>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/2 finału Ligi Mistrzów [24-25.04.2018]

Status
Zamknięty.
T 33

trm

Użytkownik
Nadtyper oczywiście przesadza ale jakby ktoś oglądał mecze jedynie na FlashScorze (a chyba jest trochę takich ludzi) i nie wie o co chodzi to na szybko zrobię zestawienie chronoligicznie z ostatnich 3 sezonów odnośnie tych sił wyższych. Sam oczywiście nie zaliczam się do piewców tych teorii ale skoro dyskutujecie na ten temat to wolę uporządkować tę kwestię, bo jak zrobi to Nadtyper to wyjdzie jakiś gigantopost bez enterów i interpunkcji, który nie da się czytać.
15/16
1. Żałośnie słaba drabinka do finału - Roma, Wolfsburg, Man City - ci pierwsi wtedy to były dziady do potęgi n-tej, 0-4 w dwumeczu, Roma stworzyła wtedy sobie z 5 setek i ani razu nawet w bramkę nie trafiła. Wolfsburg kisił się w drugiej połowie tabeli Bundesligi a do 1/4 awansował eliminując Gent. City to była przypadkowa drużyna bez stylu, schyłkowy Pellegrini, zresztą ten półfinał był tak beznadziejny że wiele osób na różnych forach sportowych dziwiły się co takie 2 drużyny robią w półfinale LM.
2. Finał z Atletico - gol po spalonym, do tego Pepe pajacujący z dwoma żałosnymi symulkami a&#39;la Busquets za które nie dostał ani razu żółtka.
16/17
3. Bayern Monachium - mecz legenda. Z jednej strony niesłuszny zmarnowany karny przez Vidala, kontrowersja przy samobóju Ramosa w rewanżu i przetrzymanie Vidala do 89. minuty (mógł wylecieć wcześniej), z drugiej drugie żółtko dla Vidala absolutnie niesłuszne, pozwolenie Casemiro na koszenie ile wlezie (brak konsekwencji w stosunku do Vidala) i dwa gole ze spalonego, przy czym ten pierwszy wręcz skandaliczny.
17/18
4. Karny dla Realu z PSG z d. czyli wiadomo skąd. Kroos dał o wiele więcej od siebie niż Lo Celsio i jeśli mają gwizdać takie karne to może lepiej żeby zakazać zawodnikom wchodzić z piłką w pole karne, co drugi pad byłby gwizdany.
5. Juventus - bez wchodzenia w kwestię karnego, bo sytuacja jest do wybronienia w obie strony. Pierwszy mecz - Dybala robi padolino i od razu dostaje żółtą po ryju (a potem czerwień za drugą żółtą). Rewanż - Ronaldo cały mecz pajacuje płacząc i machając łapami by wymusić karnego. Sędzia - 0 reakcji.

Jak dla mnie to każdy kto ogląda mecze Realu na żywo, a nie na stronie z wynikami powinien widzieć, że mają się lepiej niż inne drużyny. Nie zawsze są to wałki w stylu Barcelona - Chelsea, ale parasol ochronny działa, raz lepiej a raz gorzej. Podobnie było z Barceloną 5-8 lat temu, teraz ich miejsce zajął Real ze swoimi nażelowanymi gwiazdeczkami, które mogą robić cały mecz za primadonnę. Nie stwierdzam, że wygrywają tylko dzięki UEFIE, ale coś się dzieje niedobrego na tym polu.
I żeby nie było wątpliwości co do tego posta - wrzuciłem jedynie zestawienie zdarzeń negatywnych odnośnie Realu, z małym dopiskiem odnośnie meczu z Bayernem dotyczącym drugiej strony i moim komentarzem odnośnie całości. Rozpoczęliście dyskusję i brakowało mi czegoś takiego, a jak ktoś chce wypunktować zjawiska na niekorzyść Realu to proszę bardzo. Punkt 1. to oczywiście żaden skandal UEFA/sędziowski, ale mieście się w kategorii &quot;siły wyższej&quot;. Teraz tak łatwo nie mają, ale wtedy byli żałośnie słabi, a dzięki dobremu losowaniu wszyscy faworyci wymordowali się po drugiej stronie drabinki a im zostało tylko wygrać z Atletico, po karnych zresztą i innych okolicznościach wcześniej opisanych.
PS. Nie jestem kibicem Barcelony, ani nikogo innego, w ogóle kibicowanie jakiemukolwiek zagranicznemu klubowi ze swojej wioski oddalonej pięćset kilometrów od siedziby klubu jest śmieszne ale to temat na inną dyskusję (pozdro dla ludzi z herbem Realu i Barcelony w avatarze).
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Rozpisałeś się jak cholera, a sam jedynie potwierdziłeś tym długim postem że sędziowie się mylą w obie strony xD
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jesli mogę coś jeszczę napomnieć o meczach 1/4 finału,to powiem coś o meczu Barcelony jeszcze żaden traner dumy kataloni nie dał tak ciała jak zrobił to Ernerst wygrać pierwszy mecz 4-1 mieć zaliczkę i wtopić 3-0 na wyjezdzie z zespołem o dwie klasy gorszym z gorszymi piłkarzami prawie ja każdej pozycji ,to trzeba mieć klasę ,zespół który w całym sezonie przegrał tylko cztery mecze z Valencią i Romą oraz Realem dwa razy na początku sezonu dał ciała z Romą dla której jest to największy sukces w lm w histori ,brawo panowie przeszliście obok meczu bez żadnej walki tak poprostu nie przystoi mistrzom hiszpanii grać przeciwko rywalowi w LM ,Dembele kupiony za 150 baniek w całym sezonie nie podał nawet dobrze 50 razy i strzelił tylko jedną bramkę ludzie to jest jakaś porażka ,Coutinho tez nie powala ale przynajmniej coś gra za to francuz to jakaś porażka nie lepiej było kupić takiego Mine z Valenci albo innego piłkarza a nie ładować tyle siana w przereklemowanego piłkarza pokroju Pogby któremu wyszedł jeden sezon ,tranfsfery Barcy to jakiś dramat ,prezes barcelony powinien podać się do dymisji razem ,to jest jakaś kpina od trzech lat dają ciała w LM jak nie w tam tym sezonie z Juventusem to w tym z Romą jak widać włoskie zespoły im nie służą juz chyba lepiej by na angielskie trafiali jakaś masakra!!!!
Roma awansowała zdecydowanie zasłużenie jednak sądzę że na półfinale się zakończy Liverpool nie popełni takich błędów jak Barcelona i awansuje do finału stawiam na The Reds bez chwili zawahania
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Hm okey zgadzam się pomyłka była ale ... Dlaczego NIKT nie wspomina o niesłusznym podyktowaniu rzutu karnego dla Bayernu w meczu z Realem w pierwszym meczu po &quot;ręce&quot; Carvajala, której nie było ??? Bo co bo Vidal nie strzelił gola? Pech... mógł strzelić
No ale przecież to Bayern on może mieć pomoc u sędziów
Oczywiście, że tak było. Pamietam spotkanie Juve - Bayern, gdzie Bawarczycy byli wpychani siłą, aby tylko Stara Dama nie awansowała.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jak dla mnie to każdy kto ogląda mecze Realu na żywo, a nie na stronie z wynikami powinien widzieć, że mają się lepiej niż inne drużyny.
Nic dodać, nic ująć, a wszystko poparte konkretnymi przykładami. Można by tak jeszcze dołożyć sporo, jak chociażby dwumecz Realu z Czerwonymi Diabłami i bardzo lekko pokazana czerwona kartka.
P.S.
Za chwilę zostanę hejterem Realu, choć tak naprawdę już nim jestem, bo na PW dostaję takie informacje i jestem wyzywany od najgorszych. Można i tak!
Real ma ogromną rzeszę kibiców, podobnie jak CR7, z tym, że kibiców jest garstka, bo pozostali to zwykli krzykacze, którzy nie uznają żadnych argumentów, a gdy już nie mają nic na swoją obronę, to wyzwą cię od najgorszych.
Inne kluby w większości nie cieszą się taką &quot;popularnością&quot;, a tym samym nie mają tylu adwokatów na forum i w necie. Stąd &quot;wszelkie prawdy oczywiste&quot;.
Niestety, sędziowanie w LM jest beznadziejne i nie odnosi się tylko do Realu. Nigdy nie wiadomo, kto dostanie &quot;jajko z niespodzianką&quot;, a kto &quot;pójdzie w odstawkę&quot;.
Brak VAR-u powoduje tylko dodatkowe spekulacje.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Inne kluby nie mają tyle adwokatów, ale tak samo inne kluby nie mają tylu osób które tylko czekają na jakiś błąd by móc o tym na forum napisać, o sytuacjach typu nieuznana bramka Isco praktycznie nikt nie pisze, przypadek?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proponuję już odpuścić sobie ten temat pomocy lub braku pomocy sił wyższych ???? i wspólnie zastanowić się nad pomocą sił normalnych ???? czyli Panowie co najlepiej zagrać na to 1/2. Od początku sezonu tak się mylę, że chciałbym wreszcie się odkuć ???? . Chyba zresztą każdy by chciał dobrze pograć to 1/2. Ta edycja jest tak nieprzewidywalna, że naprawdę trzeba pomyśleć.
Moje propozycje to:
1 zakład - awans Realu + BTS w pierwszym meczu Liverpoolu i Romy
2 zakład - awans Realu + over 2,5 goli w pierwszym meczu Romy
3 zakład - +1AH na Real + +1AH na Romę (pierwsze mecze)
4 zakład - Real(DNB) + Roma(DNB) - (pierwsze mecze)
5 zakład - Roma (awans)
Jak myślicie ?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja tam idę w stronę Liverpoolu więc dziwią mnie te zakłady na tą Romę.... Rozumiem ograli Barcelonę ale dla mnie zrobili już dużo. Liverpool ich powinien spokojnie przejść więc w pierwszym meczu Liverpool u siebie 1 i -1 stawiam + BTTS w meczu Bayern - Real.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pewnie, że rośnie ???? ... Ale ja osobiście stawiam, że Liverpool przejdzie do finału bo jest drużyną lepszą i mocniejszą to jest moje zdanie. ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zgadzam się. Liverpool prezentuje się się lepiej niż Roma. Awans z Barcą to już mega wiele tym bardziej, że trzeba było odrobić ogromne jak na ten zespół straty. W rewanżu to Barca zagrała dużo poniżej oczekiwań i Roma to świetnie wykorzystała. Kloop nie da swoim zawodnikom pomyśleć, że mają awans nawet gdy będą wygrywać 4-0, a do tego też mniejszość się spodziewała, że przejadą się po Man.City.
W drugim meczu sądzę, że Bayern. Real mnie nie przekonuje, z PSG mimo wygranych nie prezentowali się wybitnie. W pierwszym meczu z Juve także, a w rewanżu mieli w portkach. To co mieli wykorzystali, rywal zaś zawodził i dlatego tu grają. Bayern w moim uznaniu odżył po przybyciu Heyncesa, trener świetnie rozkłada siły swoich zawodników. Ok, Hiszpanie ostatnio dwa razy wyrzucali Bayern z LM właśnie w półfinale. Moim zdaniem tym razem różnicę na korzyść Bayernu zrobi właśnie trener.
 
ranczo0123 453,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja natomiast czekam z niecierpliwoscia na to jakie linie na rzute rozne zaproponuja nam bukmacherzy w meczu Bayern - Real. Obie druzyny zawsze sporo bija tych rogow i upatruje w tym rynku fajnego zarobku ????
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Chciałoby się pograć awans Liverpoolu, ale niekoniecznie jest to opłacalny typ, liczyłem na wyższy kurs. Generalnie po losowaniu stwierdziłem, że dobrze jest jak jest, niech się piorą porządnie w półfinałach, bo finał i tak rządzi się swoimi prawami. Może zadecydować dyspozycja dnia, jakiś głupi faul, to tylko jeden mecz, w którym wszystko jest możliwe. No ale wracając do półfinałów to uważam, że Liverpool pokona Romę. Fenomen ekipy z Rzymu bardziej wynika z totalnej niemocy Barcelony, nie oszukujmy się. Messi i spółka dostali lanie w rewanżu, no ale na własne życzenie, nie podejmując walki. Myślę, że tak grającą Barcelonę tego wieczoru pokonałby każdy uczestnik 1/4 finału. No ale żeby nie było, szanuję Rzymian za to co zrobili. Niemniej jednak uważam, że to już koniec fajerwerków w ich wykonaniu. Liverpool jest coraz lepiej poukładany. O ile na początku sezonu można było mówić o babolach w obronie i poleganiu tylko na sile ofensywnej, o tyle dwumecz z City pokazał, że podopieczni Kloppa potrafią porządnie bronić. W chwili obecnej ciężko znaleźć słaby punkt tego zespołu. W Romie przykładowo brakuje wyraźnego lidera, kogoś, kto pociągnie zespół w słabym momencie.
Druga z półfinałowych par to większa zagadka, aczkolwiek idę w stronę Realu. Dlaczego? A no dlatego, że w moim odczuciu Bayern nie jest aż tak przystosowany do ciężkich bitew, a już na pewno nie w tym sezonie. Kolejny spacer w lidze, Liga Mistrzów to tylko PSG w grupie. Nie mieli klasowych przeciwników (oczywiście nie ujmując żadnej z ekip). Real jest bardziej obyty w takich hitowych potyczkach. Wydaje mi się, że Bayern może po prostu dać się zaskoczyć. Rzadko przychodzi im grać mecze z drużynami pokroju Realu, a Bundesliga może Bawarczyków wręcz rozleniwiać. Ot takie przemyślenie, jeśli ktoś ma inne zdanie to chętnie podejmę rozmowę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
O ile na początku sezonu można było mówić o babolach w obronie i poleganiu tylko na sile ofensywnej, o tyle dwumecz z City pokazał, że podopieczni Kloppa potrafią porządnie bronić.
A ja nie podzielam tego poglądu. W 1 meczu City można powiedzieć, że zagrało podobnie jak Barcelona z Romą. W 2 meczu nieuznany PRAWIDŁOWY gol i wyrzucenie trenera na trybuny podcięło skrzydła Man, ale po 1 połowie to ja bym nie wysnuł wniosku, że Liverpool nauczył się dobrze bronić. Wg mnie charakterystyka obu drużyn podobna, jednak rewanż Roma ma u siebie... Kursy powinny być wg mnie 50/50, a są znacznie lepsze na Romę... Przed wystawieniem kursów zastanawiałem się kogo buki uznają za faworyta i byłem gotowy zagrać na Romę, nawet gdyby to ona miała być faworytem. Tak się nie stało... Myślę, że akurat w tym dwumeczu sami możemy coś pomyśleć i nie kierować się kursami podanymi przez buka, bo ani on, ani my tak naprawdę nie mamy i nie możemy mieć pojęcia kto tu jest faworytem. Roma mi się podobała już w fazie grupowej. Nie chodzi tylko o ostatni mecz. Stoją przed niewyobrażalną szansą na finał bo nie trafili na Real czy Bayern. W Liverpoolu Salah jest mega indywidualnością, ale moim zdaniem cała reszta wcale nie jest sportowo lepsza niż w Romie.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
A ja nie podzielam tego poglądu. W 1 meczu City można powiedzieć, że zagrało podobnie jak Barcelona z Romą. W 2 meczu nieuznany PRAWIDŁOWY gol i wyrzucenie trenera na trybuny podcięło skrzydła Man, ale po 1 połowie to ja bym nie wysnuł wniosku, że Liverpool nauczył się dobrze bronić. Wg mnie charakterystyka obu drużyn podobna, jednak rewanż Roma ma u siebie... Kursy powinny być wg mnie 50/50, a są znacznie lepsze na Romę... Przed wystawieniem kursów zastanawiałem się kogo buki uznają za faworyta i byłem gotowy zagrać na Romę, nawet gdyby to ona miała być faworytem. Tak się nie stało... Myślę, że akurat w tym dwumeczu sami możemy coś pomyśleć i nie kierować się kursami podanymi przez buka, bo ani on, ani my tak naprawdę nie mamy i nie możemy mieć pojęcia kto tu jest faworytem. Roma mi się podobała już w fazie grupowej. Nie chodzi tylko o ostatni mecz. Stoją przed niewyobrażalną szansą na finał bo nie trafili na Real czy Bayern. W Liverpoolu Salah jest mega indywidualnością, ale moim zdaniem cała reszta wcale nie jest sportowo lepsza niż w Romie.
Jeśli &quot;nauczył się bronić&quot; to zbyt mocne słowa w odniesieniu do Liverpoolu, to &quot;poprawił się w grze defensywnej&quot; brzmi już znacznie lepiej, prawda? Co do Romy to po prostu nie widzę ich w finale. Oglądałem ostatni ich mecz przeciwko Lazio, oczy mi krwawiły, bez kitu. Poza tym Roma nawet z Szachtarem potrafiła się męczyć w poprzedniej rundzie, Liverpool ograł bez pierdnięcia Porto (no chyba porównywalna klasa rywali). A co do Romy w fazie grupowej to powiem Ci coś jako kibic Chelsea. Może i Rzymianie wygrali grupę, ale The Blues odstawiają taki rollercoaster w tym sezonie, że budowanie oceny na czyjś temat, na podstawie pojedynków tego zespołu właśnie z Chelsea jest lekko niepoważne. Moja drużyna dostawała lanie od takich ekip, że Roma przy nich wygląda jak europejska potęga. ???? Co do indywidualności to nie wiem. Według mnie, poza Salahem, Roma nie ma takiego kogoś jak chociażby Mane.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Pamiętajcie o tym, że jeżeli Bayern pokonywał w ostatnich latach to było to za czasów obecnego trenera. I Guardiola i Carlo nie dali rady, ale Jupp ma coś w sobie, że potrafi Królewskich przejść i jak odchodził za pierwszym razem zdobył potrójną koronę to wydaje mi się, że teraz może być podobnie ( dzisiaj ostatnia przeszkoda w pucharze, bo finału nie przegrają ). Bayern ma wszystko aby przejść Real ale znowu stawiać przeciwko Królewskim to wiadomo, można się nieźle przejechać jak w zeszłym sezonie czy już w tym także, poza tym wiadomo sędziowie, uefa, marsjanie, bezdomni, zwierzęta, rośliny i nawet sam jezós... oni wszyscy pomogą przepchnąć Real Madryt do finału.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
LFC bierze to w dramatycznym dwumeczu ????
1.44 na awans? Nie dziekuje, ALE !!! Wątpie, żebysmy wygrali w Rzymie, wiec recepta na final jest jedna - rozjebac ich u siebie ????
Jürgen jak powiedzial, tak zrobil - Anfield znowu jest twierdzą, z ktorej trudno wywiezc pkt.
Beczka juz sie mrozi, a ja w tym czasie szukam czegos do monster-dubla.
LFC win at home @1.50 ✅ ✅ ✅
I nie inaczej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom