>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Szczerze, to się rozpędziłem, ale jeśli wierzyć Kurzowi i piłkarzom to jutro nie przegrają a wtedy... ???? Osobiście chodzi mi po głowie x dlatego przyjąłem moją wersję wydarzeń ???? Jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam ... GL!
PS Adelaida nie cierpi Sydney, taką dygresja na koniec ????
Nie przegrali, ba, zrobili Wędrowcom psikusa i FT 2-3. Jako jedyny chyba nie &quot;uwierzyłem&quot; w 1- ke. Za to lubię Redsow ???? Nie oddali meczu.
Ciężki mecz, albo szachy, albo &quot;Australia&quot; ???? Mam nadzieję, że goście nie przegrają, ale monet nie rzucam na to spotkanie...
Trzeba było, kurs był niezły ????
Ostatni mecz sezonu zasadniczego 2017/2018:
WSW - Adelaide - trzymam się swojego zdania - 1 - @1,65 - stawka zabawowa.
Co do podsumowania sezonu - to oczywiście sklecę swoje 3 zdania na krzyż... na jutro, po meczu, na spokojnie, po emocjach, jak już wszystko będzie jasne... wieczorem napiszę post. A teraz pora trochę odpocząć bo to był długi dzień.
Gratuluję zwycięzcą w konkursie - ostatni mecz widać pewne niespodzianka bo ogólnie typy były w drugą stronę. Dziękuję także za pomoc przy prowadzeniu konkursu i udziale w życiu tematu - Qowalskyemu, oraz przedstawicielom boardu - Karciarzowi i Xsebaxowi.
Zrobiło się trochę sentymentalnie ale teraz pora wrócić do codzienności. Przed nami jeszcze ostatni mecz, playoffy... i kolejny sezon... Ale więcej o tym sezonie i o przyszłym już jutro - pewnie o podobnej porze.
kuba72 - jak by nie było - chyba jedyny równo z nami typuje ???? - jutro jak nie będzie 1 to WSW wyrosną na frajerów sezonu.. co tam Nixi, co tam CCM.. to WSW będą największymi looserami. A wszystko w nogach ich i nogach Adelaidy - która może łatwo skóry nie sprzedać. Stawki bym nie dawał za wysokiej - kurs zaniżony bo Adelaide mimo, że o nic nie gra to może pomóc zakończyć całkowicie sezon jutrzejszym gospodarzą.

dzielisz skórę na niedźwiedziu?.. jak WSW wygra, Roar będzie po za po ????
O nie ???? Roar dalej będzie za mną chodzić i się nie pomyliłem ???? Redsom szacunek za grę do końca fair play.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
WSW - looserzy sezonu. Adelaidea utarła nosa Sydnej. Wiedziałem, że kurs to podpucha.
Wieczorem elaborat ;) o sezonie, zaskoczeniach i przewidywaniach.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
WSW - looserzy sezonu. Adelaidea utarła nosa Sydnej. Wiedziałem, że kurs to podpucha.
Wieczorem elaborat ;) o sezonie, zaskoczeniach i przewidywaniach.. ????
Miałem nosa do Redsow, ale nic nie rzuciłem w ich stronę ???? Z drugiej strony nie utopiłem więc ... ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Gwoli podsumowania odniosłem się poniżej do swoich zapowiedzi przed sezonem:
Jets - zaskoczenie pozytywne sezonu, pisałem, że Merrick może doda im skrzydeł?
No i dał im pozycję nr 2 na koniec sezonu. Po ostatniej klapie teraz PO i rozstawienie od półfinału.
The Reds - Kurz miał ich odbudować i zapewnić kibicom oraz drużynie PO. Zadanie wykonał.
Rozbitkowie 28 - pisałem, że jak nie poprawią defensywy i przestaną wygrywać u siebie to PO im nie wróżę. A tu jeszcze wooden spoon. Dla mnie frajerzy sezonu.
Nix - mieli się podnieść z popiołów, kłopoty, które im wróżyłem stały się faktem. Rzutem na taśmę oddali drewnianą łychę Rozbitkom 28 ???? Majstersztyk ????
WSW - wędrówki ludów w klubie + obawy o defensywę znalazły potwierdzenie w pozycji na koniec sezonu. Pokazał to choćby dzisiejszy mecz.
Glory - ich brak regularności i problemy z defensywą wyrzuciły ich poza 6. Rozczarowanie jak dla mnie.
City - mieli swoje kłopoty, ale pokazali się z dobrej strony. Pozycja zasłużona. Szkoda, że Budzik mało gra.
Roar - nieobliczalni (jak zawsze), ale grali do końca i mają PO. W końcu dawali zarobić ????
Big V - trochę gorszy sezon, jak przewidywałem AFC im nie pomagało, solidna pozycja w tabeli lecz bez dawnego błysku.
Blue Sky - niepodważalna hegemonia, Mierzej gwiazdą, pewniak do Wielkiego Finału. Co tu więcej pisać? ????
edit literówki itp.
Gole ostatniej kolejki, Blue Sky zdobywa Premiers, Mierzej razem z zespołem mistrzem sezonu zasadniczego. Brawo !!!
Poniżej gole ostatniej kolejki.

https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-27-hyundai-a-league-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzięki za podsumowanie.. to i moje 5 groszy....
Pora na wspomnienia. Wracając do początku sezonu oto co zapamiętałem:
Początek sezonu - miła dla nas informacja - Adrian Mierzejewski wzmacnia Sydney FC, Marcin Budziński przechodzi do Melbourne City.
Z ciekawych ruchów:
mocno wzmacnia się Adelaide - podpisując kontrakty z Absalonsenem, Adlungiem, Lią, Gulumem i Blackwoodem.
Melbourne City - oprócz Budzińskiego robi świetny interes wypożyczając McCornacka.
W Brisbane Roar możemy zobaczyć MacCarone.
W miejsce powoli starzejącego się Berishy Melbourne Victory kontraktuje Leroy Georga.
Świetna paczka w postaci Champnessa, Topor-Stanleya, O&#39;Donovana trafia do Newcastle Jets.
Pierwsza kolejka pokazała, że zakupy zwłaszcza Jets i Adelaidy są strzałem w 10. Absalonsen sieje postrach w obronie przeciwników a Adelaide zapowiada się na gwiazdę sezonu. Jets idzie minimalnie za nimi, Na czele stawki Sydney FC z Bobo przeżywającym drugą młodość i mega pomocą w postaci Ninkovicia i Adriana. Lekko zawodzą zespoły z Melbourne (Budziński wchodzi jako zmiennik i jest prawdziwym jokerem).
Po kilku kolejkach w Adelaidzie mały zgrzyt - kontuzji doznaje Absalonsen i od tego momentu Adelaide mocno zwalnia. Wykorzystuje to Sydney odjeżdżając punktowo reszcie ligowców. W ataku zespołu z Newcastle do &#39;szalejącego&#39; O&#39;Donovana dołącza Nabbout. Tym samym Jets staje się drugą siła ligi. Gdzieś tam w cieniu czołówki Victory i City przypominają sobie jak należy grać i powoli pną się w górę tabeli. Dół ligi okupują na zmianę Phoenix i Mariners.
Przełom roku to przetasowania w City - odchodzi najpierw Cahil a potem wraca do Aston Villi McCornack. Można by pomyśleć, że to dobra okazja dla Budzińskiego - nie wykorzystuje jej i w efekcie gra coraz mniej i coraz rzadziej pojawia się na boisku. Do tego po kontuzji wraca Farnaroli. Sydney i Jets sa daleko z przodu ligowej czołówki. W Victory zadyszka - Berisha nadal nie może znaleźć formy z poprzedniego sezonu, a Leroy okazuje się nie tak bramkostrzelny jak by wszyscy liczyli.
Rusza ACL - Brisbane Roar już na dzień dobry dostaje srogą lekcję od Filipińskiego Ceres. W fazie grupowej grają tylko zespoły, które miały tam zapewniony udział - Sydney FC i Melbourne Victory.
Wracając do ligi...Melbourne jednak wrzuca właściwy bieg i City i Victory awansują na pozycje 3,4. Perth, WSW ,Roar i Adelaide toczą między sobą walkę o miejsca 5-6. Po kontuzji wraca Absalonsen i tym samym Adelaide zdobywa ważne punkty i zajmuje bezpieczną - 5 pozycję.
Końcówka sezonu to walka o to kto zajmie ostatnie premiowane miejsce. Walka była do samego końca i zwycięsko wyszło z niej Roar.
Roar może nie grało tego co w zeszłym sezonie - nie było walki przez pełne 90 min.. ale w ostatecznym rozrachunku, rzutem na taśmę zajęli 6 pozycję.
CCM - dzięki &#39;przyjacielskim&#39; punktom od Sydney sprawiali wrażenie zespołu, który może powalczyć... dobitnie miejsce w szeregu pokazało im Jets w ostatniej kolejce - 2:8 będzie długo pamiętane.
Phenix - cały sezon gdzieś tam w ogonie - walczyć potrafili tylko na własnym stadionie, w innym przypadku oddawali punkty prawie bez walki. Stracić punkty nie grając w Wellington było sporym wyzwaniem.
Rozczarowanie sezonu:
Berisha
- cień tego co grał w zeszłym sezonie.
Budziński - mógł być bohaterem Melbourne - ale po fajnym początku, potem gdzieś się zagubił
CCM - 2:8 - i tyle w temacie
WSW - mieli wszystko pod kontrolą... ale nie awansowali do playoff...
Objawienia sezonu:
Mierzejewski - ze swoim doświadczeniem, umiejętnościami - idealnie wpasował się do zespołu i ligi. Marketingowo przechodząc do Australii zrobił chyba najlepszy ruch w swojej karierze.
Bobo - nie do zajechania... grał we wszystkich meczach ligowych SFC. Z 27 bramkami śrubuje rekord wszech-czasów ligi w liczbie strzelonych bramek.
Jets - objawienie sezonu, miejsce w lidze w pełni zasłużone. Szkoda, że Nabbout już odszedł z zespołu.
Trochę mniejsze objawienie, ale także - Adelaide. Wyciągnięte wnioski z poprzedniego sezonu, dobre wzmocnienia - to przyczyniło się na wysoką pozycję w lidze i awans do playoffów.
Z ciekawostek:
Średnia ilość kibiców na stadionach - 10667
Najlepsza obrona - Sydney FC - 22 stracone bramki i w aż 12 meczach czyste konto.
Najbardziej kartkowi zawodnicy - i tutaj mam trójkę:
- Josh Risdon - Western Sydney Wanderers - 10 żółtych kartek
- Rhys Williams - Melbourne Victory - 8 żółtych + 1 czerwona
- Alan Baro - Central Coast Mariners - 8 żółtych + 1 czerwona
Jeszcze przypomnienie, że oficjalnie liga będzie powiększona o 2 zespoły.

I na koniec rozpiska jak będzie wyglądać faza playoff:
Ćwierćfinał
Melbourne City FC (3) vs Brisbane Roar FC (6)
Piątek, 20.04.2018
AAMI Park, Melbourne
Melbourne Victory (4) vs Adelaide United (5)
Niedziela, 22.04.2018
AAMI Park, Melbourne
Półfinał:
Newcastle Jets (2) vs Zwycięzca ćwierćfinału, zespół z wyższej pozycji w sezonie zasadniczym
Piątek, 27.04.2018
McDonald Jones Stadium, Newcastle
Sydney FC (1) vs Zwycięzca ćwierćfinału, zespół z niższej pozycji w sezonie zasadniczym
Sobota, 28.04.2018
Allianz Stadium, Sydney
Grand Final będzie grany w którymś z dni: 5-6.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro pierwszy mecz fazy play - off: City vs Roar.
Biorąc pod uwagę tylko aspekty sportowe, to nie jest przypadek, że spotkanie odbędzie się w Melbourne. W skali sezonu to City &quot;sprawowało&quot; się lepiej od nieobliczalnej ekipy z Roar, która ten etap rozgrywek osiągnęła dzięki sporej dawce szczęścia. Nie jest to zarzut, tym bardziej, że kiedy o wszystkim decyduje jeden mecz, wtedy liczy się dyspozycja dnia, a nie osiągnięcia z &quot;wczoraj&quot;. Dlatego mimo tego, że gospodarze moim zdaniem mają wiekszy potencjał sportowy po swojej stronie + stadion + niezłe h2h (jesli ktoś się nim kieruje), to po kursach na 1 rzędu 1,6 - 1,7 przed meczem nie skorzystam. Obie ekipy w najsilniejszych możliwych zestawieniach. U gospodarzy Budzik w szerokiej kadrze, w Roar były sygnały, że nie ma 100% pewności czy wystąpi Holman. Podsumowując mam nadzieję na dobry mecz (oby), a nie nudne szachy, do których (na szczęście) Roar się nie za bardzo nadają ???? Jesli się uda być &quot;live&quot; a City zagrają na miarę swoich możliwości, no i kurs bedzie na &quot;nich&quot; w okolicy 1,9 - 2,0 to może rzucę na stół miedziaka... &quot;Teoretycznie&quot; kierunek na over &quot;głupi&quot; nie jest, ale chcę zobaczyć co się dzieje na boisku zanim posypia się drobne. Tym bardziej, ze jest to przypominam jeden mecz o wszystko dla obydwu ekip. Czasem stawka krępuje nogi. Zobaczymy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jutro pierwszy mecz fazy play - off: City vs Roar....
Nic dodać nic ująć... jeden mecz - to początek może być trochę jak &#39;pierwsze kroki na polu minowym&#39;. Ja także czekam na rozwój sytuacji na live. Domyślnie ov bardzo prawdopodobny, ale kurs @1,6... mało. Z upływem kilku minut podskoczy trochę to pobiorę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Tylko jeden mecz. Faworytem są gospodarze, ale Roar tanio skóry nie sprzedadzą. BTS bardzo prawdopodobny, ale myślę, że o tę 1 bramkę więcej strzelą City. I dlatego logicznym na to spotkanie typem wydaje mi się:
MC-Roar ov 1.5 @ 1,60 - 0,5j ✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za cholerę kurs na 1 nie chce podskoczyc ???? Ciagle ok 1.6
Jacy City nieskuteczni, wejdzie Budzik to wygrają ???? No nie mogę na to patrzeć ile oni potrzebują sytuacji, i 0-0 ???? Na dodatek ciapaty symuluje a potem fauluje i yellow card. Buuu...
live 2 pol.
Daję za centy 1 po 1,7 bo nie mogę się doczekać na wyższy kurs. Co za nieskutecznosc ???? City do robotyyyy!
W końcu 1-0 po godzinie ????
I 2-0 ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro mecz Big V vs The Reds. Mogę dużo na ten temat napisać, ale konkluzja była by jedna - trudny mecz w kategorii klasyczny &quot;no bet&quot;. Wszystko się może zdarzyć. Mam przesłanki do każdej opcji wyniku końcowego. Eksperci australijscy &quot;przewidują&quot; 2-1, ale czy mają rację? Odp. już jutro.PS Nie wiem, czy będę live i czy &quot;coś&quot; ugram na tym meczu... Niechaj wygra lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ja tam sentymentalnie podejdę do meczu. Dlatego Adelaide+ov2,5 po kursie @5,5... a co tam. Sportowo zespoły praktycznie równe, Victory z przewagą własnego stadionu.. Ale ja bardziej lubię Adelaide... i stąd ten typ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
A ja tam całym sercem za Victory ???? , za zeszły sezon notorycznych wtop na United, życzę im końca przygody z play-off na tym etapie,wreszcie też nadszedł dzień w którym mogę na spokojnie odpalić sobie mecz A-League bez żadnych zakłóceń z boku ???? do tego w dubelku pograne( moim zdaniem mocno przeszacowany kurs) na AdelaideU21 - Adelaide Olympic - 2 po 2,6
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Mości Panowie ????
Broniłem się przed typowaniem tego meczu, singlem go nie gram, ale dobra, ja mam w taśmie 1x ???? Na dodatek cały czas (w poprzednim sezonie też) wieszczylem, że tytuł powędruje do Sydney lub Melbourne (to łatwe ofc do &quot;wymyślenia&quot; było - przyznaję bez bicia) i dlatego &quot;wolę&quot; victory Victory ???? Chodzi też o to, aby móc dalej zgrywać tu znawcę i się chwalić na zasadzie &quot;a nie mówiłem?&quot;. A na serio, to wszystko się może zdarzyć, dwa mocne zespoły, składy optymalne i każdy wynik jest możliwy... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom