>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Rzym - 13.05-20.05.2018

Status
Zamknięty.
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rzym
Godzina: 14:00
Spotkanie: Haase/Rojer - Peralta/Zeballos 2:0
Typ: 2
Kurs: 2.03
Bukmacher: Expekt
Analiza: Ciężko coś o tym meczu napisać. Pierwsza para gra w tym roku 3 mecz na ziemi, a druga para 2 mecz. Mało tego, pierwszej pary będzie to dopiero wspólne czwarte ich spotkanie w tym roku. Pochodzą z tego samego kraju, więc co roku spotykają się tylko na Davis Cup. Większej historii za nimi nie ma. Za to druga para to już zgrani i doświadczeni ze sobą debliści, którzy największe sukcesy odnoszą właśnie na clayu. Wiele wygranych turniejów i zgranie przekonuje mnie do tego, żeby to właśnie na nich postawić tym bardziej, że French Open tuż tuż, w którym będą bronili ćwierćfinału, a jak wiadomo, przed takim turniejem trzeba się rozgrzać i przyswoić z kortem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kohlschreiber P. -1,5 G ::: 1,75 ::: 1/3
H2H 1:0 dla Socka z 2016 roku na turnieju w Paryżu, tym halowym. Trochę to dziwne, że spotkali się tylko raz w karierze. Jednak na Sockowi na mączce, tym bardziej w Europie nie ufam. W tym roku osiągnął na razie bardzo słabe wyniki, dużo przegranych, pojedyncze wygrane.
Kolba za to wręcz przeciwnie, od jakiegoś czasu, a przede wszystkim od turnieju w Indian Wells gra na fajnym wysokim poziomie. Na mączce osiągnął finał w Monachium, 3 runda w Monte-Carlo i Madrycie, tutaj ma już za sobą 1 mecz z solidnym Khachanovem. Jak widać forma dopisuje nadal.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Pouille L. ::: 1,72 ::: 1/3
Schwartzman D. -1,5 S ::: 2,07 ::: 1/3
Shapovalov D. ::: 2,16 ::: 1/3

Coric B. -1,5 G ::: 1,72 ::: 1/3
Gojowczyk P. ::: 2,40 ::: 1/3
Cilic M. -1,5 S ::: 1,85 ::: 1/3
Goffin D. -1,5 S ::: 1,74 ::: 1/3 - W 1 secie prowadził 5:1 i przegrał 5:7.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jeśli Kolba z Sockiem nie zagrają dzisiaj to szanse Niemca wzrosną, bo wczoraj to oddychał rękawami.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Na razie przestało padać i zaraz powinno ruszyć, ale tak czy siak niejedna przerwa przez deszcz jeszcze będzie.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Fognini-Thiem
Włoch potrafi tutaj zagrać dobry mecz,jak np.rok temu z Murrayem,gdzie zagrał kapitalnie.Thiem po finale w Madrycie może lekko spuścić z tonu i nie wydaje mi się tak dojrzały,by po finale w Hiszpanii znów zajść daleko.Dodając do tego Roland Garros zapasem warto iść w stronę Fabio.Ściany na bank będą za Fogninim co może dodatko utrudnić zadanie Austriakowi.
Fognini 3,25 Fortuna ✅
Fognini 1 set 2,65 Fortuna✅
Del Potro-Tsitsipas 2 2,69 Fortuna⛔
Mega mecz się szykuj,stary wyjadacz kontra utalentowany Grek.Kursów jeszcze nie widze,ale szedłbym w stronę Tsitsipasa.Grek gra naprawdę dojrzale,Del Potro mączka nie za bardzo leży,Argentyńczyk preferuje hard,zwłaszcza w stanach a Grek robi robotę.Dzisiaj dużo Tsitsipas się nie nagrał,więc zmeczony nie ma prawa być.Regularność za młodziakiem.
Djokovic-Basilashwili
Nie ma się co rozpisywać,Djoko bierze to w dwóch setach,kryjąc jakieś hc-4,5 czy -5,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tsitsipas S. +3,5 G ::: 1,74 ::: 1/3
Panów dzieli 10 lat różnicy, nie grali jeszcze nigdy ze sobą. JMDP na mączce w ostatnich sezonach na pewno nie był asem, a w roku 2018 zagrał jak na razie całe 2 mecze w tym jeden przegrany z Lajovicem w Madrycie, którego w kwalifikacjach w Rzymie pokonał młody Grek.
Tsitsipas dużo gra w ostatnich tygodniach, ale to nic dziwnego skoro forma dopisuje mu już od turnieju w Monte-Carlo. Wszedł do magicznego rankingu top 100, a to jest duży wyczyn i przepustka do poważnej gry. Zapewne taki ma też cel na ten sezon by zagościć w tym jakże prestiżowym rankingu na stałe.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Dimitrov G. - Nishikori K. O 22 ::: 1,76 ::: 1/3
Johnson S. +4 G ::: 1,70 ::: 1/3

Anderson K. -2 G ::: 1,78 ::: 1/3
Basilashvili N. +1,5 S ::: 3,22 ::: 1/3
Thiem D. -1,5 S ::: 2,24 ::: 1/3
Pouille L. - Edmund K. O 22 ::: 1,76 ::: 1/3

Schwartzman D. - Paire B. O 21 ::: 1,74 ::: 1/3
Haase R. - Shapovalov D. O 22 ::: 1,76 ::: 1/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Shapovalov po takim kursie panowie to nie promocja? Warto pójść grubiej? Wczoraj na nim zarobiłem naprawdę dużo a dziś chyba przeciwnik nieco słabszy od berdycha
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Fognini vs Thiem - 1 @3.00 fortuna
✅ 2-1 (6-3 1-6 6-3)

Każdy wie jaką dyspozycje przyjmuje Włoch grając w Rzymie. To jest zupełnie inny poziom i determinacja w jego głowie. Thiem pokazał w finale Madrytu jaką jest jeszcze „shaky” dziewczynką w ważnych momentach, nie mając nawet raz Break Pointa przy serwisie Niemca i dwa razy łamiąc się w 1 gemach. Fognini bez trudu zmiótł z kortu Monfilsa i liczę, że przed własna publicznością nadal pokaże dobry tenis. Duże value.
Edmund vs Pouille - 1 @ 1.62 fortuna
✅ 2-0 (6-2 7-6)

Rudy jak dla mnie bez większych problemów rozprawia się tutaj z Francuzem. Choć nie jestem fanem Kyle’a, to trzeba przyznać, że jest w formie o wiele wyższej niż oczekiwano od niego w tym etapie sezonu, rozprawiał się w ostatnim czasie na nawierzchni ziemnej z takimi zawodnikami Djokovic, Goffin czy Gasquet, co bądź co bądź jest sporym wyczynem. Forma jest zdecydowanie po stronie Anglika. Pouille w tragicznym stylu poległ ostatnio z Miszą Zverevem, Pairem czy Millmanem, a we wczorajszym meczu z Seppim był już przełamany przez Seppiego. Zdecydowanie idę w stronę Edmunda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
I 477

imperator88

Użytkownik
Harrison-Cilic 6:6 (3:3) 1 3,15 Fortuna ⛔
Kurs przesadzony.Bardzo wyrównane spotkanie jak narazie,bez przełamań,Harrison obronił 3bp a Cilic nie dał szans na breaka rywalowi.Aktualnie 3-3 i kto wie,może zobaczymy z 2 a nawet 3 tie breaki,jak to było w spotkaniu Harrison-Isner.Wg mnie kurs przesadzony,zwłaszcza przy takim stanie gry.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Shapovalov po takim kursie panowie to nie promocja? Warto pójść grubiej? Wczoraj na nim zarobiłem naprawdę dużo a dziś chyba przeciwnik nieco słabszy od berdycha
Haase to zawodnik nieobliczalny ze świetną techniką ale tutaj też widzę duży potencjał w kursie na Shapo.
Wszedł w sezon na mączce słabo ale z każdym meczem i turniejem się rozkręca i pokazuje, że nie jest tam przypadkowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 19:30
Spotkanie: Alexander Zverev - Matteo Berrettini
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 2,96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy turnieju ATP Masters 1000 w Rzymie. W pierwszej rundzie Niemiec Zverev odpoczywał i przygodę z turniejem rozpoczyna dopiero od tej rundy dzięki wysokiemu rankingowi. Włoch Berrettini z kolei w pierwszej rundzie pokonał kwalifikanta Amerykanina Tiafoe 2-0 (6-3 , 7-6). Zverev jest tutaj zdecydowanym faworytem co nie dziwi, bo jest i na lepszej pozycji w rankingu ATP i jest w fenomenalnej formie. Forma Alexandra od marca stale rośnie. W Marcu na turnieju w Acapulco na nawierzchni twardej doszedł do półfinału, wprawdzie na kolejnym turnieju w Indian Wells szybko odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu bardzo nieoczekiwanie z Portugalczykiem Joao Sousa ale już na kolejnym w Miami doszedł do samego finału przegrywając tam z Amerykaninem Isnerem. Po turniejach na nawierzchni twardej przeniósł się na te z nawierzchnią ceglaną i w Monte Carlo doszedł do półfinału a następnie wygrał ostatnie dwa turnieje w Monachium i w Madrycie. Jest w wielkiej formie i słusznei jest tutaj zdecydowanym faworytem. Włoch Berrettini aż w takiej dyspozycji nie jest ale spróbuję pograć na niego z handicapem setowym +1.5 bo myślę, że może faworytowi trochę krwi napsuć i ugrać chociaż tego jednego seta. Matteo to Rzymianin, zagra przed własną publicznością z czołowym tenisistą i graczem, który jest w tym momencie w wielkiej formie więc nic tylko powalczyć z takim graczem najlepiej jak się da i pokazać się z jak najlepszej strony. Wierzę, że Berrettini da radę napsuć tutaj dużo krwi swojemu rywalowi. Może sensacji nie będzie i nie wygra w całym spotkaniu ale tego jednego seta jak najbardziej jest w stanie wygrać. On zna bardzo dobrze swoje rodzime korty ceglane, pochodzi stąd z Rzymu więc będzie miał wsparcie z trybun. Zverev może być lekko zmęczony ostatnimi turniejami, gdzie dochodził do finału i je wygrywał, do tego dochodzi podróż z Monachium do Madrytu a następnie z Madrytu do Rzymu, miał trochę czasu na odpoczynek, bo w 1 rundzie tutaj w Rzymie grać nie musiał ale jednak w ostatnim czasie wiele spotkań, do tego podróże, no w jakimś tam minimalnym stopniu może się to odbić na jego dyspozycji, oczywiście bez przesady, bo to młody gracz więc dużo szybciej organizm się regeneruje. Obaj są młodymi graczami i bardzo tutaj liczę na fajne widowisko z ich udziałem. Próbuję pograć tutaj na niespodziankę, bo jak pisałem wyżej myślę, że stać Matteo na wygranie seta, może całego spotkania nie wygra ale bardzo liczę dziś na to, że się mocno postawi faworytowi i dla Zvereva nie będzie to spacerek.
⛔ 2-0 (7-5 , 6-2)
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Bedene - Carreno Busta
Dość dziwne kursy na to zdarzenie, czyżby buki za poważnie wzieli ranking ATP, hm. Aljaz Bedene ma idealne warunki fizyczne pod nawierzchnie wolną, w tym sezonie notuje świetne wyniki, a porażki z zawodnikami z topu (i z legendarnym Milmanem) są wliczone w ryzyko. Jutro czeka na niego ogórek Carreno, czyli gość, który nie wiadomo co robi w top 20. Ulubiona nawierzchnia Hiszpana to oczywiście Clay, ale to co wyprawia w tym sezonie pokazuje tylko, że ewidentnie nie ma formy, a straty setów z takimi drewnami jak Donaldson, czy Steve Johnson w Rzymie... Pozostawie bez komentarza. Przewaga 28 letniego Bedene praktycznie pod każdym względem w szczególności dość dobrej głowy. Nie rozumiem dlaczego jest tutaj stawiany w roli underdoga, spodziewam się sporej masówki. Z logicznego punktu widzenia, to się to szybko skończy, jednak Hiszpan gra tutaj o swoje dobre imie, dlatego nie zamierzam go lekceważyć.
Bedene @2.25 Bet365 ⛔
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Paire-Cilic

Kurs wrecz szokujacy na Paire&#39;a. Paire wyglada bardzo dobrze. Francuz ogral dwoch swietnych zawodnikow tj. Gasqueta i Schwartzmana i wtym nie moze byc przypadku. Zreszta Paire w Madrycie przegral minimalnie z Shapovalovem w tie-breaku 3-ego seta i tam juz byla forma.
Nie omieszkam sporobowac na Paire&#39;a. Paire zagral juz raz w Rzymie znakomity turniej, docierajac do polfinalu.
Mam dobre przeczucie. Bedzie miec Cilic duzy problem w tym meczu. Nie wiem jaki tam bedzie kurs na hc setowy pod Paire, bo juz teraz kurs na wygrana Francuza jest o wiele zbyt wysoki moim zdaniem.

Nishikori-Kohlschreiber

Nishikori jest jednak faworytem. Japonczyk zagral znakomity turniejw Monte Carlo, w MAdrycie porazka w 1 rundzie z Djokovicem, wiec chyba znow bedzie dobry wynik. Kohlschreiber trzyma wysoki poziom, moze bcy zadowolony ze swojej gry, ale Niemiec ma 34-lata i on w swojej optymalnej formie potrafil grac jednak lepiej. Latwao nie odpusci, ale wydaje mi sie ze wygra Nishikori.
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
Shapo ladnie pokazał klasę z Haase, jutro jedzie z Nadalem który formę szykuję się na RS i nie chce kontuzji!!!. Myślę ze Shapo po ostatnich meczach w Monte Carlo jest w stanie załatwić Rafe... Dwaj leworeczni zawodnicy, to będzie wojna...
dla mnie shapo nie mam jeszcze kursu w bet at home z nadalem ale edytuje... Rafa jest w formie ale to bedzie starcie naprawdę siły którą shapo ma...
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Nie ma opcji,że Kanadyjczyk wygra z Nadalem.To,że ograł dziadka Berdycha i Haase o niczym nie świadczy.Już Zverev sprowadził w Madrycie go na ziemię i tak też będzie jutro.Nadal go łyknie regularnością.
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
łyknie nie łyknie ale grać Nadala po kursie 1.10 bo zapewne taki dadzą buki nie ma chyba sensu, lepiej jutro iść w Japończyka bo kurs piękny, do tego Fognini i Halep i kupon złoto ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
I 477

imperator88

Użytkownik
łyknie nie łyknie ale grać Nadala po kursie 1.10 bo zapewne taki dadzą buki nie ma chyba sensu, lepiej jutro iść w Japończyka bo kurs piękny, do tego Fognini i Halep i kupon złoto ;)
Prawie zgadłeś,1,03 ;) Ale ja nie mówię o graniu na Nadala,tylko,że granie Shapo to słaby pomysł jak dla mnie.
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
Nie ma opcji,że Kanadyjczyk wygra z Nadalem.To,że ograł dziadka Berdycha i Haase o niczym nie świadczy.Już Zverev sprowadził w Madrycie go na ziemię i tak też będzie jutro.Nadal go łyknie regularnością.
Rafa nie gra zeby wszystko wygrać (p.s spójrz na Federera mojego kochanego który Wimbledon w tym roku wygra!!!!!) bo tak Zverev jak nie wygra tutaj bo w zeszłym roku wygrał w Rzymie i traci obecnie ponad 700 pkt w rankingu... Rafa chce tylko RG a to czy Shapo go ogra to zejdzie po nim jak cif po kafelkach w łazience... Rafa nie ma 20 lat żeby się rypać z kolesiem który fizycznie go załatwi, a za 3 lata będzie niszczył na każej nawierzchi dziadów bo to next gen jak Shaska, Tiafoe, Tispsis itp. to przyszłość...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom