>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Przeciez ten mecz to niezle widowisko.sportowe z reżysereria i.scenariuszem ???? )a Sushi z Dimim swietnie odgrywają role. Mnostwo ludzi gralo.ma japonica i tak sie konczy
ale wiekszosc ludzi na świecie widzialem gralo Dimitrova chyba ????
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ruskie przegrały seta do 13 z potęgą siatkarska jaką jest Tajlandia. Niezależnie jakim grają składem to jest hańba . Dziwię się po co są te rozgrywki skoro i tak większość reprezentacji gra rezerwami bo mają gdzieś te rozgrywki
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ale wiekszosc ludzi na świecie widzialem gralo Dimitrova chyba ????
tak ja widziałem tutaj i na zagranicznym jednym serwisie ze japonca ???? to nie wiem. ale meczyk dla mnie smierdział . grali 3 sety i kazdy wygrywał zawodnik ktory był juz w nim przełamanie w pplecy ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
o Tsitsipas leje Delpo ???? ja to jestem w szoku jak sie ten Tsitsipas rozwija. on bedzie z SHapovalovem i Zverevem rzadził przez najblizsze 10 lat
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Tsitsipas to w ogóle chyba ma najbrdziej ogarnięty czajnik z tej trójki. Nie przypominam sobie jakiegoś ciężkiego odcięcia ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
no dokładnie Grek ma zadziwijaco dobrą psyche mimo tak mlodego wieku .iwleu straszych bardziej doswiadczonych moze mu zazdroscisc ????
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Akurat nie oglądam ale nie przesadzajmy, koleś ma 20 lat a po drugiej stronie Del Potro ????
Nie no ja rozumiem, że jest młody i ma fajne perspektywy ale po 1 przełemaniu tutaj były wielkie zachwyty, a ja oglądałem i piękne zagrania przeplatał tragicznymi na korzyść tych drugich.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ja oglądam i młody strasznie się sam autuje. Potrafi pacnąć asa, wygrać jakąś wymianę ale dzisiaj doskwierają mu auty. Nawet nie tyle Del Potro nad nim góruje co młody po prostu sam się eliminuje ????
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Nie no ja rozumiem, że jest młody i ma fajne perspektywy ale po 1 przełemaniu tutaj były wielkie zachwyty, a ja oglądałem i piękne zagrania przeplatał tragicznymi na korzyść tych drugich.
Ale ja nie piszę o tym spotkaniu bo go nawet nie oglądam. Piszę to z perspektywy kilkunastu spotkań w tym roku. Co to w ogóle jest 1 przełamanie na mące?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Cicipas jest zmeczony juz zamulal w paru wczesniejszych spotkaniach widac ze zmeczony i juz nie ma tej.werwy i precyzji
Moim.zdaniem.dobrze jak chlopak odpadnie z Delpo i.sobie teoche odpocznie przed Rolandem ???? moze wykeci.jakis cwiercfinal albo polfinal.jak.mu sie drabinka ulozy. Tylko ze mlodzi nie.przyzwyczajeni do grania do 3 setow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom