>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Do trzech razy sztuka

D 0

donadoni86

Użytkownik
Witam serdecznie.
W swoim temacie zamierzam zamieszczać kupony złożone z dubli, ewentualnie trebli o łącznym kursie około 2. Stawkowanie progresywne, zaczynamy od 1j i w razie wygranej podwajamy – metoda stara jak świat. Nie ma jednak takich geniuszy, którzy od złotówki są w stanie dojść do powiedzmy 1k – wymagałoby to 10 udanych kuponów z rzędu. Nie bujam w obłokach tak więc zmodyfikowałem ten system i swoją grę będę opierał na dwóch wariantach:
1 – bardziej ryzykowany, ale dający szanse na większy zarobek – wymaga 4 trafionych kuponów z rzędu. Po zamknięciu cyklu rozpoczynamy go od nowa ale stawka bazowa ulega podwojeniu. Tak więc stawkowanie na 1 poziomie to 1,2,4,8j a na 2 poziomie to już 2,4,8,16j.

2 – mniej ryzykowany, bardziej racjonalny. Gramy kolejno 1,2,4j, a potem po raz drugi 1,2 i 4j. Po tych dwóch cyklach jeśli mamy osiągnięty zysk przechodzimy na stawkowanie 2,4,8j i znowu 2,4,8j.

Warunkiem przejścia na wyższy poziom jest osiągnięcie na danym poziomie 10-krotności stawki bazowej na czysto, tak więc na aby przejść z 1 na 2 poziom musimy mieć 10j zysku. Jeśli mamy mniej rozpoczynamy dany poziom od nowa i gramy tak długo aż osiągniemy zakładane 10j. Cała zabawa polega na tym, aby udało się trafić 3 (4) kupony pod rząd z kursem 2.
Nie mogąc się zdecydować, którą ścieżką grać postanowiłem podzielić swój budżet na pół i grać jednocześnie dwoma wariantami. Oznaczać je będę jako B – bezpieczny i R – ryzykowny. Początkowy bankroll zakładam na poziomie 200j. Kursy pobierać będę przede wszystkim ze Sportingbulla.
 
B 34

bartek77

Użytkownik
Witam,
System w sumie zbliżony do &quot;piętnastki&quot;, z tą różnicą, że w &quot;piętnastce&quot; stawkę podwaja się co drugi wygrany zakład. W tym przypadku wszystko wygląda pięknie dopóki wszystko wchodzi na bardzo dobrym poziomie. Jeśli jednak mamy skuteczność na poziomie, powiedzmy 50-60%, to, jeśli dobrze rozumiem ten system, w dłuższym okresie czasu przyniesie on straty (w przypadku np. kolejno wygranej i przegranej jesteśmy stratni, w stawce płaskiej wychodzimy na zero). W &quot;piętnastce&quot; też podwajamy, ale dopiero co drugi zakład, kiedy mamy na to uzbierany kapitał z poprzednich dwóch wygranych. W tym przypadku trzeba by było dokładać.
W systemach bukmacherskich jest jak z zawodami sportowymi: nie sztuka wygrywać kiedy idzie dobrze, sztuką jest wyjść na swoje, kiedy idzie źle. Najważniejsze strategie, moim zdaniem, to takie, które pozwalają jako tako radzić sobie z tzw. czarnymi seriami.
 
D 0

donadoni86

Użytkownik
Kojarzyłem ten system, wiem że kiedyś chyba o nim czytałem, ale to było wieki temu i nie pamiętałem go z nazwy. Oczywiście jest on dużo bardziej bezpieczny niż moje propozycje. Dodam go do moich typów jako stawka oznaczana literą P - &quot;piętnastka&quot;. Zobaczymy na żywym przykładzie co się bardziej opłaci, może koniec końców wykminimy coś pośredniego. Póki co propozycja kuponu nr.
Kupon #1
Hoffenheim - Hanower over 8,5 RR 1,57
Utah Jazz - Oklahoma CT Utah win 1,3
AKO 2,04
Stawka B 1j
Stawka R 1j
Stawka P 1j
 
D 0

donadoni86

Użytkownik
Kupon #1
Hoffenheim - Hanower over 8,5 RR 1,57
Utah Jazz - Oklahoma CT Utah win 1,3
AKO 2,04
Stawka B 1j
Stawka R 1j
Stawka P 1j
✅✅✅
+ 3,12j

Kupon #2
Wolfsburg - HSV over 8,5 RR 1,38
Kasimpasa - Fenerbahce 2 1,45
AKO 2,00
Stawka B 2j
Stawka R 2j
Stawka P 1j
 
D 0

donadoni86

Użytkownik
Kupon #2
Wolfsburg - HSV over 8,5 RR 1,38
Kasimpasa - Fenerbahce 2 1,45
AKO 2,00
Stawka B 2j
Stawka R 2j
Stawka P 1j
⛔⛔⛔
Klasycznie, 1 rzut rożny zabraknął ????
Kupon #3
Man United - Arsenal 1 1,4
Fiorentina - Napoli 2 1,45
AKO 2,03
Stawka B 1j
Stawka R 1j
Stawka P 1j
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Dawno nie bylem na forum , a czasami ktos pisze mi pw.
Niestety nie ma progresji pozytywnej czy negatywnej , ktora daje edge w obstawianiu,
Jesli nie ma sie edga w selekcji , nie ma mozliwosci zwiekszenia przewagi matematycznie.
Wogole prowizja bukmacherska jest na tyle wielka , ze prawie wszystkie strategie sa skazane na porarzke.
TYlko dobra selekcja daje edge , ale i tak polecam ewolucje na rynki finansowe typu forex ,, niestety bukmacherka to piaskownica.
 
Do góry Bottom