>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Widzę stronę wcześniej ktoś zadał to pytanie ale nie dostał odpowiedzi.
Nie mogę przejść weryfikacji, bo nie mam żadnych rachunków na siebie, a na wyciągu z banku w mBanku nie ma adresu. To jak co ciężkiej cholery mam to konto zweryfikować? Ktoś miał podobny przypadek?
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Czyli najbardziej opłaca się wypłacać z bankomatu EURO, wtedy nie tracimy na przewalutowaniu, jedynie tracimy te 1,5 % pobierane przez Ecopayz
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czyli najbardziej opłaca się wypłacać z bankomatu EURO, wtedy nie tracimy na przewalutowaniu, jedynie tracimy te 1,5 % pobierane przez ecopayz
2% prowizja. Jedziesz za granicę i wyplacasz euro Jeśli masz blisko. W Polsce nie wypłacisz ta karta euro. Najtaniej wychodzi wypłata na konto bankowe.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Wiecie moze wplata przez kwitek bankowy w mbanku bo w nim maja konto podpiete dochodzi odrazu tj w pare minut ? Pytam bo zawsze wplacalem przez paysafecard
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mam konto w mBank. I raz wpłacałem właśnie na ich konto mBank. Godziny księgowania tam mają tylko w dni robocze. Tak jak pracuje tam pracownik księgujący przelewy. Nie jest to automat. Kiedyś właśnie wpłaciłem ze swojego mBank na ich konto mBank (BRE Bank), wpłata w piątek wieczorem. Pieniądze na koncie Ecopayz dopiero w poniedziałek. Support Ecopayz był bezradny, trzeba było czekać. Wpłata zawsze błyskawiczna to przelewy24, i visa.
Ps. i najpierw lepiej spytaj support, czy wpłata przez &quot;kwitek&quot; w okienku banku jest w ogóle dozwolona. Nie wiadomo jakie mają przepisy. Np w skrill jest to traktowane jako wpłata od osób trzecich, i jest zabronione. Nie wiem jak jest w Ecopayz. Lepiej się dowiedz przed wpłatą, bo może pieniądze wcale nie dojdą..
 
waska 131

waska

Użytkownik
Dzis wyplacilem 1000zl karta z bankomatu wbk i oplata za ta transakcje to 64 zl a wiec nie jest tak tragicznie
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
A właśnie o co chodzi z tym przewalutowaniem co wyświetla w bankomacie? Bo raz z 150 zł straciłem
Ile razy można o tym pisać?
Trzeba odrzucać kurs jaki Tobie proponują bo zamiast po 4 z hakiem to po 3.70 Ci przewalutują
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dzis wyplacilem 1000zl karta z bankomatu wbk i oplata za ta transakcje to 64 zl a wiec nie jest tak tragicznie
Taniocha! Nic tylko wpłacać!
Napisz ile Cię skasują przy wypłacie, bo pewnie wyjdzie na to, że u legalnych z 12% podatkiemjest taniej.
Po co więc się narażać.
P.S.
Spróbuj Bitcoin lub Bitcoin Cash. Ta ostatnia opcja b. szybka i bardzo tania i kilku buków ją ma w ofercie.
 
I 0

im_mati

Użytkownik
Czy na expekt nie ma możliwości wypłaty na Ecopayz? Możliwość wpłaty mam, a wypłaty tylko na trustly i konto bankowe. Jeszcze pytanie czy na konto bankowe wypłaty kilka stów tygodniowo jest bezpieczne?

Edit
Dostałem odpowiedz od expekt, iż wypłata jest właśnie mozliwa jesli sie skorzysta z Ecopayz wplacajac pieniadze.
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Witam, wypłacał ktoś z Was może na konto bankowe? Co należy wpisać w polu &quot;Kod oddziału&quot; oraz &quot;Bank korespondentów&quot; ? ???? btw, ile idzie wypłata od nich?
Edit: Banku nie podałem ???? mBank albo BWZBK
 
A 205

amindada

Użytkownik
Uwaga - nie można zasilić konta Ecopayz i wypłacić gotówki bo blokują za to konto. Ja potrzebowałem gotówki w sobote, zrobiłem wpłatę przez P24 , wypłaciłem kartą Eco gotówkę i blokada
 
A 205

amindada

Użytkownik
Czyli jak powinno byc prawidlowo? Wplacamy, obracamy gdzies i dopiero wyplacamy ? I co odblokowali juz?
Z tego wynika ,że tak. Dziwna sprawa, bo czasem nie ma innego wyjścia jak potrzebna jest gotówka. Konto odblokowali , dostałem taką informacje:
Thank you for contacting the Ecopayz Team!
Please be advised that In-Out transactions, such as ATM withdrawals right after bank deposits, are not tolerated in our system, and further activity like that may result in permanent restrictions on your ecoAccount.
Your ecoAccount has been reinstated, and you are welcome to continue using it.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
na moim prawku widnieje mój adres mimo to i tak chcą dowód adresu w innej postaci. nie akceptują potwierdzenia wykonania przelewu, więc jak mam się u nich zweryfikować? u mnie są już skreśleni.
 
Do góry Bottom