>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

6. Grand Prix Monako [24 - 27 maja 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Monako 2018

Czwartek, 24 maja ▶
#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00
Sobota, 26 maja ▶
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 27 maja ▶
#Wyścig ▶ 15:10


Informacje o torze:
Nazwa toru: Circuit de Monaco

Lokalizacja: Monako
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 3.337 km
Liczba okrążeń: 78
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 260.286 km
Rekord okrążenia: Sergio Perez 1:14.820


Zapraszam do dyskusji! :fistbump:
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie przypominam, ze treningi przed GP Monako tradycyjnie odbędą się w czwartek! Grand Prix Monako to jedyny weekend w kalendarzu Formuły 1, w którym piątek jest dniem wolnym dla kierowców tej serii. Wszystko dlatego, żeby niezainteresowani wyścigiem mieszkańcy Monte Carlo mogli opuścić zatłoczone miasto.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z okazji tego wyjatkowego Grand Prix zapraszam was aby powrocic nieco do przeszlosci i przeniesc sie do 1962r. aby zobaczyc w kolorze i w FULL HD jak to kiedys wszystko wygladalo w Monaco. Ludzie chodzacy po torze, slupy latarni niezabezpieczone, ciezarowka na srodku toru.. brzmi troche abstrakcyjnie ale to wszystko dzialo sie podczas wyscigu. Absolutna klasyka!

 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Czekając na to co wystawi milenium, podrzucam typy, które wpadły mi w oko:
Kevin Magnussen vs Pierre Gasly 19-10 @1,95 Totolotek (oczywiście piątek bez podatku !)
Szczerze powiedziawszy jestem zawiedziony postawą Haas&#39;a. Magnussen stracił praktycznie całą poranną sesję, przejechał najmniej okrążeń z całej stawki. Z tego co mówił Groszek to mają problem ze zrozumieniem opon(a to nowość). Toro Rosso jako córka RB spisuje się tutaj jak zawsze dobrze. Nie wydaje mi się, żeby Kevin był w stanie w sobotę powalczyć z którymkolwiek zawodnikiem Toro Rosso.

Carlos Sainz vs Sergio Perez 8-9@1,60 Totolotek
Renault bardzo solidnie wygląda tutaj. Podczas 1 treningu Sainz był 6, podczas drugiego 10, mimo tego, że nie przejechał czystego okrążenia. W sobotę powalczy na pewno o Q3.

Bez analizy, ale spokojnie do grania:
Fernando Alonso vs Nico Hulkenberg 7-11@2,25 Totolotek
Podsumowanie: Jeśli nie wydarzy się coś niespodziewanego jak rok temu(Hamilton poza Q3) to do ostatniej sesji powinni awansować RB, Ferrari i Mercedes. Co do pozostałych 4 miejsc to Mclaren i Renault mają tutaj największą szansę. Namieszać może Toro Rosso i Force India. Szczerze powiedziawszy nie liczyłbym na Haas&#39;a ale sobota wszystko zweryfikuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie co z wami? Jeden z najbardziej prestizowych weekendow w kalendarzu F1 a tutaj cisza? Przywoluje was do porzadku :victory:
Dyscyplina: GP Monaco - kwalifikacje sobota 15:00
Spotkanie: Najlepszy kierowca której drużyny znajdzie się najwyżej Williams vs Sauber
Typ: Sauber
Kurs: 2.10 ⛔ ajjjj bylo blisko..
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Bukmacherow troszeczke ponioslo wystawiajac taki kurs w tej parze i widze tutaj brak analogii. Dlaczego? Dlatego, ze u kazdego bukmachera po sprawdzeniu kursow na zwyciestwo w kwalifikacjach Leclerc z Saubera wisi z mniejszym kursem niz obaj zawodnicy Williamsa. Oznacza to ni mniej ni wiecej, ze buki widza wieksze szanse na lepsze miejsce mlodego Leclerca anizeli ktoregos z kierowcow Williamsa. Szukalem jakiejs pary ze Strollem lub Sirotkinem aby pograc cos przeciwko nim ale jedyna para jaka bukmacherzy z nimi wystawili jest para.. z nimi samymi (pojedynek wewnatrz zespolowy). W zwiazku z powyzszym sproboje pograc taki typ myslac w szczegolnosci o tym, ze mlody wielki talent Saubera wykreci tutaj dobry czas w kwalifikacjach. Leclerc jest monakijczykiem, urodzil sie tutaj i jest to jego domowy wyscig wiec na pewno motywacji do dobrego pokazania sie mu nie zabraknie. Co wiecej Charles na co dzien mieszka w Monaco w bardzo bliskiej okolicy prostej startowej tak wiec tor uliczny zna jak wlasna kieszen. Williamsowi nigdy w ostatnich latach na tym obiekcie dobrze nie szlo i nawet dysponujac bardzo dobrym bolidem w ostatnich sezonach akurat tutaj zawsze cieniowali. W treningach straty mniej wiecej od polowy stawki nie sa duze a w kwalifikacjach beda jeszcze mniejsze dlatego ide tutaj w strone talentu i czuje, ze jutro zawodnik Saubera pokaze co potrafi i bedzie tutaj wysoko. O Ericssonie w mojej analizie nawet nie wspominam bo to zawodnik tej samej klasy co Stroll i Sirotkin.. pay driver i nikt wiecej. Go Leclerc! :bomb:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To ja moze wrzuce od siebie kilka przemysleń.
Red Bull bardzo szybki na tym torze (który mu pasuje, jak żaden do tej pory), chociaz nie po raz pierwszy piatek należy do byków. Ferrari sadzac po wypowiedziach kierowców sprawdzało rózne czesci i ustawienia i zdaje sie nie pokazuja całego potencjału przynajmniej ja odnosze takie wrazenie, do tego dochodzi jeszcze tłok na torze i to ze w piatki Czerwoni zwykle nie cisną na maxa. Mercedes wyglada nieżle ale to jeszcze nie to czego oczekuja, kierowcy chwala bolid ale sami mowia ze nie moga znaleźć wlasciwych ustawień, i to ze inni moga byc przed nimi ( moze tak, ale wiecej w tym kurtuazji), sam Hamilton mowi o ciezkim weekendzie, z kolei Bottas jakby troche bardziej poztywnie nastawiony. Co do innych ekip to dobre wrazenie sprawia ekipa Renault, i STR. Prawda jest jednak taka ze to mowiac jezykiem kierowców zwykły piatek( w tym przypadku czwartek ) niewiele wiemy, ekipy maja wiecej casu na poprawe ustawien. I jak mozna zauwazyc miedzy siodmym a siedemnastym kierowcą jest tylko i aż pół sekundy, wiec dość ciasno.
Tak przeszukuje oferty buków i powiem ze w Fortunie lipa, w Milenium o tyle lepiej ze mozna obstawic tych co nie dojada i polaczyc ich w ako lub zagrac system i oczywiscie stary numer buków a mianowicie z poczatkiem P3 zdejmuja oferte i dopiero wrzucaja przed wyscigiem (lipa jak byk), wiec trzeba cos zagrać teraz . Co do typów to mam takie wrazenie( oczywiecie kazdy moze miec inne spostrzezenia i w sumie dobrze sie nimi podzielic) ze mimo dominacji Byków w P1 i P2 to kwale beda nalezały do Czerwonych.
Wpadł mi w oko taki typ
Raikkonen kwale miejsca 1-3 kurs 3⛔ niewiele zabrakło
Kimi dobrze sie czuje na tym torze , lubi ten tor i jest niedoceniony przez buki. Rok temu tutaj wygrał kwale a w wyscigu był drugi)
kurs na win Kimiego w kwalach to az 15 (hm i jak tu nie zagrać tego) bo mimo faworyzowania Seba przez Ferrari to w kwalach trudno to zrobic , wiec mozna zaryzykować.
Drugim kierowcą który jest niedoceniany przez buki a lubi ten tor i dobrze sobie radzi to Bottas
typ na miejsca 1-3 to 3,5 ⛔a na win az 21 ( tu chyba tez za wysoko , na to co moze sie wydarzyć)
wiem, wiem powiecie gdzie Red Bulle, ano napewno beda tutaj szybkie ale czy wymienieni Finowie beda bardzo odstawac , ja mysle, ze nie. Na poprawe jest sporo czasu, potencjał maja i do tego trzeba pod cisnieniem złozyc dobre okrazenie, ja mysle ze stac ich na to.
Bottas rok temu był trzeci w kwalach a było widomo, ze ten tor nie bedzie pasował Mercowi a poszło w miare ok. W tym roku napewno beda tutaj lepiej spasowani o czym sami mówia ze jest lepiej niz rok temu i moga byc blizej. Kursy na miejsca 1-3 byków nie do grania bo okolo 1,3.
Ja jeszcze zaryzykuje i obstawie w kwalach , ze wymienieni panowie beda lepsi od swoich zespolowych kolegów
Na Kimiego kurs 3,1⛔5 a na Valterriego 3,27.⛔ . Niestety nie doceniłem Red Bulla, pierwsza linia powinna byc dla nich gdyby nie MAX
Co do wyscigu to mam jakies dziwne wrazenie, że pierwsze punkty w sezonie zdobedie tutaj Sirotkin, i nie przez to, że tak dorze sobie poradzi ( chociaz duzo tutaj mial okazje startować ale ze słabym skutkiem bo w wiekszosci nie konczyl wyscigów) ale przez to ze nie dojedzie do mety wielu zawodnikow. Z samego WMR mozna uslyszec głosy ze kluczem do dobrego wyniku tutaj bedzie dojechanie do mety.
kurs na miejsce w dziesiatce to 7.( Jutro jest szansa na punkty ) Go Sierjoża
To tyle ode mnie na poczatek. Moze troche pod prąd i wysokie kursy ale takie sa moje przemyslenia. Zobaczymy co sie wydarzy
Wszystkie kursy Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Stroll vs Sirotkin @2,75 (Forbet) ⛔
W williamsowym wyścigu ślimaków typuję jutro w kwalifikacjach Strolla. Kurs 2,75 w forbecie to dla mnie trochę za dużo i uważam że warto w to iść. Zdaję sobie sprawę, że w obydwu czwartkowych sesjach treningowych lepszy był Sirotkin, który zajmował kolejno 10 i 15 pozycję (Stroll był 18 i 19), natomiast bądź co bądź to tylko treningi (w których jazda jest bardziej na luzie i bez większej presji), a dla mnie Stroll to mimo wszystko po prostu trochę lepszy i przede wszystkim stabilniejszy kierowca. Sirotkin robi dużo błędów, zwłaszcza gdy chodzi o grę o stawkę a nie tą treningową i widać, że cały czas brak mu jeszcze doświadczenia.
Oczywiście nie szalałbym tutaj ze stawką, bo obydwaj kierowcy są siebie warci, ale widzę tutaj value i osobiście chętnie z niego skorzystam.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że moim debiutanckim postem w tym temacie nie obniżę tutaj waszej świetnej jakości i skuteczności ????
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Verstappen kompletnie rozbil bolid na 10 min przed koncem 3 treningu w zakrecie numer 15 i jego wystep w kwalifikacjach stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Red Bull swietna forma i nie widac zeby im ktos mogl zagrozic. 1xbet spi i nie zablokowal oferty na kwalifikacje. W zwiazku z powyzszym proboje:
Ricciardo Pole Position
Kurs: 3.00 ✅ zgodnie z planem
Bukmacher: 1xbet



 
Otrzymane punkty reputacji: +14
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Verstappen kompletnie rozbil bolid na 10 min przed koncem 3 treningu w zakrecie numer 15 i jego wystep w kwalifikacjach stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Red Bull swietna forma i nie widac zeby im ktos mogl zagrozic. 1xbet spi i nie zablokowal oferty na kwalifikacje. W zwiazku z powyzszym proboje:
Ricciardo Pole Position
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Z naprawą muszą zdążyć do 14ej czy 15ej?
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To sie Max popisał w nie najlepszym momencie. Bedzie ciężko złożyć bolid na kwalifikacje. Poki co Byki nic nie straciły ze swoj szybkości. Ferrari jakby troche bliżej. Ciekawe ile kto ma w rekawie ukryte na kwale. Zaskakuje mnie Sirotkin, jak nie rozbije bolidu to kto wie czy blisko Q3 nie będzie a w wyscigu mogą być punkty.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
To czemu ci w Eleven mówili że Red Bull ma nieco ponad godzinę na naprawę?
No bo kwalifikacje są o 15, to samo przez się rozumie się, że jak chcą być pewni awansu, to mają nieco ponad godzinę. Ricciardo też się już w tym sezonie rozpierdzielił w 3 treningu i dopiero na końcowe minuty Q1 zdążył wyjechać.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No bo kwalifikacje są o 15, to samo przez się rozumie się, że jak chcą być pewni awansu, to mają nieco ponad godzinę. Ricciardo też się już w tym sezonie rozpierdzielił w 3 treningu i dopiero na końcowe minuty Q1 zdążył wyjechać.
Ale o &quot;nieco ponad godzinie na naprawę&quot; mówili w momencie kiedy się rozbił Verstappen, czyli pare minut przed 13tą, czyli 2h przed kwalami. Dlatego pytałem...
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Ale o nieco ponad godzinie na naprawę mówili w momencie kiedy się rozbił Verstappen, czyli pare minut przed 13tą, czyli 2h przed kwalami. Dlatego pytałem...
W domyśle mieli na myśli czas do kwalifikacji. Nie ma określonego czasu, w którym muszą bolid naprawić.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ale o nieco ponad godzinie na naprawę mówili w momencie kiedy się rozbił Verstappen, czyli pare minut przed 13tą, czyli 2h przed kwalami. Dlatego pytałem...
psotnick oczywiscie byl to naturalny blad komentatorow bo od tego sezonu wszystko poprzesuwane jest o 1h do przodu. Zawsze w Europie kwalifikacje byly o 14 na praktycznie kazdym torze i tak samo bylo w Monaco. Mechanicy maja 2h na naprawe bo kwalifikacje sa o 15 a Max rozbil sie tuz przed godzina 13 ;) Po za tym nawet jak zdarza naprawic mu to auto to takie naprawy na szybko roznie sie koncza i duzo rzeczy nie jest idealnie posprawdzane co moze przelozyc sie na to jak bolid bedzie sie prowadzil.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Alonso - Vandoorne kurs 3.26 ⛔
Dziś gram przeciwko Fernando, który chyba nie do końca radzi sobie podczas tego weekendu. Hiszpan był słabszy od swojego kolegi z zespołu w każdej sesji treningowej co trochę dziwi i jestem ciekaw czy podobnie będzie w kwalifikacjach. Stoffel jeździ solidnie cały weekend w sumie nawet cały sezon, bez fajerwerków ale też bez większych błędów a póki co zanosi się na dobry weekend, przynajmniej w odniesieniu do kolegi z zespołu.

Perez - Ocon kurs 1.75 ⛔
Francuz wydaje się trochę zagubiony na torze w księstwie, sporo narzekania na brak miejsca ale czego się spodziewać po najkrótszej nitce toru w kalendarzu? Perez solidnie się prezentuje, w czwartek był szybszy w obu sesjach od Estebana dziś był nieco wolniejszy ale na kwalifikację dla mnie jest lekkim faworytem w tym zestawieniu.

Obaj kierowcy Ferrari w top 3 kurs 4.0 ⛔

Prawdę mówiąc obstawiam to przez czyste przeczucie. Czuje że koniki coś dorzucą w Q3 do tego dochodzi sytuacja z Maxem i jego autem. Jeden kierowca z Ferrari w top 3 to raczej pewnik a czy wejdzie typ to już zależy ile rezerwy jest w ekipie z Włoch i jak potoczy się sprawa z RB.

Wszystkie kursy z 1xbet
Powodzenia
Dziś trochę krótko bo czas ale może jutro będzie możliwość się bardziej udzielać.

ed. jak sie człowiek śpieszy to się buk cieszy :smoke:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom