>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Elity 2018 ( Dania - Kopenhaga, Herning ) 04.05.18 - 20.05.18

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Finlandia - USA
każda drużyna bramek 3+ 3,05 Fortuna

Witam, na dziś postanowiłem zaryzykować i postawić mocny zakład z dość wysokim kursem.
Mecz już za niecałą godzinkę. Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje - walka o 1 miejsce.
Finlandia musi wygrać po 60 minutach natomiast USA wystarczy remis. Wygrana Finlandii nieważne czy to po 60 minutach czy po dogrywce czy po karnych spowoduje, że Kanada zajmie maksymalnie 3 miejsce w grupie.
Ja w tym meczu widzę bramki, pewniejszym typem jest to, że każda drużyna strzeli po minimum 2 bramki lecz kurs jest dużo niższy - po 3 gole także wydaje mi się, że wpadną.
USA na tym turnieju jest niemiłosiernie skuteczna bo strzeliła już 37 bramek! Finlandia niewiele mniej bo 32 bramki.

Obie ekipy mega mocne na tym turnieju. O bramki jestem spokojny ale czy ich padnie aż 6? Jestem dobrej myśli.
Powodzenia
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
POdemnie dwa bety szybciutko bo zaraz zaczyna sie mecz a zbieram sie do pracy.
Rantanen gol@3,50✅✅✅
Mlody Fin Potrafi strzelac w waŻnych meczach , Kanadzie zapakowal dwie bramy a w nhl poprzedni sezon miał nAprawdę świetny.
Lotwa - Dania under 4,5 bramki @1,90✅✅✅
Jest to mecz o awans do dalszej faZy turnieju i do tego spotykaja sie raczej underowe Reprezentacje, stąd taki bet .
Do tego za drobne bez analizy
Rosja - Szwecja under 5,5 bramki @1,80✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Jeśli do około 55min w meczu szwajcaria-francja będzie remis to warto pograć wówczas szwajcarów, do pewnego miejsca w QF potrzebują wygranej nawet po OT, zaś FRancja ma szanse na QF tylko w przypadku wygranej w regulaminowym czasie gry, więc pewnie wycofają bramkarza w końcówce
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeśli do około 55min w meczu szwajcaria-francja będzie remis to warto pograć wówczas szwajcarów, do pewnego miejsca w QF potrzebują wygranej nawet po OT, zaś FRancja ma szanse na QF tylko w przypadku wygranej w regulaminowym czasie gry, więc pewnie wycofają bramkarza w końcówce
Jezeli wycofaja i bramka nie padnie to jest OT ale jezeli Helveci wtopia w OT lub karnych to moga nie zagrać w ćwiartce bo równie dobrze Francuzi moga sie zachowac jak pies ogrodnika , skoro sami nie awansowali to odbiora awans Helvetom, róznie moze byc
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Jezeli wycofaja i bramka nie padnie to jest OT ale jezeli Helveci wtopia w OT lub karnych to moga nie zagrać w ćwiartce bo równie dobrze Francuzi moga sie zachowac jak pies ogrodnika , skoro sami nie awansowali to odbiora awans Helvetom, róznie moze byc
Ale jak ja chcę grać Szwajcarię w regulaminowym po kursie pewnie około 4@, Francja w 58&#39; przy remisie może mieć nadzieje na awans i wycofają licząc na wygraną, Szwajcarą starcza wygrana nawet w OT więc wycofywać nie będzie, a wiadomo że większe szanse na gola gdy bramka pusta, a po co Francja ma utrudniać Szwajcarom, będą chcieli strzelić by mieć szanse na awans do QF, nie będą patrzeć by komuś zaszkodzić, a szwajcarom łatwiej będzie strzelić na pustą niż w ewentualnej dogrywce bądź karnych wygrać
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ale jak ja chcę grać Szwajcarię w regulaminowym po kursie pewnie około 4@, Francja w 58&#39; przy remisie może mieć nadzieje na awans i wycofają licząc na wygraną, Szwajcarą starcza wygrana nawet w OT więc wycofywać nie będzie, a wiadomo że większe szanse na gola gdy bramka pusta, a po co Francja ma utrudniać Szwajcarom, będą chcieli strzelić by mieć szanse na awans do QF, nie będą patrzeć by komuś zaszkodzić, a szwajcarom łatwiej będzie strzelić na pustą niż w ewentualnej dogrywce bądź karnych wygrać
No racja, byle tylko udało sie złapać kurs bo najczesciej w takich sytuacjach trudno zwrzeć zakład
EDIT: Jest 2-0 dla Helvetów , ciezko bedzie Francji to odrabiac
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Białoruś win 6,55
Białoruś - Słowacja X 6,2

Mecz o pietruszkę dla obu ekip, Białoruś może zawalczyć choć o tą jedną wygraną bo inaczej Łukaszenka ich wyśle do łagrów. Po drugie jak znam mentalność Słowaków i ich skorumpowanie to jest to idealny mecz aby zarobić kursy po 6 na remis i Białą Ruś aż się proszą aby sobie zagrać i dorobić na wakacje....
Typ oczywiście życzeniowy ale obok takich kursów w meczu takich dwóch ekip mocno śmierdzi wałkiem i dlatego spróbuję stawka 3/10 na każde zdarzeni ????

edit: eh wtopa jednak się ustawili na ilość bramek szkoda ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Łotwa-Dania
Mecz o wejście do czwórki. Duńczycy maja wszystko co mogli miec najlepszego. W bramce Andersena, w liniach ataku, Bjorkstranda, Boedkera, Hansena, Nielsena w w liniach obrony doświadczonych zawodnikó z z KHL i innych dobrych klubów z europy. Łotysze to zgranie. Maja kilka indywidualności młody Balcers z farmy San Jise, Derzins, Redhlins w bramce Gudlevskis. Złapali wiatr w żagle. Jednak w tym pojedynku stawiam na gospodarzy turnieju, zespół z wieksza jakością i talentami, za którymi pójdzie hala, może i decyzja sędziowska. Wczoraj Łotysze zostawili mnóstwo zdrowia na lodzie. Chcieli wyrwać Kanadzie win. Dunczycy beda wypoczęci i zagraja inaczej niz z Korea, spodziewam sie ze tak jak z Finami. Łotysze beda sie bronić i próbować kontry
Typ
Dania na mecz kurs 1.84
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Słowacja wystarczy ,że sie spieła kilka razy i zagrali szybciej to Białoruś jak dzieci we mgle. Na stojaka grali i mogło się to nawet zemścić, ale docisnęli w końcówce i przyklepali zwyciestwo. Białorusinom znacznie pomagał Ciliak który &quot;bronił&quot; w 2 i 3 tercji i puscł 4 bramki na 15 strzałów oraz miał mase dziwnych decyzji i niepewnych interwencji. Jak ktoś tu chciał posmarować to on , bo trzon zespołu zagrał dziś dobre zawody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Odemnie dwa bety szybciutko bo zaraz zaczyna sie mecz a zbieram sie do pracy.
Rantanen gol@3,50✅✅✅
Mlody Fin Potrafi strzelac w waŻnych meczach , Kanadzie zapakowal dwie bramy a w nhl poprzedni sezon miał nAprawdę świetny.
Lotwa - Dania under 4,5 bramki @1,90 ✅✅
Jest to mecz o awans do dalszej faZy turnieju i do tego spotykaja sie raczej underowe Reprezentacje, stąd taki bet .
Do tego za drobne bez analizy
Rosja - Szwecja under 5,5 bramki ✅✅✅@1,80
Pięknie wszystko siedzi , a Dania to mnie zszokowala , ze zagrali tak slabo patrzac na statystki .
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Utworzyly się bardzo ciekawe pary ćwierćfinałowe, praktycznie prócz Szwecji która bez problemów powinna poradzić sobie z Łotewskim murem, w pozostałych parach wg mnie nie ma jasnych faworytow których to wskazują kursy. Pewnie niejeden bez zająknięcia powie ze do półfinału awansują USA, Kanada i Finlandia. Może ja sam przed turniejem tak bym wybrał. Ale cos mi się wydaje ze nie będzie takiego zestawu polfinalistow, spodziewam się co najmniej jednej niespodzianki a może będą dwie. Ale po kolei
Rosja-Kanada
Jeżeli by patrzeć na ten pojedynek przez pryzmat tego co druzyny prezentowały w fazie grupowej to powiem tak. Kanada po dość dobrym początku, później spuściła z tonu, słabe mecze z Finami, Łotwa i Niemcami nie wystawiają jej dobrej noty. Potencjał maja duzy, atak do głownie NHL, obrona to tez większość NHL ale czasami się gubi a bramkarze lubia puscic babola i polożyc mecz. Przygrany z kretesem mecz z Finami dał mi dużo do myslenia. Z drugiej strony jak wytłumaczyć meczarnie z Niemcami i Łotwą która o mało nie wygrała w regulaminowym czasie i wpakowała by Kanade na Szwedów, wydawało by się ze brak dobrego rywala mogł być tym spowodowany, ja jednak odnoszę wrazenie, ze jakby forma lekko uleciała, może chłopaki po 82 meczach sezonu NHL sa już lekko zajechani, dziwnie to wszystko wygląda. Rosjanie zagrali słabszy mecz z Czechami, (każdej druzynie się tutaj taki przydarzył) w pozostałych prezentowali się dobrze i nawet ze szwecja lekko mnie zaskoczyli bo dotrzymywali im kroku. Wg mnie nie sa bez szans z Kanadą. Kursy jakies dziwne. Wg mnie powinny być takie jak na Szwecja Rosja czyli 2,1 i 2,8 a tutaj mamy 4,8 i 1,8, wg mnie na Kanade ze duże te kursy( podobnie to wyglądało na mecz Kanady z USA a wiadomo jak się skonczyl) Kanada ma dobry skład ale wiadomo stać ich na jeszcze mocniejszy , bo wielu kanadyjczykow albo odmowiło albo grali jeszcze PO( Crosby, Segiun, Stamkos, Tavares, Benn, Schieffele, Hall, Burns, MacKinnon, Duchane, Giroux, Price, Smith, Couturier,Doughty, Subban, Getzlaf, Toews,Pietrangelo) można by wymienić jeszcze kilku. Wtedy mielibysmy Kanade nie do pokonania, u Rosjan brakuje mi tylko, Ovieczkina, Wasilewskiego, Radulowa, Kuczerowa, Tarasienki, Kuzniecowa, Małkina, Panarina i mielibysmy full opcje(Kovalczuk chyba już odpuści reprezentacje), mamy za to młodych zdolnych gniewnych, pukajcych do bram NHL, Gusiewa, Kaprizova, Barabanowa którzy graja na bardzo wysokim poziomi i mogą ukłuć każdą obrone. Czego można się spodziewać po tym meczu?, ano wszystkiego, to hokejowy klasyk, takie mecze to walka od zawsze o każdy centymetr lodu, to widowisko dla widza, pytanie grać to czy tylko pooglądać bo to hokejowa uczta, na która się szykuje.
Ja osobiście po tym co widziałem i po kursach ide w strone Rosji( kiedyś musza się odegrać bo ostatnio same porażki z Kanada, nie licze tej wygranej z igrzysk bo tam to Kanada miała jedenasty garnitur)
I typy
Rosja mecz , kurs 3,6⛔
Rosja win kurs 2,66⛔
Rosja z x kurs 2,1✅
Rosja plus 1,5 kurs 1,59✅
Rosja minus 1,5 kurs 5,9⛔
EDIT: Mecz super, McDavid czarodziej i szacunek bo bez niego Kanady by nie było w półfinale
Wszystkie fortuna, wczoraj rosły , dzis lecą
Strzelców nie obstawiam bo każdy może tutaj strzelić, dziś liczy się Team, Kamanda.
Za jakis czas reszta
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Finlandia-Szwajcaria
Kolejny ciekawy ćwierćfinał, może już nie tak elektryzujący jak Rosja-Kanada ale na pewno trzeba to wieczorem zobaczyć.
Co pokarze ta nieobliczalna Finlandia? Czego możemy się spodziewać po tym meczu?
Szwajcaria przywiozła fajnych grajków tutaj dojechali, młody zdolny Kevin Fiala i Roman Josi (obaj Predators) jest Niederreitner z Wild, Andrigetto z Avalanche i następny młody zdolny szwajcat Timo Meier( Sharks) jest Diaz z przeszłoscia z NHL sa dobrzy europejscy gracze, bramkostrzelny Corvi, doświadczeni i ograni w takich turniejach Kukan, Untersander , Schappi, Moser, solidni bramkarze. Berra i Genoni. Szwajcaria gra tutaj solidny hokej, z roku na rok sa coraz lepsi. Trener Fischer prowadzi druzyne na styl kanadyjski. Naprzeciwko nim nieobliczalni i mogący ograc tutaj każdego Finowie ze super talentami Aho, Rantanenem, Teraveinenem i Tolvanenem , uzupełnieni doświadczonymi graczami z NHl i Europy. Finowie graja tutaj w kratke, mocnych leja (Kanada, USA) a z teoretycznie i w zasadzie praktycznie słabszymi przegrywają( Dania, Niemcy) z czego wynika ten fenomen trudno mi powiedzieć , może brak koncentracji na słabszego rywala, może po udanym mecze graja słabiej. Jeżeli utrzyma się tendencja z ostatnich czterech meczy to dziś przegrają, ale to ćwierćfinały i musi być mobilizacja. Rok temu o tej porze by remis, ale to był mecz grupowy. Szwajcarzy grali w europejskim garniturze , Finowie z lekkim zaciągiem z NHL. Kursy były wówczas 2 do3 i powiem szczerze ze tutaj spodziewałem się podobnie lub tak 1,85-3,2 a jest 1,56-5,1 , hmm wg mnie chyba zbyt duza róznica w kursach. Szwajcarzy będą się bronic i próbować gry z kontry a maja kim ukłuć bo młodzi i Fiala i Meier to czołowe postaci swoich amerykańskich klubów, grac w przewadze tez Helveci umieja i jest masówka na Finlandie, którą mimo wszystko są w stanie ograć
Powiem tak gdyby kurs na win Finów był w okolicach 1,7 to można grac ale 1,3 to troche mało więc ja szukam czegos w strone Helvetów( może niepotrzebnie doszukuje się tutaj niespodzianki ale ten mecz chyba nie ma az takiego faworyta jakim jest Finlandia , fakt może być i 5-0 dla finów po tym co zrobili Kanadzie i USA ale czy na tym etapie i przy tak grajaych Szwajcarach to możliwe?
Finowie moga zdobyc złoto po kursie 5,9 chociaz dla mnie to Szwecja jest faworytem a tutaj moze dojść do niespodzianki
Probuje
Szwajcaria plus 1,5 kurs 1,91✅
I over 4,5 i 5,5 kursy 1,59✅ i 2,15⛔
Mimo, że niespodzianka to zasłużony win helvetów, a kusiło mnie pograć na ich win
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
deepred 633,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
mark1973
Trochę brakuje konsekwencji w Twojej analizie. Piszesz, że Kanadyjczycy bardzo osłabieni, a następnie, że w Rosji brakuje &quot;tylko&quot; najlepszych napastników reprezentacji, którzy stanowią o sile najlepszych klubów NHL. Typu na Rosję nie neguję, ale wydaje mi się, że Kanadyjczycy wszystko co mieli przegrać na tym turnieju to już przegrali.
Ciężko coś ciekawego wymyślić na to spotkanie. Ja zagram troszkę bardziej ryzykownie na over 1,5 punktu McDavida @2,15 unibet. ✅✅ Facet jest wybitny, a jest jeszcze dzieciakiem. Najszybszy zawodnik w NHL, kapitan Oilers, kapitan reprezentacji (aktualnie, bo w &quot;normalnej reprezentacji&quot; to jednak Sid jest kapitanem). To wiele mówi.
Przyjechał na turniej do Danii i się bawi. Jest jednym z niewielu Kanadyjczyków, którzy póki co nie zawodzą. Ten mecz to klasyk, nie ma szans, żeby Kanada zagrała na stojąco. Będzie to mecz na wysokim poziomie i wyższej intensywności niż dotychczas. Do tego dorzucam Kanadę OT @1,50 unibet. ✅✅
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
mark1973
Trochę brakuje konsekwencji w Twojej analizie. Piszesz, że Kanadyjczycy bardzo osłabieni, a następnie, że w Rosji brakuje &quot;tylko&quot; najlepszych napastników reprezentacji, którzy stanowią o sile najlepszych klubów NHL. Typu na Rosję nie neguję, ale wydaje mi się, że Kanadyjczycy wszystko co mieli przegrać na tym turnieju to już przegrali.
Ciężko coś ciekawego wymyślić na to spotkanie. Ja zagram troszkę bardziej ryzykownie na over 1,5 punktu McDavida @2,15 unibet. Facet jest wybitny, a jest jeszcze dzieciakiem. Najszybszy zawodnik w NHL, kapitan Oilers, kapitan reprezentacji (aktualnie, bo w &quot;normalnej reprezentacji&quot; to jednak Sid jest kapitanem. To wiele mówi.
Przyjechał na turniej do Danii i się bawi. Jest jednym z niewielu Kanadyjczyków, którzy póki co nie zawodzą. Ten mecz to klasyk, nie ma szans, żeby Kanada zagrała na stojąco. Będzie to mecz na wysokim poziomie i wyższej intensywności niż dotychczas. Do tego dorzucam Kanadę OT @1,50 unibet.
Zauważ, że ja nie napisałem ze Kanadyjczycy osłabieni bo przywiezli to co mogli ale ze wielu topowych nie przyjechało podobnie jak Rosjan tyle, że grupa rosyjskich hokeistów TOP jest mniejsza.
USA-Czechy
Kolejny fajny mecz i typ może trochę zyczeniowy bo sympatyzuje z pepikami ale jak najbardziej możliwy
Czesi po tym ja dojechali Krejci i Pastrnak to zupełnie inny zespół dodając do tego młody gniewnych z NHL, Hyke i Jaskina oraz doswiadczona obrone i dobrych bramkarzy( spodziewami się Ritticha w bramce ale Francouz tez po udanym sezonie w KHL) tworzy się bardzo ciekawa druzyna, która już zdazyla zagrac na nosie jedemu z faworytów do czwórki a mianowicie Rosji.
USA jest na miare możliwości reprezentowana przez graczy z NHL są Kane, Atkinson, Larkin, Martinez,Kreider, Gaudreau, obsada bramki duet Kincaid-Darling przyzwoity . Nie popisali się tylko w meczu z Finami ale sa faworytami tego meczu. Graja szybki hokej i mogą tez ograc tutaj każdego.
Mało czasu niestety na bogatszą analizę . ja ide w strone Czechow bo mimo wszystko umieja grac z amerykanami.
Czechy z x kurs 1,98⛔ niewiele zabrakło ale USA miała dzis swietnie dysponowanego Kane
Czechy plus 1,5 kurs 1,56✅
Wszystko Fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Rosja z podpra,czcehy z podpra ,Finlandia(chociażbym nie ruszał ) i Szwecja win i +4.5 co sadzisz?
To tyle ode mnie. Każdy moze miec swoje przemyslenia ale jak widze w kierunku Rosji i Czech jestesmy zgodni.
Szwecji nie ruszam bo przy prowadzeniu np. trzema bramkami juz nie musza tak cisnać majac w perspektywie półfinał.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Oj coś czuje w kościach rewanż i &quot;niespodziankę&quot; po stronie Czechów. Konkretnie rewanż za mistrzostwa z 2016 roku, gdzie Czesi wychodząc z 1 pierwszego miejsca i generalnie wyglądając najlepiej ze wszystkich dali mega ciała i przegrali z USA w karnych po 1-1 w regular.
Kursy niemal identyczne jak właśnie 2 lata temu. To jest ten mecz:
https://www.flashscore.pl/mecz/nNNPdYJS/#szczegoly-meczu
Co do obecnej edycji, dosyć fajny prognostyk w postaci 3 wygranych dogrywek Czechów. I to z nie byle z kim w końcu. Tak jak USA walnęła Kanadę tak Czesi machnęli Rosjan. Dla mnie mecz w tej fazie jest 50 na 50 a tutaj mamy fajnego doga z dużym potencjałem. Ponadto przyjazd wspomnianej dwójki Krecji&amp;Pasternak na mocny plus. Przy mądrym zarządzaniu siłami w obozie Czechów (3 ostatnie mecze mieli ze strasznie słabymi ekipami) mogą dzisiaj wjechać na pełnej. Strasznie ciekawy mecz się szykuje.
Jak gdzieś mamy zobaczyć niespodziankę to najszybciej tutaj.
Czesi z dogrywką 2,65
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
USA - Czechy
1 tercja - obie drużyny strzelą 2,86 Fortuna

Przed nami święto Hokeja ciąg dalszy, dziś czas na ćwierćfinały a w nich 2 prawdziwe hity, jeden z nich omawiany właśnie przeze mnie USA podejmuje Czechów. Stawiam w tym meczu, że obie drużyny mocno zaczną rywalizację i już w pierwszej tercji strzelą po golu.
USA jak i Czechy w 5 meczach w fazie grupowej strzelali bramkę już w pierwszej tercji, obie ekipy potrafią strzelać dużo bramek i obie ekipy atakują i oddają dużo strzałów.
Minimalnym faworytem jest ekipa USA ale tak naprawdę, nie postawił bym na nich, że wygrają... moim zdaniem szansa 50 na 50 więc value po stronie Czech, gdzie dołaczyli do nich 2 świetnych Hokeistów w połowie fazy grupowej i widać było duży progres w grze. Pokonali nawet zespół Rosji po dogrywce.
USA w grupie pokonała Kanadę również po dogrywce i uległa Finlandii aż 2:6.
Fajna opcja na ten mecz z fajnym kursem.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
PO 1 tercjach to jestesmy w dupi* narazie haha
Dokladnie. Chociaż Rosjanie zaczynają grac , muszą cisnąć bo obrona Kanady sie gubi i musza na kary uważać a Pepiki tez wyrównały gre z USA. Ale potrzeba bramek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom