>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[FINAŁ] Atletico Madryt - Olympique Marsylia [16.05.2018 20:45] Stadion w Lyonie

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


kursy od: Fortuna

Wczoraj późnym wieczorem poznaliśmy finalistów Ligi Europy. Atletico po raz kolejny potwierdziło jak mocne jest w defensywie i, że to jest najmocniejszy atut tej drużyny. Marsylia potrzebowała dogrywki w spotkaniu z Salzburgiem, lecz gol w 116. minucie spotkania dał im upragniony awans. Jak myślicie, czy Payet i spółka przebiją się przez mur obronny Atletico?. Jak będzie wyglądał przebieg spotkania zespołów, który jeden uwielbia ofensywny styl gry, a drugi skupia się na mocnej defensywie. Myślę, że już macie jakieś swoje propozycje odnośnie tego spotkania.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PISANIA ANALIZ ORAZ PODZIELENIA SIĘ CENNYMI INFORMACJAMI
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po tym co obejrzałem wczoraj w wykonaniu Marsylii (pomijam sędziowanie, bo to popularny ostatnio temat, a Rusek wczoraj miał &quot;zaćmienia&quot;), osobiście uważam, że gdyby finał nie odbywał się we Francji, to kurs na ekipę hiszpańską mógł by być jeszcze niższy od 1.72 ???? Pytanie brzmi co do tego czasu się zmieni/nie zmieni? Gdyby mecz odbywał się &quot;za chwilę&quot; to po kursie 1.8 - 1.9 &quot;brał bym&quot; za monetę zwycięstwo ekipy z Madrytu, która sportowo (to moja opinia) jest po prostu lepsza, ale co będzie za 12 dni? Nie zamierzam się w to przedmeczowo angażować - za dużo zmiennych jak dla mnie. Wobec powyższego pozostaje &quot;live&quot; albo po prostu oglądanie tego spotkania. Ot wszystko... Niech mecz będzie uczciwie sędziowany i po prostu wygra lepszy.
 
okomat 2

okomat

Użytkownik
Jak dla mnie zwycięzca tego meczu jest tylko jeden - Atletico. Dlaczego? Hiszpańskie drużyny są stworzone, żeby zdobywać to trofeum. Większe doświadczenie stoi po stronie drużyny z Madrytu. Marsylia moim zdaniem na papierze nie wygląda źle, ale jednak tacy wyjadacze jak Atletico z Griezmannem na ataku nie pozostawią złudzeń
 
S 17

sizex

Użytkownik
Też tak przeczuwam jak Pan u góry. Atletico wystarczy, że zrobi autobus i Marsylia będzie się nadziewać na kontry, a Marsylia nie jest tak dobra w obronie. ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja mam inne zdanie i uważam, że Marsylia jest niedoceniana, głównie jeśli chodzi o ich ofensywę. Atletico jest lepszą drużyną, ale według mnie kurs na nich jest za niski, a Marsylia swoje atuty ma:
1. Kwestia motywacji. Nie ma co do tego wątpliwości, że bardziej zmotywowana jest Marsylia:
a) dla nich ten puchar jest dużo cenniejszy niż dla Atletico. Atletico to drużyna z większym potencjałem, która przecież bywała już w finale LM, więc wygranie LE jakiejś wielkiej euforii u nich nie spowoduje. Dla Marsylii wygranie LE to jest absolutny szczyt ich możliwości i najważniejsze trofeum na jakie ich stać obecnie i pewnie przez wiele następnych lat... Taka szansa może im się nie przytrafić bardzo długo;
b) finał zostanie rozegrany w Lyonie, a Marsylia z Lyonem za sobą nie przepadają... Zdobycie pucharu na boisku nielubianego rywala to by było coś, to jeszcze bardziej zwiększa ich motywację;
c) Marsylia właśnie zremisowała mecz ligowy i ich szanse na wejście do LM przez Ligue 1 są już praktycznie zerowe. Jeśli chcą zagrać w LM w przyszłym sezonie, to muszą wygrać LE, co jeszcze bardziej zwiększa znaczenie tego meczu dla Marsylii. Atletico w LM w przyszłym sezonie zagra niezależnie od tego czy zdobędą puchar czy nie.
Podsumowując: motywacja zdecydowanie większa u Marsylii.
2. Marsylia praktycznie gra u siebie. Fakt, że nie na własnym boisku, ale cała Francja trzyma za nich kciuki, z pewnością większość kibiców będzie za nimi. Nie trzeba chyba nikomu mówić jaka jest różnica pomiędzy Marsylią grającą u siebie, a na wyjazdach. W LE u siebie Marsylia grała rewelacyjnie w fazie pucharowej, wszystkie mecze pewnie wygrane. Ich mecz z Salzburgiem nie był porywający, ale 2:0 wygrali. Wcześniej było 5:2 z Lipskiem, 3:1 z Bilbao i 3:0 z Bragą, wszystkie te trzy mecze były rozegrane na wysokim poziomie i zwycięstwa były zasłużone.
3. Atletico od jakiegoś czasu nie jest w dobrej formie. Na 10 ostatnich spotkań w Primera Division mieli 4 wygrane, 4 porażki i 2 remisy, co jest wynikiem po prostu przeciętnym... Ich mecze z Arsenalem w LE też bez szału.

Moim zdaniem śmiało można rozważyć over 1,5 gola Marsylii, skoro kursy są ok. 5,00. Atletico na wyjazdach nie ma już aż takiej świetnej obrony jak u siebie, a Marsylia ofensywę ma mocną. Dużo będzie zależało od taktyki Marsylii. Oby nie zagrali tak jak w dwumeczu z Salzburgiem. Wtedy bardziej postawili na grę w defensywie, co moim zdaniem było złym pomysłem i o mało co nie odpadli. Marsylia jest dobra jak atakuje, co pokazali w meczu z Lipskiem czy z Bilbao. Oni świetnie potrafią sobie stwarzać okazje i pomimo tego, że sporo marnują, to i tak dużo bramek zdobywają. Jakby jeszcze poprawili skuteczność, to... Oczywiście ofensywna gra niesie za sobą ryzyko kontrataków, a Atletico potrafi to robić świetnie, ale obojętnie jaką taktykę obiorą, to raczej nie wyobrażam sobie tego, żeby bez strzelenia przynajmniej dwóch goli mogli coś zdziałać, bo z ich dziurawą obroną to Atletico przynajmniej dwie bramki im strzeli, tak uważam.
Marsylia musi zaryzykować, zagrać odważnie, grać pressingiem. Jeśli zdecydują się na &quot;szachy&quot;, to nie mają szans na zdobycie pucharu, bo taka gra bardzo odpowiada Atletico.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mam inne zdanie i uważam, że Marsylia jest niedoceniana, głównie jeśli chodzi o ich ofensywę. Atletico jest lepszą drużyną, ale według mnie kurs na nich jest za niski, a Marsylia swoje atuty ma:
1. Kwestia motywacji. Nie ma co do tego wątpliwości, że bardziej zmotywowana jest Marsylia:
a) dla nich ten puchar jest dużo cenniejszy niż dla Atletico. Atletico to drużyna z większym potencjałem, która przecież bywała już w finale LM, więc wygranie LE jakiejś wielkiej euforii u nich nie spowoduje. Dla Marsylii wygranie LE to jest absolutny szczyt ich możliwości i najważniejsze trofeum na jakie ich stać obecnie i pewnie przez wiele następnych lat... Taka szansa może im się nie przytrafić bardzo długo;
b) finał zostanie rozegrany w Lyonie, a Marsylia z Lyonem za sobą nie przepadają... Zdobycie pucharu na boisku nielubianego rywala to by było coś, to jeszcze bardziej zwiększa ich motywację;
c) Marsylia właśnie zremisowała mecz ligowy i ich szanse na wejście do LM przez Ligue 1 są już praktycznie zerowe. Jeśli chcą zagrać w LM w przyszłym sezonie, to muszą wygrać LE, co jeszcze bardziej zwiększa znaczenie tego meczu dla Marsylii. Atletico w LM w przyszłym sezonie zagra niezależnie od tego czy zdobędą puchar czy nie.
Podsumowując: motywacja zdecydowanie większa u Marsylii.
2. Marsylia praktycznie gra u siebie. Fakt, że nie na własnym boisku, ale cała Francja trzyma za nich kciuki, z pewnością większość kibiców będzie za nimi. Nie trzeba chyba nikomu mówić jaka jest różnica pomiędzy Marsylią grającą u siebie, a na wyjazdach. W LE u siebie Marsylia grała rewelacyjnie w fazie pucharowej, wszystkie mecze pewnie wygrane. Ich mecz z Salzburgiem nie był porywający, ale 2:0 wygrali. Wcześniej było 5:2 z Lipskiem, 3:1 z Bilbao i 3:0 z Bragą, wszystkie te trzy mecze były rozegrane na wysokim poziomie i zwycięstwa były zasłużone.
3. Atletico od jakiegoś czasu nie jest w dobrej formie. Na 10 ostatnich spotkań w Primera Division mieli 4 wygrane, 4 porażki i 2 remisy, co jest wynikiem po prostu przeciętnym... Ich mecze z Arsenalem w LE też bez szału.

Moim zdaniem śmiało można rozważyć over 1,5 gola Marsylii, skoro kursy są ok. 5,00. Atletico na wyjazdach nie ma już aż takiej świetnej obrony jak u siebie, a Marsylia ofensywę ma mocną. Dużo będzie zależało od taktyki Marsylii. Oby nie zagrali tak jak w dwumeczu z Salzburgiem. Wtedy bardziej postawili na grę w defensywie, co moim zdaniem było złym pomysłem i o mało co nie odpadli. Marsylia jest dobra jak atakuje, co pokazali w meczu z Lipskiem czy z Bilbao. Oni świetnie potrafią sobie stwarzać okazje i pomimo tego, że sporo marnują, to i tak dużo bramek zdobywają. Jakby jeszcze poprawili skuteczność, to... Oczywiście ofensywna gra niesie za sobą ryzyko kontrataków, a Atletico potrafi to robić świetnie, ale obojętnie jaką taktykę obiorą, to raczej nie wyobrażam sobie tego, żeby bez strzelenia przynajmniej dwóch goli mogli coś zdziałać, bo z ich dziurawą obroną to Atletico przynajmniej dwie bramki im strzeli, tak uważam.
Marsylia musi zaryzykować, zagrać odważnie, grać pressingiem. Jeśli zdecydują się na &quot;szachy&quot;, to nie mają szans na zdobycie pucharu, bo taka gra bardzo odpowiada Atletico.
Ad 1
a) Jaką ma motywację Atletico to już widzieliśmy jak grało w 10 i wypruwało sobie żyły z Arsenalem i jak się cieszył Diego Simeone zza szybki jak awansowali ????
b) Skoro Marsylia z Lyonem za sobą nie przepadają to komu kibice z Lyonu będą kibicowali... ? Zresztą bilety są chyba równo podzielone dla kibiców Atletico i Marsylii i z 20% ogólnych. W każdym razie na finałach LM czy LE jest jak na mundialu ???? co chwilę ktoś inny jest głośniejszy
c) No to na Marsylii jest presja jak na Arsenalu, który miał identyczną sytuację
Ad2
Nie gra u siebie ! Patrz pkt Ad1b). Atletico pokazało jak się gra na wyjazdach. W oblężonej twierdzy w Londynie grając w 10 mieli 1:1
Ad3
Poziom ligi francuskiej a poziom PD to różnica minimum jednego poziomu. We Francji różnica między PSG, a resztą jest znacznie większa niż w Hiszpanii między Barcą/Realem i resztą. Mecze Atletico z Arsenalem bez szału ??? Zobaczyłeś wynik i taki wniosek czy oglądałeś oba ? Ja oglądałem... i był szał... Grać u przeciwnika, stracić w 8 minucie ważnego obrońcę, stracić gola w II połowie i wyrównać - to jest szał. Momentami grając tą 10 grali lepiej od 11 Arsenalu, zresztą wyrównanie też o czymś świadczy.... W 2 meczu z kolei mieli wszystko pod kontrolą... Oglądałem też momentami Marsylię ze Strasburgiem i nie licząc kontrowersji sędziowskich to Strasburg po strzeleniu 1 bramki całkowicie zdominował Marsylię...
Co do typu na over 1,5 gola dla Marsylii nie popieram go. Atletico uważane jest obecnie za drużyną z najlepszą defensywą na Świecie ! Środek i obrona + Oblak to zasieki nie do przejścia...
Pograłem w dubelku awans Realu i Atletico po 2,15. Jeśli coś Marysylia osiągnie to wg mnie max to będzie remis bezbramkowy lub bramkowy, ale myślę, że będzie z 1:0 lub 2:0 dla Atletico w regulaminowym czasie. Owszem było trochę niespodzianek w tym sezonie w LM, ale dalszych nie przewiduję choć to oczywiście tylko sport więc domu czy żony lepiej nie zastawiać... ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
UEFA nieugięta. Finał Ligi Europy bez Diego Simeone. Chyba można śmiało mówić o osłabieniu, bo Simeone jest zdecydowanie bardziej charyzmatyczny niż gruby.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/754070/final-ligi-europy-kara-dla-diego-simeone-utrzymana
Najgorzej jak w środku meczu się zdejmuje... Teraz to oni mają komunikację obcykaną... Powiem więcej - piłkarze wiedząc, że muszą sobie sami radzić mają przygotowane plany: a, b, c, d i f na spotkanie. W rewanżu z Arsenalem nie było kompletnie widać &quot;braku Simeone&quot;... A tak na marginesie to tragedia co odwalają sędziowie - nie dość, że wypaczają wyniki, nie ma meczu, żeby nie było dużych kontrowersji to tu są nieugięci... Jak mnie pamięć nie myli Simeone miał rację z tym za co go wtedy sędzia wyrzucił na trybuny.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Over 2.5 2.20 totolotek ✅
Jedyne co mi sie widzi oprocz zdobycia trofeum przez Atletico to over 2.5 gola. Marsylia ma olbrzymie dziury w obronie, a dodatkowo jest nastawiona na atak. Atletico szanse z kontry potrafi wykorzystywac fantastycznie. Spodziewam sie dosyc radosnego futbolu, szybkiej gry i wielu bramek. W ostatnich meczach obu druzyn padalo wiecej overow niz underow. Kurs jak na polski legalny buk znakomity. Bedzie strzelanina!
3:0 ✅
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Over 2.5 2.20 totolotek
Jedyne co mi sie widzi oprocz zdobycia trofeum przez Atletico to over 2.5 gola. Marsylia ma olbrzymie dziury w obronie, a dodatkowo jest nastawiona na atak. Atletico szanse z kontry potrafi wykorzystywac fantastycznie. Spodziewam sie dosyc radosnego futbolu, szybkiej gry i wielu bramek. W ostatnich meczach obu druzyn padalo wiecej overow niz underow. Kurs jak na polski legalny buk znakomity. Bedzie strzelanina!
Jeżeli liczysz na radosny futbol ze strony Atletico to chyba coś Ci sie pokiełbasiło. To chyba najbardziej zdyscyplinowana i pilnująca wyniku drużyna, która minimalizm ma opanowane do perfekcji.
Atletico na ostatnich 10 meczy zanotowało 8 underów w tym 4x 1:0 wliczając mecz z Arsenalem.
Wg mnie kursy na under zasadne i nie spodziewał bym się tutaj radosnej piłki .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Coś ktoś na temat dlaczego kursy tak podskoczyły ? Na awans z 1,30 na 1,50. Na czysty win z 1,65 na 2,0 - to są dosyć duże wzrosty. Jakaś kontuzja w Atletico podczas treningu ? Ktoś komuś umarł ?
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Spodziewam się &quot;brudnego&quot; meczu i sporej ilości kartek. Zespoły mi do tego bardzo pasują. W obu ekipach są faworyci do kartek. W Atleti praktycznie cała linia obrona, Gabi, Saul i oczywiście niezrównoważony Costa, który prowokuję i sam pewnie będzie pewnie prowokowany przez rywali.
Linia niestety ustawiona odpowiednio wysoko.
Mocnym faworytem do kartek jest OM i tu pozwolę się nie dokońca zgodzić.
Więcej kartek Atleti ~3. Z handi +0.5 Marsylia 1.9.
Czerwona ~3.5
Mecz rozgrywany w Lyonie a to może również mieć jakieś znaczenie. Marsylia nie jest tam delikatnie mówiąc lubiana.
Sędziuję Bjorn Kuipers
https://pl.soccerway.com/referees/bjorn-kuipers/44867/
Prowadził półfinałowy mecz Marsylii z Lipskiem w tych rozgrywkach i było 8 kartek. /ranczo edit: bylo w tym meczu 5 kartek a nie 8
---

Podoba mi się również pomysł z typów dnia na rzuty rożne dla Marsylii.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ad 1
a) Jaką ma motywację Atletico to już widzieliśmy jak grało w 10 i wypruwało sobie żyły z Arsenalem i jak się cieszył Diego Simeone zza szybki jak awansowali ????
Ad3
Poziom ligi francuskiej a poziom PD to różnica minimum jednego poziomu. We Francji różnica między PSG, a resztą jest znacznie większa niż w Hiszpanii między Barcą/Realem i resztą. Mecze Atletico z Arsenalem bez szału ??? Zobaczyłeś wynik i taki wniosek czy oglądałeś oba ? Ja oglądałem... i był szał... Grać u przeciwnika, stracić w 8 minucie ważnego obrońcę, stracić gola w II połowie i wyrównać - to jest szał. Momentami grając tą 10 grali lepiej od 11 Arsenalu, zresztą wyrównanie też o czymś świadczy....
Lol Adamo nie zakrzywiaj rzeczywistości. O jakim wypruwaniu żył my tutaj gadamy? Atletico się zamurowało i liczyło na kontrataki. Nawet wielkiego pressingu nie zakładali. To że wywieźli korzystny wynik to kwestia głupiego błędu w obronie i nieporadności w ataku. I nie, to nie Atletico grało &quot;szałowo&quot; tylko Arsenal mocno spuścił z tonu po czerwonej kartce. Pierwsze 10 minut meczu Atletico nie istniało, Arsenal zgarniał wszystkie piłki w środku pola, przeprowadzał groźne ataki a zawodnicy Atletico obijali się o samych siebie. Polecam obejrzeć powtórkę.
Simeone się cieszył? No zaskakujące... W końcu nie gadamy o najbardziej ekspresyjnym trenerze obok Kloppa oraz bądź co bądź bardzo ważnym meczu w sezonie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Za to ja mam calkowicie odmienne zdanie co do tego spotkania . Ludzie to jest final ligi Europy a nie dwumecz o final, a o Atletico wiemy tyle , ze wymiekaja w finalach , tak wiem , ze te finaly LM grali z Królewskim ale jakis uraz na psychice zawsze zostaje a Marsylia w tym sezonie naprawde dobrze sobie pogrywa a biorąc pod uwagę to , ze final jest we Francji to wcale bym ich nie skreslal bo ofensywe mają wcale nie gorszą od podopiecznych Simeone , ktorego dzisiaj na ławce nie bedzie i to jest kolejne spore osłabienie . Patrząc na to jaka masowka idzie dzis na Atletico to spokojnie gram sobie zwycięstwo Marsylii w reg , dogrywce lub karnych . Dalej mam w pamIęci obraz Obalaka , który w serii rzutów karnych nawet się nie rzucal i to kilkukrotnie zostawal na srodku dlatego uwazam , ze w tym aspekcie Marsylia tez moze byc lepsza.
Marsylia win OT @ 3,05 Fortuna⛔⛔⛔
No cóż.. szkoda tej niewykorzystanej setki Germaina w 2 min no i kontuzja Payeta.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Za to ja mam calkowicie odmienne zdanie co do tego spotkania . Ludzie to jest final ligi Europy a nie dwumecz o final, a o Atletico wiemy tyle , ze wymiekaja w finalach , tak wiem , ze te finaly LM grali z Królewskim ale jakis uraz na psychice zawsze zostaje a Marsylia w tym sezonie naprawde dobrze sobie pogrywa a biorąc pod uwagę to , ze final jest we Francji to wcale bym ich nie skreslal bo ofensywe mają wcale nie gorszą od podopiecznych Simeone , ktorego dzisiaj na ławce nie bedzie i to jest kolejne spore osłabienie . Patrząc na to jaka masowka idzie dzis na Atletico to spokojnie gram sobie zwycięstwo Marsylii w reg , dogrywce lub karnych . Dalej mam w pamIęci obraz Obalaka , który w serii rzutów karnych nawet się nie rzucal i to kilkukrotnie zostawal na srodku dlatego uwazam , ze w tym aspekcie Marsylia tez moze byc lepsza.
Marsylia win OT @ 3,05 Fortuna
W sezonach 16/17 i 17/18 na 9 karnych, Oblak obronił 5. Serio za punkt odniesienia stawiasz jedna serię 11 sprzed 2 lat? W tym czasie Oblak się niesamowicie rozwinął i jest w TOP 5 świata. Dla mnie ten mecz bierzę Atletico, głównym czynnikiem do zwycięstwa będzie ich doświadczenie w finałach w ostatnich latach.
Atletico @ 2,02 Fortuna
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Za to ja mam calkowicie odmienne zdanie co do tego spotkania . Ludzie to jest final ligi Europy a nie dwumecz o final, a o Atletico wiemy tyle , ze wymiekaja w finalach , tak wiem , ze te finaly LM grali z Królewskim ale jakis uraz na psychice zawsze zostaje a Marsylia w tym sezonie naprawde dobrze sobie pogrywa a biorąc pod uwagę to , ze final jest we Francji to wcale bym ich nie skreslal bo ofensywe mają wcale nie gorszą od podopiecznych Simeone , ktorego dzisiaj na ławce nie bedzie i to jest kolejne spore osłabienie . Patrząc na to jaka masowka idzie dzis na Atletico to spokojnie gram sobie zwycięstwo Marsylii w reg , dogrywce lub karnych . Dalej mam w pamIęci obraz Obalaka , który w serii rzutów karnych nawet się nie rzucal i to kilkukrotnie zostawal na srodku dlatego uwazam , ze w tym aspekcie Marsylia tez moze byc lepsza.
Marsylia win OT @ 3,05 Fortuna
Atletico wymięka w finałach? A sprawdziłeś coś więcej niż te dwa finały LM, gdzie jeden z nich przegrali w ostaniej sekundzie ? W 2010 i 2012 grali w finale LE i je wygrali po czym dwa razy wygrali Superpuchar co też można uznać za finał.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
o Atletico wiemy tyle , ze wymiekaja w finalach
Rozbawiłeś mnie, nie ma co. Atletico w finale ligi Europy gralo ostatnio 2 razy i 2 razy wygrało. Raz po dogrywce z Fulham, a drugi raz po 3-0 z Athletic Bilbao. Faktycznie wymiękają:dance:
Ponadto dwa razy finał ligi mistrzów, raz przegrany po dogrywce i raz po karnych, oba z Realem.
Chciałbym więcej takich mięczaków.
Wymiękają to polskie jedenastki, gdy trafiają na rywali z Kazachstanu, Litwy, Estonii czy innego bantustanu:headbang:
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympique Marsylia - Atletico Madryt
Typ: over 5.5 zółtych kartek
Kurs: 2.10
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Linia dosyc wysoka ale moim zdaniem na ten mecz to jedyne sensowne wyjscie z tej sytuacji. No moze jeszcze bet na rzuty rozne Marsylii tak jak to koledzy wczesniej juz wspomnieli jest godny uwagi. W takich meczach mowy o odstawiania nogi byc nie moze. Kazda z ekip bedzie chciala tutaj za wszelka cene zdobyc to trofeum. Atletico to druzyna, ktora w meczach o wysoka stawke nie kalkuluje i zbiera w hurtowych ilosciach karteczki. Po za tym ich futbol opiera sie glownie na ponad przecietnej dyscyplinie w obronie i walecznosci a takze na wysokim poziomie agresji. Wysoko zaawansowanych technicznie zawodnikow &quot;Los Colchoneros&quot; z pewnoscia nie maja w swoim skladzie zbyt wielu. Walka, nieustepliwosc, trener z charyzma to cechy, ktorymi Atletico mozna z pewnoscia opisac. Marsylia tez ma w swoim skladzie zawodnikow, ktorzy lubia sobie ostrzej pograc. Gustavo, Ocampos, Rami, Payet bez trudu karteczke moga w meczu zlapac. To jest final, tutaj kazdy wynik, kazde rozwiazanie jest mozliwe ale jedno co sie na pewno nie zmieni to walka i zaangazowanie. Sedzia meczu jest Pan Bjorn Kuipers, ktory srednio pokazuje 3.72 zoltych kartek na mecz. Jak widac nie jest to zbyt overowy arbiter, ale ten mecz to final LE i mysle ze sporo pracy bedzie mial dzisiejszy rozjemca.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympique Marsylia - Atletico Madryt
Typ: over 5.5 zółtych kartek
Kurs: 2.10
Bukmacher: Totolotek
Może to głupie pytanie, ale jak bukmacher rozlicza kartki w takim meczu? Czy liczy się tylko over w regulaminowym czasie gry, czy raczej można też liczyć na dogrywkę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom