>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja - Elitserien/Allsvenskan 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik
Smederna - Dackarna typ 1 @1.45 3/10j (STS)
Na papierze Smederna moim zdaniem wygląda trochę lepiej niż Dackarna. Do tego dochodzi atut własnego toru. Na handicap jednak to ciut za mało, więc próbuje zwykłe money line.
Gospodarze ze świetnym Lindgrenem, a więc już jest jakiś pewny zawodnik, na którym oprzemy analizę. Do pary dorzucono Fredce Michaela Jepsena Jensen, który dobrze wszedł w sezon. Mam troche wątpliwości co do tego zestawienia, gdyż Michelsen ustawiony został ze słabym Lebiediewem, ale to trener odpowiada za wyniki, a nie ja. Iversen pod 13-tka wydaje się być dobrym rozwiązaniem, gdyż na 14-tce mamy mocnego jak na Szwedzkie warunki Buczkowskiego.
Dackarna ma moim zdaniem więcej niewiadomych. Hancocka nie można oceniać, bo druga liga polska nie jest miarodajna, co do jego wyników. &quot;Ugly duck&quot; pod dwójką - ciekawie. Dudek z przeciętnym Berntzonem, Janowski z Przedpełskim i Klingiem.
Mecz będzie oscylował zapewne w okolicach 4-punktowej przewagi gospodarzy, ale różnice powinien zrobić tu Lindgren i Buczkowski pod 14-tką.
Vetlanda - Masarna typ 1 handicap - 6.5 @1.80 3/10j (STS)
Vetlanda w tym roku nie wygląda już może tak dobrze jak w latach ubiegłych, ale w tegorocznych rozgrywkach powinni zabijać rywali monolitem i seniorską zbilansowaną siłą. Woźniak, Jonasson, Laguta, Musielak i przede wszystkim Zmarzlik, to niezwykle wyrównana 5-tka z wyróżniającym się Gorzowianinem. Rezerwy w postaci Hjemlanda i Jensena też wyglądają solidnie i powinni to dzisiaj potwierdzić.
Masarna ma dziury na pozycjach 6,7 i tu będzie widoczna różnica. Cyfer i Lindman odstają na papierze od gospodarzy. Formacja seniorska też mnie nie przekonuje. Sundstroem z Lindbaeckiem, Przemek z Nilssonem i Woffinden kreowany na lidera to może być za mało.
Vastervik - Indianerna typ Indianerna handicap +2.5 @1.85 2/10j (STS).
Idę w kierunku gości ze względu na brak Nickiego Pedersena u gospodarzy. Wiemy ile znaczy &quot;Dzik&quot; dla Tarnowa i ile znaczylby dziś dla Vastervik. Nicki odpoczywa aż do Grand Prix i będzie to dziś dziura nie do zastąpienia. Vastervik to nadal silny zespół z Zengotą czy mocnym Bechem pod 15-tką. Nie mam natomiast w ogóle przekonania do formy Kildemanda, Smektały (w Szwecji) czy Ljunga.
Indianerna od lat bazuje na tych samych zawodnikach (Protasiewicz, Miedziak, Bjarne Pedersen). Kolektyw jest widoczny, Adrian zazwyczaj lepiej jeździ w Szwecji niż w Polsce. Pozbierał się już chyba Milik, a do tego mamy jeszcze Bjerre. Mocna 6 i 7 z Ludvigiem Lindgrenem i Palovaarą.
Mecz powinien być na styku, a o zwycięstwie, którejś z drużyn może zadecydować 15 bieg. Stąd też typ na +2.5 punkta dla gości jest racjonalny.
Zawodnicy over/under (liczą się pierwsze 4 starty) - STS
Kildemand 7.5 poniżej @1.67 3/10j

... bo jego formę widzimy.
Milik 6.5 powyżej @1.65 2/10j
... bo coś drgnęło w dobrym kierunku, a linia stosunkowo niska.
Musielak 4.5 powyżej @1.70 3/10j
Tofik walczy, Tofik startuje.
Drabik 6.5 powyżej @1.60 2/10j
Maksym w formie.
H2H
Laguta - Lindbaeck typ 1 @1.70 3/10j

Lindbaeck potraci punkty nie tylko na rywalach, ale i na koledze z pary.
Buczkowski - Przedpełski typ 1 @1.70 2/10j
Buczek wydaje mi się być na tą chwilę mocniejszy, obydwaj spod numerów rezerwowych, ale gospodarz będzie miał łatwiej.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Pi. Pawlicki under 11.5 @2.03 forbet
Linia wysoka, a Szwecja to nie Polska, Gislaved to nie Leszno, a OnePartnerGroup Arena to nie Smoczyk ????
Już w MPPK buki wystawily zbyt wysoką linię. Dzisiaj co prawda łatwy partner z drużyny żeby punktować, ale fajne nazwiska w drużynie gości i będzie moim zdaniem na kim punkty pogubić ????
E:
✅✅✅ 6 oczek Pitera
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Z tym piterem się zgadzam ale ja myśle żeby postawić na indianerne bo nicki dzisiaj nie jedzie a miedziak protas milio bjerre a smektala kildemand strasznie niepewni
 
waska 131

waska

Użytkownik
SMEDARNA@Dackarna 1 1.59 1xbet
Gospodarze dysponuja rownym skladem a i oczywiscie jada na wlasnym torze . Lindgren, Jensen,Iversen,Buczkowski ... szczegolnie pierwsza dwojka zrobi tu roznice ... Goscie maja pewniaka w osobie Dudka reszta to napewno niewiadoma kurs warty gry
HOLDER@LAMBERT 1 1.70 ... Chris u siebie to juz wiele mowi , Lambert w parze z Doylim takze bedzie gubil pkt . Taka na szybko POWODZENIA
 
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik
Smederna - Dackarna typ 1 @1.45 3/10j (STS) ✅
Na papierze Smederna moim zdaniem wygląda trochę lepiej niż Dackarna. Do tego dochodzi atut własnego toru. Na handicap jednak to ciut za mało, więc próbuje zwykłe money line.
Gospodarze ze świetnym Lindgrenem, a więc już jest jakiś pewny zawodnik, na którym oprzemy analizę. Do pary dorzucono Fredce Michaela Jepsena Jensen, który dobrze wszedł w sezon. Mam troche wątpliwości co do tego zestawienia, gdyż Michelsen ustawiony został ze słabym Lebiediewem, ale to trener odpowiada za wyniki, a nie ja. Iversen pod 13-tka wydaje się być dobrym rozwiązaniem, gdyż na 14-tce mamy mocnego jak na Szwedzkie warunki Buczkowskiego.
Dackarna ma moim zdaniem więcej niewiadomych. Hancocka nie można oceniać, bo druga liga polska nie jest miarodajna, co do jego wyników. &quot;Ugly duck&quot; pod dwójką - ciekawie. Dudek z przeciętnym Berntzonem, Janowski z Przedpełskim i Klingiem.
Mecz będzie oscylował zapewne w okolicach 4-punktowej przewagi gospodarzy, ale różnice powinien zrobić tu Lindgren i Buczkowski pod 14-tką.
Vetlanda - Masarna typ 1 handicap - 6.5 @1.80 3/10j (STS) ✅
Vetlanda w tym roku nie wygląda już może tak dobrze jak w latach ubiegłych, ale w tegorocznych rozgrywkach powinni zabijać rywali monolitem i seniorską zbilansowaną siłą. Woźniak, Jonasson, Laguta, Musielak i przede wszystkim Zmarzlik, to niezwykle wyrównana 5-tka z wyróżniającym się Gorzowianinem. Rezerwy w postaci Hjemlanda i Jensena też wyglądają solidnie i powinni to dzisiaj potwierdzić.
Masarna ma dziury na pozycjach 6,7 i tu będzie widoczna różnica. Cyfer i Lindman odstają na papierze od gospodarzy. Formacja seniorska też mnie nie przekonuje. Sundstroem z Lindbaeckiem, Przemek z Nilssonem i Woffinden kreowany na lidera to może być za mało.
Vastervik - Indianerna typ Indianerna handicap +2.5 @1.85 2/10j (STS). ⛔
Idę w kierunku gości ze względu na brak Nickiego Pedersena u gospodarzy. Wiemy ile znaczy &quot;Dzik&quot; dla Tarnowa i ile znaczylby dziś dla Vastervik. Nicki odpoczywa aż do Grand Prix i będzie to dziś dziura nie do zastąpienia. Vastervik to nadal silny zespół z Zengotą czy mocnym Bechem pod 15-tką. Nie mam natomiast w ogóle przekonania do formy Kildemanda, Smektały (w Szwecji) czy Ljunga.
Indianerna od lat bazuje na tych samych zawodnikach (Protasiewicz, Miedziak, Bjarne Pedersen). Kolektyw jest widoczny, Adrian zazwyczaj lepiej jeździ w Szwecji niż w Polsce. Pozbierał się już chyba Milik, a do tego mamy jeszcze Bjerre. Mocna 6 i 7 z Ludvigiem Lindgrenem i Palovaarą.
Mecz powinien być na styku, a o zwycięstwie, którejś z drużyn może zadecydować 15 bieg. Stąd też typ na +2.5 punkta dla gości jest racjonalny.
Zawodnicy over/under (liczą się pierwsze 4 starty) - STS
Kildemand 7.5 poniżej @1.67 3/10j ✅

... bo jego formę widzimy.
Milik 6.5 powyżej @1.65 2/10j ✅
... bo coś drgnęło w dobrym kierunku, a linia stosunkowo niska.
Musielak 4.5 powyżej @1.70 3/10j ✅
Tofik walczy, Tofik startuje.
Drabik 6.5 powyżej @1.60 2/10j ⛔
Maksym w formie.
H2H
Laguta - Lindbaeck typ 1 @1.70 3/10j ✅

Lindbaeck potraci punkty nie tylko na rywalach, ale i na koledze z pary.
Buczkowski - Przedpełski typ 1 @1.70 2/10j ✅
Buczek wydaje mi się być na tą chwilę mocniejszy, obydwaj spod numerów rezerwowych, ale gospodarz będzie miał łatwiej.
7/9 :victory:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dackarna - Lejonen
Pawlicki under 9,5 @2,06 Fortuna / 11 @1,83 Forbet ✅
Pawlicki under 1,5 wygranych biegów @2,35 STS ⛔
Holder over 6,5 @1,67 STS ⛔ / 7,5 @1,83 Forbet ✅ Po co te dwa 0?
Piter w Lesznie pewnie z połamanymi obiema rękoma zakręciłby się koło kompletu, ale poza Smoczykiem nie jest już tak kolorowo. W Szwecji zwykle jeździł dobrze, ale wiadomo, początek sezonu dla niego wyjątkowo trudny, a dziś rywal też do łatwych nie należy. Powiedziałbym nawet, że cięższy niż na otwarcie sezonu, gdzie Pawlicki przywiózł 6 punktów w 6 startach. Dziś do tego wyjazd, więc linia moim zdaniem naprawdę wysoko. Przegrywać też ma z kim - 2x Hancock, Janowski, Dudek, a nie jest powiedziane, że z kimś z drugiej linii nie przegra. Drugi typ nieco bardziej ryzykowny, bo 6 startów.
Jeśli chodzi o Holdera to tak jak za nim nie przepadam to linia wystawiona na niego jakby z zeszłego sezonu. W tym śmiga całkiem nieźle, a ktoś te punkty w Lejonen musi dowozić.
Masarna - Vastervik
Lindback over 9,5 @1,7 STS ⛔ 3,2, a potem dwa wykluczenia...no co ja na to mogę?
Skoro udało się kolejkę temu w Vetlandzie to czemu nie u siebie? Tym bardziej, że forma raczej zwyżkuje, kolega z pary zdecydowanie słabszy a i rywale spokojnie do objechania.
Rospiggarna - Vetlanda
Łaguta over 9,5 @1,75 STS ⛔ Nie wiem nawet jak to skomentować
Thorssell over 7,5 @1,85 STS ✅
Konsekwentnie w stronę Artioma, jeśli nic nie grzebał przy sprzęcie to dziś powinien być nie do schwytania. Thorssell dobra forma, wczoraj niezły występ na Wyspach, liczę że jako RT dostanie łatwiejszy bieg niż nominowany i dzięki temu uzbiera 8 punktów w 5 pierwszych startach, choć rywale dość wymagający.
Indianerna - Smederna
Protasiewicz over 8,5 @1,7 ⛔ Jak ktoś pograł w Forbecie to plus, ja oczywiście rozliczam za 5 biegów, gdzie zabrakło punktu
Chyba cały świat żużlowy czeka, aż Protas się w końcu obudzi. Jak nie teraz to kiedy? U siebie w Kumli, rywal dość przeciętny, w poprzednim meczu zrobił 8 punktów, tutaj linię myślę pokryje jeszcze przed nominowanymi.
Czekamy jeszcze co inne buki zaproponują.
Bardzo ciekawe H2H wystawione (STS, bo Fortuna już usunęła):
Woffinden - Przemo 1 @1,5 STS -
Doyle - Łaguta 2 @1,85 STS -
Thorssell - Woźniak 1 @1,8 STS +
Janowski - Piter 1 @1,65 +
Andersen - Holder 2 @1,9 -
To takie luźne propozycje pod dyskusję. ;)
EDIT: STS liczy o dziwo pięć biegów, więc ładować overy, bo linie zaniżone. ????
EDIT2: Świetne, Fortuna najpierw dała na 4 biegi, potem wycofali wszystko i już jest na 5 ???? + dopiero teraz widzę, że w Szwecji coś się zmieniło i są teraz dwa nominowane :O
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Kto powinien być faworytem w Indianerna - Smederna, albo inaczej jakie kursy sami byście wystawili?
W każdej firmie zupełnie inne kursy są na to spotkanie. U jednych faworytem Smederna u innych gospodarze. ????
Kto jest najbliższy prawdy?
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Rdzyn witam co powiesz aby w forbecie zagrac takich zawodnikow
Bech wiecej niz 7.5 jedzie z 6 numerem wiec ma 2 latwe beigi vastervik dzisiaj moze dosc mocno przegrywac wiec az 5 biegow z zatespstaw moze miec licze na 10 pkt
Lambert wiecej niz 6.5 wiem ze jedzie dziisaj z Doylem ale on tez jest do pokonania latwy dosc 5 bieg licze na jego 5 biegow wiec powinien spokojnie przywiez 7 pkt
Mikelsen mniej niz 7.5 nie wiem na kim moglby Mikel zrobc 8 pkt mozliwe ze tylko 4 biegi bedzie mial ale w tym dosc latwy 5 bieg
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kto powinien być faworytem w Indianerna - Smederna, albo inaczej jakie kursy sami byście wystawili?
W każdej firmie zupełnie inne kursy są na to spotkanie. U jednych faworytem Smederna u innych gospodarze. ????
Kto jest najbliższy prawdy?
Ciężko powiedzieć. ???? Dwa lata temu Indianie do finałów niepokonani u siebie, w zeszłym roku lał ich kto chciał. Mają równy skład bez gwiazd, jak ktoś się wysypie to może być problem. Z drugiej strony Fredka i... no właśnie. MJJ niestabilny, ale dziś powinien dać radę, PUK szuka, Lebiediew gdzieś pod formą. Rezerwy gdzieś na porównywalnym poziomie. Dla mnie chyba jednak Smederna, bo jak przyjdzie co do czego to ma kto ich ciągnąć, a do tego w Szwecji od zeszłego sezonu atut własnego toru już chyba nie istnieje (chyba, że nazywasz się Piotr Protasiewicz i jedziesz w Kumli).
Rdzyn witam co powiesz aby w forbecie zagrac takich zawodnikow
Bech wiecej niz 7.5 jedzie z 6 numerem wiec ma 2 latwe beigi vastervik dzisiaj moze dosc mocno przegrywac wiec az 5 biegow z zatespstaw moze miec licze na 10 pkt
Lambert wiecej niz 6.5 wiem ze jedzie dziisaj z Doylem ale on tez jest do pokonania latwy dosc 5 bieg licze na jego 5 biegow wiec powinien spokojnie przywiez 7 pkt
Mikelsen mniej niz 7.5 nie wiem na kim moglby Mikel zrobc 8 pkt mozliwe ze tylko 4 biegi bedzie mial ale w tym dosc latwy 5 bieg
Duńczycy w Szwecji to dla mnie zawsze zagadka. Lamberta na pewno bym odpuścił.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
ŻUŻEL: Elitserien (Szwecja) - Kolejka 4

29.05.2018 19:00
Kursy wystawione na to spotkanie to odpowiednio 3.03&lt;1.40 STS
Bukmacherzy stawiają na napakowaną nazwiskami Dackarne jednak ja widzę tutaj zwycięstwo gospodarzy.
Po pierwsze dlatego, że liderzy Dackarny czyli Dudek i Janowski będą odczuwac zmęczenie po sobotnim grand prix i niedzielnych meczach ligowych w Polsce(Dla Dudka to tym gorzej, bo w Szwecji jeździ najsłabiej, a w zeszłym sezonie najczęściej było poniżej 10pkt.). Moim zdaniem czwórka Milik, Protasiewicz, B.Pedersen, Bjerre bez problemu rozjadą u siebie czwórkę Andersen, Hancock, Berntzon i Dudek. Pierwszej dwójce gości idzie na prawdę co raz słabiej.
Po drugie to bilans spotkań pomiędzy dwoma zespołami jest zdecydowanie na korzyśc Indianerny, a wyniki z zeszłego sezonu to zwycięstwo Indianerny na wyjeździe 40:50, a następnie porażka u siebie 44-46.
Stawiam na walkę do końca, z której zwycięsko wyjdzie drużyna Indianerny Kumla.
1 @3.03 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
C 370

cinek9191

Użytkownik
ŻUŻEL: Elitserien (Szwecja) - Kolejka 4

29.05.2018 19:00
Kursy wystawione na to spotkanie to odpowiednio 3.03&lt;1.40 STS
Bukmacherzy stawiają na napakowaną nazwiskami Dackarne jednak ja widzę tutaj zwycięstwo gospodarzy.
Po pierwsze dlatego, że liderzy Dackarny czyli Dudek i Janowski będą odczuwac zmęczenie po sobotnim grand prix i niedzielnych meczach ligowych w Polsce(Dla Dudka to tym gorzej, bo w Szwecji jeździ najsłabiej, a w zeszłym sezonie najczęściej było poniżej 10pkt.). Moim zdaniem czwórka Milik, Protasiewicz, B.Pedersen, Bjerre bez problemu rozjadą u siebie czwórkę Andersen, Hancock, Berntzon i Dudek. Pierwszej dwójce gości idzie na prawdę co raz słabiej.
Po drugie to bilans spotkań pomiędzy dwoma zespołami jest zdecydowanie na korzyśc Indianerny, a wyniki z zeszłego sezonu to zwycięstwo Indianerny na wyjeździe 40:50, a następnie porażka u siebie 44-46.
Stawiam na walkę do końca, z której zwycięsko wyjdzie drużyna Indianerny Kumla.
1 @3.03 STS
Także z pocałowaniem ręki biorę ten typ.
Warty grania.
Ja dodam od siebie +4,5 Indianie @2,02

edit1: Oby Ludivg i Victor zrobili na rezerwie różncie ???? Wierzę w Pepete, że się wreszcie obudzi, - choć 3eba pamiętać,że niektórzy traktują ligę Szwedzka jako test.


edit2: Po meczu ???? heheh 46-44 - Indianie @3,35✅✅✅ Dzięki Pepe i Thomsen za 15 bieg ! łuuuu no i rezerwowi 7-4 na plus ????
+4,5 Idnianie mecz ✅✅✅ muuuuaaaa
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Edit: ostatnia informacja jaką znalazłem, to że Woffinden jednak jedzie, nie jedzie natomiast Pawlicki. Pytanie natomiast, z jakim sprzętem i motywacją.
Rospiggarna - Masarna 1 -24 2,05 (-22,5 1,87 iforbet) ⛔
Vetlanda - Indianerna 1 -14 1,90 ✅
bet365
Taki dubelek na dzisiaj. Co do Rospiggarny nie mam wątpliwości - Masarna bez Woffiego i ten zespół się automatycznie sypie. Na drugim biegunie gospodarze, którzy w zasadzie nie mają słabych punktów i taki handicap byłby równie odpowiedni w pojedynku z drużyną w pełnym zestawieniu. Jeśli chodzi o &#39;już nie Elit&#39; Vetlandę, to po pierwsze totalnie nie przekonuje mnie żaden z zawodników w składzie gości, a po drugie myślę, że miejscowi znacznie zyskali biorąc Madsena w miejsce Szymka.. niestety. W tej chwili mamy trzy armaty - Łaguta, Zmarzlik i Madsen, bardzo solidnych Kurtza i Jonassona i niezłą rezerwę. -14 realnie powinno wejść, ale tutaj już aż tak pewien nie jestem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom