem, że tego typu zakład dam bez obaw jednak pierwsze sesje treningowe wskazują, że różnica pomiędzy Mercedesem a Ferrari może jednak nie być zbyt wielka. Hamilton tradycyjnie wydaje się być murowanym kandydatem do pierwszego rzędu o Valteriego się trochę boje bo co potrafi zrobić Seb to każdy wie a i Kimiemu chyba wyjątkowo leży tegoroczna konstrukcja ale mimo wszystko TOP 3 z tym bolidem wydaje się bardzo realnym celem dla Bottasa.
Vettel - Raikkonen 2.5 1xbet
Za małą stawkę skuszę się na ten zakład, który chodził mi po głowie. Początek sezonu bardzo dobry w wykonaniu fina chociaż patrząc na klasyfikacje generalną tego nie widać. Tak jak już wspomniałem tegoroczny bolid ponoć Kimiemu bardzo leży, do tego jeszcze nie jest zmęczony i znudzony sezonem. Nie wydaje mi się żeby różnica między nimi dwoma wyniosła w Q3 więcej niż 0.2 sekundy a to taka różnica, że warto to pograć.
Alonso - Perez 1.6 1xbet
W obu treningach Fernando był szybszy, Force India mimo silnika Mercedesa od początku sezonu boryka się z problemami natury wszelakiej a zwłaszcza finansowej co znacznie utrudnia prace nad bolidem. W pierwszej sesji treningowej obaj kierowcy Force India jeździli tylko na najtwardszych oponach ( medium ) co wskazuję, że mogą szykować strategie na wyścig z mniejszą liczbą pitstopów niż rywale więc kwalifikacje nie koniecznie muszą być priorytetem.
Ricciardo - Verstappen 1.665 1xbet
Młody holender regularnie bije bardziej doświadczonego kolegę z zespołu w czasówkach a ten odgryza się w wyścigach i w tej kwestii wg mnie nie powinno się póki co nic zmienić. Nawet gdyby w dodatku tor był mokry lub przesychający po wcześniejszych opadach to nie powinno przeszkodzić Maxowi gdyż wiadomo, że bardzo lubi takie warunki.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
kobe28 dobra robota brachu! Tak trzymac ????
Znowu tragedia jesli chodzi o oferte na kwalifikacje. Na ten moment tylko jeden bet mi sie rzucil w oczy ale moze jeszcze pozniej cos dodam ????
Dotrze do 3. sesji kwalifikacyjnej (Q3) - Magnussen Kevin
Kurs: 1.40 ⛔
Bukmacher: Unibet

Kurs do jakiegos dubelka idealny. Magnussen bardzo stabilnie w treningach dwa razy 7 czas. Haasy od poczatku sezonu bardzo mocne. Powinno byc easy. Wybaczcie ze tak krotko ale brak czasu daje sie we znaki..
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
kobe28 dwa ostatnie typy jak najbardziej ( Force India ma problemy z dociskiem tylnej osi i między innymi z tego te słabe wyniki. Poprawki mają być na Barcelone).
Co do dwóch pierwszy wszystko zależy od Vettela i Ferrari. Na ten moment Kimi na pewno będzie walczył o pole position a Vettel? Sam jestem ciekaw czy będzie walczyć na maksa. Po dwóch rundach ma już 17pkt. przewagi. Jak to mówią lepiej mieć 50% z czegoś niż 100% z niczego.
Ja puszczam takie coś
Daniel Ricciardo - Max Verstappen 1.65
Lance Stroll - Sergey Sirotkin 1.70

????Lewis Hamilton - Valtteri Bottas 1.22
AKO 3.42⛔
Bukmacher forbet

Pierwsza para bardzo dobrze opisana więc nie będę powielał.
Przy drugiej parze to wkurza mnie te wieczne narzekanie Strolla i brak wiary w cokolwiek. Sirotkin chociaż widać że się stara i powoli zaczyna objeżdżać Strolla jak młodzieniaszka.
Trzecia para to po prostu idę w kierunku głównego faworyta do końcowego zwycięstwa, który z Bottasem bez problemu powinien sobie poradzić.
Polecam jeszcze Raikkonen w TOP3 w fortuna za 2.25✅.
Kimi kolejny raz daje zarobić. Lewis powinien dostać wychowawczego w karczycho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Z aktualnych prognoz pogodowych wynika, że 3 sesja treningowa może być mokra ale na kwalifikacje już powinno być sucho mimo wszystko lepiej być ostrożnym. Jednak na kilka typów z czasówki się skuszę.
Obaj kierowcy Mercedesa w TOP 3 - TAK; 1.9 1xbet
Przed weekendem myślałem, że tego typu zakład dam bez obaw jednak pierwsze sesje treningowe wskazują, że różnica pomiędzy Mercedesem a Ferrari może jednak nie być zbyt wielka. Hamilton tradycyjnie wydaje się być murowanym kandydatem do pierwszego rzędu o Valteriego się trochę boje bo co potrafi zrobić Seb to każdy wie a i Kimiemu chyba wyjątkowo leży tegoroczna konstrukcja ale mimo wszystko TOP 3 z tym bolidem wydaje się bardzo realnym celem dla Bottasa.
Vettel - Raikkonen 2.5 1xbet
Za małą stawkę skuszę się na ten zakład, który chodził mi po głowie. Początek sezonu bardzo dobry w wykonaniu fina chociaż patrząc na klasyfikacje generalną tego nie widać. Tak jak już wspomniałem tegoroczny bolid ponoć Kimiemu bardzo leży, do tego jeszcze nie jest zmęczony i znudzony sezonem. Nie wydaje mi się żeby różnica między nimi dwoma wyniosła w Q3 więcej niż 0.2 sekundy a to taka różnica, że warto to pograć.
Alonso - Perez 1.6 1xbet
W obu treningach Fernando był szybszy, Force India mimo silnika Mercedesa od początku sezonu boryka się z problemami natury wszelakiej a zwłaszcza finansowej co znacznie utrudnia prace nad bolidem. W pierwszej sesji treningowej obaj kierowcy Force India jeździli tylko na najtwardszych oponach ( medium ) co wskazuję, że mogą szykować strategie na wyścig z mniejszą liczbą pitstopów niż rywale więc kwalifikacje nie koniecznie muszą być priorytetem.
Ricciardo - Verstappen 1.665 1xbet
Młody holender regularnie bije bardziej doświadczonego kolegę z zespołu w czasówkach a ten odgryza się w wyścigach i w tej kwestii wg mnie nie powinno się póki co nic zmienić. Nawet gdyby w dodatku tor był mokry lub przesychający po wcześniejszych opadach to nie powinno przeszkodzić Maxowi gdyż wiadomo, że bardzo lubi takie warunki.
Powodzenia
Szkoda tego ostatniego sektora Kimiego bo kurs był ładny a strata do Vettela okazała się minimalna. Kiepskie kwale w moim wykonaniu ale wciąż lepsze niż w wykonaniu McLarena albo Mercedesa.
Że Ferrari zmniejszyło dystans do Merca już się trochę mówiło ale myślałem, że w najważniejszym momencie srebrne strzały jednak znów odpalą &quot; party mode&quot; ale nic takiego nie miało miejsca. Forma ekipy to jedno ale to co robi Hamilton to inna sprawa. W trzeciej sesji treningowej nie był w stanie złożyć szybkiego kółka ale mimo wszystko porażka w czasówce z Bottasem to coś do czego kibice anglika nie przywykli. Ciężko spodziewać się poprawy w wyścigu, strata między dwoma czołowymi zespołami nie jest minimalna a Toto Wolf po kwalifikacjach powiedział, że mają problem z wstrzeleniem się w idealną temperaturę prac opon. Może jakąś nadzieją jest możliwy deszcz w wyścigu ale na tę chwilę prognozy zapowiadają suchy i chłodny wyścig.
Słówko o McLarenie i Alosno. Chyba najwyższa pora powoli weryfikować ich słowa z zeszłego sezonu, że wszystkim problemom winna jest Honda i jak tylko dostaną silnik z czołówki to będą walczyli o podia i zwycięstwa... Red Bull pozycje 5 i 6, Renault 7 i 9, McLaren 13 i 14. Kurtyna.
Później wrzucę moim zdaniem ciekawe typy na wyścig, mam nadzieje, że forma i szczęście dopisze.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Szkoda tego ostatniego sektora Kimiego bo kurs był ładny a strata do Vettela okazała się minimalna. Kiepskie kwale w moim wykonaniu ale wciąż lepsze niż w wykonaniu McLarena albo Mercedesa.
Że Ferrari zmniejszyło dystans do Merca już się trochę mówiło ale myślałem, że w najważniejszym momencie srebrne strzały jednak znów odpalą &quot; party mode&quot; ale nic takiego nie miało miejsca. Forma ekipy to jedno ale to co robi Hamilton to inna sprawa. W trzeciej sesji treningowej nie był w stanie złożyć szybkiego kółka ale mimo wszystko porażka w czasówce z Bottasem to coś do czego kibice anglika nie przywykli. Ciężko spodziewać się poprawy w wyścigu, strata między dwoma czołowymi zespołami nie jest minimalna a Toto Wolf po kwalifikacjach powiedział, że mają problem z wstrzeleniem się w idealną temperaturę prac opon. Może jakąś nadzieją jest możliwy deszcz w wyścigu ale na tę chwilę prognozy zapowiadają suchy i chłodny wyścig.
Słówko o McLarenie i Alosno. Chyba najwyższa pora powoli weryfikować ich słowa z zeszłego sezonu, że wszystkim problemom winna jest Honda i jak tylko dostaną silnik z czołówki to będą walczyli o podia i zwycięstwa... Red Bull pozycje 5 i 6, Renault 7 i 9, McLaren 13 i 14. Kurtyna.
Później wrzucę moim zdaniem ciekawe typy na wyścig, mam nadzieje, że forma i szczęście dopisze.
Od poczatku sezonu oferta na F1 jest beznadziejna przez co jesli chodzi o moja osobe jestem zmuszony mocno kombinowac i czesto grac cos bez wystarczajacego przekonania. W tamtym roku mozna bylo cos fajnie pokombinowac jesli chodzi o kupony. W tym sezonie jest mega slabo i nawet nie ma za bardzo z czego wybierac. Na jutrzejszy wyscig mocniej przysiade i postaram sie podac mocne typy. Mam nadzieje ze takowe sie pojawia ????

Marcus Ericsson otrzymał karę cofnięcia o pięć pozycji na starcie do Grand Prix Chin, a także trzy punkty karne. Szwed podczas Q1 nie zwolnił w trzecim sektorze, gdzie wywieszono żółte flagi po obróceniu bolidu przez Charles&#39;a Leclerca. W związku z tym przewinieniem kierowca Saubera po czasówce został wezwany przez sędziów, którzy zdecydowali się ukarać go cofnięciem o pięć pozycji na starcie do wyścigu w Szanghaju. Ericsson uzyskał jednak w kwalifikacjach ostatni rezultat, więc sankcja otrzymana od FIA nie wpłynie na jego ustawienie na starcie.
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
No coś z mercami jest nie tak. Do tej pory to oni byli górą gdy temperatury nie były za wysokie a teraz lipa. Pytanie czy w Ferrari tak genialnie spasowali auto i poszli do przodu czy merc stanął w miejscu. Zobaczymy co będzie się działo gdy przyjdzie czas na wprowadzanie poprawek. Tylko że wtedy może już być za późno.
Co do silników hondy to były i cały czas są one najsłabsze. Po prostu małe puszki w Bahrajnie trafiły z ustawieniami. McLaren myślał że to tylko przez silniki są z tyłu a tak naprawdę to ich auto samo w sobie jest z tyłu.
Pod wieczór coś dopisze bo muszę spadać.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Haas; obaj kierowcy zostaną sklasyfikowani - NIE; 2.25 1xbet
Zastanawiałem się, który z kierowców Hassa ma większe szanse by coś wywinąć, skłaniałem się w stronę Romana ale gdy zobaczyłem ten typ na stronie uznałem, że nie warto bawić się w wyliczankę. Haas jest mocny jak na swoje możliwości ale doświadczenia ekipy i spokoju kierowców nie zdobywa się wraz z tajemnicami Ferrari z zeszłego sezonu. Grosejean miał pewne przygody podczas treningów a także słynie z tego, że potrafi czasami wykonać manewr, który każdego zaskakuje np blokowanie swojego kolegi z zespołu ( GP Bahrajnu sprzed tygodnia). Magnussen także do solidnych racerów nie należy a gdy dodamy do tego problemy zespołu z pitstopami mamy gotowy przepis na kolejne możliwe niepowodzenia.
Renault; obaj kierowcy w TOP 10 - TAK; 2.1 1xbet
Z jednej strony typ trochę ryzykowny; z drugiej nie do końca. Kurs troszkę rekompensuje ryzyko ale tak naprawdę jak wielu jest żelaznych faworytów do zapunktowania? Zapewne 6 pierwszych miejsc jest zajęte, jeżeli nie będzie żadnych niespodzianek. O pozostałe 4 miejsca powinni walczyć kierowcy Renault, Haasa, Perez i przy korzystnych warunkach może jeden kierowca McLarena. W Haasa na tym etapie sezonu i z tymi kierowcami jeszcze nie wierze, Force India ma problemy a sam wynik meksykanina w kwalifikacjach jest sporym zaskoczeniem no a o formie McLarena zostało już chyba napisane wszystko.
Verstappen - Ricciardo 2.33 fortuna
Konsekwentnie będę się trzymał tego co wiadomo od dawna. Maxa stawiać w kwalach a Daniela w wyścigu. Australijczyk miał kłopoty dziś rano ale dzięki mega pracy mechaników zdążył przejechać jedno szybkie kółko w Q1. W dodatku warto zaznaczyć że Ricciardo dostał nowy silnik, turbo i oba układy hybrydowe więc przygoda sprzed tygodnia gdzie jego bolid odmówił posłuszeństwa chyba nie powinna się powtórzyć w tym wyścigu co może dać pewną przewagę nad Verstappenem. W dodatku Daniel to jeden z najlepszych kierowców jeżeli chodzi o tempo i mądrość wyścigową więc tylko jedna pozycja różnicy na starcie nie powinna być nie do przeskoczenia.
To tyle tak na szybko, może późnym wieczorem wjedzie kolejna porcja hazardu ode mnie ;)
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Chin - wyścig niedziela 08:10
Kevin Magnussen - Fernando Alonso
Typ: Magnussen
Kurs: 1.86 ⛔ wyjazd SC wszystko zepsul. kolejny week do zapomnienia o_O
Bukmacher: 1xbet/Millenium/Betsson/Totolotek
Analiza:

Magnussen startuje jutro do wyscigu z P11 zas Alonso z P13. Roznica wynosi tylko dwie pozycje jednak silnik Ferrari daje lekka przewage nad Renault zamontowanym w bolidzie McLarena. W kwalifikacjach cos nie wyszlo Kevinowi i o dziwo nie awansowal do Q3. Plus jest taki ze wszyscy zawodnicy spoza pierwszej 10 beda mogli zalozyc takie opony jakie beda chcieli. W Chinach mamy po zakrecie numer 13 bardzo dluga prosta na ktorej na pewno bedziemy ogladac wiele manewrow wyprzedzania. Obiekt w Szanghaju charakteryzuje sie tez bardzo zdradliwym 1 zakretem i mozna tam oczekiwac na 1 okrazeniu jakis stluczek i drobnych kontaktow. Zawodnik Haasa przez caly weekend spisuje sie swietnie notujac bardzo dobre czasy w treningach. Wyjatkiem jedynie byla dzisiejsza czasowka jak juz wczesniej wspomnialem. Dla McLarena zabojcza jest wlasnie ta dluga prosta po trzynastce i silnik Renault ewidentnie tutaj nie domaga co odbija sie tez na czasach. Mam nadzieje ze start przebiegnie gladko i zobaczymy swietny pojedynek miedzy oboma zawodnikami. Stawiam na Magnussena ze wzgledu na to ze lepiej wygladal w treningach, jednostke napedowa Ferrari oraz chyba jednak delikatnie lepszy samochod. Stawka delikatna bo to jednak wyscig.
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Nie powinienem tego robić ale obok teho kursu nie mogę przejść obojętnie.
Po pierwsze wszystko wskazuje na to że Mercedesy pojadą na miękkie - pośrednie. Na początek mieszanka miękka tak jak Ferrari a później zakładają pośrednią. Stało się to co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia a mianowicie merce lepiej czują się na twardszej mieszance i w wyższych temperaturach. Muszą dobrać tak opony bo na ultrasach nie są w stanie nic zyskać a na jutro zapowiada się cieplej.
Po drugie Ferrari pojedzie pewnie na 2x miękkie i raz ultrasy. Na ultrasach dają czadu i jeśli plan na pit stopy będzie taki jak napisałem to oni będę musieli kręcić szybkie kółka. Kimi gdyby nie pojechał trochę słabiej trzeciego sektora miał by pole position i widać że na początku sezonu ma powera.
Biorąc to wszystko pod uwagę za drobne gram:
GP Chin najszybsze okrążenie wyścigu
Kimi Raikkonen
Kurs: 10
Bukmacher: fortuna
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
No dla takich wyścigów warto żyć.
Max pokazał że ma piach w głowie.
Danny takimi wyscigami załatwia sobie fotel w Mercedesie albo Ferrari.
Ferrari za swoją strategia utrzymania Seba na przodzie kosztem Kimiego dostali nauczkę.
Podobno dżentelmen do 12 nie pije ale po takim wyścigu i za zdrowie Ricciardo trzeba wypić shoeya ????
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wyscig na pewno kapitalny ale typersko po raz kolejny tragedia ???? Szczegolnie ubolewam nad oferta wystawiana na kwalifikacje. Czekam z niecierpliowscia na wyscig w Azerbejdzanie. Tam tez powinno sie sporo dziac z uwagi na mega dluga prosta startowa ????
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Haas; obaj kierowcy zostaną sklasyfikowani - NIE; 2.25 1xbet
Zastanawiałem się, który z kierowców Hassa ma większe szanse by coś wywinąć, skłaniałem się w stronę Romana ale gdy zobaczyłem ten typ na stronie uznałem, że nie warto bawić się w wyliczankę. Haas jest mocny jak na swoje możliwości ale doświadczenia ekipy i spokoju kierowców nie zdobywa się wraz z tajemnicami Ferrari z zeszłego sezonu. Grosejean miał pewne przygody podczas treningów a także słynie z tego, że potrafi czasami wykonać manewr, który każdego zaskakuje np blokowanie swojego kolegi z zespołu ( GP Bahrajnu sprzed tygodnia). Magnussen także do solidnych racerów nie należy a gdy dodamy do tego problemy zespołu z pitstopami mamy gotowy przepis na kolejne możliwe niepowodzenia.
Renault; obaj kierowcy w TOP 10 - TAK; 2.1 1xbet
Z jednej strony typ trochę ryzykowny; z drugiej nie do końca. Kurs troszkę rekompensuje ryzyko ale tak naprawdę jak wielu jest żelaznych faworytów do zapunktowania? Zapewne 6 pierwszych miejsc jest zajęte, jeżeli nie będzie żadnych niespodzianek. O pozostałe 4 miejsca powinni walczyć kierowcy Renault, Haasa, Perez i przy korzystnych warunkach może jeden kierowca McLarena. W Haasa na tym etapie sezonu i z tymi kierowcami jeszcze nie wierze, Force India ma problemy a sam wynik meksykanina w kwalifikacjach jest sporym zaskoczeniem no a o formie McLarena zostało już chyba napisane wszystko.
Verstappen - Ricciardo 2.33 fortuna
Konsekwentnie będę się trzymał tego co wiadomo od dawna. Maxa stawiać w kwalach a Daniela w wyścigu. Australijczyk miał kłopoty dziś rano ale dzięki mega pracy mechaników zdążył przejechać jedno szybkie kółko w Q1. W dodatku warto zaznaczyć że Ricciardo dostał nowy silnik, turbo i oba układy hybrydowe więc przygoda sprzed tygodnia gdzie jego bolid odmówił posłuszeństwa chyba nie powinna się powtórzyć w tym wyścigu co może dać pewną przewagę nad Verstappenem. W dodatku Daniel to jeden z najlepszych kierowców jeżeli chodzi o tempo i mądrość wyścigową więc tylko jedna pozycja różnicy na starcie nie powinna być nie do przeskoczenia.
To tyle tak na szybko, może późnym wieczorem wjedzie kolejna porcja hazardu ode mnie ;)
Powodzenia
To co Ricciardo pokazał w wyścigu... czapki z głów. Kolejny raz udowodnił, że punkty zdobywa się w wyścigu mądrością i opanowaniem czego Maxowi bardzo brakuje. Mógł mieć RB spokojny lecz niespodziewany dublet a zakończą ze znacznie mniejszą zdobyczą pkt przez kare dla Verstappena. Ogólnie typy na plus, szkoda jedynie tego że oba Hassy dojechały. Czułem, że Roman może mieć problemy ale jakoś do mety się doczłapał. Świetny sezon nam się zapowiada i już się nie mogę doczekać europejskiej części sezonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom