>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
psychol32 412,5K

psychol32

Użytkownik
Na jakiej podstawie Nishikori jest faworytem z Bułgarem??
Dimitrov @2,1 5/10
Bo umiejętnościami gry na clayu bije go na głowę.
Gdyby nie ostatnie kontuzje to byś nie widział na Japończyka kursu 1.6-1.7 tylko 1.3
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Bo umiejętnościami gry na clayu bije go na głowę.
Gdyby nie ostatnie kontuzje to byś nie widział na Japończyka kursu 1.6-1.7 tylko 1.3
&quot;Gdyby nie ostatnie kontuzje&quot;... to trzy kluczowe wyrazy ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
zero logiki kurde mac gram reczna over 59,5 gola , pozniej na kontre under 64,5 maja 57 i 3 min do konca i koncza na 66 .... jak mozna 9 goli w 3 min w pilke reczna rzucic ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Isner zamykał piękne ako 11 razem z Fabio ale zachciało mu się zagrać smecza bez odbicia przy mp..
Człowiek nerwicy dostaje przez to..
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Moje uznanie dla osób z działu tenisowego. Wczoraj pobrałem Dzumhura, dzisiaj Fogniniego i się nie zawiodłem. Fajne kursy, brawo!
 
K 0

kropson1988

Gość
Dobra to ja już wiem sam oglądając to spotkanie , że dobrze zrobiłem .
Dobra to ja już wiem sam oglądając to spotkanie , że dobrze zrobiłem .
Oj przepraszam chyba nie zacytowałem tego postu Holenderki 3:1 ?
 
psychol32 412,5K

psychol32

Użytkownik
Rostov 2 w przerwie był po 35 Chciałem zagrać za drobne ale zablokowali i po paru minutach usunęli. Oczywiście rezerwy Rostova wygrały
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Marsylia over 1.5 gola @4.4 serio jest to tak wielce nieprawdopodobne? Aż mnie dziw bierze. Trzeba pomyśleć nad tym meczem może coś się fajnego uknuje oprócz bts+over 2.5. Chyba, że za bardzo idę w jedną stronę bo wyobraziłem sobie nawet wygraną Marsylii ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Sushi to gra naprawde tak jakby nie chciał wcale wygrac z bułgarem . ten smecz Japonca w gemie serwisowym Dimiego.. danie duoy serwujac na seta a potem w taju tak samo?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom