>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

33. kolejka La Liga [17.04 - 19.04.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
33. kolejka

Kursy od: bah

Dopiero co skończyliśmy 32. kolejkę, a już jutro starujemy z następną. Kolejny bardzo ważny sprawdzian przed piłkarzami Barcelony, którzy jadą na mecz do Vigo aby zmierzyć się z nieobliczalną Celta. Real Madryt podejmować będzie Athletic, a Atletico zagra z Realem Sociedad, które budzi się na koniec sezonu. Deportivo La Coruna dalej walczy o utrzymanie, a Betis o europejskie puchary. To tak w skrócie co nas czeka.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
jonesy 53

jonesy

Użytkownik
Deportivo La Coruna - Sevilla
Deportivo złapało wiatr w żagle po ostatnich 2 zwycięstwach, które podłączyły tę drużynę do tlenu. Całkiem niedawno pisałem, że mimo swojego potencjału ofensywnego strzelają mało bramek, mimo kreowanych sytuacji. Teraz to się trochę zmieniło, 6 strzelonych bramek w 2 ostatnich meczach. Deportivo ciągle ma 5 punktów straty do Levante, czyli miejsca gwarantującego utrzymanie. Kolejek coraz mniej, terminarz ciężki, tutaj nie ma co kalkulować tylko w każdym meczu trzeba grać o zwycięstwo. Sevilla z kolei w ostatnim czasie cieniuje. 5 spotkań w lidze bez zwycięstwa. Tłumaczyć to można ligą mistrzów, gdzie zaprezentowali się naprawdę godnie i walczyli jak równy z równym z Manchesterem United czy Bayernem Monachium, finalnie jednak odpadając po zaciętym dwumeczu z tymi drugimi. W sobotę na Seville czeka finał pucharu króla, w którym zmierzą się z Barceloną. Między meczami jest jednak kilka dni przerwy (ligowy we wtorek, puchar w sobotę). Ciężko mi sobie wyobrazić scenariusz, w którym Sevilla odpuszcza sobie mecz z Deportivo i przechodzi obok niego bez walki, notując tym samym 6 mecz bez zwycięstwa w lidze. Obie drużyny mają o co grać, obie drużyny słynące raczej ze swojej ofensywy, niż defensywy. Nie są to drużyny &quot;pierwszej kategorii&quot; w Hiszpańskim futbolu, jednak przewiduję tutaj ciekawe, intensywne spotkanie i proponuję typ obie strzelą @ 1.60 w Fortunie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 Deportivo - Sevilla
Deportivo @ 2.55
over 2.5 gola @ 1.71
Adrian Lopez gol @ 2.60
bah

Deportivo pokazuje nam z meczu na mecz, że do ostatniej kolejki będzie walczyć o ligowy byt. Dwa ligowe zwycięstwa z rzędu po dramatycznych spotkaniach na pewno zmobilizują tą drużynę do jeszcze większej pracy i walki do samego końca. Sevilla natomiast walczy o Ligę Europy, a w sobotę ma przed sobą bardzo ważne spotkanie - finał Pucharu Króla. Nie chcę pisać, że jutro przejdą obok tego spotkania obojętnie, ale w tym sezonie pokazywali nam, że mając przed sobą ważne spotkanie po prostu w lidze przegrywali. W meczu z Deportivo z pewnością nie zagra Wissam Ben-Yedder, i nie wiadomo co z napastnikami Sandro i Vazquez. Deportivo jest natchnione i na pewno będzie szukać tu kolejnych trzech punktów. Zespół ten niema już nic do stracenia, a tylko dobra gra w ofensywie sprawi, że gospodarze będą dalej strzelać bramki tak jak to robili dotychczas. Drugim typem są bramki. W dwóch ostatnich spotkaniach Deportivo straciło cztery bramki, a strzeliło ich sześć. Jak widzimy forma strzelecka zespołu wybuchła na dobre, a to dzięki Adrianowi Lopezowi, który w dwóch spotkaniach zdobył aż cztery bramki przyczyniając się do zwycięstw zespołu. Stąd też trzeci typ na jego kolejną bramkę w lidze.4

21:00 Celta - Barcelona
Barcelona @ 1.72
BTS @ 1.55
Aspas gol @ 2.60
Suarez gol @ 1.91
bah

Na prawdę ciężko rozgryźć Celtę w tym sezonie. Zespół ten dalej walczy o europejskie puchary, ale ich forma jest dla mnie zagadką. Tak jak wspomniałem parę dni temu, Celta na wyjeździe gra kiepsko i po raz kolejny to się potwierdziło. U siebie jednak jest to zespół, który potrafi urwać punkty nawet największym rywalom i do takich rywali należy Barcelona. Celta ma dobry bilans domowych spotkań z Barceloną, która oczywiście będzie chciała kontynuować serię spotkań bez porażki, jednak obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Sam byłem ciekaw jak będzie wyglądać gra Barcelony po odpadnięciu z Romą, lecz było widać, że tamten mecz to już przeszłość i zespół gości ten sezon chce skończyć bez porażki i jak najszybciej zdobyć zasłużone mistrzostwo. Jedyna rzecz jaka może martwić to późne zmiany przeprowadzane przez Valverde. Wydaje się, że trener trochę późno reaguje na to co dzieje się na boisku, a przeprowadzane zmiany po 75. minucie spotkania nie przynoszą efektu. Do zespołu fajnie wprowadza się Coutinho, który zaliczył kolejne asysty. Barcelona jutro z pewnością będzie cierpieć, lecz mam nadzieje, że szybki zdobyty gol ostudzi zapędy gospodarzy, którzy wyjdą z bojowym nastawieniem. Barcelona musi się obawiać Aspasa, który jest w formie i również polecam pograć jego bramkę. To samo tyczy się Suareza, który w lidze strzela regularnie. W zespole gości zabraknie Rakitića i Digne, którzy leczą kontuzje. Mam nadzieje, że ta pazerność po kursie 1.72 mnie nie zgubi.

 
M 0

markom

Użytkownik
Real sociedad-at. Madrid
Co powiecie żeby postawić na real s.? Atletico nie musi już chyba walczyć o nic. Maja zagwarantowany udział w lidze mistrzów wiec nie będą mili chyba motywacji. Co myślicie?
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Real sociedad-at. Madrid
Co powiecie żeby postawić na real s.? Atletico nie musi już chyba walczyć o nic. Maja zagwarantowany udział w lidze mistrzów wiec nie będą mili chyba motywacji. Co myślicie?
Myślę, że dla Atletico zajecie w tabeli wyższego miejsca niż Real jest wystarczającą motywacją żeby niczego nie odpuszczać.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie: Celta-Barcelona
Typ: 1
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
analiza: Barcelona w tym sezonie Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej nie poniosła jeszcze ani jednej porażki, teraz w 33 serii spotkań przyjdzie jej pojechać na wyjazdowe spotkanie do zespołu Celty Vigo, która jest mniej więcej w połowie ligowej klasyfikacji i w tym sezonie może jeszcze powalczyć o udział w europejskich pucharach , no ale w tym spotkaniu gospodarzom przydałby się komplet punktów, wszystko szło dobrze jeszcze chwilę temu kiedy na swoim stadionie wysoko , bowiem aż 4:0 rozbili ekipę Sevilli, później niestety przyszła porażka z beniaminkiem z Leganes , ale Celta nie może mieć do nikogo pretensji bowiem była w tamtym meczu zespołem znacznie słabszym. Gospodarze w poprzednich 10 meczach u siebie zanotowali tylko 1 porażkę, z zespołem Villarealu, nie wygrał tutaj Real , Barcelona, Sevilla oraz Bilbao, czyli praktycznie cała czołówka. Gospodarze natomiast w poprzednich 5 spotkaniach wyjazdowych wygrali tylko 1 raz, co jak na taką ekipę moim zdaniem jest wynikiem niezwykle słabym i tu będzie im również cięzko, dlatego bukmacherzy dali na nich taki wysoki kurs , bowiem wiedzą że są obecnie pod formą a na stadionie Celty nie wygrali 3 kolejnych spotkań w których ponieśli 2 porażki oraz zremisowali 1 spotkanie. MOim zdaniem tutaj goście wreszcie poniosą porażkę i postawiłbym na wynik 2:1 dla zespołu z Vigo.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
A to nie jest tak, że Sevilla jest teraz w sytuacji win-win? W lidze niby „walczą” o 6 miejsce i ligę europejską, ale przecież zagrają w finale Pucharu Króla z Barcą, która już raczej mistrza ma zapewnionego i wtedy automatycznie Sevilla dostanie przepustkę do ligi europejskiej.
Jak się mylę to mnie poprawcie, ale z tego co wyczytałem to właśnie tak to działa. Sevilla nawet jak na koniec sezonu będzie 7, to dzięki temu finałowi i temu, że Barca wygra ligę, dostaną się do LE w następnym sezonie.
Także wątpię, żeby zawodnicy się jakoś mocno spinali w meczu z Deportivo. Liga europejska już zapewniona, cel osiągnięty, nie mają już w sumie o co grać. Z drugiej strony Deportivo, które cały czas walczy o utrzymanie i ostatnie dwa wygrane mecze to idealnie pokazują.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A to nie jest tak, że Sevilla jest teraz w sytuacji win-win? W lidze niby „walczą” o 6 miejsce i ligę europejską, ale przecież zagrają w finale Pucharu Króla z Barcą, która już raczej mistrza ma zapewnionego i wtedy automatycznie Sevilla dostanie przepustkę do ligi europejskiej.
Jak się mylę to mnie poprawcie, ale z tego co wyczytałem to właśnie tak to działa. Sevilla nawet jak na koniec sezonu będzie 7, to dzięki temu finałowi i temu, że Barca wygra ligę, dostaną się do LE w następnym sezonie.
Także wątpię, żeby zawodnicy się jakoś mocno spinali w meczu z Deportivo. Liga europejska już zapewniona, cel osiągnięty, nie mają już w sumie o co grać. Z drugiej strony Deportivo, które cały czas walczy o utrzymanie i ostatnie dwa wygrane mecze to idealnie pokazują.
Dokładnie tak to wygląda. Chyba, że sami sięgną po ligowy puchary to wtedy automatycznie awansuje do Europejskich Pucharów.
Z tym zwycięstwem Barcelony trochę się pospieszyłem. Goście dziś bez Pique, Iniesty, Busquetsa i Rakitića. Trudno będzie przełamać klątwę gdzie Katalończycy nie wygrali na Balaídos od trzech lat.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna Hiszpania
Godz 21:00
Spotkanie: Real-Bilbao
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Real , który ma 2 punkty przewagi nad 4 w ligowej klasyfikacji Valencią na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Athletiku Bilbao. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu . Gospodarze ostatnio grają nieźle i wiadomo że liga nie jest priorytetem, aczkolwiek było by co najmniej nie na miejscu żeby zająć miejsce za średnio i nierówno grającym zespołem popularnych nietoperzy , którzy w obecnym sezonie powrócą do piłkarskiej Ligi Mistrzów, patrząc na spotkania pomiędzy tymi dwoma zespołami praktycznie za każdym razem ekipa Madryckiego Realu wygrywała, a ostatnio w tych spotkaniach rozgrywanych na Santiago Bernabeu zawsze padały overy bramkowe, , myślę że nie inaczej będzie również w jutrzejszym spotkaniu bowiem dalej są to ekipy grające ofensywnie , które sporo bramek potrafią zdobywać, ale za często zapominają o grze defensywnej, uważam że tak ekipa Realu jak i przyjezdni nie będą tutaj grali asekuracyjnie i znów pokażą nam dobre otwarte widowisko. Mój typ w tym spotkaniu to over bramkowy , ale myślę że warto też zagrać na przedział bramek 4-5 bowiem myślę że wynik 3:1 po 90 minutach dla gospodarzy jest jak najbardziej realny.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Popieram, że dziś w Madrycie możemy ujrzeć sporo bramek. Do kadry wracają natomiast Raphaël Varane, Luka Modrić, Gareth Bale i Cristiano Ronaldo, którzy w niedzielę nie udali się do Andaluzji na starcie z Málagą.
19:30 Valencia - Getafe
Valencia @ 1.60
Valencia do przerwy/koniec meczu @ 2.24
bah

Dzisiaj na spokojnie pobieram zwycięstwo Nietoperzy. Valencia w ostatnim spotkaniu z Barceloną nie zagrała źle, a tylko przez swój brak skuteczności można powiedzieć, że nie wywiozła punktów. Dziś rywal wydaje się być dużo słabszy, ale również nie można go zlekceważyć. Zespół Marcelino jest w dobrej dyspozycji, jest niemal pewny występu w przyszłorocznej LM. Getafe nie jest już tak efektowne jak to miało miejsce w pierwszej części sezonu. Zespół ten okupuje środek tabeli i na nic więcej w tym sezonie nie może liczyć. Na dodatek goście dzisiaj muszą sobie radzić bez najskuteczniejszego gracza Angela Rodrigueza ( nie zagra z powodu nadmiaru żółtych kartek). W zespole gospodarzy zabraknie Gabriela i Kondogbii (zawieszenia za żółte kartki) oraz kontuzjowanego Coquelina. Do kadry meczowej wracają Montoya i Ferrán, a pierwsze powołanie od meczu z Athletikiem otrzymał Nacho Vidal. Nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarzy, którzy dalej są w walce o zajęcie trzeciego miejsca w lidze.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 19:30
Spotkanie: RCD Espanyol Barcelona - SD Eibar
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela w ramach przypomnienia

Espanyol u siebie zaliczył 7 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki natomiast ich rywal Eibar na wyjazdach ma bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 8 porażek. Eibar spokojny utrzymania a Espanyol jak dzisiaj wygra to już też będzie pewny utrzymania. Stawiam zatem tutaj na gospodarzy, którzy powinni mieć więcej determinacji, by zdobyć 3 punkty. Dodatkowo goście dzisiaj zagrają bez 4 zawodników z podstawowego składu, którzy byli w wyjściowej jedenastce w ostatnim spotkaniu.
Absencje w Espanyol:
bramkarz Diego Lopez (8 występów w tym sezonie) i obrońcy Duarte (11 występów w tym sezonie) i Naldo (7 wystęopów w tym sezonie)
Absencje w Eibar:
obrońcy Arbilla (27 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Ramis (16 wystepów w tym sezonie, 3 gole na koncie), pomocnicy Inui (31 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Orellana (12 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Enrich (19 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Goście bez dwóch podstawowych środkowych obrońców Arbilli i Ramisa mogą dziś mieć sporo problemów w formacji obronnej. Do tego nie zagra jeszcze Inui i Orellana, którzy byli podstawowymi pomocnikami w ostatnim ligowym meczu. Myślę, że Espanyol wygra to spotkanie i zdobędzie 3 punkty, które już praktycznie sprawią, że zespół może być pewnym gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w przyszłym sezonie
⛔ 0-1
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Popieram, że dziś w Madrycie możemy ujrzeć sporo bramek. Do kadry wracają natomiast Raphaël Varane, Luka Modrić, Gareth Bale i Cristiano Ronaldo, którzy w niedzielę nie udali się do Andaluzji na starcie z Málagą.
19:30 Valencia - Getafe
Valencia @ 1.60
Valencia do przerwy/koniec meczu @ 2.24
bah

Dzisiaj na spokojnie pobieram zwycięstwo Nietoperzy. Valencia w ostatnim spotkaniu z Barceloną nie zagrała źle, a tylko przez swój brak skuteczności można powiedzieć, że nie wywiozła punktów. Dziś rywal wydaje się być dużo słabszy, ale również nie można go zlekceważyć. Zespół Marcelino jest w dobrej dyspozycji, jest niemal pewny występu w przyszłorocznej LM. Getafe nie jest już tak efektowne jak to miało miejsce w pierwszej części sezonu. Zespół ten okupuje środek tabeli i na nic więcej w tym sezonie nie może liczyć. Na dodatek goście dzisiaj muszą sobie radzić bez najskuteczniejszego gracza Angela Rodrigueza ( nie zagra z powodu nadmiaru żółtych kartek). W zespole gospodarzy zabraknie Gabriela i Kondogbii (zawieszenia za żółte kartki) oraz kontuzjowanego Coquelina. Do kadry meczowej wracają Montoya i Ferrán, a pierwsze powołanie od meczu z Athletikiem otrzymał Nacho Vidal. Nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarzy, którzy dalej są w walce o zajęcie trzeciego miejsca w lidze.
Dałem się skusić na Valencia, chociaż w kursie od razu mi coś nie pasowało. A kurs rósł i rósł. Szkoda.
.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Alaves-Girona
Czwartek,godz.19.30
Typ: Alaves
Kurs:eek:k 2.4 u roznych bukow.
Typuje tu zwyciestwo Gospodaarzy ze wzgledu na ich dobra passe w ostatnich 4 meczach 2 wygrane i 1 remis natomiast przeciwnik juz spuscil z tonu,w puchary sie nie chca bawic,maja bardzo dobre wysokie miejsce jak na beniaminka La Liga.
Deportivo Alaves chcac sie upewnic w utrzymaniu klepnie Girone u siebie.
Za typem przemawia mobilizacja do utrzymania zespolu na najwyzszym szczeblu rozgrywek kontra rozprezenie zespolu gosci.
Mniej ryzykownie polecam 1 dnb kurs 1.68 unibet.
Link do. H2H oraz kursow :
http://www.betexplorer.com/soccer/spain/laliga/alaves-girona/KA0miqUK/
Pozdrawiam i zycze wielu wygranych
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dałem się skusić na Valencia, chociaż w kursie od razu mi coś nie pasowało. A kurs rósł i rósł. Szkoda.
.
Valencia zawiodła po całości. Średni mecz w ich wykonaniu, który przełożył się na porażkę. Szkoda, bo wygrana dała by im awans na trzecie miejsce.
Co myślicie o dzisiejszym meczu Sociedad-Atletico?. Gospodarze są w stanie sprawić niespodziankę i wygrać?. Przypomnę, że w tej kolejce cała czołówka pogubiła punkty i ciekawe czy Atletico do nich dołączy.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Valencia zawiodła po całości. Średni mecz w ich wykonaniu, który przełożył się na porażkę. Szkoda, bo wygrana dała by im awans na trzecie miejsce.
Co myślicie o dzisiejszym meczu Sociedad-Atletico?. Gospodarze są w stanie sprawić niespodziankę i wygrać?. Przypomnę, że w tej kolejce cała czołówka pogubiła punkty i ciekawe czy Atletico do nich dołączy.
jak dla mnie to atletico dzisiaj to bierze z palcem, ciekawe h2h miedzy soba tym bardziej mnie do tego sklania po takim kursie
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Krzywa kolejka.
Valverde który nie rotował nawet w kluczowych momentach sezonu wystawia z Celtą na wyjeździe drugi garnitur. REMIS.
W Valencii obejrzałem tylko pierwszą połowę, bo to co oni wyprawiali, było wręcz absurdalne. PORAŻKA.
Mecz rozpędzonego Realu najbardziej medialny, więc wszystko bardzo subtelnie. REMIS.
Atletico dzisiaj zamyka kolejkę liderów i wyrabia miesięczną normę bukmacherów.
Sociedad @3.14
Sociedad dnb @2.35
Soviedad ov. 1,5 @2.70
Sociedad pierwszy gol w meczu @2.25
Kursy z stsa.
Generalnie polecam samemu przejrzeć ofertę i wybrać coś przeciwko Atletico.
P.S. Jeszcze tam po cichu Espanyol dał oficjalne utrzymanie Eibarowi, bo to super się sprzedaje (najbiedniejsza drużyna w La Liga). Zaraz zaczyna się walka Levante i Deportivo, więc później mogłoby to umknąć. Sami mają pewne utrzymanie, dzięki meczom u siebie z Las Palmas i Malagą.
Ale w tym przypadku mogę się mylić, więc skupcie się na tym co wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Nie możemy też dziś zapomnieć o Betisie, które celuje nam w europejskie puchary. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.38, ale, że będą prowadzić do przerwy i wygrają mecz mamy w granicach 1.80. Tu warto się zastanowić, bowiem grają z drużyną, która jest jedną z najgorszych drużyn jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Betis notuje świetną serię zwycięstw. Na ostatnie pięć spotkań stracili tylko jedną bramkę. Na dodatek jeśli dziś wygrają to zbliżą się bardzo do europejskich pucharów.
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
Ale że aż 3:0, to mnie zaskoczyli. Chociaż z logicznego pkt myślenia, to Atletico raz na jakiś czas musi stracić więcej bramek, bo i tak są już najbardziej monotonną drużyną w lidze.
Do usłyszenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom