>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

kitex 738

kitex

Użytkownik
Nie można.
Za regulaminem:
&quot;W konkursie podajemy tylko zdarzenia z piłki nożnej. Dozwolone typy w konkursie to:
- 1, X, 2, 1X, X2, 12,
- over, under (tylko bramki w meczu i na drużynę, żadne rzuty rożne, kartki itp)
- strzeli/nie strzeli
- zakłady na 1 połowię (klasyczne 1,x,2 itd, over/under)
- dokładny wynik
- handicap (tylko główny) oraz handicap -0,5; -1,5 etc.jeżeli nie ma możliwości zwrotu
- bramki w sumie (żadna bramka, 0-1, 2-3, więcej jak 4 itp)
-both to score/both not to score
-typy 1/1, X/1, 1/X itd.&quot;
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
INFO!!!

20 stycznia ruszy kolejna odsłona FB League, pozostało kilka wolnych miejsc, nowe zespoły mogą zapisywać się w specjalnym temacie, ktory jest dostępny TUTAJ.
Zostały także ustalone nagrody za tą edycję, do wglądu TU oraz do każdej ligi przypisani opiekunowie, to z nimi należy się kontaktować w razie jakiś niejasności w poszczególnych ligach czy pucharach, osoby te można zobaczyć TU.
Ostatnia kwestia to nowy terminarz, który jest dostępny pod TYM LINKIEM.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przypominam, że w najbliższy weekend ruszamy z nową edycją FBL, tematy na dwie pierwsze kolejki 1 ligi już są, a Ekstraklasy pojawią się w najbliższym czasie, więc proszę obserwować temat. Zapraszam do zabawy.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Dzisiaj ta strona masakra od południa do godzin wieczornych kilka razy chciałem się zalogować i nic strona się nie otwierała syf straszny i jak tu typować konkurs , a ja nie będę co 2 min sprawdzał czy strona działa co kilkanaście minut jak próbowałem to nic nie szło straszny badziew
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Faktycznie wczoraj był cały dzień problem ze stroną, dlatego nie będzie ujemnych punktów za oddanie typów po godzinie 18.
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Kiedy zaczyna się 9 sezon? Chętnie bym wziął udział. No chyba że można zająć miejsce kogoś nieaktywnego tak żeby się zaznajomić z rozgrywkami jeszcze przed zaczęciem nowego sezonu.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
Mam pytanko czy odbędzie się kolejna edycja FB League?
sumada90 lub xsebax możecie się ustosunkować jakoś do zapytania bo już długo tu cisza w temacie.
Pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jest szansa na ligę w bieżącym sezonie czy raczej cienko to wygląda?
raczej nie będzie, głównie z racji małego zainteresowania, w ostatnim sezonie pomimo likwidacji jednej ligi frekwencja była i tak kiepska, było dużo walkowerów, dużo userów pomimo zapisania się do zabawy nie podawała typów, w najbliższy weekend ruszamy z nowym projektem, na który wszystkich bardzo serdecznie zapraszam -&gt; Forumowa LIga Typerów z forBET
 
Do góry Bottom