>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Copa Libertadores & Copa Sudamericana 2018

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Znalazłem spotkanie do typów dnia.
Unviersidad de Chile - Racing
(1:1)
Wynik końcowy i Poniżej/Powyżej x gola - Racing+ov2,5 - @3,4 ⛔
ov2,5 - @1,85 ⛔
Kurs jest fajny, a prawdopodobieństwo trafienia całkiem duże. Universidad w pierwszym meczu dość niespodziewanie wygrało z Vasco w Brazylii 1:0. Dziś przeciwnik będzie o wiele trudniejszy. Racing, w pierwszej rundzie, po świetnym widowisku w pokonał u siebie Cruzeiro 4:2. Zespół jest naprawdę mocny - w lidze zajmuje wysokie 5 miejsce. A o skuteczności strzeleckiej pary Lopez - Martinez wspieranej z tyłu przez Centuriona świadczy bilans bramkowy w Primera Division - 21 meczy - bramki 37:23 (to drugi atak w lidze).
Univesidad ma atut własnego boiska i zapowiadany komplet widzów - 45 000. Oba zespoły potwierdziły mocno ofensywne składy - u Chilijczyków w ataku zagra trio: Nicolás Guerra, Mauricio Pinilla, Yeferson Soteldo.
Dla mniejszego ryzyka można zagrać też sam over - bo tutaj bramki powinny być.
pełne składy są na Ole:
https://www.ole.com.ar/futbol-internacional/libertadores/formaciones-martes-champions-libertadores_0_1989401148.html
Z pozostałych meczy zagrałem jeszcze:
Palmeiras (Bra) - Alianza Lima (Per)
ov2,5 - @1,55 ⛔ (2:0)

Gremio (Bra) - Monagas (Ven)

ov2,5 - @1,5 ✅ (4:0)
Penarol (Uru) - Atl. Tucuman (Arg)
1 - @1,75 ✅ (3:1)

Stawki bez szaleństw bo może być różnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:15
Spotkanie: Colo Colo - Delfin SC
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoły po 2 kolejkach mają po 1 punkcie na koncie. W tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa gospodarzy i to dodatkowo z handicapem -1.5, bo myślę, że Colo Colo wygra ten mecz minimum dwoma golami różnicy i pokryje tego handicapa. Kadrowo zespół z Chile na papierze jest dużo mocniejszy i bardziej doświadczony od swego dzisiejszego rywala. W rodzimej lidze Colo Colo plasuje się na 5 pozycji natomiast w lidze ekwadorskiej Delfin też nic wielkiego nie gra i zajmuje dopiero 8 miejsce. Colo Colo zagra dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie, natomiast u rywala są 3 poważne absencje.
Absencje w Delfin:
pomocnik Luna (6 występów w tym sezonie) i napastnicy Garces (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Ordonez (4 występy w tym sezonie)
Wszyscy 3 piłkarze to podstawowi gracze i zawodnicy, którzy w ostatnim sezonie stanowili o sile zespołu Delfin a więc bardzo poważne nieobecności na to spotkanie. Colo Colo to bardzo doświadczony zespół i na własnym boisku powinien wygrać z tym rywalem różnicą przynajmniej 2 goli. Według mnie w każdej formacji zespół z Chile jest mocniejszy i przed własną publiką nie powinien mieć problemu z dzisiejszym przeciwnikiem.
⛔ 0-2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 02:45
Spotkanie: Fluminense FC - Nacional Potosi
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,36
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek brazylijsko - boliwijski. Dla mnei tutaj zdecydowanym faworytem jest Fluminense i powinno spokojnie wygrać ten pojedynek. Typ idealny jeśli ktoś szuka sobie meczu na podwyższenie AKO. Gospodarze powinni tutaj wygrać dużo więcej niż proponowany przezemnie handicap ale ja wybrałem ten bezpieczny typ. Zespół z Brazyli jest lepszy pod każdym względem i myślę, że wygra nawet różnica 3 goli. Nacional Potosi jest bardzo słaby jeżeli chodzi o grę obronną i u siebie zespół z Brazyli nie powinien mieć problemów ze strzeleniem kilku goli tej drużynie.
✅ 3-0
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na szybko, symbolicznie, bez opisów:
Libertadores:
Palmeiras - Boca Juniors (1:1)
1 - @2 ⛔
Copa Sudamericana:
San Lorenzo - Atletico MG (1:0)
bts - @2,05 ⛔
1+bts - @6 ⛔

Rosario - Sao Paulo
(0:0)
1 - @2,4 ⛔
ov2,5 - @2,8 ⛔
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:15
Spotkanie: Defensor Sporting - Monagas SC
Typ: 1
Kurs: 1,27
Bukmacher: 1xbet
✅ 3-1
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Millonarios FC - Deportivo Lara
Typ: 1
Kurs: 1,26
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W obu tych spotkaniach dla mnie zdecydowanymi faworytami są gospodarze i myślę, że to idealne spotkania na podwyższenie sobie AKO. Jeśli ktoś szuka wyższych kursów może popróbować na gospodarzy z handicapem -1.5, bo myślę, że w obu przypadkach mecze zakończą się zwycięstwem gospodarzy minimum 2 golami różnicy. Zespoły z Wenezueli na wyjazdach w Copa Libertadores wypadają słabiutko i tutaj rywale są zdecydowanie lepszymi zespołami. Wprawdzie Deportivo Lara sprawił niespodziankę wygrywając u siebie z Independiente 1-0 ale mieli dużo szczęścia w tym spotkaniu i do tego grali u siebie. Teraz na wyjeździe i Lara i Monagas myślę, że za wiele nie zdziałają. Nie ma co się rozpisywać, po prostu gospodarze dużo silniejszymi zespołami są i tyle ????
✅ 4-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Spotkanie: Defensor Sporting - Monagas SC
Typ: 1
Spotkanie: Millonarios FC - Deportivo Lara
Typ: 1
Typy w sumie i dobre.. tylko te kursy. Ogólnie jak pierwszy raz spojrzałem na rozpiskę to złapałem się za głowę. Kolejne 3 noce nie przespane, dużo do oglądania... ale nic do stawiania. Dlatego spojrzałem jeszcze drugi raz, trzeci raz... i za czwartym razem jakaś myśl:
Cerro (Par) - Gremio (Bra) (0:0)
1 - @3,2⛔
bts - @2,1⛔
Cerro jest na 3 miejscu w lidze, ale wyniki ma całkiem fajne - ogólnie sporo strzelają i mało tracą. Ale teraz spotkanie z przedstawicielem ligi Brazylijskiej, więc poprzeczka wyżej postawiona. Wychodzi mi, że atut własnego boiska plus napastnicy, którzy wiedzą jak się zachować da bramkę gospodarzą. Z drugiej strony boiska mamy Gremio z ofensywą w postaci:
Maicon, Arthur, Ramiro, Cícero lub Everton; Jael - wychodzi mi, że nie ma tego żądła w postać chociażby Luana cze Evertona, ale jest świetna pomoc. Dlatego myślę, że Gremio tego meczu nie wygra - boję się czy coś strzeli... natomiast stawiam, że Cerro coś strzeli - stąd te typy po całkiem fajnym kursie.
Składy:
Cerro Porteño: Antony Silva, Raul Cáceres, Marcos Cáceres, Juan Escobar e Santiago Arzamendia; Marcelo Palau, William Candia, Rodrigo Rojas, Hernán Novick e Pedro Rojas; Diego Churín
Grêmio: Marcelo Grohe; Léo Moura, Geromel, Kannemann e Bruno Cortez; Maicon, Arthur, Ramiro, Cícero e Everton; Jael.

The Strongest (Bol) - Atletico Tucuman (Arg)
(1:2)
X2 - 3 ✅
Nie wiem skąd taki kurs na Boliwijczyków?.. tylko dlatego, że grają u siebie? Po kursie @3 - pobieram, że Atletico nie przegra tego spotkania. Ostatnio fajny mecz z Gimnasią, wcześniej z NOB i Independiente (w między czasie potknięcie z Penarolem - ale Boliwijczycy to nie Penarol). Do tego The Strongest dopiero co przerwało serię 5 porażek z rzędu, ale mecz wygrany 2:0 wcale nie był jakim wielkim pokazem siły dzisiejszych gospodarzy. Kurs mocno zawyżony - więc ja spróbuję zagrać odwrotnie.
Independiente (Arg) - Corinthians (Bra) (0:1)
tutaj nie mogę się zdecydować, więc stawkę dzielę na pół:
bts - @2,35 ⛔
ov2,5 - @2,75 ⛔
Kursy zachęcają, bo oba zespoły w gazie, oba sobą coś reprezentują. Jeżeli tylko piłkarze skupią się na grze a nie na wzajemnym wycinaniu - może być świetne widowisko. Atut własnego boiska niweluje to, że Independiente jest trochę poobijane po meczu z Bocą i kilku zawodników podstawowego składu uskarża się na różnego rodzaju urazy.

Racing (Arg) - Vasco (Bra)
(4:0)
ov2,5 - @1,95 ✅
Kolejny pojedynek Argentyńsko - Brazylijski... liczę na bramki.
Universidad (Chi) - Cruzeiro (Bra) (0:0)
bts - @1,85 ⛔
2 - @2,55 ⛔
Prawie wszystko przemawia za Cruzeiro (po za miejscem rozgrywania spotkania):
- De Arrascaeta
- fakt, że Cruzeiro musi w końcu wygrać
- równy skład Cruzeiro
- postawa Univerisidad w ostatnim meczu ligowym


I informacyjnie - jak by ktoś chciał stawiać mecz Flamengo - Santa Fe to do zweryfikowania czy nie odbędzie się przy pustych trybunach.
prawdopodobne składy:
Flamengo: Diego Alves, Pará, Juan, Réver, René; Gustavo Cuéllar; Willian Arao, Lucas Paquetá, Diego, Everton; y Henrique Dourado.
Santa Fe: Leandro Castellanos; Carlos Arboleda, Javier López, William Tesillo, Juan David Valencia o Víctor Giraldo; Yeison Gordillo, Sebastián Salazar, Baldomero Perlaza; Anderson Plata, Wilson Morelo y John Pajoy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:15
Spotkanie: Deportivo Lara - Millonarios FC
Typ: 2⛔
Kurs: 2
Goście położą wszystkie siły aby wygrać to spotkanie, wiedzą że jeśli chcą awansować do następnej rundy konieczne jest wygranie tego meczu. Tydzień temu w spotkaniu domowym odnotowali pewne zwycięstwo 4-0, i jestem pewien że wynik tego spotkania będzie w jedną strone, może tylko nie z taką różnicą bramkową. Nie chce mi się wierzyć że Lara sprawi jakąś niespodziankę, tym bardziej że limit szczęścia wyczerpali w wygranym spotkaniu Independiente.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Millonarios wydawało się fajnym typem a tutaj zonk... Ja sprubuję zatem drugie spotkanie na podobnym ryzyku, podobnym kursie i podobnym prawdopodobieństwem trafienia:

Penarol - Libertad
(2:0)

1 - @1,8 ✅
Ważny mecz dla sytuacji w grupie. W Asuncion było 2:1 dla Paragwajczyków. Ale wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Penarol przeważał, miał więcej szans... zabrakło trochę szczęścia i trochę zimnej krwi. W Urugeaju Libertad zapewne zagra na remis... ale mam nadzieję gospodarze wykażą się lepszą skutecznością i nie spoczną na laurach po pierwszym golu jak w ostatnim spotkaniu między oboma drużynami. A to powinno dać 3 punty dla Penarolu.
W pozostałych meczach - faworyci powinni wygrać: Tucuman ✅, River ✅, Nacional (URU) ✅, Junior ✅... ale kursy są takie, że szkoda ryzyka.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Tucuman - Penarol
(1:0)
Bts - @1,95 ⛔
Nadal jesteśmy w grupie C. Bardzo ważny mecz dla obu zespołów w perspektywie wyjścia z grupy. Oba zespoły mają po 6 pkt i są na 2 i 3 miejscu. W pierwszym spotkaniu w Urugwaju dzisiejsi goście wygrali 3:1. Ale teraz gramy w Argentynie, a ostatnio Tucuman postawił się Huracanowi. W Urugwaju Penarol gra swoje i ma dobre statystyki, tylko że z wymagającymi zespołami jak Danubio czy Nacional było po 1:1.
Liczę na bramki z obu stron ponieważ oba teamy stawiają na atak, muszą powalczyć o punkty, obrona z bardziej wymagającymi przeciwnikami nie jest ich najmocniejszą stroną.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:15
Spotkanie: Racing Club de Avellaneda - Universidad de Chile
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela tej grupy

Gospodarze z Argentyny wygrywając to spotkanie zapewnią sobie awans do dalszej fazy a dodatkowo uczynią duży krok aby awans zapewnić sobie z 1 miejsca w grupie. Ja myślę, że Racing bierze dziś to spotkanie bez większych problemów i uważam, że uczyni to różnica minimum 2 bramek pokrywając tego handicapa. Zespół gości z Chile jest ostatnio kompletnie bez formy i ma dużo problemów przed tym spotkaniem. W tym meczu możliwe, że zagrają z piłkarzem, który narzeka na uraz i, że na boisku pojawi się gracz, któremu brakuje treningu. Gospodarze kadrowo przed tym spotkaniem są w dużo lepszej sytuacji, mocniejsi i myślę, że minimum 2 golami różnicy zwyciężą. Więcej o sytuacji w zespołach można poczytać pod poniższym linkiem:
http://www.latercera.com/el-deportivo/noticia/la-u-da-ventajas/150564/
⛔ 1-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 02:45
Spotkanie: Botafogo FR - Audax Italiano
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w 1/32 Copa Sudamericana. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym na boisku Audax w Chile zwyciężył brazylijski zespół Botafogo 2-1 i jest w dobrej sytuacji przed rewanżem. Idę w tym spotkaniu właśnie w stronę ich zwycięstwa, bo skoro pokazali wyższość na boisku rywala to tym bardziej powinni sobie poradzić u siebie, bo są zespołem mocniejszym i w lepszej formie. Audax od 9 spotkań nie potrafi wygrać (8 w rodzimej lidze i 1 w Copa Sudamericana) i nie zanosi się na to by dzisiaj się to zmieniło. W lidze Chile po 12 kolejkach zajmują odległe 14 miejsce w tabeli tuż nad strefa spadkową. Botafogo w Brazylii wystartowało dość przyzwoicie, po 4 kolejkach są na 10 miejscu ale mieli trudnych rywali Palmeiras, Gremio, Cruzeiro. Myślę, że spokojnie biorą dziś ten mecz.
Absencje w Botafogo:
pierwszy bramkarz Fernandez (2 mecze rozegrane w tym sezonie), obrońca Moises (bez występu w tym sezonie) i pomocnicy Jao Paulo i Leandrinho (obaj bez występu w tym sezonie)
Absencje w Audax:
obrońca Labrin (6 występów w tym sezonie), i napastnicy Abreu (10 występów w tym sezonie) i Santos (3 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)
⛔ 1-1
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 02:45
Spotkanie: Sao Paulo FC
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Również spotkanie rewanżowe w 1/32 Copa Sudamericana. W pierwszym spotkaniu na stadionie w Rosario padł remis 0-0. W tym rewanżu typuję na zwycięstwo gospodarzy. W lidze brazylijskiej Sao Paulo wystartowało przyzwoicie wygrywając na starcie rozgrywek a potem notując 3 remisy z rzędu. Zapewne oczekiwano trochę więcej od tego zespołu ale to dopiero początek. Dzisiaj gospodarze trafiają na zespół z Argentyny, który jest kompletnie bez formy i 4 ostatnie mecze z rzędu w rodzimej lidze przegrał. W tym spotkaniu gości poprowadzi tymczasowy trener Chamot, który prowadził już zespół w ostatniej ligowej kolejce w Argentynie i który Rosario przegrał ze słabym Arsenalem Sarandi 0-4 na wyjeździe. W rodzimej lidze zespół Rosario Central po 26 kolejkach jest na odległej 19 pozycji. Stawiam tutaj na Sao Paulo, bo wydaje mi się w tym momencie być to dużo lepszy zespół od swego dzisiejszego rywala.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 02:45
Spotkanie: Botafogo FR - Audax Italiano
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 02:45
Spotkanie: Sao Paulo FC
Botafogo - powinno bez problemu wygrać... ale Sao Paulo... ja bym był ostrożny. Kurs w stosunku do ryzyka jest mocno nieopłacalny. Ja bym nie przekreślał Rosario. Może nie gra w lidze zbyt dobrze, ale i Sao Paulo potrafi zaliczyć wpadki - jak mecz z Cearą. Ja tutaj postawię raczej na under - un2,5 - @1,55 ✅. Atak Rosario to nieporozumienie. A atak Sao Paulo... no też pozostawia dużo do życzenia. O ile oba zespoły zaprezentują podobną formę jak do tej pory to bramek raczej dużo nie będzie.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Wczoraj trochę szczęście dopisało. Na dziś spróbujemy sprawdzić czy szczęście nadal sprzyja. Wybieram spotkania, w których wszystko w zasadzie jest jasne, a w pierwszych spotkaniach dzisiejsi goście mieli zdecydowaną przewagę i wygrali swoje mecze po 3:0.

Nacional Potosi - Fluminense

(2:0)
X2 - @1,9 ⛔
Atutem Nacionalu jest własne boisko i wysokość na jakim się ono znajduje. Dlatego uważam, że Fluminense ograniczy się do obrony korzystnego wyniku dwumeczu. Ostatnie wyniki pokazują, że są w dobrej formie, a że to początek sezonu to mogą się spokojnie skupić na CS. Skład Flu wydaje się optymalny. Więcej o skłądach można poczytać w Globo:
https://globoesporte.globo.com/rj/futebol/copa-sul-americana/noticia/sul-americana-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-nacional-potosi-x-fluminense.ghtml

NOB - Atletico PR
(2:1)
un2,5 - @1,6 - 2/3 stawki ⛔
X2 - @1,8 - 1/3 stawki ⛔
Ten mecz także w zasadzie mógłby się nie odbyć. Wszystko właściwie jest jasne. Czy NOB nie chce wygrać? Pewnie chce.. ale nie ma kto tam strzelić 3 bramek. Jeżeli tyle im się uda strzelić, to będę mega zaskoczony. Dlatego spodziewam się tutaj raczej szachów. Składy identyczne jak w ostatnich meczach ligowych obu ekip:
https://globoesporte.globo.com/pr/futebol/copa-sul-americana/noticia/tudo-que-voce-precisa-saber-sobre-newells-old-boys-x-atletico-pr-pela-sul-americana.ghtml

Kurs systematycznie spadają, więc pewnie nie tylko ja mam takie przypuszczenia do obu spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zbliżamy się do końca fazy grupowej w CL. W większości grup pierwsze miejsca są już obsadzone i nie ma tutaj niespodzianek. Ale kwestia drugich (i trzecich) miejsc jest otwarta i może dojść do kilku niespodzianek.
Na początek zerkam na grupę 2:
Colo Colo (Chi) - Bolivar (Bol)
(2:0)
Forbet daje fajny kurs - 1 - @1,4 ✅
z kolei Fortuna - bts - @2,3 ⛔
Pobieram te dwa typy. Oba zespoły muszą powalczyć, z tym, że większe ciśnienie wydaje się po stronie gospodarzy. Tracą do Boliwijczyków jeden punkt, ale w ostatniej kolejce graja na wyjeździe z Kolumbijskim Atletico Nacional. Colo Colo wróciło do gry po ważnej, wyjazdowej wygranej z Ekwadorskim Delfinem (2:1). Dzięki temu uwierzyło w szanse awansu i na pewno będą chcieli dziś wskoczyć na 2 pozycje w grupie.
Z drugiej strony porażka gości jeszcze nie eliminuje, ale mocno komplikuje sprawę bezpośredniego awansu z 2 miejsca. Bolivar dał ciała w meczu z Nacionalem przegrywając w Kolumbii 4:1. Dziś jednak przeciwnik jest łatwiejszy. A fakt, że będzie zmuszony zaatakować umożliwia ustawienie zespołu na grę z kontry. W tym spotkaniu mogą paść bramki.. na co liczę.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Monagas SC - Gremio Porto Alegre
Typ: 2
Kurs: 1,53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Sytuacja w tej grupie wygląda tak

Gremio dla mnie tutaj jest zdecydowanym faworytem i dużo mocniejszym zespołem od swojego dzisiejszego rywala i uważam, że atut własnego boiska gospodarzom na niewiele się zda. Zespół brazylijski jest w świetnej dyspozycji i nie widzę po stronie Monagas nic czym mogli by się przeciwstawić. Chyba jedyne co może martwić tutaj, to, że Gremio rozgrywa co 2 - 3 dni jakieś spotkanie i ewentualnie zmęczenie może być widoczne ale z drugiej strony zespół ten ma tak szeroką kadrę, że w sumie większych problemów z tym nie powinno być. Tutaj nawet zmiennicy na papierze wyglądają dużo groźniej niż pierwszy zespół Monagas. Zespół z Wenezueli nie radzi sobie w swojej rodzimej lidze zajmując dopiero 13 miejsce w tabeli więc jak wierzyć tutaj w jakąś niespodziankę i zdobycz punktową z czołowym zespołem z Brazylii. Ja tutaj stawiam na gości, bo nie wierzę, że Monagas będzie w stanie tutaj osiągnąć jakiś dobry wynik. W Gremio nie zagrają dziś wprawdzie pomocnik Arthur (7 meczy rozegranych w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Everton (11 meczy rozegranych w tym sezonie, 3 gole na koncie) ale i bez nich nie powinno być większych problemów. Nie wiem jaka jest sytuacja kadrowa po stronie gospodarzy ale nawet jeżeli zagrają w najmocniejszym składzie to ja im i tak nie daję w tym spotkaniu większych szans.
✅ 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:15
Spotkanie: Penarol Montevideo - The Strongest La Paz
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tej grupy wygląda tak

Penarol ma jeszcze szansę na awans do dalszej fazy turnieju ale musi zwyciężyć w tym spotkaniu i liczyć, że Libertad wygra u siebie z Atl. Tucuman. Szansa jest, napewno dużo większa niż to, że Strongest wygra tutaj bardzo wysoko i ostatecznie zakończy rozgrywki na 3 miejscu dającym awans do Copa Sudamericana. Zespół z Boliwii ma tylko czysto teoretyczne szanse, bo musiałby tutaj na wyjeździe w Urugwaju zwyciężyć z Penarol bardzo wysoko i raczej nawet wśród gości nikt w to nie wierzy, bo trener ma dziś dać odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu i dać szansę gry zmiennikom. Myślę, że Penarol tutaj zwycięży różnicą minimum 2 bramek pokrywając tego handicapa. Jest to zespół lepszy i ma szansę jeszcze na zajęcie 2 miejsca w grupie a goście już raczej bez wiary w cokolwiek.
Absencje w Penarol:
obrońcy Giovanni Gonzalez (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Carujo (9 występów w tym sezonie), pomocnik Gargano (6 występów w tym sezonie) 1 gol na koncie) i napastnicy Nunez i Viatri (obaj bez występu w tym sezonie)
Absencje w The Strongest:
obrońcy Carcelen (13 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Martelli (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Francisco Rodriguez (4 występy w tym sezonie), pomocnik Ibarguen (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Pablo Escobar (13 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) do tego kilku innym zawodnikom z pierwszego składu trener ma dać odpocząć
Myślę, że The Strongest nie ma czego tutaj szukać i Penarol sobie trochę tutaj postrzela. Ja wybieram bezpieczną opcję z handicapem na gospodarzy -1.5 ale myślę, że jak ktoś woli wyższej kursy to można popróbować i wyższych -2.5 czy -3.5
✅ 2-0

Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Millonarios FC - CA Independiente
Typ: rzuty rożne over 8.5
Kurs: 1,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tej grupy wygląda tak
Bardzo ciekawa sytuacja w tej grupie. Każdy zespół ma jeszcze szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek. W najgorszej sytuacji jest kolumbijski zespół Millonarios, bo on musi wygrać aby awansować dalej i stąd idę w tym spotkaniu w over 8.5 w rzutach rożnych. Gospodarze nie mają nic do stracenia muszą atakować więc liczę, że przynajmniej 6 rożnych wywalczą. Independiente z kolei może grać z kontry i myślę, że po takiej grze też te 3 rzuty rożne padną i ostatecznie typ będzie na plus. To południowcy, którzy czują sięlepiej w grze ofensywnej niż obronnej więc liczę, że będzie w tym spotkaniu dużo kornerów. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Independiente wygrał u siebie 1-0 i linia 8.5 rzutów rożnych została spokojnie osiągnięta, bo w tamtym spotkaniu było ich aż 12 (7 dla Independiente i 5 dla zespołu z Bogoty). Dziś tym bardziej liczę na to, że ta linia zostanie pokryta, bo gospodarze musza atakować nie mają nic do stracenia a Independiente może groźnie kontrować więc liczę na fajny ofensywny mecz.
✅ 13 rzutów rożnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Lara (Ven) - Corinthians (Bra)
(2:7)
1X - @1,9 ⛔
Moim zdaniem kurs na fakt, że Lara nie przegra jest zawyżony. Dla Wenezuelczyków spotkania w Libertadores to szansa na wyrwanie się z rodzimej ligi oraz zarobienie jakichkolwiek pieniędzy. A, że Lara potrafi się spiąć u siebie przekonali się już i Independiente i Millonarios. Teraz może pora na Corinthians? Cori, które jest po ciężkim meczu z Palmeiras, i które zagra identycznym składem co w lidze.
Dodatkowo sporo jest informacji, że w przeciągu tygodnia rozstrzygnie się kto zostanie trenerem arabskiego Al-Hilal. W grę wchodzą dwa nazwiska - Jorge Jesus ( Sporting) i trener Timao - Carille.
W zespole Lary zagrają dwaj Kolumbijczycy Sierra i Soto - a to już połowa siły zespołu gości. Pełne składy są tutaj:
https://globoesporte.globo.com/sp/futebol/libertadores/noticia/libertadores-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-deportivo-lara-x-corinthians.ghtml
Typ ryzykowny, ale myślę, po niewielkiej stawce warty ryzyka. Dodatkowo pobieram typ od wielki_gracz na Penarol.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom