>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam, kiedy mają zlikwidować te bezsensowne podziały na grupe mistrzowską i spadkową ?? Coś mi sie obiło o uszy ale lepiej zapytam EKSPERTÓW od POLSKIEJ LIGII ????
W przyszłym sezonie będzie nadal podział, jeżeli coś by się miało zmienić to najwcześniej od sezonu 2019 / 2020.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie Tomasz Cywka od nowego sezonu w Lechu Poznań. Podpisał dwuletni kontrakt, który zawiera opcję przedłużenia o kolejny sezon, czyli do zakończenia rozgrywek 2020/21.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mariusz Lewandowski podpisał nową umowę z Zagłębiem do końca przyszłego sezonu, zawiera ona klauzulę automatycznego przedłużenia o kolejny sezon, jeżeli zostaną spełnione warunki wyznaczone przez Zarząd Zagłębia.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
O Tym jak Piast prawie załatwił sobie spadek....
Jaki jest poziom naszej ligi, wszyscy wiemy. Nie mniej czasami niektóre zespoły mają przebłyski solidnej gry, Takim zespołem był między innymi gliwicki Piast. O ile wyników wielkich nie było, o tyle gra była niezła. Widać było cele taktyczne i próbę ich zrealizowania. Prawie w każdym meczu były dobre okazje tylko skuteczności brakowało. Myślałem, że uciułają trochę punktów, ale narazie mizeria. Wczoraj podobnie. Oglądałem mecz do 30 minuty i widziałem, że Piast dobrze grał, wiele akcji wynikało z przećwiczenia schematów. Obejrzałem później skrót i widziałem, że okazji było sporo, ale albo pudła albo Kuciak ładnie bronił. Tak czy tak dwa zero w plecy.
Teraz Termalica u siebie zagra z Arką, podejrzewam, że Gdynianie nie będą się nadmiernie przemęczać. Jakiś mecz wygrali więc atmosfera po porażkach nieco lepsza. Piast z kolei jedzie do Wrocławia i o ile Śląsk nagle nie straci formy, to punkty raczej zostaną we Wrocławiu, względnie jakiś remis. Jeśli więc Termalica weźmie ten mecz, to wyprzedza Piasta i oba zespoły zmierzą się w Gliwicach w decydującym starciu. Piast od dawna nie wygrał u siebie i mimo dobrej gry wygrać nie może. A przybysze z Niecieczy położą się na boisku i będą gryźć trawę, ale przewagi łatwo nie oddadzą.
W całej tej rywalizacji ma jeszcze coś do powiedzenia Sandecja, szczególnie w razie remisów jednych i drugich Sądecczanie mogą coś ugrać, ale to już trudniesza misja. Nie mniej tragicznie prezentuje się sytuacja Piasta.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
O Tym jak Piast prawie załatwił sobie spadek....
Jaki jest poziom naszej ligi, wszyscy wiemy. Nie mniej czasami niektóre zespoły mają przebłyski solidnej gry, Takim zespołem był między innymi gliwicki Piast. O ile wyników wielkich nie było, o tyle gra była niezła. Widać było cele taktyczne i próbę ich zrealizowania. Prawie w każdym meczu były dobre okazje tylko skuteczności brakowało. Myślałem, że uciułają trochę punktów, ale narazie mizeria. Wczoraj podobnie. Oglądałem mecz do 30 minuty i widziałem, że Piast dobrze grał, wiele akcji wynikało z przećwiczenia schematów. Obejrzałem później skrót i widziałem, że okazji było sporo, ale albo pudła albo Kuciak ładnie bronił. Tak czy tak dwa zero w plecy.
Teraz Termalica u siebie zagra z Arką, podejrzewam, że Gdynianie nie będą się nadmiernie przemęczać. Jakiś mecz wygrali więc atmosfera po porażkach nieco lepsza. Piast z kolei jedzie do Wrocławia i o ile Śląsk nagle nie straci formy, to punkty raczej zostaną we Wrocławiu, względnie jakiś remis. Jeśli więc Termalica weźmie ten mecz, to wyprzedza Piasta i oba zespoły zmierzą się w Gliwicach w decydującym starciu. Piast od dawna nie wygrał u siebie i mimo dobrej gry wygrać nie może. A przybysze z Niecieczy położą się na boisku i będą gryźć trawę, ale przewagi łatwo nie oddadzą.
W całej tej rywalizacji ma jeszcze coś do powiedzenia Sandecja, szczególnie w razie remisów jednych i drugich Sądecczanie mogą coś ugrać, ale to już trudniesza misja. Nie mniej tragicznie prezentuje się sytuacja Piasta.
Jak spadną to i kibice będą mieli swoją cegiełkę za mecz z Górnikiem
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Nenad Bjelica zwolniony z Lecha Poznań.
Do końca sezonu drużynę Lecha ma poprowadzić trio: Rafał Ulatowski, Jarosław Araszkiewicz, Tomasz Rząsa.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Po wczorajszej porażce to tak musiało się skończyć. Lech trzy kolejki wcześniej miał wszystko wyłożone jak na tacy i tylko albo być może aż trzeba było wygrywać swoje spotkania skromnie po 1:0 i to było starczyło. Niestety słabszy okres gry przyszłym w najgorszym dla nich momencie i po raz kolejny będą musieli się obejść smakiem jeśli chodzi o majstra.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Usłyszałem przed chwilą, że jakiś klub zaakceptować kwotę odstępnego piłkarza Górnika - Damiana Kądziora w wysokości 400 000 euro. Ktoś coś wie, jaka liga bądź klub?:movember:
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Usłyszałem przed chwilą, że jakiś klub zaakceptować kwotę odstępnego piłkarza Górnika - Damiana Kądziora w wysokości 400 000 euro. Ktoś coś wie, jaka liga bądź klub?:movember:
Lech był nim ponoć mocno zainteresowany.
 
B 167

borys30

Użytkownik
co sie liczy przy równej ilosci punktów na koniec sezonu ?
wyższe miejsce po 30 kolejce czy różnica bramek ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
co sie liczy przy równej ilosci punktów na koniec sezonu ?
wyższe miejsce po 30 kolejce czy różnica bramek ?
Wyższe miejsce po 30. kolejce ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik

Tu masz fajnie opisane wszystkie możliwości w grupie mistrzowskiej. Grupa spadkowa to bez kombinacji - albo Piast wygra albo dołącza do Sandecji w I lidze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Usłyszałem przed chwilą, że jakiś klub zaakceptować kwotę odstępnego piłkarza Górnika - Damiana Kądziora w wysokości 400 000 euro. Ktoś coś wie, jaka liga bądź klub?:movember:
Lech był nim ponoć mocno zainteresowany.
Tak chodzi o Lech Poznań. Kądzior przenosi się do Poznania po sezonie. Do niego być może dołączy również Kurzawa, ale ten odejdzie z Górnik za darmo. Pytanie czy dla obu panów wyjdzie to na dobre?. Lech ma mocne skrzydła, a jak do tego dopiszemy tą dwójkę to ktoś albo odejdzie albo będzie mocno grzał ławkę.
Lewa strona:
Jevtić, Jóźwiak, Kurzawa
Prawa strona:
Makuszewski, Klups, Kądzior.

Dziś jeden z reporterów odniósł się do zespołu Arki Gdynia, a szczególnie do Leszka Ojrzyńskiego, który w przyszłym sezonie nie będzie już prowadził klubu z Gdyni. Pomoc ma przyjść z 1 ligi.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Jeszcze Barkroth, Radut i Situm, choc chorwatowi konczy się kontrakt. Będą przecież jednak transfery out. Jóźwiaka i Klupsia to opchną chętnie za dobre pieniadze. Z innych pozycji Gumny, Jevtic też chyba ze zgodą na transfer.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Też mi się wydaję, że Jevtić odejdzie, co do Kurzawy nie jestem przekonany, że będzie grał w Lechu. Situm raczej nie zostanie wykupiony. Pewnie dużo będzie zależeć od nowego trenera Kolejorza.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Gdzie i kiedy można będzie znaleźć w ofercie zakłady na kartki? Dla poszczególnych graczy i ogólnie.
Kiedy Ekstraklasa poda obsadę sędziowską na ostatnią kolejkę?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gdzie i kiedy można będzie znaleźć w ofercie zakłady na kartki? Dla poszczególnych graczy i ogólnie.
Kiedy Ekstraklasa poda obsadę sędziowską na ostatnią kolejkę?
Drugie pytanie jest jednocześnie odpowiedzią na pierwsze - żaden bukmacher nie da kursów na kartki nie wiedząc, kto będzie sędziował dany mecz. Pewnie w piątek podadzą albo jutro ????
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Gdzie i kiedy można będzie znaleźć w ofercie zakłady na kartki? Dla poszczególnych graczy i ogólnie.
Kiedy Ekstraklasa poda obsadę sędziowską na ostatnią kolejkę?
STS na razie wystawił tylko kartki na zawodników w dwóch spotkaniach ale jakże istotnych Piast - BBT, Lech - Legia. Nie za dużo na razie bo tylko na 4 zawodników z 1 meczu i 8 z drugiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom